» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
308 / 468
»»

hamez66 ::

Kako se pa kaj chainlink drži, odkar ga je vedež priporočal? Zih ste v skupini pravočasno (za nazaj) dobili namig, da je za prodat?

neverlucky ::

hamez66 je izjavil:

Kako se pa kaj chainlink drži, odkar ga je vedež priporočal? Zih ste v skupini pravočasno (za nazaj) dobili namig, da je za prodat?


Hamez, kaj provociras?

Chainlink je na meji. To pa pomeni, da se zdaj lahko odbije gor ali dol. Ce bo sel krepko dol, potem smo v skupini ze davno dobili namig, da ga prodamo. Ce pa bo sel gor, potem smo pa ze davno dobili namig, da ga kupimo.

Samo zato ker s svojimi izpadi nisi vec del skupine, ti ni potrebno prcat naokoli. Ce se pa Aqui opravicis bos pa spet lahko del skupine in bos izvedel kateri je naslednji coin, ki je na meji.

perci ::

Lepa neverlucky.

Vazelin ::

Uf, dominanca kar pleza in pleza.
Popoln reset shitcoinov?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

perci ::

Res si dolgočasen, Vazelin.

sparovcek2 ::

Kdaj menjaš altcoine za bitkojno? Ko pride do 80% dominanca?

tonis ::

Če je že govora o dominanci. Trenutno je 72,9, torej na okroglo 73%. Ne glejte CMC ampak TradingView.

PrihajaNodi ::

sparovcek2 je izjavil:

Kdaj menjaš altcoine za bitkojno? Ko pride do 80% dominanca?


Malce si pozn

Vecina pa deep balls in xtz:(
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Sedaj gre dominanca še kake 10% gor. Potem bo Nodija, ki je mimogrede balls deep v XTZ zaskelelo, in bo prestavil v BTC. Potem pa dominanca nazaj na 1 tretjino.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Me ne zanima vec. Nisem jaz ti, da bom prestavljal sem in tja.

Xtz mi je prinesel profit, ce popusim mi bo pa v najvecje zadovoljstvo gnjavit jypa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Še hodite na šiht ali ste si izplačali x2 iz Tezusa? :D

Vazelin ::

Senior Dev je izjavil:

Še hodite na šiht ali ste si izplačali x2 iz Tezusa? :D

jype je glihkar prodal 10btc za tekoče letne življenjske stroške.

nodi medtem
Ni casa (nove ponudbe za sluzbe).
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

ePenzija ::

Senior Dev je izjavil:

Še hodite na šiht ali ste si izplačali x2 iz Tezusa? :D

jaz sem btw vstopil 9/2017. s 50k.....konec 12/2017 sem šel v penzijo.... želite še kak info??

Tiborg ::

Ja, kdaj podeljuješ avtograme? :)

Drugače pa, da nebo čisto "off topic"

Letos ALT sezone najbrž ne bo...
Mogoče pa preseneti December.
Čas je, da se počisti crap coine, potem pa sky is the limit za izbrane.
Kdo bo zadel pravega? hmmmm, ni vse v loteriji :)

PrihajaNodi ::

Danes pogledam MC. XTZ gor 296%, sem se potem kar hitro s trdim prebudil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Nodi, vsi pričakujemo nadaljevanje tvoje kratke biografije Vazelinovega življenja. Je novo poglavje že napisano?

kamiKaZaA ::

Tiborg je izjavil:

Ja, kdaj podeljuješ avtograme? :)

Drugače pa, da nebo čisto "off topic"

Letos ALT sezone najbrž ne bo...
Mogoče pa preseneti December.
Čas je, da se počisti crap coine, potem pa sky is the limit za izbrane.
Kdo bo zadel pravega? hmmmm, ni vse v loteriji :)

In kateri so tvoji favoriti?

Tiborg ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tiborg je izjavil:

Ja, kdaj podeljuješ avtograme? :)

Drugače pa, da nebo čisto "off topic"

Letos ALT sezone najbrž ne bo...
Mogoče pa preseneti December.
Čas je, da se počisti crap coine, potem pa sky is the limit za izbrane.
Kdo bo zadel pravega? hmmmm, ni vse v loteriji :)

In kateri so tvoji favoriti?


Nimam namena "shillat" nobenega projekta, bom povedal decembra ali kasneje, če bo ratal.. :)

Vazelin ::

Jaz tut lahko povem ene par če rata:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

Takšne komentarje ponavadi daje tudi Aquafriend. Govori namige en mesec za nazaj :D

Tiborg ::

Jaz za razliko od nekaterih nisem tukaj da se komurkoli dokažem ali dajem namige, načeloma sem tiho in berem vaše komentarje (več kot pol je shillanje XTZ). Niti nevem kaj me je pripravilo k temu, da sem gospodu zgoraj odgovoril, verjetno njegov poln EGO penzije :) Bom pa verjetno, če zadenem pravo tarčo z veseljem kasneje delil svojo srečo (vsaj x10).

Srečno vsem :)

neverlucky ::

Gospod ePenzija je seveda le še eden od profdoktorjevih računov. :/

hamez66 ::

Jaz sem pa kupil signale pri tipu, ki je včasih nosil nick Trader of futures. Prvi uporaben signal mi je prinesel dovolj dobička za celoletno naročnino, tako da če koga zanima, lahko kdaj kopiram kakšnega izmed njegovih signalov (letna naročnina s popustom je bila 349$, zdaj je pa mislim da okoli 1250$).

Pa da razložim še to, kaj sem mislil z "uporabnostjo" signalov. Tip vsak oz. skoraj vsak dan da kakšen signal. Danes sta recimo dva, da če bitcoin pade na 10113, da bi v 4 dneh moral pasti na 9852 (v preteklosti se je tak trade pozitivno realiziral v 66% oz 4 od 6x). Drugi je, da če danes bitcoin pade na 9279, da bi moral v 4ih dneh doseči 9540. Signali veljajo samo 24 ur in če v tem času cena ne doseže teh cen, potem se signal ignorira. Zato sta oba signala najverjetneje za danes neuporabna, ker je bolj majhna verjetnost, da bi cena danes padla na 10113 ali celo nižje, na 9279.

V malo manj kot tednu sem tako dobil 1 uporaben signal in enega, ki je mejo zgrešil za 18$. Uporabil sem samo tistega, ki je striktno prišel do meje in ta mi je tudi naredil v prvem odstavku omenjen profit. Bom v prihodnje poročal, če bo kakšen uporaben signal.

Drugače naj bi tip generiral te signale z nekim AIjem, ki naj bi iskal vzorce v zgodovini bitcoina in potem poročal, v koliko procentih se je vzorec ponovil. Zdej možno, da je v ozadju res kakšen ai, lahko pa, da tip samo nabija. Če bo kakšen signal, ki bo izgledal uporaben, ga lahko delim z vami oz. ga občasno bom. Tip ima drugače svoj youtube kanal in je poln samega sebe. Ampak iz ne vem točno katerega razloga so se mi njegove razlage zdele še najbolj relevantne. No, pa tudi naučil me je, kako se bere "volume profile", tako da neko uporabno vrednost zame ima. Sem ga pa, podobno kot vedeža, večkrat potrolal glede njegovih napovedi (ker se podobno, kot vedež, obnaša, kot da so bili njegove napovedi pravilne v 99%) in nisem bil ravno njegov fan. Ampak sem sprobal zdaj in ker mi je že prvi trejd večkrat povrnil letno naročnino (jaz sem jo kupil še s popustom), prav hud nanj nisem.

Na youtube ima zdaj nick Crypto Ernie, če koga zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kamiKaZaA ::

Tiborg je izjavil:

Jaz za razliko od nekaterih nisem tukaj da se komurkoli dokažem ali dajem namige, načeloma sem tiho in berem vaše komentarje (več kot pol je shillanje XTZ). Niti nevem kaj me je pripravilo k temu, da sem gospodu zgoraj odgovoril, verjetno njegov poln EGO penzije :) Bom pa verjetno, če zadenem pravo tarčo z veseljem kasneje delil svojo srečo (vsaj x10).

Srečno vsem :)

Zdaj se moraš odločiti ali se želiš dokazovati ali ne, ker s svojim prvim komentarjem se še kako želiš dokazati vsem nam, da kripto-scena ni loterija, ampak znanje in da ti imaš znanje, mi vsi ostali pa igramo/kupujemo na srečo. Točno tako je izpadel ta zapis:
Čas je, da se počisti crap coine, potem pa sky is the limit za izbrane. Kdo bo zadel pravega? hmmmm, ni vse v loteriji :)


Kot drugo, vprašanje sem z razlogom postavil takšno kot je bilo, ker sem bil 99% da ali sploh neboš odgovoril ali pa boš odgovoril v stilu, kjer neboš razkril kovanca/kovance in glej ga zlomka, nisem se zmotil. S tem pa si demantiral samega sebe in dal nam dokaz, da nimaš znanja, kot nam to želiš prodati oz. se pravkar na forumu dokazuješ s tem. In potem takem še vedno velja, da je kripto scena loterija in da trenutno noben neve kateri bodo tisti kovanci s katerimi se še bo dalo lepi profit narediti. Niti jaz nevem, sem že povedal, da upam, da kateri od teh v katere sem vložil. Lahko pa sedaj daš ven z argumenti in dokažeš, da si poln znajna, ampak sem že zgoraj napisal, da tega ne pričakujem in bi bil šokiran, če bi se še tukaj zmotil.

Kot tretje si bom sedaj tebe odkljukal kot še enega kripto trolla in če boš čez pol leta tukaj želel dokazovati, da si že pred časom vedel, da bo ta in ta kovanec šel gor, preko svojega znanja, ti bom takrat odgovoril, ja seveda, pol pa svizec zavije čokolado.

Pa brez zamere, še en v vrsti kripto-trollov.

Trubar ::

Zivjo, pozna kdo HaasOnline trade tool? Je vredu? Ga kdo uporablja? Predvsem me zanima uporaba Visual Editorja.
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

sparovcek2 ::

Moja napoved je da gre bitkojna v prihodnjih dneh najmanj na 11500, morda 12500. Nekega velika padca ne pričakujem, sicer imam verjetno narobe.

PreviousUser ::

Tiborg je izjavil:


Čas je, da se počisti crap coine, potem pa sky is the limit za izbrane.


A s tem namiguješ na Skycoin? :D Kamikaza, si to ti? Kje je aqua, ko ga rabiš...:D

Tiborg ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tiborg je izjavil:

Jaz za razliko od nekaterih nisem tukaj da se komurkoli dokažem ali dajem namige, načeloma sem tiho in berem vaše komentarje (več kot pol je shillanje XTZ). Niti nevem kaj me je pripravilo k temu, da sem gospodu zgoraj odgovoril, verjetno njegov poln EGO penzije :) Bom pa verjetno, če zadenem pravo tarčo z veseljem kasneje delil svojo srečo (vsaj x10).

Srečno vsem :)

Zdaj se moraš odločiti ali se želiš dokazovati ali ne, ker s svojim prvim komentarjem se še kako želiš dokazati vsem nam, da kripto-scena ni loterija, ampak znanje in da ti imaš znanje, mi vsi ostali pa igramo/kupujemo na srečo. Točno tako je izpadel ta zapis:
Čas je, da se počisti crap coine, potem pa sky is the limit za izbrane. Kdo bo zadel pravega? hmmmm, ni vse v loteriji :)


Kot drugo, vprašanje sem z razlogom postavil takšno kot je bilo, ker sem bil 99% da ali sploh neboš odgovoril ali pa boš odgovoril v stilu, kjer neboš razkril kovanca/kovance in glej ga zlomka, nisem se zmotil. S tem pa si demantiral samega sebe in dal nam dokaz, da nimaš znanja, kot nam to želiš prodati oz. se pravkar na forumu dokazuješ s tem. In potem takem še vedno velja, da je kripto scena loterija in da trenutno noben neve kateri bodo tisti kovanci s katerimi se še bo dalo lepi profit narediti. Niti jaz nevem, sem že povedal, da upam, da kateri od teh v katere sem vložil. Lahko pa sedaj daš ven z argumenti in dokažeš, da si poln znajna, ampak sem že zgoraj napisal, da tega ne pričakujem in bi bil šokiran, če bi se še tukaj zmotil.

Kot tretje si bom sedaj tebe odkljukal kot še enega kripto trolla in če boš čez pol leta tukaj želel dokazovati, da si že pred časom vedel, da bo ta in ta kovanec šel gor, preko svojega znanja, ti bom takrat odgovoril, ja seveda, pol pa svizec zavije čokolado.

Pa brez zamere, še en v vrsti kripto-trollov.


Pa ti si pravi lovec, kdo te je naučil nastavljati pasti? :) Nikoli nisem rekel, da imam znanje, spremljam zadeve za sebe in upam, da vlečem prave poteze, če si ti razbral drugače mi je žal. Da, mogoče sem kripto troll ampak v svojem svetu in ne poizkušam vplivati na druge kot to počneš ti in podobni. Da, če se prav odločam mogoče kaj javim v naslednje pol leta, mogoče pa tudi ne, čisto odvisno od navdiha, bom pa definitivno spremljal še naprej v tišini.


Lp in srečno. :*

Vazelin ::

Tiborg: se ukvarjaš s fitnessom? Progrmairaš v prostem času? Si štajerc?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

neverlucky ::

A bomo šli res spet čez eno epizodo tegale?

PreviousUser ::

Smo ga razkrinkali. Profdoktor, kdo pa drug.

kamiKaZaA ::

Tiborg je izjavil:


Pa ti si pravi lovec, kdo te je naučil nastavljati pasti? :) Nikoli nisem rekel, da imam znanje, spremljam zadeve za sebe in upam, da vlečem prave poteze, če si ti razbral drugače mi je žal. Da, mogoče sem kripto troll ampak v svojem svetu in ne poizkušam vplivati na druge kot to počneš ti in podobni. Da, če se prav odločam mogoče kaj javim v naslednje pol leta, mogoče pa tudi ne, čisto odvisno od navdiha, bom pa definitivno spremljal še naprej v tišini.


Lp in srečno. :*

OK, vidim po današnjih zapisih in po tem, da si nekaj več kot 2 leti prijavljen in da si napisal v tem času le 20 komentarjev od tega danes 4, da nimaš nekih karakteristik trolla. Se ti tu na tem mestu opravičujem, da sem te označil za nekaj kar nisi in priznavam svojo zmoto, da sem te zelo slabo ocenil. Prvi vtis mi je dal signal za takšno označitev, a žal sedaj po preučevanju vidim, da je bil vtis napačen.

Vso srečo pri tvoji izbiri kovanca/kovancev in naj ti rata.

Vazelin ::

A veš uno ko kupiš Pingo sok s slamco in potem, ko se rabiš odžejat vidiš da no here slamca at all:'(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

kera zalost je tale kripto. Naj gre ze fajn dol al pa gor. Sploh alti so bedni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

XTZ drsi po lestvici navzdol.

Pojem, ki ga ne izgovarjamo je presegel že 71%!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sivistol ::

PrihajaNodi je izjavil:

kera zalost je tale kripto. Naj gre ze fajn dol al pa gor. Sploh alti so bedni.


tole je point kripta, ti daš dnar notr da oni zaslužijo hahaha

Vazelin ::

Jah nič Nodi, izgleda gredo alti na nulo (da, nulo).
Še vedno je možna stotica, npr. xtz pride na 0.1usd. če gre nazaj na 1usd je to x100:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

mile ::

Vazelin je izjavil:

xtz pride na 0.1usd. če gre nazaj na 1usd je to x100:))


0.1 * 100 == ?

neverlucky ::

Pomoje Vazelin zna racunat in je tu ponesreci dal eno niclo premalo :D

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

Pomoje Vazelin zna racunat in je tu ponesreci dal eno niclo premalo :D

Da, znam računat.
Lahko pa se gremo sedaj tisto debato iz bodybuilding foruma glede dni za trening na ene 5 straneh
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

:)):)):))

Sem si danes se enkrat prebral, skoda da Josh ni bil bolj aktiven hahaha

Vazelin ::

Še ena fora je. Tista debata ni v MISC sekciji ampak na glavnem forumu. tko da dvomim da gre za trollanje :))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

tonis ::

Bilje Nova Gorica 23, pretežno oblačno
Črnomelj 16, rahlo dežuje
Kredarica 3, v oblakih
Letališče Portorož 26, delno oblačno
Ljubljana 18, oblačno
Postojna 16, oblačno
BTC dominanca 73,3, rahlo raste

Vazelin ::

:D sem malce sumil kaj bo zadnja vrstica.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

gruntfürmich ::

jp. bolj gremo dol, bolj obupani postajate. glavna stvar so postali vedeževanje in halucinacije o virtualnih prihodkih...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

grunt: stopnja kripto obupanosti leta 2015 se lahko meri s stopnjo obupanosti letos?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

gruntfürmich ::

Vazelin je izjavil:

grunt: stopnja kripto obupanosti leta 2015 se lahko meri s stopnjo obupanosti letos?

še zdaleč ne. kripto obupanost bo prišla ko boš že pozabil na to temo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

perci ::

gruntfürmich je izjavil:

Vazelin je izjavil:

grunt: stopnja kripto obupanosti leta 2015 se lahko meri s stopnjo obupanosti letos?

še zdaleč ne. kripto obupanost bo prišla ko boš že pozabil na to temo...

Bojim se, da se to ne bo zgodilo, ker je bolj zasvojen s to temo, kot s kriptovalutami.

PreviousUser ::

perci je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

Vazelin je izjavil:

grunt: stopnja kripto obupanosti leta 2015 se lahko meri s stopnjo obupanosti letos?

še zdaleč ne. kripto obupanost bo prišla ko boš že pozabil na to temo...

Bojim se, da se to ne bo zgodilo, ker je bolj zasvojen s to temo, kot s kriptovalutami.


Ma pusti mu vsaj to veselje no. :D

Pač so se fantje malo specializirali: vazelin BTC dominanca, Nodi XTZ in šitkojni, aquafriend multipli accounti...

sparovcek2 ::

Če pride bitcoin do 11400-11500, se verjetno splača kratkoročno menjati v altcoine, npr. eth ripple ipd. ker bodo kratkoročno verjetno bouncali napram btc in bo USD vrednost šla lepo gor.
««
308 / 468
»»