» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
283 / 468
»»

PrihajaNodi ::

Mene bolj zanima kjda se bodo stvari pri vrhu zamenjale. Tole je res že tak dougcajt. Tron, Ada, Stelar, Neo te smeti so že predolgo cajta na vrhu. Ajd Linkchain se je vmes uštulil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Bulgaria - the first nation state to come public about owning more BTC than gold.

:))

Bolgarija gre all in

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

:)):)):))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

Kolikor se iz novic spomnim so Bolgari zasegli precej BTCja kriminalcem...
po moje je od tod ta zaloga :)

Sirena ::

Pa dobr no ... Tole "po lojtrci gor - po lojtrci dol" je pa zdaj res že malo too much. Bi bil že čas za kaj res VELIKEGA :)

PrihajaNodi ::

https://twitter.com/kengarofalo/status/...

Sirena je izjavil:

Pa dobr no ... Tole "po lojtrci gor - po lojtrci dol" je pa zdaj res že malo too much. Bi bil že čas za kaj res VELIKEGA :)


Se strinjam. Totalno boring. Bols bi blo da bi Mc padel na 50 ali 20 miljard...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

neverlucky je izjavil:

Tezos holderji, se kaj bojite prihoda Ethereuma 2.0? Mislim, da bo kar konkretno pritegnil tele pos kovance.


 eth2.0

eth2.0


lamborđini ::

ETH 2.0 - 3. januar 2020.

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

ETH 2.0 - 3. januar 2020.


Se vedno racunam, da se bodo pozicije v par letih na prvih mestih spremenile.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

BTC izgleda ne bo zdržal meje. Gremo navzdol :(

sivistol ::

kamikaza kako kaj altseason ?

tonis ::

Vazelin je izjavil:

BTC izgleda ne bo zdržal meje. Gremo navzdol :(

Glej tradingview, ne cmc :D
..dnevna sveča se zaključi ob 2h zjutraj oz ob polnoči utc.

Vazelin ::

sivistol je izjavil:

kamikaza kako kaj altseason ?

pa res, sedaj enkrat se začne sezona altov po Kamikazino. Baje na ure natančno izračunano

doktorproof ::

tonis je izjavil:


..dnevna sveča se zaključi ob 2h zjutraj oz ob polnoči utc.


Kaj to pomeni?

Klamzi ::

Hmmm se pričakuje padec BTC?

kow ::

Ja. Pricakuje se tudi rast.

Vazelin ::

ponavadi je tako, da ko se stiska obroč okoli ene meje krene gor ali dol. Perci, sem dovolj dobro povedal? :D

CanyaCoin je skoraj rekorderka kar se razlike med ATH in ATL tiče. Cca deljeno 222:)) Sem prepričan, da je kar nekaj folka dalo težke tisočake takrat v Canyo. 50 jurjev not, sladkih 225usd ven

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

tonis ::

doktorproof je izjavil:

tonis je izjavil:


..dnevna sveča se zaključi ob 2h zjutraj oz ob polnoči utc.

Kaj to pomeni?

Jaz vem, da ti veš kaj to pomeni, ker pa morda kdo ne ve...

Modra črta na sliki je moving average linija, na katero se cena velikokrat nasloni, ampak ob kreiranju nove sveče se cena potegne nazaj, v tem primeru nad, lahko pa tudi pod linijo. In ostanejo samo špice, ki nakazujejo da je v odprtem časovnem obdobju cena bila tudi tam.

hamez66 ::

Se pravi, da pazimo na btc pri 10.000. Smo na meji. Se mi boste morali kmalu zahvalit za dobičke.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

ponavadi je tako, da ko se stiska obroč okoli ene meje krene gor ali dol. Perci, sem dovolj dobro povedal? :D

CanyaCoin je skoraj rekorderka kar se razlike med ATH in ATL tiče. Cca deljeno 222:)) Sem prepričan, da je kar nekaj folka dalo težke tisočake takrat v Canyo. 50 jurjev not, sladkih 225usd ven


Bankera je tudi tam, tam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

hamez66 je izjavil:

Se pravi, da pazimo na btc pri 10.000. Smo na meji. Se mi boste morali kmalu zahvalit za dobičke.


Dejansko ne vem točno kje je črta, ker nisem šel gledat danes, to na sliki je vzeto iz LTC/USD dnevni graf, mislim da ~2tedna nazaj. Veš pa sam, da niso samo MAji tisti, ki določajo meje.
Enkrat sem bral tu gor da je celo sama 10k cifra neka psihološka meja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

hamez66 ::

Ja, veš, sem se samo malo hecal, ni bil direktno odgovor na tvoj komentar. Si pa v bistvu edini, ki se je dovolj potrudil, da je sploh kaj konkretnega omenil glede te meje.

Se pa strinjam ja. Lahko gledaš meje po MA, po tem, do kam je padlo v prejšno rundo (double dipi so precej pogosti), po volume profilu, 10k je pa sigurno tudi psihološka meja.

doktorproof ::

tonis je izjavil:

doktorproof je izjavil:

tonis je izjavil:


..dnevna sveča se zaključi ob 2h zjutraj oz ob polnoči utc.

Kaj to pomeni?

Jaz vem, da ti veš kaj to pomeni, ker pa morda kdo ne ve...



Močno si me precenil. Jaz, kar se sveč tiče, vem samo to kaj pomeni zelena in kaj rdeča barva. Da ostalih analiz niti ne omenjam. Vidim, da imaš še vedno zadržke glede mojega naziva in te razumem. Moram pa reči, da odkar spremljam to temo, se mi zdiš eden redkih, ki piše konstruktivne špekulacije (kakorkoli se to čudno sliši).

tonis ::

konstruktivna špekulacija, dobra besedna zveza :D:D:D

sicer pa, doktore, ne me farbat, iz tvojih komentarjev je razbrat veliko detajlov, ki so se zgodili tu še preden si se ti registriral, tako da ti preprosto ne verjamem :)
Pa tudi samo v tej temi sodeluješ, kar mi še dodatno potrjuje sum, da si večpolaren mož 8-)

Vazelin ::

mislite da je konec z 99% altov, če sedaj BTC še enkrat zgrmi v območje od 4-6k usd?

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

sivistol je izjavil:

kamikaza kako kaj altseason ?

pa res, sedaj enkrat se začne sezona altov po Kamikazino. Baje na ure natančno izračunano

Čez 3 tedne se bo videlo, če so bile moje napovedi točne. Rezultat tega je, da bodo alt-i x2 do x3, nekateri do x5, ekstremi pa x10 do sredine avgusta. Če se to ne zgodi, pomeni, da sem zgrešil z napovedjo o alt sezoni. Nikoli pa ni šlo kar naenkrat gor, gor, gor. Vedno je nihalo gor, gor, dol, gor, gor, gor, dol, dol,...

@Vazelin - Boljše, da rečem, da smo v alt-i sezoni sedaj (kak dan prej, kot pa bomo v resnici), ko so še alt-i cenejši, kot pa da napišem v sredini avgusta, ko bo večina alt-ov x2, x3, da je to alt sezona. Se ti ne zdi, da je boljše tako?

@Spegli - pozabil odpisat. Opravičilo sprejeto ;)

neverlucky ::

https://bbod.io/post/how-to-trade-using...

Kaj sem sedaj bral lol. Kot bi se obnasal pp dnevnem horoskopu ?

Aquafriend ::



primer skalpiranja (leverage zelo kratki trejdi) kupis oziroma prodas ob odboju na vzporednih crtah kanala, dokler se ne zgodi breakout ali pa zleze ven iz kanala in se naredi nov trend.

Aquafriend ::

hamez66 je izjavil:

Se pravi, da pazimo na btc pri 10.000. Smo na meji. Se mi boste morali kmalu zahvalit za dobičke.


nope, trenutno 10.170 usd. Prva bolj resna meja. Najbolj resna 11.000 do 11.100 kar je bilo ze povedan, preden je btc dosegel to ceno.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

čakte a TRON je toliko zgubil zato, ker CEO še ni šel na kosilo z Buffetom?:))

Aquafriend ::

Baje so Justinu placal oziroma "preprical" naj ne pride. In shortal ogromen dobicek. (ni 100%)

Zgodovina sprememb…

Klamzi ::

Aquafriend je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Se pravi, da pazimo na btc pri 10.000. Smo na meji. Se mi boste morali kmalu zahvalit za dobičke.


nope, trenutno 10.170 usd. Prva bolj resna meja. Najbolj resna 11.000 do 11.100 kar je bilo ze povedan, preden je btc dosegel to ceno.

Kaj naj bi ta meja predstavljala?

Aquafriend ::

Tam kjer se kupi ali proda, tocka odlocitve. Svece zakljucene nad ali pod mejo.

hamez66 ::

Ta točka predstavlja njegove blodnje.

Aquafriend ::

Naj ti vazelin pove o nasih blodnjah, kaksen dan preden je btc dosegel 11.100 usd. Najbolj pomembna meja 11.000 do 11.100 in tam se je bitcoin tudi ustavil in padel.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Sem mislil, da je najpomembnejša meja pri 13800. Sem zgleda malo zamešal.

Aquafriend ::

Ja, ce se delas neumnega lahko imas meje za kratkorocno, srednjerocno in dolgorocno. 13.800 je random, ne predstavlja najbolj pomembne meje, je pred tem.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Glavno da na ko zleze v kanal prodajaš in če vržeš še karte istočasno podkrepiš pravilno prodajo z dokaznim materialom.

hamez66 ::

10170 nismo dosegli. To pomeni, da vse prodamo?


ps: rabim samo za simulacijo. ne bom nič spreminjal svojih pozicij, da ne bom komu dolžen kakih procentov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Aquafriend ::

hamez66 je izjavil:

10170 nismo dosegli. To pomeni, da vse prodamo?


ps: rabim samo za simulacijo. ne bom nič spreminjal svojih pozicij, da ne bom komu dolžen kakih procentov.

ne, noob, ti je bilo receno, da se nikoli ne proda vsega sori, morm mal zalit, da sva na istem nivoju, se bova bolje razumela XD

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Potem pa ti povej, kaj to zdaj pomeni. Dosegli smo 10150, ne pa 10170. Kaj naj bi po tvoje zdaj naredili vsi, ki niso noobi in trejdajo tako, kot ti, ki si že multimiljonar.

Če je dober setup, naš kripto vložek pa nizek, lahko trgujemo še z vzvodom.

Drugače pa lahko svoje napovedi tudi narišeš na tradingview, si izdelaš track record in boš tam dobil ogromno sledilcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

hamez66 ::

Recimo, da želim odpreti pozicijo tle okoli te meje 10170. Vložil bi jurja s 5x vzvodom. Kako vedet, a grem long ali short ter kdaj bom to vedel?

Aquafriend ::

pravzaprav je vazelin dobil namig 10.150 :)) zato ker je priden, vidis da se je poboljsal in manj trola. S kom se druzis, taksen si. Nic, cakat.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

To zdaj nima popolnoma nobene veze.

JuniorDev ::

Zamenjava odpravnine za tezije? 8-)

Aquafriend ::

cakat, dokler se sveca ne zakljuci nad 10.178 potem je potrebno pogledat se kaksne druge indikatorje in se odlocit za kaksen manjsi trejd na podlagi tega

hamez66 ::

Aja. Ja saj to sem že tako ali tako ves dan počel. Čakal. Samo moja meja je bila pri 10000. Zgleda se ne spremeni dosti.

Aquafriend ::

10.000 ni pomembna, se je danes preckal 10.000 dostkrat gor pa dol cez 10k, tak da tam ni meje

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Ja sej je pri 10170 tudi ni. Je včeraj večkrat prečkalo to mejo, ni nič drugače.

Aquafriend ::

Ce narises crto na 10.000 bos videl, da je btc danes preckal to crto najmanj 50x. Ni pomembna, spljoh
««
283 / 468
»»