» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
256 / 468
»»

lamborđini ::

Nodi, a si žalosten, zakaj?

OracleDev ::

lamborđini je izjavil:

Nodi, a si žalosten, zakaj?

Ker se vsaka njegova trditev ne uresniči, in še kr ne neha pametovat.

KappaPride ::

A gremo kr direkt na 20k?:)

lamborđini ::

PreviousUser je izjavil:

Še koga močno daje BTC FOMO? ;((

Zdaj ni čas za FOMO. BTC ne bo rastel v nedogled, bliža se tudi konkreten popravek na dol.

PreviousUser ::

lamborđini je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Še koga močno daje BTC FOMO? ;((

Zdaj ni čas za FOMO. BTC ne bo rastel v nedogled, bliža se tudi konkreten popravek na dol.


Po čem sklepaš, da gremo dol?

KappaPride ::

Se je že pričakoval pri 7k pa 9k, ga ni nikjer, FOMO!

KappaPride ::

Lol prodaja se za 10mio, kr tko za mimogrede, HODL?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Ne pozabimo... Grunt trdi da bo btc konc leta nizje kot 3.500usd... Kar pomeni da pricakuje od teh cifer cca 70 postov padca... Me res zanima kako narobe bo imel
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

7student7 ::

Men je kr slabo k tako gor leti ....

KappaPride ::

Spet prodaja za par 10mio, ma mora bit enim fletn.

Senior Dev ::

Zadnja pumpa se dela pred Facebookom, da se pobere ven težko prigarani keš. 8-)

Machete ::

FB žetoni na crypto imho ne bodo vplivali negativno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PersonaRuda ::

No jaz sem pa vesel, da gre BTC gor, ker to pomeni, da ko se bo stabiliziral, ko nebo več strmih rasti ali padcev, bodo tudi alt-i šli krepko gor. Še vedno trdim, da se ponavlja leto 2017, torej smo v letu 2017 in ne kot eni trdijo leto 2015 in da se še bo čakalo 2,5 leti za pravi Bull run. Moram pa priznati, da ko sem si delal neke statistike, kdaj bi naj šlo gor in potem dol, sem zrešil datumsko in te rasti niti v sanjah nisem pričakoval. 10k ja. Da pa bo to šlo naprej na preko 12k v parih dnevih, pa sem kiksnil mimo. BTC je tako šel v zadnjih 7 dneh za +38%. Sem pa vseeno vesel, da gre BTC gor in da še ni začel stagnirati. Vem, da bo stagniral, kot tudi vem, da bo sledila ena konkretna korekcija. Ampak kdaj? Nevem. Sedaj imam ponovno vso statistiko porušeno.

Kot zanimivost: gremo malo pokukat v leto 2017 in gledat BTC. O začetka junija 2017 do sredine julija 2017 smo bili v padu. Od 16. julija do 21. julija je BTC pridobil +52%. Od 16. julija do 15. avgusta pa +138%. Od 15. avgusta zjutraj do 15. avgusta zvečer je potem bil padec za -10%. 16. avgusta pa spet rast in sicer +5%. Če potegnemo črto je BTC pridobil od 16. julija 2017 do 16. avgusta 2017, +128%. Alt-i pa so začeli noro rasti od 18. avgusta do 29. avgusta.

Lahko, da bo sedaj podoben trend, ko BTC doseže svoj poletni vrh.

PrihajaNodi ::

Prihaja halving zato je cena taka kot je. Alti bodo sli pa na smetisce!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prihaja halving zato je cena taka kot je. Alti bodo sli pa na smetisce!


Hmm.. Halving je maja 2020.. Če bo bitcoin rasel s takšnim tempom do takrat, bomo res dosegli milijon. :D

PersonaRuda ::

Pozabil sem še statistiko za Vazelina, torej BTC dominanca.

16. julija 2017 je bila 49%
16. avgusta 2017 50%
13. oktobra 2017 55%
8. decembra 2017 65%
17. decembra 2017 55%
26. decembra 2017 45%
4. januarja 2018 33%
17. januarja 2018 37%
18. februarja 2018 37%

Crossfire ::

PersonaRuda je izjavil:

No jaz sem pa vesel, da gre BTC gor, ker to pomeni, da ko se bo stabiliziral, ko nebo več strmih rasti ali padcev, bodo tudi alt-i šli krepko gor. Še vedno trdim, da se ponavlja leto 2017, torej smo v letu 2017 in ne kot eni trdijo leto 2015 in da se še bo čakalo 2,5 leti za pravi Bull run. Moram pa priznati, da ko sem si delal neke statistike, kdaj bi naj šlo gor in potem dol, sem zrešil datumsko in te rasti niti v sanjah nisem pričakoval. 10k ja. Da pa bo to šlo naprej na preko 12k v parih dnevih, pa sem kiksnil mimo. BTC je tako šel v zadnjih 7 dneh za +38%. Sem pa vseeno vesel, da gre BTC gor in da še ni začel stagnirati. Vem, da bo stagniral, kot tudi vem, da bo sledila ena konkretna korekcija. Ampak kdaj? Nevem. Sedaj imam ponovno vso statistiko porušeno.

Kot zanimivost: gremo malo pokukat v leto 2017 in gledat BTC. O začetka junija 2017 do sredine julija 2017 smo bili v padu. Od 16. julija do 21. julija je BTC pridobil +52%. Od 16. julija do 15. avgusta pa +138%. Od 15. avgusta zjutraj do 15. avgusta zvečer je potem bil padec za -10%. 16. avgusta pa spet rast in sicer +5%. Če potegnemo črto je BTC pridobil od 16. julija 2017 do 16. avgusta 2017, +128%. Alt-i pa so začeli noro rasti od 18. avgusta do 29. avgusta.

Lahko, da bo sedaj podoben trend, ko BTC doseže svoj poletni vrh.

Mogoče se malenkost preveč zanašaš na pretekle dogodke...ponovitev modela preteklih dogodkov ni fiks, sploh v takšnih okvirjih...sam sem že pred časom napisal, da znamo iti po več 100$ na dan gor...dejansko se dela velika diferenca, z razlogom...tisti, ki so želeli kupiti pri 6k ali 9k...tem je zdaj fejst slabo...po moje je to vse del masterplana, pumpnit daddyja in potem zadeve korigirat, ko bomo že v višavah, daleč od buy orderjev plebsov...

PrihajaNodi ::

Ja sam alti so out.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sivistol ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja sam alti so out.


vse v altih ? yikes

PersonaRuda ::

Crossfire je izjavil:


Mogoče se malenkost preveč zanašaš na pretekle dogodke...ponovitev modela preteklih dogodkov ni fiks, sploh v takšnih okvirjih...sam sem že pred časom napisal, da znamo iti po več 100$ na dan gor...dejansko se dela velika diferenca, z razlogom...tisti, ki so želeli kupiti pri 6k ali 9k...tem je zdaj fejst slabo...po moje je to vse del masterplana, pumpnit daddyja in potem zadeve korigirat, ko bomo že v višavah, daleč od buy orderjev plebsov...

Vsekakor se strinjam s tvojo trditvijo. Jaz vlečem neke vzporednice, katere so nek "približek", da potem ugotavljam v katerem letu smo. Čeprav se dogodki ne ponavljajo čisto enako. Ampak lahko glede na pretekle dogodke rečemo (rast, padci, dominanca BTC), da smo v zadnjem letu pred pokom balona. Bull run torej.

Sedaj tudi vidim, da je Vazelin samo nekaj nabijal s to svojo dominanco BTC 33%. A dejansko je bila taka dominanca šele po poku balona. Tako, da je sedaj v bull runu niti več nemoremo pričakovat (33%) in je čisto okey, če se giblje v okvirjih 50-65%. Podobno torej kot leta 2017.

PrihajaNodi, če si prepričan, da alt-i gredo na smetišče zgodovine, zakaj jih potem držiš? Če bi bil jaz tako prepričan, kot si ti, bi vse alt-e že zdavnaj prodal.

PrihajaNodi ::

sivistol je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja sam alti so out.


vse v altih ? yikes


Yep im rekt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Crossfire ::

Glede na dogodke zadnji mesec dni je optimaleb plan prisotnost v altih predvsem kratkoročno, znači in&out, medtem ko se daddy giblje sideways. Vse ostalo je tepeškanje...alti še znajo iti dol 20-30% easy.

PersonaRuda ::

Crossfire je izjavil:

Glede na dogodke zadnji mesec dni je optimaleb plan prisotnost v altih predvsem kratkoročno, znači in&out, medtem ko se daddy giblje sideways. Vse ostalo je tepeškanje...alti še znajo iti dol 20-30% easy.

Vse drži. Jaz računam, da bodo alt-i šli vsaj x2 do x3, ko se BTC stabilizira. Potem pa bo v kratkem sledila korekcija BTC in alt-i bodo šli do deljeno 2 dol. Takrat je plan prodati vse v FIAT in kasneje poceni kupovati nazaj alt-e.

gruntfürmich ::

Mato989 je izjavil:

Ne pozabimo... Grunt trdi da bo btc konc leta nizje kot 3.500usd... Kar pomeni da pricakuje od teh cifer cca 70 postov padca... Me res zanima kako narobe bo imel

in še vedno ne upaš denarja dati na to stavo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sivistol ::

ali bo btc korekcija in tale dnar gre v alte, ali pa alti capitulation pa turtlamo čez poletje

Crossfire ::

boti se špilajo z 12mio USD v buy wallu na binancah...gtfo

Vazelin ::

lol kar za jurja gor v par urah, dominanca za procent in pol gor.:D

Market cap se počasi približuje na polovico tistega iz jan 2018.

bo pa hecno in obenem žalostno (saj smo več ali manj vsi balls deep v altih), da gre BTC čez 20k, alti pa ostanejo na trenutnih okvirih:));((

Okoli aprila je bila zgleda zadnja šansa za convert v BTC;)

No, pa saj isto se je dogajalo poleti 2017, do jeseni, ko so alti tudi noro izgubljali

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Crossfire ::

Vazelin je izjavil:

lol kar za jurja gor v par urah, dominanca za procent in pol gor.:D

Market cap se počasi približuje na polovico tistega iz jan 2018.

bo pa hecno in obenem žalostno (saj smo več ali manj vsi balls deep v altih), da gre BTC čez 20k, alti pa ostanejo na trenutnih okvirih:));((

Očitno nekateri nimate radi keša...still balls deep v altih po vsem...ne vem ali svaka čast ali stupid :)

PrihajaNodi ::

Očitno nekateri nimate radi keša...still balls deep v altih po vsem...ne vem ali svaka čast ali stupid :)


Kaj bomo sedaj? Prodali alti v podnu in kupili btc na vrhu...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Ze sama oznacba 'alti' je bedarija. Bitcoin ni turing complete (namenoma). Niti priblizno ni fungible. Tukaj priljubljeni Tezos, pac ne more biti alt.
Ker ne tekmuje za isti trg, kot bitkojn. Vecji problem kot "alti", so "njihovi" sitkojni.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Očitno nekateri nimate radi keša...still balls deep v altih po vsem...ne vem ali svaka čast ali stupid :)


Kaj bomo sedaj? Prodali alti v podnu in kupili btc na vrhu...

si predstavljaš nodi, da si zamudil prodajo coina na 24 mestu cmc pri 1.8 usd in sedaj pri 1.1 convertaš v BTC. potem tisti prvi coin enkrat septembra poleti na 5usd, ti pa balls deep v stagnirajočem BTCju?

= ;((


ps: da, je precej zaskrbljujoče da 99% altov ne more niti na pred novembrske vrednosti. Še en ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Baja ::

btc bo malo oplel alt vrtiček.

se še kdo spomni color coinov, planet coinov in ostalih podobnih bedarij? ne? cez 3 leta se tudi 90% danasnjih ne boste.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Ze sama oznacba 'alti' je bedarija. Bitcoin ni turing complete (namenoma). Niti priblizno ni fungible. Tukaj priljubljeni Tezos, pac ne more biti alt.
Ker ne tekmuje za isti trg, kot bitkojn. Vecji problem kot "alti", so "njihovi" sitkojni.


Kaj pa je?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

nodi: upam da imaš klimo v romuniji medtem ko gledaš te grafe, neprijazne do altov :V

PrihajaNodi ::

Ne gledam vec grafov. Ti si strik oziroma gurtno ze pripravil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

Še ena statistična:

2017 - cmc 364b - BTC dominanca 60,1%

2019 - cmc 363b - BTC dominanca 61,8%

Vse je dokaj podobno kot leta 2017. Rast alt-ov potemtakem sledi.

akrk ::

Btcju še vedno manjka 40% do ath, tko da smo še daleč od kakšne prave evforije.

Crossfire ::

PrihajaNodi je izjavil:

Očitno nekateri nimate radi keša...still balls deep v altih po vsem...ne vem ali svaka čast ali stupid :)


Kaj bomo sedaj? Prodali alti v podnu in kupili btc na vrhu...

Risk management...naredi si plan...kolko toleriraš, da ti gre alt dol proti verjetnosti, da ti bo šel gor....v času, ko btc pumpa, ostalo pa napram njemu bolj kot ne, je to čisto gospodarna poteza. Kaj ti pomaga, da bo nek alt 2x-3x pumpno glede na usd, če je proti BTC-ju izgubil veliko več...#xrp

PrihajaNodi ::

Crossfire je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Očitno nekateri nimate radi keša...still balls deep v altih po vsem...ne vem ali svaka čast ali stupid :)


Kaj bomo sedaj? Prodali alti v podnu in kupili btc na vrhu...

Risk management...naredi si plan...kolko toleriraš, da ti gre alt dol proti verjetnosti, da ti bo šel gor....v času, ko btc pumpa, ostalo pa napram njemu bolj kot ne, je to čisto gospodarna poteza. Kaj ti pomaga, da bo nek alt 2x-3x pumpno glede na usd, če je proti BTC-ju izgubil veliko več...#xrp


Ne. Ker potem uberem taktiko vazelina. Cez noc se lahko kolo zavrti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Crossfire ::

PrihajaNodi je izjavil:

Crossfire je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Očitno nekateri nimate radi keša...still balls deep v altih po vsem...ne vem ali svaka čast ali stupid :)


Kaj bomo sedaj? Prodali alti v podnu in kupili btc na vrhu...

Risk management...naredi si plan...kolko toleriraš, da ti gre alt dol proti verjetnosti, da ti bo šel gor....v času, ko btc pumpa, ostalo pa napram njemu bolj kot ne, je to čisto gospodarna poteza. Kaj ti pomaga, da bo nek alt 2x-3x pumpno glede na usd, če je proti BTC-ju izgubil veliko več...#xrp


Ne. Ker potem uberem taktiko vazelina. Cez noc se lahko kolo zavrti.

#XRP :))

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:

kow je izjavil:

Ze sama oznacba 'alti' je bedarija. Bitcoin ni turing complete (namenoma). Niti priblizno ni fungible. Tukaj priljubljeni Tezos, pac ne more biti alt.
Ker ne tekmuje za isti trg, kot bitkojn. Vecji problem kot "alti", so "njihovi" sitkojni.


Kaj pa je?


Toliko casa prebijes v tej temi, in nisi prestudiral osnovnih konceptov O_O

Smurf ::

Crossfire je izjavil:


Risk management...naredi si plan...kolko toleriraš, da ti gre alt dol proti verjetnosti, da ti bo šel gor....v času, ko btc pumpa, ostalo pa napram njemu bolj kot ne, je to čisto gospodarna poteza. Kaj ti pomaga, da bo nek alt 2x-3x pumpno glede na usd, če je proti BTC-ju izgubil veliko več...#xrp

Glede na to da v realnem svetu se zmeraj kupujem s fiatom, je v resnici edino pomembno koliko je slo gor v primerjavi s fiatom.

Crossfire ::

Smurf je izjavil:

Crossfire je izjavil:


Risk management...naredi si plan...kolko toleriraš, da ti gre alt dol proti verjetnosti, da ti bo šel gor....v času, ko btc pumpa, ostalo pa napram njemu bolj kot ne, je to čisto gospodarna poteza. Kaj ti pomaga, da bo nek alt 2x-3x pumpno glede na usd, če je proti BTC-ju izgubil veliko več...#xrp

Glede na to da v realnem svetu se zmeraj kupujem s fiatom, je v resnici edino pomembno koliko je slo gor v primerjavi s fiatom.

Seveda...dokler s fiatom/usdt ne pričneš kupovati alte...če kupuješ BTC, absolutno true.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kow je izjavil:

Ze sama oznacba 'alti' je bedarija. Bitcoin ni turing complete (namenoma). Niti priblizno ni fungible. Tukaj priljubljeni Tezos, pac ne more biti alt.
Ker ne tekmuje za isti trg, kot bitkojn. Vecji problem kot "alti", so "njihovi" sitkojni.


Kaj pa je?


Toliko casa prebijes v tej temi, in nisi prestudiral osnovnih konceptov O_O


Kaj je ce ni alt?

Lezi skupaj tam z bitcoinom goldom:)

Neo ze 20 usd:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Danes se spet malo igram z HyperCash. Vceraj sem ga kupil pri 4.55$ in prodal pri 6$. Danes zjutraj pa je spet zgledalo kot da se pripravlja na rast, pa sem ga kupil pro 5.55$. Bomo videli kako se bo obneslo :)

Je kdo od vas vrgel kak evro v LAMBo coin? Zadnje tedne lepo raste.

PrihajaNodi ::

Cestitam nrverlucky. Kar prestavljaj tja in sem. Bunmy tokene si ze uspel prodat?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

A smo že na day trejdanju?

Meanwhile;((

Lol meni na cmc maže za coin na 24 mestu že 1.068

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cestitam nrverlucky. Kar prestavljaj tja in sem. Bunmy tokene si ze uspel prodat?


Bunnytokeni so polomija. Trenutno vrednih 0.2$. Kupil sem jih pa za 100e. Ampak kaj cmo. Bil sem naiven. Prodajat pa tudi sedaj nima smisla tega.

PrihajaNodi ::


Lol meni na cmc maže za coin na 24 mestu že 1.068


Ti glej tako. Bolje, da zapres in gledas to kot izgubljeno investicijo.

neverlucky je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cestitam nrverlucky. Kar prestavljaj tja in sem. Bunmy tokene si ze uspel prodat?


Bunnytokeni so polomija. Trenutno vrednih 0.2$. Kupil sem jih pa za 100e. Ampak kaj cmo. Bil sem naiven. Prodajat pa tudi sedaj nima smisla tega.


Se huje kot Bankera scam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

Crossfire je izjavil:


Seveda...dokler s fiatom/usdt ne pričneš kupovati alte...če kupuješ BTC, absolutno true.

Ne, dokler je vecina mojih prihodkov/odhodkov vezanih na fiat, moja izjava drzi.
««
256 / 468
»»