» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
282 / 468
»»

sivistol ::

hamez66 je izjavil:

Kako pa določate točke supporta in resista? Volume profiling je ena pot, ampak je potem hitro vprašanje, kako dolgo časovno obdobje uporabit.


look left on chart ?

hamez66 ::

sivistol je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Kako pa določate točke supporta in resista? Volume profiling je ena pot, ampak je potem hitro vprašanje, kako dolgo časovno obdobje uporabit.


look left on chart ?


Ne vem, kaj to pomeni..?

xx23 ::

Pogledaš dejansko na graf, narišeš vsak dan 20 črt, opazuješ, kaj se dogaja zatem. Čez eno leto dobiš mal občutka, kako stvari stojijo. Seveda leto pozneje ugotoviš, da takrat nisi mel pojma. In tako naprej.

Aquafriend ::

Ja, velik truda pri grafih in risanju, predvidevanju. Ce te je mama kot mulca vpisala na likovni krozek imas mal prednost pri risanju in domisljiji. :) Ze kot otrok sem rad risal po stenah najemniskega stanovanja. Mama je verjetno opazila talent za risanje crt.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

Ja, velik truda pri grafih in risanju, predvidevanju. Ce te je mama kot mulca vpisala na likovni krozek imas mal prednost pri risanju in domisljiji. :) Ze kot otrok sem rad risal po stenah najemniskega stanovanja. Mama je verjetno opazila talent za risanje crt.


Evo prva dobra od tebe da si me nasmejal. Je pa dobro da imas velik nos ko vleces crtice in imas denar.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Ja en način je opisan tle:

https://medium.com/@xanxsells/using-the...

Pač po tem načinu ni posebej težko definirati mej, supportov, resistov in ne vem česa še. Pač pove malo več kot "pazi na bitcoin pri 10600", "pazi xrp" in podobno sranje. Moraš pa imet tradingview pro, če želiš, da ti zadeve prikazuje tradingview, zastonjski ne podpira prikazovanja volume profilinga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ja, velik truda pri grafih in risanju, predvidevanju. Ce te je mama kot mulca vpisala na likovni krozek imas mal prednost pri risanju in domisljiji. :) Ze kot otrok sem rad risal po stenah najemniskega stanovanja. Mama je verjetno opazila talent za risanje crt.


Evo prva dobra od tebe da si me nasmejal. Je pa dobro da imas velik nos ko vleces crtice in imas denar.


Tisti, ki je vlagal moko v XTZ pekarne, lahko samo tisto moko potegne, ker iz te moke itak ne bo kruha.

PrihajaNodi ::

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ja, velik truda pri grafih in risanju, predvidevanju. Ce te je mama kot mulca vpisala na likovni krozek imas mal prednost pri risanju in domisljiji. :) Ze kot otrok sem rad risal po stenah najemniskega stanovanja. Mama je verjetno opazila talent za risanje crt.


Evo prva dobra od tebe da si me nasmejal. Je pa dobro da imas velik nos ko vleces crtice in imas denar.


Tisti, ki je vlagal moko v XTZ pekarne, lahko samo tisto moko potegne, ker iz te moke itak ne bo kruha.



Kje pa bo kruh? Da slisimo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

Tisti, ki uporabljate bitmex. Zacela se bo preiskava menjalnice. Zato je potrebna vecja previdnost in od zdaj naprej ne priporocam uporabo bitmexa.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

Tisti, ki uporabljate bitmex. Zacela se bo preiskava menjalnice. Zato je potrebna vecja previdnost in od zdaj naprej ne priporocam uporabo bitmexa.


Ce bi katera menjalnica bila potrebna preiskave je to shitbtc!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

PrihajaNodi je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Tisti, ki uporabljate bitmex. Zacela se bo preiskava menjalnice. Zato je potrebna vecja previdnost in od zdaj naprej ne priporocam uporabo bitmexa.


Ce bi katera menjalnica bila potrebna preiskave je to shitbtc!


p.s. tam (shitbtc) ko kupis kovance xtz, cosmos in ostale, ki so ok ti jih zaklenejo, ves ostali drek pa lahko preneseš. Bitmex bo preživel, upam da ne bo kaj hujšega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Tezos spet čez 1usd. nice

Senior Dev ::

Vazelin je izjavil:

Tezos spet čez 1usd. nice

Počakaj še par minut in boš lahko dokupil Tezije za sladkih 0.99$. :))

Vazelin ::

Še velja konsenz, da smo v bull-u?

Jacksmav ::

če gledaš 1D al pa mesec...smo...še ni čas za deytrejde...pa sm se kar mal naučil...par pump...tega se ne grem več....

PrihajaNodi ::

Gustek dokupil za 200k xtzja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Senior Dev ::

Bugatti Chiron za 4 mio € ni nek strošek če imaš res dosti Tezijev in si jih kupoval nizko.

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Bugatti Chiron za 4 mio € ni nek strošek če imaš res dosti Tezijev in si jih kupoval nizko.


Ce bi res STO ji prisli na xtz...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

Sanjal sem, da so xtz-ji na razprodaji po sladkih 100 dolarjev. Nimam xtz, torej lahko pozabim na Bugattija. Kakšne so pa kaj predikcije za včasih tukaj paradnega konja - Matotovega Nebla?

sivistol ::

lamborđini je izjavil:

Sanjal sem, da so xtz-ji na razprodaji po sladkih 100 dolarjev. Nimam xtz, torej lahko pozabim na Bugattija. Kakšne so pa kaj predikcije za včasih tukaj paradnega konja - Matotovega Nebla?


tjah da xtz prileze do 100$ bo kar konkreten mc,

nebl pa životari
tako kot vsi alti

PrihajaNodi ::

tjah da xtz prileze do 100$ bo kar konkreten mc


Ce se STO tokeni primejo bi bilo mogoce.

Moje mnenje je, da vecina jih bo pockrala (kar je prav), nekaj svetlih zvezdic bi pa znalo iti v nebo.

Cas je da gredo alti kot so Verge, Tron, Btcgold iz prvih strani na smetisce.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

sivistol ::

PrihajaNodi je izjavil:

tjah da xtz prileze do 100$ bo kar konkreten mc


Ce se STO tokeni primejo bi bilo mogoce.

Moje mnenje je, da vecina jih bo pockrala (kar je prav), nekaj svetlih zvezdic bi pa znalo iti v nebo.

Cas je da gredo alti kot so Verge, Tron, Btcgold iz prvih strani na smetisce.



ostane lahk samo prva stran, samo kaj ko bojo ljudje kar kupovali shitcoine iz spekulacij o profitu

PrihajaNodi ::

ostane lahk samo prva stran, samo kaj ko bojo ljudje kar kupovali shitcoine iz spekulacij o profitu


Ce bi to drzalo, bi bil danes marcet cap 5000bn, pa ni. Vecina icotov je fail. Polkadot je se edini, kateri bi lahko bil kaj vreden.

Ja, je se nekaj taksnih kovancev kot je Matic, torej pump & dump ampak tja folk ne bo dal penzije ampak stotaka ali dva.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sivistol ::

PrihajaNodi je izjavil:

ostane lahk samo prva stran, samo kaj ko bojo ljudje kar kupovali shitcoine iz spekulacij o profitu


Ce bi to drzalo, bi bil danes marcet cap 5000bn, pa ni. Vecina icotov je fail. Polkadot je se edini, kateri bi lahko bil kaj vreden.

Ja, je se nekaj taksnih kovancev kot je Matic, torej pump & dump ampak tja folk ne bo dal penzije ampak stotaka ali dva.


infinity ima samo vesolje in cloveska neumnost, nekateri celo holdajo matic pa te pnd

Zeitgeist ::

vecina teh ICO projektov se itak drzi na MC tako visoko ker je veliko folka kupovalo v bullu zdaj pa holdajo v upanju da si vsaj vlozek povrnejo

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Zeitgeist je izjavil:

vecina teh ICO projektov se itak drzi na MC tako visoko ker je veliko folka kupovalo v bullu zdaj pa holdajo v upanju da si vsaj vlozek povrnejo

99% ico projektov ne bo nikoli niti pol toliko, kot je bilo to v tisti mrzlici 2018. Mislim da se deljeno 50 giblje povprečna cena od ath. ICO zadeve so bile scam namenjen hitremu zaslužku.

Samo spomnimo se recimo tudi Atrix, ko se je zbrala skupina nekaj tipov, si natisnila ATRIX majice, stisnili gasilsko fotko in potem upali, da pride gora investitorjev. Pa še en zelo ošaben PRovec je včasih objavljal na Slotechu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

vecina teh ICO projektov se itak drzi na MC tako visoko ker je veliko folka kupovalo v bullu zdaj pa holdajo v upanju da si vsaj vlozek povrnejo

99% ico projektov ne bo nikoli niti pol toliko, kot je bilo to v tisti mrzlici 2018. Mislim da se deljeno 50 giblje povprečna cena od ath. ICO zadeve so bile scam namenjen hitremu zaslužku.

Samo spomnimo se recimo tudi Atrix, ko se je zbrala skupina nekaj tipov, si natisnila ATRIX majice, stisnili gasilsko fotko in potem upali, da pride gora investitorjev. Pa še en zelo ošaben PRovec je včasih objavljal na Slotechu :D


Moje laicno mnenje pa je da bo prislo do preovrata in se bodo Ada, Eos, Trx neo in ostale smeti umaknile drugim projektom. Ti sicer ne bodo x100 bodo pa x5, x10...Vrh se bo zamenjal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

https://www.ccn.com/news/indian-regulat...
kdor ne verjame bo moral verjeti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

https://www.ccn.com/news/indian-regulat...
kdor ne verjame bo moral verjeti


Ma daj ne nabijaj. Btc je na revolutu in lahko ga tregas sem in tja ter po mili volji menjas v kar zelis. Sam upam da pridejo STO na xtz pol bo veselica.

Hehe xtz drzim pa ce drek jem:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

A je Mato še vedno do jaja v NEBL? Kam pada tole proti 0.5$ in kje so tisti časi ko se ga je splačalo dokupovat pri 50$. Čista katastrofa. :|

Vazelin ::

nebl ima še vedno OK volume

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

nebl ima še vedno OK volume


Kaj se ti tolk jajcas se tem volumnom. Boti trejdajo pa postavljajo sell/buy walle.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

tudi na open market cap je volume nebla visok

$GRFT trading is now open on Hotbit.io! Takoj volume na 200k plus

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

neverlucky ::

Hotbit ima ravno 1% legit volumna. Cimprej stran od tega. Sem videl na lastne oci, kako dobijo volumen.

PrihajaNodi ::

Tezos ima najverjetnej se najbolj legit volume
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

se splača Cardano pri 0.0.59?

https://www.ccn.com/news/us-crypto-crac...
Bodo počasi začeli z regulacijo kripta. Če pride do tega, bo konec s trgom kot ga poznamo.:'(

tethra že čez 4mlrd:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

tonis ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

https://www.ccn.com/news/indian-regulat...
kdor ne verjame bo moral verjeti


Ma daj ne nabijaj. Btc je na revolutu in lahko ga tregas sem in tja ter po mili volji menjas v kar zelis. Sam upam da pridejo STO na xtz pol bo veselica.

Hehe xtz drzim pa ce drek jem:)


Sicer tudi sam kdaj uporabim revolut za to, ampak na splošno ga odsvetujem, ker ima kar močne provizije. Mislim da 1,5%
Raje uporabljam bitstamp aplikacijo - provizija 0,25%
Kriptovalute pa mislim da so kar iste na obeh.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

se splača Cardano pri 0.0.59?

https://www.ccn.com/news/us-crypto-crac...
Bodo počasi začeli z regulacijo kripta. Če pride do tega, bo konec s trgom kot ga poznamo.:'(

tethra že čez 4mlrd:)


Ma o tej regulaciji govorijo ze 100 let.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tezos ima najverjetnej se najbolj legit volume

Jaz bi skoraj šel v NEBL pri 62$ do jaja. Potem sem si premislil in te dni pada proti 0.5$. Imel sem res srečo takrat.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

se splača Cardano pri 0.0.59?

https://www.ccn.com/news/us-crypto-crac...
Bodo počasi začeli z regulacijo kripta. Če pride do tega, bo konec s trgom kot ga poznamo.:'(

tethra že čez 4mlrd:)


Kaj bo po regulaciji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Kaj bo po regulaciji.

Verjetno lahko pozabimo jan 2018 volatilnost. ali pač lol?

Vazelin ::

Zanimivost:
market cap 100mlrd; ada cardano 0.028
market cap 280mlrd; ada cardano 0.059

;((

PrihajaNodi ::

Tesos je bil med 0,45 in 0,35...samo v vednost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

zakaj za vraga range (od-do) pišete najprej višjo in nato nižjo cifro? WTF. vedno sem triggered

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Kaj bo po regulaciji.

Verjetno lahko pozabimo jan 2018 volatilnost. ali pač lol?


Še enkrat, nekaj kovancev bo šlo fino gor, ostali gredo v smeti. Če se moj scenarij ne uresniči gre kripto na smetišče. Ajd BTC preživi...

Komodo tud hira;((
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Tezos holderji, se kaj bojite prihoda Ethereuma 2.0? Mislim, da bo kar konkretno pritegnil tele pos kovance.

Vazelin ::

Ne, zaupam izbiri jypa in kakoba:D

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

Tezos holderji, se kaj bojite prihoda Ethereuma 2.0? Mislim, da bo kar konkretno pritegnil tele pos kovance.


Ne. Security tokeni bodo na XTZ verigi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

vidim da je nodi spet optimističen.
bravissimo

osrednje vprašanje tega meseca je, ali bo BTC uspel zadržati momentum

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
282 / 468
»»