» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
279 / 468
»»

slotechar ::

Lmao Lastao

kamiKaZaA ::

Trenutno najnižja točka BTC korekcije je $9302. Sedaj pa da vidimo, če gremo res pod 9k, kot to eni že cel čas trdijo, če prebijemo navzdol $9500, kar smo danes zjutraj naredili, eni celo trdijo, da gremo na 7k. Pred korekcijo je bila najnižja točka $9100/9150 in jaz še vedno trdim, da v tej korekciji pod to točko ne gremo. Časa torej, da gremo pod 9k je še 18ur. Dominanca BTC je že padla na 66,1% in alt-i malo po malo kljub padcu BTC rastejo napram BTC, kar nakazuje, da se že počasi obrača trend, ko se BTC pretaplja v alt-e. Na koncu bo res držala trditev, da se alt sezona začne 18.7.2019.

In še glede alt-ov v tej korekciji. Trdil sem, da v taki korekciji gredo alt-i od -30% do deljeno 2. In vsi 3 moji kovanci so šli več kot -30% dol in manj kot deljeno 2, tako, da so padli v ta koš, kot tudi marsikateri ostali kovanci. Vse gre torej po začrtanih smernicah korekcije iz konec avgusta 2017 do sredine septembra 2017. Sledi bullrun alt-ov...

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Še ena zanimivost:

GRIN:
24. junija $6,63
17. julij $3,00
v tej korekciji (od 26.6. do danes) je šel skoraj deljeno 2
kdor je kupil GRIN januarja 2019 je sedaj na -70%

MATIC:
21. maj $0,041
17. julij $0,012
preden je začel rasti je bil $0,004 in je trenutno še vedno x3 od takrat

Torej kovanca, ki sta najbolj rastla, sta sedaj tudi najbolj padla.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Trenutno najnižja točka BTC korekcije je $9302. Sedaj pa da vidimo, če gremo res pod 9k, kot to eni že cel čas trdijo, če prebijemo navzdol $9500, kar smo danes zjutraj naredili, eni celo trdijo, da gremo na 7k. Pred korekcijo je bila najnižja točka $9100/9150 in jaz še vedno trdim, da v tej korekciji pod to točko ne gremo. Časa torej, da gremo pod 9k je še 18ur. Dominanca BTC je že padla na 66,1% in alt-i malo po malo kljub padcu BTC rastejo napram BTC, kar nakazuje, da se že počasi obrača trend, ko se BTC pretaplja v alt-e. Na koncu bo res držala trditev, da se alt sezona začne 18.7.2019.

In še glede alt-ov v tej korekciji. Trdil sem, da v taki korekciji gredo alt-i od -30% do deljeno 2. In vsi 3 moji kovanci so šli več kot -30% dol in manj kot deljeno 2, tako, da so padli v ta koš, kot tudi marsikateri ostali kovanci. Vse gre torej po začrtanih smernicah korekcije iz konec avgusta 2017 do sredine septembra 2017. Sledi bullrun alt-ov...


Vsekakor si zaenkrat dobro zadel. Vprašanje je zdaj, če boš zadel tudi pri dnu. Upam, da boš :p

Ni pa nujno, da pride do alt sezone. Leta 2017 je veliko vplivalo na rast ethja to, da so ethje rabili za kupovanje icotov, ki so bili takrat zelo popularni. Zdaj ni norije za icoti in ni nekega alt-coin kandidata, ki bi vodil. Ampak tudi to, kar so do zdaj pokazali alt coini, ni bilo slabo. eth iz 80 na 360 in podobno..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kamiKaZaA ::

hamez66 je izjavil:


Vsekakor si zaenkrat dobro zadel. Vprašanje je zdaj, če boš zadel tudi pri dnu. Upam, da boš :p

Ni pa nujno, da pride do alt sezone. Leta 2017 je veliko vplivalo na rast ethja to, da so ethje rabili za kupovanje icotov, ki so bili takrat zelo popularni. Zdaj ni norije za icoti in ni nekega alt-coin kandidata, ki bi vodil. Ampak tudi to, kar so do zdaj pokazali alt coini, ni bilo slabo. eth iz 80 na 360 in podobno..

Realen vpis in čisto možno, da bo takšen razplet. Dopuščam možnost.

PrihajaNodi ::

Realen vpis in čisto možno, da bo takšen razplet. Dopuščam možnost.


Kot sem ze omenil je cas tulipanov konec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Realen vpis in čisto možno, da bo takšen razplet. Dopuščam možnost.


Kot sem ze omenil je cas tulipanov konec.

Dopuščam možnost, da bo razplet kot ga opisuje hamez66, a hkrati upam, da bo šlo po mojem scenariju na koncu. Igre pa še zdaleč ni konec. Smo komaj na začetku kripta. Marsikdo si bo čez 20 let pravil, zakaj ni pred 20 leti potisnil samo par stotakov v kripto in bi bil danes (20 let pozneje) preskrbljen.

hamez66 ::

Seveda, so samo scenariji. Vsekakor je pa danes boljši čas za nakup alt coinov, kot je bil pred kratkim. Kdor ne reskira, ne profitira, lahko pa gre v obe smeri.

kamiKaZaA ::

Trenutna situacija mojih dokupljenih kovancev januarja 2019:
Skycoin - le še +25%
Monero - le še +80%
pri obeh kovancih sem že imel od x2 do x2,5 več od nakupa

Insolar - kupljen sicer pred cca. dvema tednoma in sem sedaj na -30% od nakupa.

doktorproof ::

slotechar je izjavil:

Lmao Lastao

To je kakšen namig? Ne najdem tega kovanca.

lamborđini ::

Kot kaže bo naslednja postaja pri 8.500.

doktorproof ::

Mislim, da že vem, pa sem spet v dilemi. Kaj so alti, altkojni...? So to "stari" kovanci, ki so na bitstampu? Kam spada recimo NEO?

Zgodovina sprememb…

tonis ::

lamborđini je izjavil:

Kot kaže bo naslednja postaja pri 8.500.


mislim da je tam nekje naslednji fibonaci level, torej 50 posto korekcije, zdaj sedimo na levelu 38%.

Dtrader ::

Jaz grem z novim stotakom noter... Moj izbor bo ETH.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

gruntfürmich ::

Vazelin je izjavil:

kaj pravite na to iz reddita


zakaj tako kratka slika če so tako pametni? naj dajo za 20 let naprej da bomo lahko vsi bogati.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

Pa saj na sliki je market cap en triljon in pol, dovolj za prnzijo:D

Grunt: si kdaj ti imel tko 100btc ali več ker si early adopter?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Grunt je kupoval shitkojne pa je vse slo frrrrr. Tak kot je Jusuf kupil ICON oziroma vse pretvoril tja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

KriptoKekec ::

Glede napovedi cen gre 4chan neckbeardom bolje kot večini na tem forumu.

kamiKaZaA ::

KriptoKekec je izjavil:

Glede napovedi cen gre 4chan neckbeardom bolje kot večini na tem forumu.


Takoj podpišem, če bo tak. Še 1,5 leto čakat je najmanjši problem. Važno je, da bo BTC enkrat prebil 100k, ker bo s tem tudi do takrat alt-e (določene) vlekel za sabo navzgor.

Vazelin ::

Ja, poudarek na določene

doktorproof ::

No in kaj so "drekasti kovanci"? Obstajajo kakšne definicije teh izrazov ali to uporabljate tako bolj po občutku? Cela mineštra ta kriptosvet!

Vazelin ::

doktorproof:
ne, ni nobenega formalnega pogoja.
danes elitni alt, jutri shitcoin

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

doktorproof:
ne, ni nobenega formalnega pogoja.
danes elitni alt, jutri shitcoin


Vazelin, zadnje čase si dosti tu gor, tudi ko bi moral v službo. Nam skrivaš, da si v penziji?

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

V javni upravi ima cas tudi med delovnim casom ;)

PrihajaNodi ::

Al pa ce se je s socilno podporo sprijaznil kot sam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

V javni upravi ima cas tudi med delovnim casom ;)

Nisem v javni upravi. Poanta je, da naredim v eni uri več kot random kreteni v treh;)

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

neverlucky je izjavil:

V javni upravi ima cas tudi med delovnim casom ;)

Nisem v javni upravi. Poanta je, da naredim v eni uri več kot random kreteni v treh;)


Kaj pa pocnes? Zakaj bi delal vec ce si placan na cas?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

V dilemi sem, kupit zdaj BCH al ne... Če kupim, bo šlo dol, če ne kupim pa gor...

PrihajaNodi ::

Gor gre ko vazelin proda, fino je cakat se signale valvolina.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

doktorproof ::

tonis je izjavil:

V dilemi sem, kupit zdaj BCH al ne... Če kupim, bo šlo dol, če ne kupim pa gor...

Aha ha haha.... isti jst! O tem sem prej govoril.

Zgodovina sprememb…

doktorproof ::

Zakaj bi pa kupoval BCH? Zakaj se ti zdi to v redu naložba?

tonis ::

Da ne bo dolgcajt, en pogled v preteklost... :)
Ni pa to napoved, ampak zgolj eden od meni možnih scenarijev..

Ko se je l2015 zgodil prvi konkreten dvig cene BTCja, je dosegel vrh v bližini tedenskega golden crossa (križanje MA20 in MA50). Relativno isto situacijo imamo zdaj. Nato je sledil 61% popravek. Če se tak popravek zgodi zdaj, gremo v območje ~7300, kjer se ravno nahaja tedenski MA20. Če bo popravek 50%, pa v območje 8500.

2015:


zdaj:

doktorproof ::

Če prav razumem gremo v vsakem primeru še dol?

slotechar ::

https://cointelegraph.com/news/money-ma...

Tukaj imate potrditev, da obstajajo roboti, ki berejo vase komentarje twiterju, reddit, telegram in drugih socialnih omrezjih itd. in na podlagi tega algoritem pove kako trejdat. A.I. - Artificial Inteligence. Algoritem. Stane od 500k do 1 milijion samo za twitter. Se vedno kdo ne verjame?

Zgodovina sprememb…

tonis ::

doktorproof je izjavil:

Zakaj bi pa kupoval BCH? Zakaj se ti zdi to v redu naložba?


Glej, jaz sicer verjamem, da si ti trol, ne vem sicer kateri, morda klon profdoktorja, za katerega mislim da je klon 4knative, skratka cela paleta klonov.

Pa vseeno.. :)
Verjamem, da je BCH eden od stable altcoinov. Isto bi rekel za LTC, ETH,..
Ne pričakujem takih množiteljev kot pri nekaterih bolj rizičnih kovancih, tu pač grem bolj na zihr...

neverlucky ::

slotechar je izjavil:

https://cointelegraph.com/news/money-ma...

Tukaj imate potrditev, da obstajajo roboti, ki berejo vase komentarje twiterju, reddit, telegram in drugih socialnih omrezjih itd. in na podlagi tega algoritem pove kako trejdat. A.I. - Artificial Inteligence. Algoritem. Stane od 500k do 1 milijion $. Se vedno kdo ne verjame?
Big boysi tako ali tako molzejo vse nas. Niti jim ni treba brati tega. Naredijo en takle fake fomo bull run, pa dumpnejo potem enkrat. In potem ponovi vajo, dokler se ne navelicas. Nekaj vlagateljev obogati skupaj z njimi, ostali spusijo kes.

doktorproof ::

Ja, čutim, da marsikdo tako misli. Očitno sem malo neposrečeno izbral svoj vzdevek. Ampak ironija je, da sem ga izbral ravno zaradi tega kar ti navajaš. Nekako sem potegnil v zporednice z izrazom npr. "buletpruf", kar naj bi pomenilo odporen na...

doktorproof ::

tonis je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Zakaj bi pa kupoval BCH? Zakaj se ti zdi to v redu naložba?


Verjamem, da je BCH eden od stable altcoinov. Isto bi rekel za LTC, ETH,..
Ne pričakujem takih množiteljev kot pri nekaterih bolj rizičnih kovancih, tu pač grem bolj na zihr...


Zakaj pol ne kar BTC? Da ne boš mislil, da te kam... to se tudi sam sprašujem?

slotechar ::

Ce zelis cim bolj optimalno obrat male trejdarje je tale robot must have. Zelim vam tudi povedat, da obstaja tudi robot, ki bere vse vecje kripto vire, tudi slotech. To vam ze mesece nazaj povedal.

https://cointelegraph.com/news/money-ma...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

lamborđini ::

slotechar, daj se nas usmili s temi boti. Povej kaj za nazaj, za v naprej tako al tako še nikoli nisi in bi bilo kaj takega tudi preveč za pričakovat - a si tam nad 13k zaprl long pozicijo? Si takrat odprl short (z vzvodom, ali brez)? Ta "skrivnost" botom nič ne pomaga, pa tud tisoči trejderjev na tem forumu si s tem ne bodo mogli nekaj pomagat.

doktorproof ::

slotechar je izjavil:

Ce zelis cim bolj optimalno obrat male trejdarje je tale robot must have. Zelim vam tudi povedat, da obstaja tudi robot, ki bere vse vecje kripto vire, tudi slotech. To vam ze mesece nazaj povedal.

https://cointelegraph.com/news/money-ma...


Potem bi lahko mi vzeli stvar v svoje roke. Se zmenimo kaj bomo tu trobezljali...

slotechar ::

lamborđini je izjavil:

slotechar, daj se nas usmili s temi boti. Povej kaj za nazaj, za v naprej tako al tako še nikoli nisi in bi bilo kaj takega tudi preveč za pričakovat -


Sam sebi si odgovoril.

lamborđini ::

doktorproof je izjavil:

Potem bi lahko mi vzeli stvar v svoje roke. Se zmenimo kaj bomo tu trobezljali...

slotechar, pošlji nam zasebna sporočila kaj naj pišemo, da poženemo btc na 100k.

kamiKaZaA ::

Jaz enostavno ne verjamem v te bote. Po Svetu piše dnevno na 10.000 ljudi v 30+ različnih jezikih o kriptosceni na 1000+ forumih/družbenih omrežjih. Če bi želel to nadzorovati, bi odzadaj moralo delati na 10.000 ljudi, da bi sfoglali sproti vse analizirat. Bullshit je vse to. Ne verjamem. Ni niti možno. Vsaj zaenkrat ne. Moje mnenje seveda.

kamiKaZaA ::

tonis je izjavil:

Da ne bo dolgcajt, en pogled v preteklost... :)
Ni pa to napoved, ampak zgolj eden od meni možnih scenarijev..

Ko se je l2015 zgodil prvi konkreten dvig cene BTCja, je dosegel vrh v bližini tedenskega golden crossa (križanje MA20 in MA50). Relativno isto situacijo imamo zdaj. Nato je sledil 61% popravek. Če se tak popravek zgodi zdaj, gremo v območje ~7300, kjer se ravno nahaja tedenski MA20. Če bo popravek 50%, pa v območje 8500.

2015:


zdaj:

Bravo za izčrpen komentar in grafe. Zanimivo. Sedaj bom tudi sam pri sebi vedel ali smo v letu 2015 ali 2017. V kolikor smo v 2015, smo 2,5 leti oddaljeni od pravega bullruna, v kolikor pa v 2017 pa le 6-9 mesecev. Torej, če pade proti 7k smo v 2015, če pa več ne gremo pod 9k, pa smo v 2017, po mojem mnenju seveda. Laično mnenje.

Smurf ::

Zakaj imate tako hudo zeljo delati koleracijo s preteklostjo? Nobenega zagotovila ni, da se bo btc obnasal tako kot v preteklosti.

doktorproof ::

Ko cincaš in mencaš ko usran za grmom ti vse pride prav, da se za nekaj odločiš.

Drugače mene te črte spominjajo na tiste "načrte", ki jih je Verdenik risal, ko je fuzbal razlagal...

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

KriptoKekec je izjavil:

Glede napovedi cen gre 4chan neckbeardom bolje kot večini na tem forumu.



taksnih zadev se ne objavlja med tisoce uporabnikov, zarad robota. Btc dosegel 9055 usd. Tudi kamikaza je trdil, da mi pod 9200 vec ne gremo. Potem je znizal na 9100. Ce boste prevec napovedoval javno, ni dobr.

Zgodovina sprememb…

zlabra ::

jap še slab dan pa bodo vse napovedi šli v maloro :)

tonis ::

Smurf, pri btcju je bilo ze kar nekaj dejavujev, zato pac gledam/o vzporednice. Verjetno pa marsikateri trader lahko potrdi, da so vsaj na kriptotrgu fibonaci leveli nekaj, cesar se btc rad drzi. Velikokrat so ti leveli casovno usklajeni z raznimi vecjimi MAji.

Slotechar, kaj o tem menis ti?
««
279 / 468
»»