» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
278 / 468
»»

Vazelin ::

lahko da gre btc na 100k samo z alti ti morda ne bo dosti pomagalo.;)

Odvija se podobno kot poleti 2017 ... padanje altov, btc je imo še vedno bullish.

je pa res, da če meja ne zdrži, gremo lahko komot do 8500

Volume je precej upadel in je 70mlrd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

hamez66 ::

Koliko je bil pa volume zdaj na vrhuncih?

Vazelin ::

hamez66 je izjavil:

Koliko je bil pa volume zdaj na vrhuncih?

tja okol 80-130

kamiKaZaA ::

26. junija smo bili na $13.756 in začela se je korekcija, katera pa se bo po moji oceni končala jutri in od četrtka naprej več nebomo šli pod vrednost, katero bomo dosegli do jutri zvečer. Moja napoved za najnižjo točko je bila $9500-9600, najnižja točka pa je bila $9813. Nekateri ste trdili, da bomo šli pod 9k, nekateri celo na 6k in morda se bo še enkrat več pokazalo, da je ta korekcija bila zelo podobna tisti iz poletja 2017, ko je BTC padel za cca. -30%, alti pa od -30% do deljeno 2.

Točno to se je sedaj tudi zelo podobno zgodilo (le da je bil takrat termin konec avgusta do polovice septembra). Zato jaz sam pri sebi menim, da smo v letu 2017 (termin konec junija 2019 do polovice julija skoraj identičen tisemu s konec avgusta 2017...) in od četrtka naprej sledi alt sezona.

Seveda moja napoved oz. mnenje oz. čisto ugibanje na podlagi preteklih dogodkov in sploh ni nujno res, da vse to drži, kar pišem. Sem čisto navaden amater kripta, da nebo pomote, kateri drži kovance in čaka, da zrastejo in se jih bo prodajalo bodisi, ko BTC prebije 170k ali pa cmc prebije 5000b.

Glede alt sezone, je to čisto moja napoved in mi ni slotechar nič prišepetoval na ZS. Niti ne potrebujem tistih sporočil, ker mi nebodo nič koristila. Jaz čakam vrh in če ga dočakam in bo takrat 1 od 3 mojih alt-ov penzija coin bo perfektno, drugače pa bom tudi zadovoljen s x3, x5, x25, x50, da nebom samo pisal o tistih x300, x500 ali x2000 (ekstrem, kateri pa se bo skoraj zagotovo zgodil enemu alt-u).

Komentar je zato tako dolgi, ker vem, da s tem zelo živciram Vazelina. No tudi on mene s svoji trolli. Na tak način pa mu jaz vračam. Z dolgimi komentarji :))

Vazelin ::

tl;dr:D

nekdonekje ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zato jaz sam pri sebi menim, da smo v letu 2017 :))

Meni je nekdo zadnjič rekel da on je že v 2019. Kaj imaš ti to za en koledar :)

Vazelin ::

FBI ponuja sladke milijone za nekoga, ki se skriva v vili v Rožni Dolini. Morda je večja šansa njega dostavit do Italije, kot pa čakati na alt season:)):))

tonis ::

BTC prosti pad? :)
berem komentarje, pogledam zavihek kjer imam odprt tradingview pa piše BTC okrog 9950, berem dalje, pogledam spet in BTC 9580 :D

hamez66 ::

Kamikaze, sem hotel prej napisat, da bi lahko 9600 dosegli že v naslednjih 3 urah, samo me je dump prehitel. :p

kamiKaZaA ::

nekdonekje je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Zato jaz sam pri sebi menim, da smo v letu 2017 :))

Meni je nekdo zadnjič rekel da on je že v 2019. Kaj imaš ti to za en koledar :)

Za razumevanje mojih vpisov, moraš imeti vsaj povprečni I.Q. tako da se zavedam, da jih vsi ne razumete.

Vazelin ::

fak to zna biti dober reward za tiste ki bodo sedaj tvegali:) S tezijem niti x2 ni več :D

lol btc pada po 100usd na refresh

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kamiKaZaA ::

hamez66 je izjavil:

Kamikaze, sem hotel prej napisat, da bi lahko 9600 dosegli že v naslednjih 3 urah, samo me je dump prehitel. :p

Še vedno lahko dosežemo $9600, kot tudi gremo pod 9k ali celo na Vazelinovih $8500. Časa za to je še slabih 30ur po mojih izračunih. Marsikaj se lahko v tem času zgodi. Sam menim, da pod $9100 več ne pademo in da še vedno vztrajam, da je lahko najnižja točka te korekcije $9500-9600, lahko pa da bo na koncu tista $9800 in sem kiksnil za par $100 pri napovedi korekcije s $13.700

Vazelin ::

Mene bo skrbelo če gre zadeva pod mejo 7k usd. to bi bil potem padec ž e skoraj 50% glede na lokalni ath

sivistol ::

kamiKaZaA je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Kamikaze, sem hotel prej napisat, da bi lahko 9600 dosegli že v naslednjih 3 urah, samo me je dump prehitel. :p

Še vedno lahko dosežemo $9600, kot tudi gremo pod 9k ali celo na Vazelinovih $8500. Časa za to je še slabih 30ur po mojih izračunih. Marsikaj se lahko v tem času zgodi. Sam menim, da pod $9100 več ne pademo in da še vedno vztrajam, da je lahko najnižja točka te korekcije $9500-9600, lahko pa da bo na koncu tista $9800 in sem kiksnil za par $100 pri napovedi korekcije s $13.700


bo kar skoraj double bottom torej, mogoče celo nižje, for maximum pain

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Kamikaze, sem hotel prej napisat, da bi lahko 9600 dosegli že v naslednjih 3 urah, samo me je dump prehitel. :p

Še vedno lahko dosežemo $9600, kot tudi gremo pod 9k ali celo na Vazelinovih $8500. Časa za to je še slabih 30ur po mojih izračunih. Marsikaj se lahko v tem času zgodi. Sam menim, da pod $9100 več ne pademo in da še vedno vztrajam, da je lahko najnižja točka te korekcije $9500-9600, lahko pa da bo na koncu tista $9800 in sem kiksnil za par $100 pri napovedi korekcije s $13.700


Edit: Evo ravno zdaj smo na $9676. Ko sem pisal tisti zgornji "dolgi" komentar ob 18:55 smo bili na $10.005

sivistol ::

če 9500 drži pol ok , če ne pa gremo dol do 7k

kamiKaZaA ::

tonis je izjavil:

BCH je včeraj dosegel 61% popravek na fibonačiju, kjer je tudi dnevni MA200.
LTC je prišel do 50% popravka, če bo šel po poti BCHja mora pasti tam nekje do 70$, kar seveda upam da bo :)
Pri obeh seh gledal od dna celotnega cikla pa do vrha.

Kaj menite ostali?

Za LTC zelo natančna/dobra napoved. Trenutno je $78 in še pada. Ob 12h, ko si pisal ta komentar pa je bil $90. Dobro si trofil. Palec gor.

Taki komentarji štejejo, ne pa da je v tej temi več kot 50% komnetarjev od PrihajaNodi in Vazelin, brez kripto pomembne vsebine. Sama prazna slama.

kamiKaZaA ::

To zdaj je še zadnje neurje, potem pa bo posijalo sonce. V tej korekciji od 26. junija naprej, se še zadnjič poskuša prestrašiti kripto-uporabnike da panično prodajo, preden bo začelo spet vse lepo počasi lesti gor. Vreme za naslednje 3 dni. Danes neurje s točo, jutri dež, v četrtek sončno.

lamborđini ::

Mislim, da smo blizu - 9.500 naj bi bila po mojem občutku meja. Če ne gremo nižje, potem naj bi se držali tistega, ko so po mojem nakazali, da gremo na 16k. Če gremo pod 9.500, potem naj bi bil v igri tisti prejšnji scenarij - določene vrednosti pod 9k.

sivistol ::

kamiKaZaA je izjavil:

To zdaj je še zadnje neurje, potem pa bo posijalo sonce. V tej korekciji od 26. junija naprej, se še zadnjič poskuša prestrašiti kripto-uporabnike da panično prodajo, preden bo začelo spet vse lepo počasi lesti gor. Vreme za naslednje 3 dni. Danes neurje s točo, jutri dež, v četrtek sončno.


mislim da si preoptimističen, padalo bo, pol še pe turtle time oz poletno akumuliranje poceni kripta

xx23 ::

Lahko poročam, da se alt season danes ni začel. :)

OK, dost heca. Po moje ne bo nič čez noč, pozabite teh 30 ur. Še kak teden, morda dva ne bo kakih občutnih premikov navzgor. Pa tudi pol bo šlo sprva počasi. Nič dramatičnega do jeseni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xx23 ()

kamiKaZaA ::

lamborđini je izjavil:

Mislim, da smo blizu - 9.500 naj bi bila po mojem občutku meja. Če ne gremo nižje, potem naj bi se držali tistega, ko so po mojem nakazali, da gremo na 16k. Če gremo pod 9.500, potem naj bi bil v igri tisti prejšnji scenarij - določene vrednosti pod 9k.

No, da še te potem dam enkrat svojo napoved iz 1. julija 2019:
Še nekaj: ko ima BTC tisto pravo korekcijo, sledi padec za okoli -30%. Če upoštevamo, da je bil pred korekcijo vrh BTC $13.700, bi naj potem sledil padec do nekje $9.500, $9600, vglavnem potemtakem bi naj sedaj šli pod 10k, pred stabilizacijo in pripravo za naslednjo stopnjo, ko prebijamo 16,5k in bo to še ena vmesna stopnička (sledila bo spet korekcija) preden prebijamo prejšnji ATH 20k.

doktorproof ::

aaaaa... je mogoče sedaj prilika za zapravit kaj svežega denarja?

kamiKaZaA ::

xx23 je izjavil:

Lahko poročam, da se alt season danes ni začel. :)

OK, dost heca. Po moje ne bo nič čez noč, pozabite teh 30 ur. Še kak teden, morda dva ne bo kakih občutnih premikov navzgor. Pa tudi pol bo šlo sprva počasi. Nič dramatičnega do jeseni.

Nikjer nisem napisal, da ko se alt sezona začne, da gre čez noč vse za +50%. Šlo bo za x2, x3 v roku meseca do meseca in pol. Prej ne.

Facebook dev ::

doktorproof je izjavil:

aaaaa... je mogoče sedaj prilika za zapravit kaj svežega denarja?


stoposto boljše sedaj, kot pa en teden nazaj pri 13k. ni pa nujno da bo šlo gor ane, ampak dobiš pa več kovancev danes, kot so jih dobili tisti, ki fomo kupovali pri 13k.

PrihajaNodi ::

Komodo ima nov logotip. Je kdo primetil?

Uf se spomnim da je Vazelinko kupoval Ado pri 0,049;) skoraj Atl.

Hej, tulipancki so se danes nekaj vredni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

smo še v časih, ko nov logotip pomeni 15% pumpo?

Flashcrash na krakenu na paru XBT/EUR na 6500.

Zgodovina sprememb…

doktorproof ::

Jaz se držim tistega "kupuje se ob večjih (?) padcih". Zje.e me samo to, ker zmeraj pridem do zaključka, da je še vedno možnost za dodaten padec, vse tja do 100%. Pol pa cincam in gre vmes gor... jasno da potem preklinjam.

slotechar ::

lamborđini je izjavil:

Če gremo pod 9.500, potem naj bi bil v igri tisti prejšnji scenarij - določene vrednosti pod 9k.


:D Ce gremo pod 9500 gremo pod 9000? Pravis? Evo ena se boljsa napoved. Ce gremo pod 9500 gremo pod 9500.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

fantje, pomoje sem imel najboljši popoldanski spanec v zadnjih letih. Noro, full time REM!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

JuniorDev ::

Še zadnja priložnost pred alt sezono. 8-)

Jacksmav ::

Facebook dev je izjavil:

smo še v časih, ko nov logotip pomeni 15% pumpo?

Flashcrash na krakenu na paru XBT/EUR na 6500.



sm pogledal...ni blo nč na kraken...drugač bi mi buy orderje odprl...

zlabra ::

tko kot sm predvideval, ovce smo oprane, mam filing da tist k je kej notr vrgu pr vrednosti 6-12k bo trajalo pol leta do leto da bo prišel na iste cifre.

slotechar ::

Jacksmav je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

smo še v časih, ko nov logotip pomeni 15% pumpo?

Flashcrash na krakenu na paru XBT/EUR na 6500.



sm pogledal...ni blo nč na kraken...drugač bi mi buy orderje odprl...


na grafu je do 8400 eur

PrihajaNodi ::

zlabra je izjavil:

tko kot sm predvideval, ovce smo oprane, mam filing da tist k je kej notr vrgu pr vrednosti 6-12k bo trajalo pol leta do leto da bo prišel na iste cifre.


Tulipani imajo se danes vrednost. Nekaj bos ze dobil ven. Kripto je tek na dolge proge.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

slotechar ::

Glejte, trg je tko nastiman da na kratek rok trejdanja vecina popusi. Zato je za zacetnike najbolj primerno holdanje dolocenih kovancev. Si manj skode nardis.

Vazelin ::

Zanimivost: manj kot 70 coinov s cmc capom večjim od 100mils

vazeIin ::

Zanimivost: BTC dominanca že pri 66.5%.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Vazelin ::

Ha lold dejansko se lahko naredi accounr z istimi crkami samo da so velke male. PeRci ni isto kot perci

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

neverlucky ::

Na racunalniku je dokaj ocitna razlika med l in I, na telefonu se pa tega sploh ne loci.

Vazelin ::

Ja na tel. sem gledal. je skor identično.:D tukaj se pa pozna razlika na pcju :D

kamiKaZaA ::

neverlucky je izjavil:

Na racunalniku je dokaj ocitna razlika med l in I, na telefonu se pa tega sploh ne loci.

Če si slučajno danes zgrešil zapis trolla (je že izbiran zapis). Moj zapis njemu: Profil ustvarjen 16.07.2019 18:52:40 never-I-ucky. Še en troll, ki želi, da mislimo, da gre za "neverlucky-ja".

ustvaril si je profil: neverIucky

Vazelin ::

Dominanca je padla za 0.5%. Se je trend obrnil v prid altom?

hamez66 ::

Ja xrp se nekaj zbuja. +10% v btc.

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

Dominanca je padla za 0.5%. Se je trend obrnil v prid altom?

Glih sem mislil zapisat, da je BTC dominanca padla na 66,3% :D

Vazelin ::

kaj pravite na to iz reddita

PrihajaNodi ::

Kaj pa če gremo na 1000 ali 100 usd? Ta scenarij pa nima nihce v mislih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

ne, ker 100 pomeni, da bo vse skupaj že davno zamrlo. pač par zanesenjakov bo stiskalo buy-e in sell-e na lolborzah in to bo to

PrihajaNodi ::

Saj iz 600 je padel na koliko? 0,4?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lastao ::

Moja špekulacija je, če smo res v bullu še enkrat TotalMC 20...
xrp je v podnu
xtz ob 1.pogoju še enkrat pade na dobrih 0.5
ltc pa na 50,
bnb do 20
Sreča spremlja Hrabre :)
««
278 / 468
»»