» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
435 / 468
»»

PrihajaNodi ::

Sc0ut je izjavil:

S katerim postom je jype nakazal nakup xtz? Takrat sploh nisem spremljal pa me zanima.


Pocak se mal z nakupom Itak gre v podn. 0,9 usd je prva cena.
Mi smo zaj ker nismo prodal pri 4.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Sc0ut je izjavil:

S katerim postom je jype nakazal nakup xtz? Takrat sploh nisem spremljal pa me zanima.

Xtz ni penzija coin
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

S katerim postom je jype nakazal nakup xtz? Takrat sploh nisem spremljal pa me zanima.

Xtz ni penzija coin


Bolj p&d coin.
Xtz je od svoje rasti izgubil najvec od vseh.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

morda ne bi bilo slabo položit na borzo kakega stotaka ali dva za hitro dupliranje v primeru crasha ta teden.
buy order okoli 0.91
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Ta teden -20%. O bull trapu sem imel prav.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Čokoladko ::

Dej se ti mal umir. Tole je ravno toliko lahko bull ali bear trap. A smo mar na 3k?

PrihajaNodi ::

Nismo se na 3k, smo pa pod 6k. Bull bi bil ce bi bli nad 8k.
Ne sanjat prevec. Raje bi shortal kot da si predrago kupil btc.

Da bi imel na binance racun si bi kupil tale coin in ga "pral":
https://coinmarketcap.com/currencies/3x...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Zapomnite se da lahko kriptožetoni grejo samo gor. Dol ni variante ker gre za tehnologijo!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Sej nekateri kriptozeni zelijo pozdraviti virus. Na poti je nov zeton imenovan koronkocoin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej nekateri kriptozeni zelijo pozdraviti virus. Na poti je nov zeton imenovan koronkocoin.

Kam nakažem pravi denar da dobim virtualnega?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

bedarija ::

PrihajaNodi je izjavil:

O bull trapu sem imel prav.


ti nimaš osnov če ne veš kaj je bulltrap kaj pa preprosto premik. ta zadnja svečka ki se zdaj izrisuje je lahko bull trap, zadnji teden dni je pa trend in ne trap. morda si pa ti en trap.
btw uptrend še vedno ni prebit, ichi tudi zelo dobro kaže in prihajamo v pozitivni del. ni še konec ne, razen če zadna svečka trap bila je
https://imgur.com/a/32hMMvx

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

doktorproof ::

Hm, zanimivo. Poglejte graf bitkojna in zlata.

Vazelin ::

btc je ath fix do konca leta
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Sc0ut ::

Zanimivo kakšen skok in skok daxa.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

bedarija ::

načeloma je preboj simetričnega trikotnika tolikšenj kot je višina samega trikotnika, v tem primeru bi to pomenil 3800 kar je ogromno. torej minimum 2k max 10k, kar se seveda ne bo zgodilo ker imamo vmes dost resistancev in supportov.

kamiKaZaA ::

bedarija je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

O bull trapu sem imel prav.


ti nimaš osnov če ne veš kaj je bulltrap kaj pa preprosto premik. ta zadnja svečka ki se zdaj izrisuje je lahko bull trap, zadnji teden dni je pa trend in ne trap. morda si pa ti en trap.

On ni trap, ampak trotl, lahko pa mu tudi rečeš gustek po domače. Če bi na kratko moral opisati Nodija bi uporabil te besede: trotl troll gustek. Tak kot je on nadležen v tej temi in tak kot on sere po tej temi, tega ne počne nihče drugi. profdoktor ima vsaj stil in napiše nekaj v humorju, da ti polepša dan. Nodi pa pa ti ga s vsakim svojim vpisom pokvari. On je enostavno za preskočit oz. ignore, če ga že moderator na 100+ prošenj še ni odstranil iz te teme. Brez Nodija bi ta tema bila dosti bolj berljiva.

Lenc ::

Če malo spremljate trgovanje določenih kovancev (sam spremljam na Binance) in sicer BTC in BNB, so cifre precej podobne. Prodaja 0.5, 1 ali 2 BTC, nakup 0.5, 1, 2 BTC v rangu nekaj 10€. Pri BNB podobno, le da so te cifre v rangu 100, 150 ali 220. V današnjem skoku so bile te cifre zelo pogoste.

KappaPride ::

Mate to, zdj gre na 10k.

Senior Dev ::

Samo optimistično gledat in bo šlo na ATH vse in vsi boste srečni s celimi šopi denarja. Samo treba zdaj stisnit in ne pozabite prodat na vrhu da ne bo na koncu samo še ena prečrtana kriptonaložba.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

trenerkar ::

Sicer ni vezano na kripto pa vseeno: Je mogoče kdo shortal delnice, ob prvih znakih karantene?

RockyS ::

Zanimivo je tudi to, da se je D.Merlak umaknil iz kriptovalut in je samo se v delnicah,skladih itd.

PrihajaNodi ::

RockyS je izjavil:

Zanimivo je tudi to, da se je D.Merlak umaknil iz kriptovalut in je samo se v delnicah,skladih itd.


Ja, pa investiral je tudi v slovenski turizem in tisto sedaj spet stoji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

RockyS je izjavil:

Zanimivo je tudi to, da se je D.Merlak umaknil iz kriptovalut in je samo se v delnicah,skladih itd.


Ja, pa investiral je tudi v slovenski turizem in tisto sedaj spet stoji.


Samo res... on ki je tako vrhunski vlagatelj je to nekam slabo sprevidel :O
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

call_cry-pto ::

belaruski predsednik ne samo, da podpira kriptovalute...tudi verjame v zaroto glede koronavirusa. Eden izmed redkih, ki javno upa povedat kar si misli in mu ni mar da se mu mediji posmehujejo

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: XLapsus ()

call_cry-pto ::

Raztrgal sem upokojitveno zeljo in rekel, da sem

sem to kar sem, ne rabim pokojnine za to kar sem in kar bom

prodam in grem ven iz kripta, zelja da bo to od 7k do 8k

potem pa dolar majka, ja dolar je v krizi majka st. 1,

nato gold, srebro in sele na tretjem mestu kripto

majka- pridevnik, ~: nad vsemi po pomembnosti ali odličnosti (okusu, videzu itd.); ~=super. To je bilo pa majka kosilo. Se dobiva na majka postaji. Uau, majka ...

Zgodovina sprememb…

saule ::

call_cry-pto je izjavil:

Raztrgal sem upokojitveno zeljo in rekel, da sem

sem to kar sem, ne rabim pokojnine za to kar sem in kar bom

prodam in grem ven iz kripta, zelja da bo to od 7k do 8k

potem pa dolar majka, ja dolar je v krizi majka st. 1,

nato gold, srebro in sele na tretjem mestu kripto

majka- pridevnik, ~: nad vsemi po pomembnosti ali odličnosti (okusu, videzu itd.); ~=super. To je bilo pa majka kosilo. Se dobiva na majka postaji. Uau, majka ...



Majka je že mogoče samo računaj na 20%+ inflacijo do nadaljnega tko da če ti na svojih sediš boš mel vedno manj.

PrihajaNodi ::

Majka je že mogoče samo računaj na 20%+ inflacijo do nadaljnega tko da če ti na svojih sediš boš mel vedno manj.


Sam ne na btcju. Btc nima inflacije.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

saule ::

PrihajaNodi je izjavil:

Majka je že mogoče samo računaj na 20%+ inflacijo do nadaljnega tko da če ti na svojih sediš boš mel vedno manj.


Sam ne na btcju. Btc nima inflacije.


Govoril sem za dolar, ima pa seveda tudi BTC inflacijo (proti dolarju sicer zanemarljivo)

PrihajaNodi ::

saule je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Majka je že mogoče samo računaj na 20%+ inflacijo do nadaljnega tko da če ti na svojih sediš boš mel vedno manj.


Sam ne na btcju. Btc nima inflacije.


Govoril sem za dolar, ima pa seveda tudi BTC inflacijo (proti dolarju sicer zanemarljivo)


Vse manj. Se halfing pride...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sc0ut ::

6800 prebija
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Čokoladko ::

RockyS je izjavil:

Zanimivo je tudi to, da se je D.Merlak umaknil iz kriptovalut in je samo se v delnicah,skladih itd.


Merlaku je fenomenalno uspelo s kriptom. A za ostalo je za en drek investitor. Propadla farma, tisti turizem razen hotela Triglav je v dreku. No pa še sedaj ni naroda. Tista investicija v baterije je enako bedna.

To da pa ni v kriptu pa neveš. Sigurno nekaj ima. Večino je pa zlikvidiral. Ali pa baše. Saj teh stvari mi nemoremo vedeti. Pa me niti ne zanima v čem je in v čem ni.

PreviousUser ::

call_cry-pto je izjavil:

Raztrgal sem upokojitveno zeljo in rekel, da sem

sem to kar sem, ne rabim pokojnine za to kar sem in kar bom

prodam in grem ven iz kripta, zelja da bo to od 7k do 8k

potem pa dolar majka, ja dolar je v krizi majka st. 1,

nato gold, srebro in sele na tretjem mestu kripto

majka- pridevnik, ~: nad vsemi po pomembnosti ali odličnosti (okusu, videzu itd.); ~=super. To je bilo pa majka kosilo. Se dobiva na majka postaji. Uau, majka ...


Kaj pa delnice, zdaj ko je tako padlo?

PrihajaNodi ::

Sc0ut je izjavil:

6800 prebija


Jst sm se vedno bearish. Oblikovala se bo bartova glavica.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Čokoladko je izjavil:

RockyS je izjavil:

Zanimivo je tudi to, da se je D.Merlak umaknil iz kriptovalut in je samo se v delnicah,skladih itd.


Merlaku je fenomenalno uspelo s kriptom. A za ostalo je za en drek investitor. Propadla farma, tisti turizem razen hotela Triglav je v dreku. No pa še sedaj ni naroda. Tista investicija v baterije je enako bedna.

To da pa ni v kriptu pa neveš. Sigurno nekaj ima. Večino je pa zlikvidiral. Ali pa baše. Saj teh stvari mi nemoremo vedeti. Pa me niti ne zanima v čem je in v čem ni.


Ta dejstva samo kazejo da se mu je 1x usralo... Ce bi jaz v zacetku 2017 mel 500 btcjev bi tudi likvidiral konc 2017 ker bi mel za penzijo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Facebook dev ::

Zanimivo, da blatite Merlakovo investicijo v turizem, kot da bi se dalo vedet ali pricakovat, da bo cez 2 leti haral koronavirus in bo turizem v kurcu. Dobri ste, ni kaj 8-)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Mato989 ::

Facebook dev je izjavil:

Zanimivo, da blatite Merlakovo investicijo v turizem, kot da bi se dalo vedet ali pricakovat, da bo cez 2 leti haral koronavirus in bo turizem v kurcu. Dobri ste, ni kaj 8-)


Jah, prav tako kot so eni hvalili kako je on šel iz neobetavne kripta pobral šila in kopita v najboljši turizem ever... saj veš, vsak pride na svoj račun prej ali slej...

Dejstvo je da je njegova investicija v turizem tako zgrešena kot Neblio in Bankera pri ATH =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lenc ::

Danes BTC iste cifre nakup prodaja.

Facebook dev ::

Se ne bi strinjal. Turizem ima ogromen potencial, sploh na kaksni taki lokaciji kot sta Bled in Bohinn. Medtem ko Neblio na ATHju in Bankera, ki je bila le kup obljub in nic narejenega, je cisto drugace.

Te pa seveda globalni lockdown konkretno zajebe, ampak tega se ne da predvidet.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Mato989 ::

Facebook dev je izjavil:

Se ne bi strinjal. Turizem ima ogromen potencial, sploh na kaksni taki lokaciji kot sta Bled in Bohinn. Medtem ko Neblio na ATHju in Bankera, ki je bila le kup obljub in nic narejenega, je cisto drugace.

Te pa seveda globalni lockdown konkretno zajebe, ampak tega se ne da predvidet.


Isto kot se ne da predvidet India lockdowna, pa china bana itd... Skratka, suck it up... Merlak je zajebal z več investicijami kot zadel, edino srečo je imel da je pač uredil Bitstamp in ga prodal, ampak večina vas ne vidi da je razlika med kešom za penzijo ko cashoutaš ali pa kešom za flet in avto in primerjate to... češ zakaj eni niso/smo skeširali.

Merlakov turizem je pečen za kar nekaj časa... če sploh še kdaj bo tako kot je bilo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Zanimivo, da blatite Merlakovo investicijo v turizem, kot da bi se dalo vedet ali pricakovat, da bo cez 2 leti haral koronavirus in bo turizem v kurcu. Dobri ste, ni kaj 8-)


Jah, prav tako kot so eni hvalili kako je on šel iz neobetavne kripta pobral šila in kopita v najboljši turizem ever... saj veš, vsak pride na svoj račun prej ali slej...

Dejstvo je da je njegova investicija v turizem tako zgrešena kot Neblio in Bankera pri ATH =)


Za bankero so sanse da potegne gor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Mrlak sedaj uživa v Dubaju v izoliranem penthousu. Sigurno ma zalog za mesece
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Čokoladko ::

Merlak cepa dober minus s tem tudi, ko mu vse stoji. Drugače bo pa isto kot tisti tajkun prej k je to imel v propadajočem stanju. Bohnu ni sojen en turizem zgleda. :)

bedarija ::

Sc0ut je izjavil:

6800 prebija

ne gre in ne gre, se pa začenja izrisevat ascending trikotnik tako da dobimo odgovor v naslednji parih dnevih kam gremo.
upam da je un ki je božal tipko za prodajo sprejel moj nasvet in počakal. zdaj recimo je pa najboljša šansa za prodajo ker gor se verjetno ne gre več, dokler se ne odbijemo spet od spodnje stranice pri ~6200

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

PrihajaNodi ::

Se caka al se proda?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

Čaka se, da se proda.

Vazelin ::

če pride xtz na dva prodam par stotakov xtz za popolnitev zalog in bencin
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Xtz se neki casa ne bo 2.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KappaPride ::

Bohinj je zakon, bled je propalica, okol jezera se da dost narest, lokalci mu ne bodo tezil ce je dnar.

call_cry-pto ::

PreviousUser je izjavil:

call_cry-pto je izjavil:

Raztrgal sem upokojitveno zeljo in rekel, da sem

sem to kar sem, ne rabim pokojnine za to kar sem in kar bom

prodam in grem ven iz kripta, zelja da bo to od 7k do 8k

potem pa dolar majka, ja dolar je v krizi majka st. 1,

nato gold, srebro in sele na tretjem mestu kripto

majka- pridevnik, ~: nad vsemi po pomembnosti ali odličnosti (okusu, videzu itd.); ~=super. To je bilo pa majka kosilo. Se dobiva na majka postaji. Uau, majka ...


Kaj pa delnice, zdaj ko je tako padlo?

Morm povedat, da je to moja odlocitev in riskiram ce btc potegne se bolj gor. Ne nagovarjam nobenega naj me posnema. Samo povem kaj bom jaz naredil, vsak zase odloca svoj risk management. Najprej v dolar potem pa nekaj v zlato in srebro. Sele nato ko se situacija stabilizira v delnice, kripto bom tudi nekaj malega pustil. Mogoce kupim ce dovolj pade ali ce gre gor cez doloceno tocko, ki loci bull od bear.

kakob ::

call_cry-pto je izjavil:

prodam in grem ven iz kripta



Finally some good news! Bullish.
Never take a financial advice from someone who works for a living.
««
435 / 468
»»