» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
434 / 468
»»

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

Nisi ponosen name? Life is meaningless now.

Jaz ne delam buy-backov. Jaz delam buy-forwarde.


Zal na to nisem ponosen, ker sem sam kupoval ceneje od tebe.

Vazelin je izjavil:

ej kakob, kako se drži jype. ma kaj odtegnitvene krize od slotech?


Pogresam ga, ce se ni sam odstranil so moderatorji res *****.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:


Zal na to nisem ponosen, ker sem sam kupoval ceneje od tebe.


My loss is your gain.


Vazelin je izjavil:

ej kakob, kako se drži jype. ma kaj odtegnitvene krize od slotech?



Čist uredu, Wild Life špila, z mulci pa Minecraft. Konec koncev mislim da mu ban dobro dene.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

Čist uredu, Wild Life špila, z mulci pa Minecraft. Konec koncev mislim da mu ban dobro dene.


Se bo vrnil? Sporoci da ga nodi pozdravlja. Dobr dec je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptoknjiga ::

KappaPride je izjavil:

Pozdravljeni,
Imel sem okoli 2000 bitcoinov iz časa, ko se je dalo rudariti na domačih računalnikih. Seveda se mi je fučkalo,niti nisem veliko rudaril, cena enega je bila praktično nič. Leta 2017 nisem več našel gesel. Zdaj hodim v službo, delam za mezdo in sem v istem čolnu kot Nodi in Vazelin, ki sanjata o penziji, kurvah in Tajski. Bitcoin je samo še nek virtualni kovanec brez cilja, x100 so danes samo pobožne želje, zmanipuliran do konca, kiti bodo pobrali še kar se da, nato pa full dump, kar bi se že lahko zgodilo par dni nazaj. Vlak je odpeljal, čaka se na novo igro. Srečno borci.


Hahah če je to vse res kar si napisal imaš edino ogromne frustracije, ker nisi skeširal 2000 bitcoinov pri 10-20k. To te bo peklo do konc življenja. Zato pa sedaj prbijaš da v BTCju ni priložnosti. Ti si velik poraženec kripta.

call_cry-pto ::

Kaksen hype so naredili okrog korone. 10 odprtih tem o koroni. A se nobenemu ne zdi cudno od kod zdaj vse to? Razn ce ste gledal simpsonove in dolocene filme se vam to zdi cist normalen pojav.

Zgodovina sprememb…

bedarija ::

mislim korona je več kot resna, ljudje umirajo in potrebni so bili hitri in ostri ukrepi, sam kaj pa v teh temah izumljajo je pa itak brezveze.

BTC do 7k =)

kamiKaZaA ::

Vsako leto dosti več ljudi umre od navadne gripe, kot jih je sedaj od korone. Poleg tega, to so bili kronični bolniki (povišan sladkor, slabše srce, rak,...) in bi tako ali tako bilokatera sprememba v telesu (navadna gripa) lahko bila usodna. Če smo že tak, potem bi morali vsako sezono gripe, ko bi prvi zbolel narediti karanteno za 2, 4, 6, 8 tednov,... da bi prepričili širitev le te.

Vse to okoli korone je test za človeštvo. Test v obliki, da se počasi uvede diktatura (Nov Svetovni Red). In da se takim kot jaz medijsko cenzurira, omeji gibanje, druženje, po domače osami in izolira od ostalega Sveta (konec potovanj,...). Vse kar mi potem ostane je hodit v službo in ustvarjat profit kapitalistom. Kuča-poso-kuča...

doktorproof ::

bedarija je izjavil:

... ljudje umirajo...

BTC do 7k =)

Ja, to je nekaj kar do sedaj nismo poznali.

Facebook dev ::

Čakej a še zmer se take bedarije ven buta? Korona je bolj kužna, pobije kar nekaj xkrat več ljudi kot navadna gripa. Spravi več ljudi na nego v bolnišnico. Zelo ignoratski komentar, če si upaš uporabit gripa in korona v isti povedi.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kriptoknjiga ::

kamiKaZaA je izjavil:

Vsako leto dosti več ljudi umre od navadne gripe, kot jih je sedaj od korone. Poleg tega, to so bili kronični bolniki (povišan sladkor, slabše srce, rak,...) in bi tako ali tako bilokatera sprememba v telesu (navadna gripa) lahko bila usodna. Če smo že tak, potem bi morali vsako sezono gripe, ko bi prvi zbolel narediti karanteno za 2, 4, 6, 8 tednov,... da bi prepričili širitev le te.

Vse to okoli korone je test za človeštvo. Test v obliki, da se počasi uvede diktatura (Nov Svetovni Red). In da se takim kot jaz medijsko cenzurira, omeji gibanje, druženje, po domače osami in izolira od ostalega Sveta (konec potovanj,...). Vse kar mi potem ostane je hodit v službo in ustvarjat profit kapitalistom. Kuča-poso-kuča...


stoposto da je nek test. veš koliko hujših pandemij se zgodi vsako leto pa nikoli nobenega ukrepa. že res da je korona zelo nalezljiva ampak dejansko takšne panike kot je bila sedaj jo ni bilo že od časa druge svetovne vojne. nekaj je zelo sumljivo pri vsej tej korona stvari.

mene so predvsem zanimive te filmske karantene in zapore mej... ste vi v času svojega življenja kaj takega doživeli?

call_cry-pto ::

sej v bistvu mene karantena ne moti, ker sem itak ze prej imel taksen zivljenski slog. Ampak mar mi je za clovestvo

bedarija ::

STOP STOP, ne še v to temo korono prienst. konec debate

doktorproof ::

Facebook dev je izjavil:

Čakej a še zmer se take bedarije ven buta? Korona je bolj kužna, pobije kar nekaj xkrat več ljudi kot navadna gripa. Spravi več ljudi na nego v bolnišnico. Zelo ignoratski komentar, če si upaš uporabit gripa in korona v isti povedi.

Čakej a še zmer se take bedarije ven buta?

bedarija je izjavil:

STOP STOP, ne še v to temo korono prienst. konec debate

Maš prav.

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

še internet "ugasnejo" pa so zoomerji mrzli

kamiKaZaA ::

KappaPride je izjavil:

še internet "ugasnejo" pa so zoomerji mrzli

Zaradi tega sem sam vložil v skycoin, ker delajo na rešitvi tega. In če jim to uspe, bo decentraliziran internet brez cenzure. Stvar pa bi naj delovale preko manjših oddajnikov nameščenih na zunanjih straneh stavb. Imajo to razloženo pod svojim projektom.

kriptoknjiga ::

bedarija je izjavil:

STOP STOP, ne še v to temo korono prienst. konec debate


Imaš prav, čeprav po drugi strani sta pa ravno corona in crypto tesno povezana in seveda tudi ostali trgi. Jaz mislim da bo v prihodnosti tako manipulirano da navaden človek ne bo nikoli nič zaslužil s trgovanjem. Dumpi 30-50% bodo nekaj normalnega (del trgovanja bodo rekli), pa bodo oželi še tako sposobne trgovalce

K0l1br1 ::

kamiKaZaA je izjavil:

KappaPride je izjavil:

še internet "ugasnejo" pa so zoomerji mrzli

Zaradi tega sem sam vložil v skycoin, ker delajo na rešitvi tega. In če jim to uspe, bo decentraliziran internet brez cenzure. Stvar pa bi naj delovale preko manjših oddajnikov nameščenih na zunanjih straneh stavb. Imajo to razloženo pod svojim projektom.

Bo moralo biti polno oddajnikov. 5G or less G?

kamiKaZaA ::

K0l1br1 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

KappaPride je izjavil:

še internet "ugasnejo" pa so zoomerji mrzli

Zaradi tega sem sam vložil v skycoin, ker delajo na rešitvi tega. In če jim to uspe, bo decentraliziran internet brez cenzure. Stvar pa bi naj delovale preko manjših oddajnikov nameščenih na zunanjih straneh stavb. Imajo to razloženo pod svojim projektom.

Bo moralo biti polno oddajnikov. 5G or less G?

Ne spomnim se o hitrostih (projekt je omenjen v whitepaperju), po spominu bodo pa nekje v rangu 3G/4G, torej dovolj dobre za surfanje in občasno downloadanje. Spet po spominu: 1 oddajnik bo imel večji domet od tistega 5G, torej jih bo potrebno manj za pokritje določenega področja.

Če nebi v tem trenutku špilal online pokra, bi šel podrobno raziskovat. Tako da, če se ti da imaš tu whitepaper od skycoina (27 strani):
https://downloads.skycoin.com/whitepape...

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Takoj ko odpreš njihovo stran je tudi slikica: računalnik + oddajnik in povezava z drugimi uporabniki.
https://www.skycoin.com/

Jacksmav ::

Satoshi Nakamoto je kar odlično predvideval. V vsaki krizi sam gor :. Če gledamo kartnične transakcije...74%, odkritje novega stoletja :. Bo še en padec na trend linijo...ampak bodo buy orderji tam okol 4k$ hudi. Vsak bo hotel ujet trenutek...sam dvomim, da bi šlo lahko še nižje (3.120$). Sicer pa pr kriptu nikoli ne veš :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

call_cry-pto ::

Perci, a lahko prosm zbrises moje komentarje o virusu in risankah

PrihajaNodi ::

Perci a lahko zbrises smeti, ki niso niti trolom podobne tu.

Res ti bom hvalezen.

Hvala ze vnaprej.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

call_cry-pto ::

dej zbriste tudi prejsnje prosm

Sc0ut ::

Biki se kar ne zelijo popustit.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Lerkovc ::

Živjo,
krizi navkljub sem se odločil, da vložim svojih težko prigaranih 1000€ na kripto trg. Odprl sem si tri račune, Bitstamp, Binance in Kriptomat, ki mi je tudi najbolj všeč predvsem zaradi slovenske verzije. Tuji jeziki so mi namreč tuji....
Prosim za vaš nasvet in mnenje o omenjenih menjalnicah.
Hvala

Jacksmav ::

Lerkovc je izjavil:

Živjo,
krizi navkljub sem se odločil, da vložim svojih težko prigaranih 1000€ na kripto trg. Odprl sem si tri račune, Bitstamp, Binance in Kriptomat, ki mi je tudi najbolj všeč predvsem zaradi slovenske verzije. Tuji jeziki so mi namreč tuji....
Prosim za vaš nasvet in mnenje o omenjenih menjalnicah.
Hvala


Bitstamp ti je ok za začetek, sam priporočam kraken - večja izbira kovancev...

Senior Dev ::

Logično v krizi BTC gor, delnice farmacevtskega giganta ki bo proizvajal zdravilo proti koronavirusu pa dol.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

gruntfürmich ::

Jacksmav je izjavil:

Bitstamp ti je ok za začetek, sam priporočam kraken - večja izbira kovancev...

kaj pravzaprav pomeni 'večja izbira kovancev'?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

doktorproof ::

Lerkovc je izjavil:

Živjo,
krizi navkljub sem se odločil, da vložim svojih težko prigaranih 1000€ na kripto trg. Odprl sem si tri račune, Bitstamp, Binance in Kriptomat, ki mi je tudi najbolj všeč predvsem zaradi slovenske verzije. Tuji jeziki so mi namreč tuji....
Prosim za vaš nasvet in mnenje o omenjenih menjalnicah.
Hvala

Nebi rekel, da je težko prigaran, če ga želiš takole zakockati. Ali pa imaš resno težavo z odvisnostjo.

bedarija ::

gruntfürmich je izjavil:

kaj pravzaprav pomeni 'večja izbira kovancev'?


več različnih kripto valut in kritpo kovancev imaš za kupvoat in trgovat.
osebno sem na kraken preživel 1 teden leta 2017 ko je bil BTC na vrhuncu, prav tako tudi število uporabnikov in je vse tako, vsaj meni, štekalo da se krakena ne dotaknem več. po več minut je trajalo da mi je zaznal buy ali sell. trgujem na Coinbase pro (bivši gdax)

bitstamp je plod domačega znanja, ki je sedaj sicer že prodan v tujino. kul zadeva, ta tretjega pa ne poznam, ker ko najdeš enkrat trgovalnico ki ti sede ne iščeš nove.

Sc0ut je izjavil:

Biki se kar ne zelijo popustit.

res je še vedno smo bullish, čeprav precej popušča. ali gremo postrani do odprtja borz al se gre pa dol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

doktorproof ::

Ja, jaz ravno božam tipko sell (bi - nebi), nekako imam občutek, da se bo narisal rdeč smrkelj...

bedarija ::

če nisi na 7k prodal potem bi jaz na tvojem mestu še malo počakal, ker trendline še vedno ni prebit, samo volume se tako manjša in stagniramo da boh pomagaj.

kiFni ::

doktorproof je izjavil:

Ja, jaz ravno božam tipko sell (bi - nebi), nekako imam občutek, da se bo narisal rdeč smrkelj...

misliš- ne bi

gruntfürmich ::

bedarija je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

kaj pravzaprav pomeni 'večja izbira kovancev'?


več različnih kripto valut in kritpo kovancev imaš za kupvoat in trgovat.

realno to pomeni da je več kakeckojnov za dnar zgubit...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Sc0ut ::

Zdaj nobem trend nekako ni prebit. Na jratko je bil lep skok, na dolgo se vedno kaze na padec. Plus kriza, jutri zna zgrmet. Hecno pri bitkojnu pa je ravno to, da se mi zdi da se bolj dela na psihologiji mnozic kot pa na trendu trgovanja. Ok, boti itak vzdrzujejo po matematiki trg, vec masivnih premikov pa je kot nek psiholoski trik.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

kriptoknjiga ::

Bikov trend ali bullov trend, kako je pravilno? Kaj so kripto KOVANCI? Kaj pomeni imeti večjo izbiro KOVANCEV?

gruntfürmich ::

kriptoknjiga je izjavil:

Kaj pomeni imeti večjo izbiro KOVANCEV?

izbira 0: denar ohranjen. izbira 1+: denar izgubljen.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

Kako kaze Tezos. Kupček se vsam kupni:). Prvi val do 0,9 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bedarija ::

BTC je po indikatorjih še vedno bullish, ampak ker nismo uspeli prebiti 7k bi se trend moral obrnit in it dol, vendar tako kot se pa zdaj upira in drži trend linije je pa noro. kljub padanaj volumna in željam da gre BTC nižje se cena hitro vrne nad linijo 6k. mogoče se kakšen močan buyin pripravlja ali pa se še vedno čaka wallstreet

IL_DIAVOLO ::

Bo treba spet nekaj % od plače v tezija dat.

Sc0ut ::

Nek "B5C time traveler" na twitterju objavlja sliko nekega barr bottom setupa. Po njegovo bi moralo it gor. Pa glede na to da bo cez 2 mesca halving bi tud moglo it gor, da bodo minerji se ekonomicni. Cena bo x2.

Vse skup pa se lahko zjebe zaradi krize. Ti padci bodo pomoje short term, na long term bo cena zrastla zarad minerjev.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()

PrihajaNodi ::

Jalving, jalving, prihaja jalving.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sc0ut ::

Uf, popravil. Smartfon tipkovnica pač.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

bedarija ::

Sc0ut je izjavil:

Ti padci bodo pomoje short term, na long term bo cena zrastla zarad minerjev.

ja sej če gledaš večjo sliko imamo več kot dovolj časa da naredimo še en bottom okoli 4500-4800 potem smo pa lahko na 9000-9500 še pred halvingom. ja tale coronavirus res ni prišla ob pravem času lol.

doktorproof ::

kiFni je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Ja, jaz ravno božam tipko sell (bi - nebi), nekako imam občutek, da se bo narisal rdeč smrkelj...

misliš- ne bi

Ne mislim, zato pa je tako. Imaš pa prav glede "ne bi".

Kaj pol zdej, kaj bomo?

PrihajaNodi ::

Jah nič, prodat bo treba da bo za kruh.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bedarija ::

doktorproof je izjavil:

Kaj pol zdej, kaj bomo?


še vedno ista zgodba ko prej. vsi znaki bullish

doktorproof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jah nič, prodat bo treba da bo za kruh.

Sem ravnokar vzel hlebec iz pečice.

PrihajaNodi ::

Sej ti bo za kvas zmankal. Počak še mal. The end is near.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sc0ut ::

S katerim postom je jype nakazal nakup xtz? Takrat sploh nisem spremljal pa me zanima.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850
««
434 / 468
»»