» »

Flashmob 30.08. v LJ

Flashmob 30.08. v LJ

flashmob ::

Flashmob
U soboto 30.08.2003 je v popoldanskih urah v Ljubljani planiran FlashMob. Vsi zainteresirani naj pišejo na email: flashmob@butn.net iz katerega bodo v petek dobili vse nadaljne podatke.

LP
:D

Tody ::

bi bil tok prizajen pa povedal kaj več drugače mislim da ne bo kej dost odziva ? Se ga boste zadeval z mobiteli ???

flashmob ::

kaj več se bo povedalo v petek na prijavljene emaile. Zaenkrat pa samo toliko - ne bo zadevanje in ne bo mobitelov. :D

LP

Damjan Jagar ::

Flashmob? O tem sem pa v Dnevniku bral in na sliki je še celo en udeleženec, ki je nosil Slo-Techovo majčko. Si to mogoče ti flashmob?

To je nekakšen performans s skakanjem, plesanjem in tuljenjem ter posledično šokiranjem mimoidočih. Seveda se to nenajavljeno zgodi na ulici.

Več vam bo flashmob razložil, ker jaz to razlagam bolj tko po spominu.
http://jagar.si

Zgodovina sprememb…

Avenger ::

Malo bolj obširno je bilo o tem v Mladini. A ste gledal slučajno triggerhappy tv? No to je praktično isto, samo da gre samo za en 'gag' in za množico ljudi. Zanimivo je opazovat predvsem reakcije folka... ali shock & awe, kot pravijo tisti, ki so ponosni, da imajo ameriški pasuš...:D

O čem se gre? Kot je že cyber povedal, samo da se ne gre za specifično skakanje in/ali tuljenje, ampak za neko idejo, ki vrže s tira ali gledalce, ali pa tarčo, recimo prodajalce v štacuni, etc. etc.

Zdele se ne spomnim kdo je to začel množično izvajat, ampak baje se je že precej razpaslo, zdaj pa je pljusknilo tudi k nam. Samo za btw. - na prvem flash mobu v LJ naj bi bili udeleženi trije (3) flash mobovci. Zdej, ko se je mal reklamiralo, jih bo zihr vsaj x5.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Tody ::

prvi so to začel jackassi in potem pri nas uni mariborčani da kr neki poskakuješ in nadleguješ ljudi ! BEDNO !!

Damjan Jagar ::

Tody, mislim da si mimo udaril.
http://jagar.si

Tody ::

mogoče (: Če mislte poskakovat in vpit na ulici v kar (:

Damjan Jagar ::

Če mislte poskakovat in vpit na ulici v kar (:

Ne, ne mislim poskakovat in vpit na ulici. Nimam niti časa niti volje za Flashmob.

Se mi zdi pa zanimiva ideja, vsaj kolikor mi je uspelo zvedeti o tej zadevi. Vsekakor bi moral stvar prej videti preden jo lahko ocenim. Upam da ne izpade huligansko oz. preveč žaljivo do žrtve.
http://jagar.si

flashmob ::

zagotovim lahko, da za ta flashmob ni pripravljeno nič huliganskega in ne žaljivega - tak tudi ni sam namen flashmoba. Poskusili bomo samo malo sprostiti naključne mimoidoče brez nadlegovanja - če bomo komu polepšali dan, ali ga vsaj pripravili do kakšnega trenutka smeha ali razmišljanja, v tem slučaju mislim da bomo vsi zadovoljni.

Zatoraj še enkrat vabim vse ljudi dobre volje in z pol urice časa v soboto popoldan, da se prijavijo na flashmob@butn.net - nekaj je zagotovo res - več nas bo, bolj bo veselo...

Pa še za naslednji flashmob se lahko kaj naučimo in razširimo idejo tudi na druga slovenska mesta.

flashmob ::

Info je že na mailu, zadnja šansa za udeležbo je jutri do 12.00 na mail flashmob@butn.net
:D

dela ::

hehe ja trigger happy tv je legenda...

Avenger ::

No, jaz absolutno nisem utegnil prit zraven, me pa zato zanima kako je blo...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letni časi na "ZEMLJI"

Oddelek: Loža
71819 (921) msjr
»

ChatRoulette mob: prihodnost interneta?

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
156263 (5053) pss-m
»

flashmob v Celju - 8. 6. 2005

Oddelek: Loža
241933 (1536) Bob Rock
»

1. slovenski organzirani flashmob (v celju)

Oddelek: Loža
61656 (1397) NoUse4AName

Več podobnih tem