» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
309 / 468
»»

gruntfürmich ::

srednjeročno se znova dela trikotnik kot v 2018 letu, kjer je potem cripto padel iz police. nekje proti koncu leta vidim padec.
kaj boste pa počeli kratkoročno, pa je itq izguba... čeprav bi glede na mojo napoved lahko delali profit.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

čeprav bi glede na mojo napoved lahko delali profit.
A zato imaš danes samo še 25% toliko, kot si imel septembra lani?

Vazelin ::

Jype: si že cashoutal letos za nov specialized tarmac dura ace bike ki je 0.01kg lažji od prejšnjega modela?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

KappaPride ::

Kdaj ProTour ekipa Bitstamp-kapetan Pogačar, pred Vuelto večkrat opažen na poti proti Krvavcu,k to vidš pa primerjaš z gostilniškimi debatami pametnih amaterjev-derp face.

neverlucky ::

hamez66 je izjavil:

Jaz sem pa kupil signale pri tipu, ki je včasih nosil nick Trader of futures. Prvi uporaben signal mi je prinesel dovolj dobička za celoletno naročnino, tako da če koga zanima, lahko kdaj kopiram kakšnega izmed njegovih signalov (letna naročnina s popustom je bila 349$, zdaj je pa mislim da okoli 1250$).

Pa da razložim še to, kaj sem mislil z "uporabnostjo" signalov. Tip vsak oz. skoraj vsak dan da kakšen signal. Danes sta recimo dva, da če bitcoin pade na 10113, da bi v 4 dneh moral pasti na 9852 (v preteklosti se je tak trade pozitivno realiziral v 66% oz 4 od 6x). Drugi je, da če danes bitcoin pade na 9279, da bi moral v 4ih dneh doseči 9540. Signali veljajo samo 24 ur in če v tem času cena ne doseže teh cen, potem se signal ignorira. Zato sta oba signala najverjetneje za danes neuporabna, ker je bolj majhna verjetnost, da bi cena danes padla na 10113 ali celo nižje, na 9279.

V malo manj kot tednu sem tako dobil 1 uporaben signal in enega, ki je mejo zgrešil za 18$. Uporabil sem samo tistega, ki je striktno prišel do meje in ta mi je tudi naredil v prvem odstavku omenjen profit. Bom v prihodnje poročal, če bo kakšen uporaben signal.

Drugače naj bi tip generiral te signale z nekim AIjem, ki naj bi iskal vzorce v zgodovini bitcoina in potem poročal, v koliko procentih se je vzorec ponovil. Zdej možno, da je v ozadju res kakšen ai, lahko pa, da tip samo nabija. Če bo kakšen signal, ki bo izgledal uporaben, ga lahko delim z vami oz. ga občasno bom. Tip ima drugače svoj youtube kanal in je poln samega sebe. Ampak iz ne vem točno katerega razloga so se mi njegove razlage zdele še najbolj relevantne. No, pa tudi naučil me je, kako se bere "volume profile", tako da neko uporabno vrednost zame ima. Sem ga pa, podobno kot vedeža, večkrat potrolal glede njegovih napovedi (ker se podobno, kot vedež, obnaša, kot da so bili njegove napovedi pravilne v 99%) in nisem bil ravno njegov fan. Ampak sem sprobal zdaj in ker mi je že prvi trejd večkrat povrnil letno naročnino (jaz sem jo kupil še s popustom), prav hud nanj nisem.

Na youtube ima zdaj nick Crypto Ernie, če koga zanima.


uff, skoraj bi lahko uporabil včerajšnje signale 8-), žal pa pade ven iz 24urnega okvirja.

Vazelin ::

Sem mislil zvecer ko pridem dam prodat btc za sladkih slabih 11k pa vidim da je samo se 10400:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

tonis ::

gruntfürmich je izjavil:

srednjeročno se znova dela trikotnik kot v 2018 letu, kjer je potem cripto padel iz police. nekje proti koncu leta vidim padec.
kaj boste pa počeli kratkoročno, pa je itq izguba... čeprav bi glede na mojo napoved lahko delali profit.


Če že gledamo nazaj, potem lahko tvojo definicijo negiram s tem, da je BTC v obeh dosedanjih ciklih, ki sta vidna na Bitstamp grafu, v bull trendu ves čas ostajal nad 20 tedenskim povprečjem cene. Ta teden je to 9330, drug teden bo cca 200$ višje itd. Skratka, če gledamo pretekle vzorce, potem brutalnega padca iz trenutne točke ne bo.

Vazelin ::


:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

hamez66 ::

neverlucky je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Jaz sem pa kupil signale pri tipu, ki je včasih nosil nick Trader of futures. Prvi uporaben signal mi je prinesel dovolj dobička za celoletno naročnino, tako da če koga zanima, lahko kdaj kopiram kakšnega izmed njegovih signalov (letna naročnina s popustom je bila 349$, zdaj je pa mislim da okoli 1250$).

Pa da razložim še to, kaj sem mislil z "uporabnostjo" signalov. Tip vsak oz. skoraj vsak dan da kakšen signal. Danes sta recimo dva, da če bitcoin pade na 10113, da bi v 4 dneh moral pasti na 9852 (v preteklosti se je tak trade pozitivno realiziral v 66% oz 4 od 6x). Drugi je, da če danes bitcoin pade na 9279, da bi moral v 4ih dneh doseči 9540. Signali veljajo samo 24 ur in če v tem času cena ne doseže teh cen, potem se signal ignorira. Zato sta oba signala najverjetneje za danes neuporabna, ker je bolj majhna verjetnost, da bi cena danes padla na 10113 ali celo nižje, na 9279.

V malo manj kot tednu sem tako dobil 1 uporaben signal in enega, ki je mejo zgrešil za 18$. Uporabil sem samo tistega, ki je striktno prišel do meje in ta mi je tudi naredil v prvem odstavku omenjen profit. Bom v prihodnje poročal, če bo kakšen uporaben signal.

Drugače naj bi tip generiral te signale z nekim AIjem, ki naj bi iskal vzorce v zgodovini bitcoina in potem poročal, v koliko procentih se je vzorec ponovil. Zdej možno, da je v ozadju res kakšen ai, lahko pa, da tip samo nabija. Če bo kakšen signal, ki bo izgledal uporaben, ga lahko delim z vami oz. ga občasno bom. Tip ima drugače svoj youtube kanal in je poln samega sebe. Ampak iz ne vem točno katerega razloga so se mi njegove razlage zdele še najbolj relevantne. No, pa tudi naučil me je, kako se bere "volume profile", tako da neko uporabno vrednost zame ima. Sem ga pa, podobno kot vedeža, večkrat potrolal glede njegovih napovedi (ker se podobno, kot vedež, obnaša, kot da so bili njegove napovedi pravilne v 99%) in nisem bil ravno njegov fan. Ampak sem sprobal zdaj in ker mi je že prvi trejd večkrat povrnil letno naročnino (jaz sem jo kupil še s popustom), prav hud nanj nisem.

Na youtube ima zdaj nick Crypto Ernie, če koga zanima.


uff, skoraj bi lahko uporabil včerajšnje signale 8-), žal pa pade ven iz 24urnega okvirja.


Cool. Evo, pred 45 minutami sem dobil signal, da če bitcoin pade na 10209, da bi moral potem doseči 10513 (v 4 dneh), in da se je tak vzorec v preteklosti ponovil 3 od 3x. Se pravi, to se mora zgodit v naslednjih 23 urah (in 15 minutah), ali pa signal ne velja.

Drugače bo pa tip zdaj v kratkem imel podoben sistem še za alt coine, do 1.10. jih bo objavljal zastonj.

Pa da vidimo, kako se bo obnesel današnji.. 10209 je dosegljiva cena.

neverlucky ::

Ce se ti da, objavljaj tele zastonj alt namige tu notri prosim :)

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Bom, če bojo koristni. Če se bo izkazalo za lari fari, potem nima smisla.

ProdriveR ::

Kaj pa če pade pod 10200$ ?

Kakšne so kaj napovedi za BCH? Trenutno je kar na dnu, kar bi lahko pomenilo ugoden nakup?

Zgodovina sprememb…

doktorproof ::

Tole "dno" je precej zmuzljiv pojem.

Vazelin ::

Tema je izpadla iz teme zadnjih 24 ur..
Bump!:D

doktorproof je izjavil:

Tole "dno" je precej zmuzljiv pojem.

Ja, oktobra 2018 smo vsi mislili da je dno doseženo. Dokler ni šlo še na pol novembra
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

sivistol ::

Vazelin je izjavil:

Tema je izpadla iz teme zadnjih 24 ur..
Bump!:D

doktorproof je izjavil:

Tole "dno" je precej zmuzljiv pojem.

Ja, oktobra 2018 smo vsi mislili da je dno doseženo. Dokler ni šlo še na pol novembra


ponavlja se tisti cas ko se btc ni premaknil z 7k do 6k in potem capitulation, samo da so zdej še alti napram btcju na dnu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sivistol ()

Vazelin ::

Vsi smo pričakovali letos preveć od kripta. BTC je lepo pojačal, tudi nekateri alti... velika večina je pa še na nižji točki kot novembra. Precejšnja kapitulacija altov ja
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

malo sem pogledal forumske favorite preteklih let:
- ICON: na eni strani je ICO prinesel penzijo enemu od kolegov od Matota, po drugi strani je demoliral portfolio od yusef-a, ki je v icon pretopil večino svojih BTC, mislim da maja 2018. Drži se na 100mio cap-a, na vrhuncu 4.5mlrd.
- DBIX: dubai coin, itak je bilo jasno, da gre za pnd zadevo, vendar se je dalo jan 2018 narediti sladkek večkratnik, saj je šel že na 30usd po kosu. Stanje danes: 300usd 24 urnega volumea.;((
- ADA CARDANO: whitepaper narejen profesionalno, kot se spodobi v LateX-u. Prav tako več znanstvenih člankov okoli tega projekta. Market cap bil že skoraj na 30mlrd usd, sedaj dobro milijardo. Priznam, cardano sem še jaz dokupoval po malem preteklo leto in letos, vendar samo še pada.
- Neblio: dolgo časa bil precej dober volume, sedaj samo še 130k. Sem naredil nekaj profita na njem, vendar potem itak jan 2018 kupoval druge projekte.

(drugič se ostalo!)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sumi666 ::

Vazelin dober povst ...
Treba še dodati Neo na ATH 197 usd sedaj 9usd ... :S
BTG ath 450 usd sedaj 11 usd
NANO ath 33 usd sedaj komaj 1 usd ....
Pa še bi lahko naštevali , uni ki so kupovali blizu ATH vrednostih ali pa tudi že 50 % minus od ATH ne bojo nikoli prišli na zeleno vejo ...
Ker večina ALT kovancej je nateg in scam , uni ki so bili zraven so dobro zaslužili iz NIČ , prišli do bogastva ... a na drugi strani če nekdo zasluži mora nekdo
drug izgubiti in takih je kar veliko ...
Sam sem malo nad plusom od začetnega vložka je pa res da imam 75% v btc porfelju .... poznam jih pa kar nekaj ki so samo še na 10 - 20 % začtnega vložka ...

neverlucky ::

Common mistake: tisti ne izgubi, ampak pridobi nekaj kovancev projekta. Nevem zakaj gledate vse v dolarjih, ce vam je pomemben projekt in podpirate njegov razvoj. Ali samo vlagate, zato da najdete vecjega idiota, ki bo kupil vase shitcoine za vec denarja?

kamiKaZaA ::

neverlucky je izjavil:

Common mistake: tisti ne izgubi, ampak pridobi nekaj kovancev projekta. Nevem zakaj gledate vse v dolarjih, ce vam je pomemben projekt in podpirate njegov razvoj. Ali samo vlagate, zato da najdete vecjega idiota, ki bo kupil vase shitcoine za vec denarja?

Ker delam v firmi, kjer je polno tujcev iz bivše juge bom uporabil njihov rek, katerega sem že mnogokrat v živo slišal: Ja nisam ovde došao, da radim, nego da zaradim. Z istim namenom sem se jaz v kripto spustil. :D

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

Common mistake: tisti ne izgubi, ampak pridobi nekaj kovancev projekta. Nevem zakaj gledate vse v dolarjih, ce vam je pomemben projekt in podpirate njegov razvoj. Ali samo vlagate, zato da najdete vecjega idiota, ki bo kupil vase shitcoine za vec denarja?

Projekt je pomemben recimo kakobu. Mislim da je v veliki manjšini!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Vazelin je izjavil:

Jype: si že cashoutal letos za nov specialized tarmac dura ace bike ki je 0.01kg lažji od prejšnjega modela?
Čemu bi?

Vazelin ::

jype je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jype: si že cashoutal letos za nov specialized tarmac dura ace bike ki je 0.01kg lažji od prejšnjega modela?
Čemu bi?

Da si na pavličevo sedlo 10 sekund hitrješi!:O
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

neverlucky je izjavil:

Common mistake: tisti ne izgubi, ampak pridobi nekaj kovancev projekta. Nevem zakaj gledate vse v dolarjih, ce vam je pomemben projekt in podpirate njegov razvoj. Ali samo vlagate, zato da najdete vecjega idiota, ki bo kupil vase shitcoine za vec denarja?

Ker delam v firmi, kjer je polno tujcev iz bivše juge bom uporabil njihov rek, katerega sem že mnogokrat v živo slišal: Ja nisam ovde došao, da radim, nego da zaradim. Z istim namenom sem se jaz v kripto spustil. :D


Po mojem je boljse da gres v Sibirijo iskat slonovino/oklovino. Kripto vlak ti je odpeljal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

neverlucky je izjavil:

Common mistake: tisti ne izgubi, ampak pridobi nekaj kovancev projekta. Nevem zakaj gledate vse v dolarjih, ce vam je pomemben projekt in podpirate njegov razvoj. Ali samo vlagate, zato da najdete vecjega idiota, ki bo kupil vase shitcoine za vec denarja?

Ker delam v firmi, kjer je polno tujcev iz bivše juge bom uporabil njihov rek, katerega sem že mnogokrat v živo slišal: Ja nisam ovde došao, da radim, nego da zaradim. Z istim namenom sem se jaz v kripto spustil. :D


Po mojem je boljse da gres v Sibirijo iskat slonovino/oklovino. Kripto vlak ti je odpeljal.

Se ne strinjam s to trditvijo, ker smo komaj na začetku kripta. Obstaja edino možnost, da nisem prave kovance izbral. V tem primeru nebom nič zaslužil, čeprav bo cmc enkrat poletel proti 5000b. Trenutno pa sem še vedno optimist glede kripta in svojih kovancev.

jype ::

Vazelin je izjavil:

Da si na pavličevo sedlo 10 sekund hitrješi!:O
Ne mudi se mi.

sumi666 ::

neverlucky je izjavil:

Common mistake: tisti ne izgubi, ampak pridobi nekaj kovancev projekta. Nevem zakaj gledate vse v dolarjih, ce vam je pomemben projekt in podpirate njegov razvoj. Ali samo vlagate, zato da najdete vecjega idiota, ki bo kupil vase shitcoine za vec denarja?


Tale izjava je pa bosa in smešna .... Primer : kupil sem neblio na ATH 49 usd zdaj je pa vreden 0,5 usd ... ampak ni panike jaz podpiram projekt in verjamem v njih ...
če bi kupil za 10000 usd neblio na ATH je to 204 kovančki danes je to vredno 100 usd ... AMPAK NI PANIKE JAZ PODPIRAM PROJEKT PA RAZVIJALCE K SE VOZIJO V LAMBOTIH PA UŽIVAJO NA TAJSKEM ....
Na koncu dneva je važno koliko maš vrednosti v evrih ali usd ker z tem boš šel kupit hrano ,avto , kurbo .... ne iz kriptokovančki ... vsaj ne še zdaj , lahko pa v prihodne ....

PrihajaNodi ::

Si pac investiral v napacen projekt. Najverjetneje vsi ne bodo propadli bi bilo pa fajn da jih gre vsaj 95% iz cmcja na smetisce.
Tudi lestvica prvih 10 je dolgocasna.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

sumi666 je izjavil:

neverlucky je izjavil:

Common mistake: tisti ne izgubi, ampak pridobi nekaj kovancev projekta. Nevem zakaj gledate vse v dolarjih, ce vam je pomemben projekt in podpirate njegov razvoj. Ali samo vlagate, zato da najdete vecjega idiota, ki bo kupil vase shitcoine za vec denarja?


Tale izjava je pa bosa in smešna .... Primer : kupil sem neblio na ATH 49 usd zdaj je pa vreden 0,5 usd ... ampak ni panike jaz podpiram projekt in verjamem v njih ...
če bi kupil za 10000 usd neblio na ATH je to 204 kovančki danes je to vredno 100 usd ... AMPAK NI PANIKE JAZ PODPIRAM PROJEKT PA RAZVIJALCE K SE VOZIJO V LAMBOTIH PA UŽIVAJO NA TAJSKEM ....
Na koncu dneva je važno koliko maš vrednosti v evrih ali usd ker z tem boš šel kupit hrano ,avto , kurbo .... ne iz kriptokovančki ... vsaj ne še zdaj , lahko pa v prihodne ....


Treba se je odlocit kaj delas s kriptom. Ali investiras v projekt ker vanj zaupas in v njem vidis potencial, ali pa gemblas in upas da bos ob naslednjem balonu lahko svoje nicvredne kovance prodal nekomu drugemu za x15.

Ce nekdo dobi, drugi izgubi. A to le v primeru, ko si v kriptu pri tej drugi opciji. Pri prvi opciji pa se je nekdo tistem momentu racionalno odlocil, da se splaca podpirat projekt in kupil te kovance po taksni ceni in ni na

Vazelin ::

Lol neverlucky crypto justice warrior
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

Saj ma kr prav... Problem je mentaliteta scene da bi samo prodali x1000... V tem delu ima pa prav hodler jype in se kdo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

sumi666 je izjavil:

neverlucky je izjavil:

Common mistake: tisti ne izgubi, ampak pridobi nekaj kovancev projekta. Nevem zakaj gledate vse v dolarjih, ce vam je pomemben projekt in podpirate njegov razvoj. Ali samo vlagate, zato da najdete vecjega idiota, ki bo kupil vase shitcoine za vec denarja?


Tale izjava je pa bosa in smešna .... Primer : kupil sem neblio na ATH 49 usd zdaj je pa vreden 0,5 usd ... ampak ni panike jaz podpiram projekt in verjamem v njih ...
če bi kupil za 10000 usd neblio na ATH je to 204 kovančki danes je to vredno 100 usd ... AMPAK NI PANIKE JAZ PODPIRAM PROJEKT PA RAZVIJALCE K SE VOZIJO V LAMBOTIH PA UŽIVAJO NA TAJSKEM ....
Na koncu dneva je važno koliko maš vrednosti v evrih ali usd ker z tem boš šel kupit hrano ,avto , kurbo .... ne iz kriptokovančki ... vsaj ne še zdaj , lahko pa v prihodne ....


Treba se je odlocit kaj delas s kriptom. Ali investiras v projekt ker vanj zaupas in v njem vidis potencial, ali pa gemblas in upas da bos ob naslednjem balonu lahko svoje nicvredne kovance prodal nekomu drugemu za x15.

Ce nekdo dobi, drugi izgubi. A to le v primeru, ko si v kriptu pri tej drugi opciji. Pri prvi opciji pa se je nekdo tistem momentu racionalno odlocil, da se splaca podpirat projekt in kupil te kovance po taksni ceni in ni na



Ni tako. Vse je gemblanje. Tisti, ki so vlozili v par firm v dot.com balonu so fajn zasluzil ostali vse poposil.

neverlucky ::

https://miro.medium.com/max/1280/1*4MeJ...

Dajte kakšen evro vržt še v Dune network, da si bodo fantje lahko kupili navadno pisarno no ...

Vazelin ::

To je hipsterska pisarna. Zunaj novi bugati chironi
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

Mam filing, da bodo danes kakšne meje za Hamezove signale uresničene.

Vazelin ::

When feeling for kamikaza signale?:8)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

When feeling for kamikaza signale?:8)


Slonovina je boljsa ideja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

nodi: a tam v Romuniji je kaj slonov ali nosorogov?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

spegli ::

Nabavil pri 10250 nekaj BTC. Zgleda slabo. LTC also.

LTC zgleda tudi OK. Dol 1k ali gor 1k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Senior Dev ::

A bo penzija še letos? Časa ni več veliko za bul rano do 300k za en Bitcoin kriptožeton virtualni denar.

sivistol ::

spegli je izjavil:

Nabavil pri 10250 nekaj BTC. Zgleda slabo. LTC also.

LTC zgleda tudi OK. Dol 1k ali gor 1k.


btc še tam dol do 6k ziher prileze

sicer pa kok % gains boš mel ko kupiš btc pr 10k? max 200% po sreči

neverlucky ::

Mogoče bo komu prav prišel airdrop stellarja v tekočih mesecih.
https://www.stellar.org/blog/keybase-st...

Potrebno je imeti github ali hackernews account starejši od 9.9.2019

PrihajaNodi ::

A hocjo it na POS pa ne vejo kako.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

7student7 ::

PrihajaNodi je izjavil:

A hocjo it na POS pa ne vejo kako.

Dober POS ima TRUMP coin. Vceraj so prebili 100k blok, vsakih 100k blokov povecajo POS in PatriotNode nagrado. Prej je bila za POS 0.3 TRUMPa sedaj je 0.6, za PatriotNode pa je bila prej 0.7 TRUPMa sedaj pa je 1.4. Blok je vsako minuto. Povecovali jo bodo 10 korakov....

PrihajaNodi ::

Volume se tud povecuje pri TrumpCoinu. Si pa zamudil vlak pri Trumpicu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

7student7 ::

Verjemi da taprav vlak se pride...

neverlucky ::

Kaj pa da bi na forumu uvedli pravilo, da se coinov pod 500 mestom na CMCju ne sme omenjat in niti diskutirat?

Ker so pač očiten scam in moneygrab.

In ta meja 500 je zelo mila.

Zgodovina sprememb…

7student7 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Volume se tud povecuje pri TrumpCoinu. Si pa zamudil vlak pri Trumpicu.

Lahko prides v Discord temo.
https://discordapp.com/invite/WY9nYbQ

neverlucky je izjavil:

Kaj pa da bi na forumu uvedli pravilo, da se coinov pod 500 mestom na CMCju ne sme omenjat in niti diskutirat?

Ker so pač očiten scam in moneygrab.

In ta meja 500 je zelo mila.

Preberi si naslov teme....

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Hvala, ampak ne hvala, da kupim Trumpcoin je se huje kot bankera.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Koliko trumpov pa drzis ti?
««
309 / 468
»»