» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
280 / 468
»»

slotechar ::

Ne bi rad napisal napoved, ker bo robot naredil kontra, ce bo prevec folka to uposteval.
https://cointelegraph.com/news/money-ma...

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Saj to ni bila napoved, samo splosna debata o gibanju cene, brez stevilk.

slotechar ::

Evo ena napoved, ki je 99% da se bo zgodila. Zgodilo se bo tisto, kar vecino trejdarjev ostrize na kratek rok. Na podlagi algoritmov.

Zgodovina sprememb…

lamborđini ::

Fantje previdno, v slotecharjevi grupi imamo bota 8-)

Aquafriend ::

Clovek, koliko si ti zleht. Zavist te bo pojedla :D

edit: wow, aqua lahk spet pise

Zgodovina sprememb…

xx23 ::

Kaj, če se zgodi to? Ma kdo dovolj železne živce?

kamiKaZaA ::

slotechar je izjavil:

Tudi kamikaza je trdil, da mi pod 9200 vec ne gremo. Potem je znizal na 9100. Ce boste prevec napovedoval javno, ni dobr.

Lažeš! Pokaži ta moj vpis citiran. Vedno sem trdil, da mi ne gremo pod točko, kjer smo začeli rast. Sem zdaj šel preverit in jaz gledam CMC in ne borze. In se tudi po CMC ravnam. Najnižja točka je bila 19. junija ob 0:24 in sicer $9005, danes je bila na CMC najnižja točka ob 13:49 in sicer $9187. Sam sem pa celi čas pisal, da mi pod $9100/9150 ne gremo in to se trenutno še ni zgodilo. Lahko pa se. Sedaj pa res nižam in bom napisal, da če pademo danes ali pa v naslednjih dneh/tednih pod $9005 se vse moje napovedi porušijo in sem celi čas narobe napovdoval in potemtakem definitvino nismo v letu 2017.

Do takrat pa bom trdil, da je danes zadnji dan korekcije (moji izračuni), to sem že par dni nazaj napisal in še enkrat včeraj poudaril in da mi potem v naslednjih dneh tednih, nebomo šli pod najnižjo vrednost korekcije v tem ciklu. In ta trenutno znaša $9187.

@Smurf - dosedaj so se cikli bolj ali manj ponavljali, zato sedaj vlečem vzporednice pri teh vzorcih. Še nikoli ni BTC padel pod vrednost v bullrunu, pred katero je začel rasti. Ta točka je sedaj $9005. Sedaj pa, da vidimo, če se bo to prvič zgodilo. Sam trdim, da se nebo. Pa naj potem "boti" sedaj zbijejo ceno dol na $9004, da pokažejo, da so vse te moje napovedi napačne.

Alo boti, nimate jajc, da bi šli pod $9005. Sam pričakujem od jutri dalje alt sezono in v naslednjem mesecu do sredine avgusta določene alt-e z x2, x3. Preberite to boti, pa naredite kontra, če si upate. Sam trdim, da si ne upate. @slotechar - no pa da vidimo sedaj te tvoje bote.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

BTC dominanca padla pod 66%. Sam sem trdil, da mi več ne gremo na 66% ali več. To si sedaj štejem v zmoto pri izračunu. V samo 24urah je dominanca fajn padla, kar morda nakazuje pričetek alt sezone.

xx23 je izjavil:

Kaj, če se zgodi to? Ma kdo dovolj železne živce?


Ko/če pridemo v to situacijo, bomo to takrat razglabljali. V bullrunu so debate o takšnem padcu brezvezne. Zakaj bi se o teh nerealnih stvareh pogovarjali?

Zgodovina sprememb…

Baja ::

v ta izracun dominance so zajeti tudi stable coini?

mile ::

xx23 je izjavil:

Kaj, če se zgodi to? Ma kdo dovolj železne živce?




Mocno dvomim v kaj takega, razen ce se zgodi kaksno res veliko sranje s samim networkom oziroma banom.

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS...


Meni ja ta tip precej kredibilen in tocen s svojimi predvidevanji

PrihajaNodi ::

xx23 je izjavil:

Kaj, če se zgodi to? Ma kdo dovolj železne živce?



Samo potem alti padejo pod vrednost ko je bil btc 3200...glede na dejstvo da alti samo padajo v primerjavi z btcjem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mile ::

PrihajaNodi je izjavil:


Samo potem alti padejo pod vrednost ko je bil btc 3200...glede na dejstvo da alti samo padajo v primerjavi z btcjem.


Alti so fucked v vsakem primeru..se se nisi sprijaznil?

PrihajaNodi ::

mile je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Samo potem alti padejo pod vrednost ko je bil btc 3200...glede na dejstvo da alti samo padajo v primerjavi z btcjem.


Alti so fucked v vsakem primeru..se se nisi sprijaznil?


Upam da ne vsi.

slotechar ::

kamiKaZaA je izjavil:

slotechar je izjavil:

Tudi kamikaza je trdil, da mi pod 9200 vec ne gremo. Potem je znizal na 9100. Ce boste prevec napovedoval javno, ni dobr.

Lažeš! Pokaži ta moj vpis citiran. Vedno sem trdil, da mi ne gremo pod točko, kjer smo začeli rast. Sem zdaj šel preverit in jaz gledam CMC in ne borze. In se tudi po CMC ravnam. Najnižja točka je bila 19. junija ob 0:24 in sicer $9005, danes je bila na CMC najnižja točka ob 13:49 in sicer $9187. Sam sem pa celi čas pisal, da mi pod $9100/9150 ne gremo in to se trenutno še ni zgodilo.


ja se je zgodilo, padli smo na 9055. Drugic napis, da si kot vazelin in gledas grafe na cmc-ju lol. Kdo od resnih trejdarjev trejda na cmc? Tole ni napad na tvojo napoved, ker menim da napoved ni slaba. Ampak ce jo uposteva prevec trejdarjev se vecinoma ne izide.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

slotechar je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

slotechar je izjavil:

Tudi kamikaza je trdil, da mi pod 9200 vec ne gremo. Potem je znizal na 9100. Ce boste prevec napovedoval javno, ni dobr.

Lažeš! Pokaži ta moj vpis citiran. Vedno sem trdil, da mi ne gremo pod točko, kjer smo začeli rast. Sem zdaj šel preverit in jaz gledam CMC in ne borze. In se tudi po CMC ravnam. Najnižja točka je bila 19. junija ob 0:24 in sicer $9005, danes je bila na CMC najnižja točka ob 13:49 in sicer $9187. Sam sem pa celi čas pisal, da mi pod $9100/9150 ne gremo in to se trenutno še ni zgodilo.


ja se je zgodilo, padli smo na 9055. Drugic napis, da si kot vazelin in gledas grafe na cmc-ju lol. Kdo od resnih trejdarjev trejda na cmc? Tole ni napad na tvojo napoved, ker menim da napoved ni slaba. Ampak ce jo uposteva prevec trejdarjev se vecinoma ne izide.

Ne trejdam, niti ne hodim na borze gledat. Na borzo grem mogoče enkrat na 2 meseca. In tudi v bodoče bo tako. Če še bom napovedoval, bom odslej vedno v () dopisal, da gledam CMC. In tudi vso zgodovino gledam na CMC, zato je najbolj logično, da tudi pišem po CMC
https://coinmarketcap.com/

mile ::

PrihajaNodi je izjavil:

mile je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Samo potem alti padejo pod vrednost ko je bil btc 3200...glede na dejstvo da alti samo padajo v primerjavi z btcjem.


Alti so fucked v vsakem primeru..se se nisi sprijaznil?


Upam da ne vsi.


Se strinjam, tezos bi lahko naredu en moonshot :)

slotechar ::

kamiKaZaA je izjavil:

slotechar je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

slotechar je izjavil:

Tudi kamikaza je trdil, da mi pod 9200 vec ne gremo. Potem je znizal na 9100. Ce boste prevec napovedoval javno, ni dobr.

Lažeš! Pokaži ta moj vpis citiran. Vedno sem trdil, da mi ne gremo pod točko, kjer smo začeli rast. Sem zdaj šel preverit in jaz gledam CMC in ne borze. In se tudi po CMC ravnam. Najnižja točka je bila 19. junija ob 0:24 in sicer $9005, danes je bila na CMC najnižja točka ob 13:49 in sicer $9187. Sam sem pa celi čas pisal, da mi pod $9100/9150 ne gremo in to se trenutno še ni zgodilo.


ja se je zgodilo, padli smo na 9055. Drugic napis, da si kot vazelin in gledas grafe na cmc-ju lol. Kdo od resnih trejdarjev trejda na cmc? Tole ni napad na tvojo napoved, ker menim da napoved ni slaba. Ampak ce jo uposteva prevec trejdarjev se vecinoma ne izide.

Ne trejdam, niti ne hodim na borze gledat. Na borzo grem mogoče enkrat na 2 meseca. In tudi v bodoče bo tako. Če še bom napovedoval, bom odslej vedno v () dopisal, da gledam CMC. In tudi vso zgodovino gledam na CMC, zato je najbolj logično, da tudi pišem po CMC
https://coinmarketcap.com/


ok prjatu, upam da ne pade pod 9000 na cmc :D

PrihajaNodi ::

mile je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

mile je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Samo potem alti padejo pod vrednost ko je bil btc 3200...glede na dejstvo da alti samo padajo v primerjavi z btcjem.


Alti so fucked v vsakem primeru..se se nisi sprijaznil?


Upam da ne vsi.


Se strinjam, tezos bi lahko naredu en moonshot :)



Jebemti tak napredna tehnologija pa to a zdj bo pa konc. Se spomnim xvg pa wrighta kak ga je odneslo na 1 usd. Xrp je bil 2 ali 3. Neo 200...

ZCL je bil pa itak, tak pump da je glava pekla. 100% par dni gor...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

mile je izjavil:

xx23 je izjavil:

Kaj, če se zgodi to? Ma kdo dovolj železne živce?




https://www.tradingview.com/chart/BTCUS...


Meni ja ta tip precej kredibilen in tocen s svojimi predvidevanji


sem pogledal njegov prejsnji post in se razocaral. Sem res mislil, da je top.

kamiKaZaA ::

slotechar je izjavil:


ok prjatu, upam da ne pade pod 9000 na cmc :D

Dejansko, če pademo pod 9k (cmc) več nimam kaj za napovedovat, ker se moj sistem napovedovanja poruši kot hišica iz kart. Sploh, če gremo po poti tistih grafov in najprej na 8,5k (cmc) in še kasneje na 7k (cmc). Če do tega pride, bom potem samo še sodeloval v debatah brez nekih konkretnih napovedi. In vedno dopuščam možnost, da so moje napovedi napačne. Bo pa čas sedaj pokazal, če je ta zdajšnja napoved točna.

slotechar ::

Robot trola Tone Vays-a na youtube. Veckrat nardi kontra kot Tone, ki uci male trejdarje kako trejdat. Celo troli na chatu mu pisejo, da ga imajo za kontra indikator. :))

Najboljs je ko je nekajkrat trejdal v zivo na kratek cas in ga je pomoje whale potrolal in je mogu izstopit iz trejda lol :D

Zgodovina sprememb…

xx23 ::

kamiKaZaA je izjavil:

BTC dominanca padla pod 66%. Sam sem trdil, da mi več ne gremo na 66% ali več. To si sedaj štejem v zmoto pri izračunu. V samo 24urah je dominanca fajn padla, kar morda nakazuje pričetek alt sezone.

xx23 je izjavil:

Kaj, če se zgodi to? Ma kdo dovolj železne živce?


Ko/če pridemo v to situacijo, bomo to takrat razglabljali. V bullrunu so debate o takšnem padcu brezvezne. Zakaj bi se o teh nerealnih stvareh pogovarjali?


Hej, treba mal uravnotežit te bote, ki skrbno pregledajo vsak post na slotech.

kamiKaZaA ::

xx23 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

BTC dominanca padla pod 66%. Sam sem trdil, da mi več ne gremo na 66% ali več. To si sedaj štejem v zmoto pri izračunu. V samo 24urah je dominanca fajn padla, kar morda nakazuje pričetek alt sezone.

xx23 je izjavil:

Kaj, če se zgodi to? Ma kdo dovolj železne živce?


Ko/če pridemo v to situacijo, bomo to takrat razglabljali. V bullrunu so debate o takšnem padcu brezvezne. Zakaj bi se o teh nerealnih stvareh pogovarjali?


Hej, treba mal uravnotežit te bote, ki skrbno pregledajo vsak post na slotech.

:)):D jebemtiš, mi je crknil sarkazem detektor. :)

kamiKaZaA ::

Bom dal še svojo napoved zraven te in bomo decembra 2019 lahko pogledali, kdo je bil bolj točen.

kamiKaZaA je izjavil:

KriptoKekec je izjavil:

Glede napovedi cen gre 4chan neckbeardom bolje kot večini na tem forumu.


Takoj podpišem, če bo tak. Še 1,5 leto čakat je najmanjši problem. Važno je, da bo BTC enkrat prebil 100k, ker bo s tem tudi do takrat alt-e (določene) vlekel za sabo navzgor.


kamiKaZaA je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

ajmo anketo 'BTC letos ATH?'


Moja napoved:
- najkasneje v 2. polovici septembra prebijamo prejšnji ATH (20k)
- mediji ustvarijo evforijo, vletijo novi vlagatelji not
- najkasneje v 2. polovici novembra prebijamo 60k
- 31.12.2019 napovedujem, da bo BTC po moji oceni med 70k-80k
- enkrat po novem letu: sec approves bitcoin etf
- vletijo vse velike ribe not, katere so dosedaj čakale, da se BTC potrdi
- BTC poleti, Alt-i z njim vred kot je to bilo leta 2017
- balon bo počil tik pred pomladjo ali pa enkrat spomladi 2020: takrat ocenjujem da bo BTC med 160k-220k
- cmc na vrhuncu bo med 5000b-6660b
- sledi padec cmc za nekje -85% (na 750b-1000b)
- padec BTC za nekje -80% do -85% (na 32k-65k)
- Alt-i tisti ta boljši bodo šli do deljeno 10, tisti ta slabši do deljeno 50
- dno bo doseženo 10-12 mesecev od poka balona BTC

Še moja napoved izpred 10 dni:

kamiKaZaA je izjavil:


No ja. Cikli se bolj ali manj ponavljajo v tem biku in so skoraj isti kot so bili v preteklosti v bikovem trendu. Če bo sedaj tudi tako, pomeni, da mi pod $9100 nesmemo pasti, ker od te točke smo rastli do $13.700 ali $13.800 in pri takih korekcijah se dosedaj ni šlo pod ceno od katere smo začeli rasti ($9150).

Jaz napovedujem/ugibam, da bo dno te korekcije med $9500-$9600 (računam da bo padec cca. -30% od $13.700) in od tu potem gremo proti naslednji stopnji za prebijanje (prebijemo $16.500 v roku meseca dni, torej nekje v začetku avgusta do 10. avgusta).

tonis ::

Naj te kiti uslisijo...:)

Sam nisem tako optimisticen. Po moje 20k letos se ne bomo videli.

PrihajaNodi ::

Trg bi se moral spucat, tu je lep komentar;

"Indeed! I have seen the oddest shit happen this year lol... Binance gets hacked 5xs, ETC hit by 50% attack 4xs, Tether printed with no backing the rich in crypto say nothing but attack the Federal Reserve! Tezos builds and obtains meaningful partnerships dumps! I"

Ce ze je kaj na blockcejnu naj fest dol vseka, da gredo vsaj razni xvgji v smeti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Se morda na obzorju prikazuje sonce?

Dominanca BTC že padla na 65,5% in za več kot -1% v zadnjih 24 urah, predtem pa je potrebovala več kot teden dni, da je pridobila +1%. Sem preletel Alt-e, kateri pa že rastejo proti BTC v rangu +5%, +7%, +10%, medtem ko je rast v dolarjih negativna ali pa do 4% pozitivna.
Primer:
ETH -1,5% v usd in +3,82% v BTC (cmc).
XRP +1,39% v usd in +6,90% v BTC (cmc).
LTC +4,98% v usd in +10,98% v BTC (cmc).
XMR -2,36% v usd in +3,16% v BTC (cmc).
BTC pa je -5,41% na $9780 (cmc).

Je vse to morda znak, da se je začelo počasi prodajati BTC in ga prestavljati v Alt-e? Je to začetek Alt sezone? Bodo boti to prebrali in pravilno prevedli z google translate in bodo že jutri naredili kontra, torej Dominanca BTC spet na 66% in več, BTC pa ruknili dol pod 9k (cmc), Alt-i pa -20%?

Baja ::

tonis je izjavil:

Naj te kiti uslisijo...:)

Sam nisem tako optimisticen. Po moje 20k letos se ne bomo videli.


po moje nas tudi caka nekajletno okrevanje, ath-atl cikli bi naj bili vedno hitrejsi, nevem pa ce bo to slo skupaj z vedno vecjo adopcijo in "filthy rich" posamezniki, ki bi radi kupli enormne kolicine. tudi halving se bliza ;)

po tem pa bo mogoce tudi kaki alt run

slotechar ::

google translate? lol podcenjujes A.I

PrihajaNodi ::

Ai uporablja google translate.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

slotechar ::

A.I. ne potrebuje google translate saj je pametnejsi od 1000 einsteinov skupaj in se nenehno sprot uci.

kamiKaZaA ::

Grem še malo bote provocirat.

BTC dominanca spet padla in sicer na 65,3%. Na lestvici TOP12 v rdečem le BTC in XLM v usd (cmc), vse ostalo v zelenem. CMC je bil še ob 14h 248b, sedaj dobre 4 ure pozneje pa že za +17b višji in sicer 265b. Diši, da bodo sedaj šli alt-i počasi gor, BTC pa nebo šel pod 9k (cmc).

slotechar ::

V bull runu se ne gleda usd, samo btc

kamiKaZaA je izjavil:

Grem še malo bote provocirat.

BTC dominanca spet padla in sicer na 65,3%. Na lestvici TOP12 v rdečem le BTC in XLM v usd (cmc), vse ostalo v zelenem. CMC je bil še ob 14h 248b, sedaj dobre 4 ure pozneje pa že za +17b višji in sicer 265b. Diši, da bodo sedaj šli alt-i počasi gor, BTC pa nebo šel pod 9k (cmc).


zvenis kot vazelin :D

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

slotechar je izjavil:


zvenis kot vazelin :D

hehe dobra :) res "podobno" izpade :D

lamborđini ::

Ti boti so precej neinteligentni in počasni. Že skoraj eno uro od vpisa kamikaze, na marketu pa nobene reakcije. Lahko da jim je google translate kaj narobe prevedel.

slotechar ::

ko se nabere dovolj suckerjev. Ce se samo nekaj posameznikov poda v akcijo, se jim ne splaca. Zafrknil so kamikazo pri altcoinih, ker jih ni pravocasno prodal in jih je holdal ves ta cas.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Aja, pol ti prideš v akcijo z 10 alt nicki. Ampak važno je, da zmedeš bote, ni važno, da s svojim bullshitom zmedeš tudi traderje, ki resno trejdamo..?

slotechar ::

Ne, to ti delas.

hamez66 ::

Ne, jaz se ne ukvarjam z boti.

sivistol ::

https://twitter.com/crypto/status/11515...

hahhahha lul

koga ti mislijo da bojo nafukal hahaha ?

slotechar ::

Nisem mislil na bote

hamez66 ::

Potem pa ne vem, na kaj si mislil.

slotechar ::

hamez66 je izjavil:

Aja, pol ti prideš v akcijo z 10 alt nicki. Ampak važno je, da zmedeš bote, ni važno, da s svojim bullshitom zmedeš tudi traderje, ki resno trejdamo..?


dej model, resil sem te prodaje bitcoina pri 8k, ki je nato sel do skoraj 14k za zahvalo mi najedas vsak dan. Sori, "resni trejder"

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

hamez66 ::

Rešil prodaje bitcoina?? Na kakšen način?

PrihajaNodi ::

slotechar je izjavil:

Nisem mislil na bote



Kaj pa? Tu se kot Kamikaza in Slotechar zgovarjas sam s seboj...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Rešil prodaje pri 12900 in svetoval nakup xrp pri 0.48$ al kako?

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/na...

Tale kovanec je od Marca 2017 do Novembra 2017, začel take pumpe delat da, cena za začetne investitorje ni šla nikoli pod 9000% oziroma profit po omenjenem času ni nikoli padel za 9k%. Jebemti, kje sem bil jaz...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

slotechar je izjavil:

ko se nabere dovolj suckerjev. Ce se samo nekaj posameznikov poda v akcijo, se jim ne splaca. Zafrknil so kamikazo pri altcoinih, ker jih ni pravocasno prodal in jih je holdal ves ta cas.

Drži. Nisem trejder, sem pa se psihično pripravil na to korekcijo, katero pa sem pričakoval šele konec avgusta. Sedaj je kar je in bom do nadaljnega holder, ker zna se zgoditi, da ko bom naslednjič vse prodal v FIAT, zna tresnit gor in bi bil potem za tiste % v minusu (manj kovancev). In če bi še prejšnji petek prodal skycoin, ko je bil med $1,65-1,70 bi ga danes "če bi" kupoval med $1,10-1,13 imel okoli +50% več kovancev kot jih imam.

In čeprav imam pri Insolar -30% v dolarjih od nakupa, če bi jih danes kupoval, nebi imel bistveno več kovancev kot jih imam, ker sem takrat Skycoin prodajal po $1,91 in kupoval Insolar po $0,36 danes pa je bil Insolar $0,25. Tako, da tu se pa nisem zafrknil z nakupom, ker nebi dobil nič kaj več kovancev, razen če bi v FIAT prodal in danes s FIAT-om kupil.

Edit: sem zdaj natančno preračunal in bi danes dobil kar dosti manj kovancev, čeprav bi kupoval po 30% nižji ceni.

Zgodovina sprememb…

doktorproof ::

Se je LTC odločil za pobeg? Ima kaj možnosti, da mu uspe?

Altcoin91 ::

LTC kljub temu, da je v bull-u že od februarja, se mi zdi še vedno dober deal.

Čez 3 tedne je halving in glede na trenutno situacijo se zna zgoditi, da se bo dalo naredit nek lep profit.

Sam računam na dvig cene v jeseni (oktobra).

Sem šel v nakup.

Bom verjetno držal do naslednjega leta. Razen, če se res izstreli, bom nato delno prodal. Bi pa to verjetno moralo biti 5x, da prodam. :)

Seveda nisem šel "all-in" v LTC, ampak samo del portfolija.

Zgodovina sprememb…

««
280 / 468
»»