» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
255 / 468
»»

Vazelin ::

neverlucky ::

Tale Vazelin je pa realna. Mora res bolet ko vsi kovanci rastejo, nekateri na polno pumpajo, tezos pa pada ... :d

neverlucky ::

A bo prej Tezos na 1$ ali bo prej BTC na 12k$?

Osebno mislim, da bo bitcoin hitreje na 12k.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:



Se nismo dogovorili ?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

Če se dogovorov ne držiš, potem težko kredibilno kritiziraš druge, ko se jih ne.

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:



Se nismo dogovorili ?

Sam si si kriv, da se greš dogovarjat nekaj s samim seboj in se potem na samega sebe pritožuješ. Čudak si oz. troll teme oz. spamer.

lamborđini ::

perci je izjavil:

Javljam se iz mini penzije v kampu na Dugem otoku. Za pavšal še ni dovolj.

Jaz bom poizkusil pa z enim mini penzionom na Kratkem otoku.

Vazelin ::

Jaz bi za dopustovanje raje uporabil izraz nano penzija:))

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Jaz bi za dopustovanje raje uporabil izraz nano penzija:))



:))debeli rtic?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

Na, pa smo nazaj pod 10k. Zgrešili smo valvo joke.

PrihajaNodi ::

Jure kaj bos kaj BTCjev pretvoril v kaksen drug alternativni kovanec? Doniral si ze kaj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

Anarhistom sem šenkal.

neverlucky ::

@Nodi
Tole pa ni vzpodbuden pogled, ko odpreš bitcointalk stran od Bankere :D

http://prntscr.com/o6f051

Vazelin ::

prebili smo magično mejo 60% dominance. sedaj sedaj bodo alti pojačali a ne, kamiakaza? :D

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

@Nodi
Tole pa ni vzpodbuden pogled, ko odpreš bitcointalk stran od Bankere :D

http://prntscr.com/o6f051


Mja, marsikaj ni. Moja vreca je polna scam kojnov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

a x4.5 ni bilo dovolj?

LP, jure

PersonaRuda ::

Vazelin je izjavil:

prebili smo magično mejo 60% dominance. sedaj sedaj bodo alti pojačali a ne, kamiakaza? :D

Ne sedaj. Napisal sem, da bo sedaj potrebno mesec do mesec in pol, da se BTC stabilizira in šele potem bodo Alt-i pojačali v 2-3 tednih. Če imaš matematične sposobnosti, pomeni končni izračun, da bodo alt-i pojačali komaj čez dobra 2 meseca. Prej ne.

Mogoče pa imaš spomin zlate ribice. Ker tega nevem, ti še enkrat lepim napisan komentar izpred dobrih 3 ur.

PersonaRuda je izjavil:

To sedaj kar se dogaja je samo igra z živci. Tisti najšibkejši bodo izstopili in vse prodali ali pa pretopili v BTC, tisti z jeklenimi živci pa bomo počakali še ta mesec do mesec pa pol, ko se bo BTC stabiliziral (to je tudi bila moja napoved pred parimi tedni, ko smo bili še pod 10k) in potem bodo alt-i v 2-3 tednih poskočili za večkratnik.

Kriptovalute niso šprint na kratke proge (hitri zaslužek iz danes na jutri), ampak vztrajni težki maraton (potrpežljivo in preudarno z nekim tempom proti končnemu cilju).

sivistol ::

Vazelin je izjavil:

prebili smo magično mejo 60% dominance. sedaj sedaj bodo alti pojačali a ne, kamiakaza? :D


poor souls who hold alts

Vazelin ::

sej bo. tudi alte še čaka dupliciranje. sam pričakujem 2/3 dominanco btc, potem pa nazaj na alte

Baja ::

breaking news:
bitcoin launch to stratosphere caused bolts of lightning all over the world, thousand's of alts died!

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

sej bo. tudi alte še čaka dupliciranje. sam pričakujem 2/3 dominanco btc, potem pa nazaj na alte



Mhm tko kt tvoji buy backi:) Alti ze rastejo, za 2 mestne cifre, problem je ker nekateri drzimo/jo najvecje smeti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/v-...

Kje smo tale alt spustili?

Izgleda odlicen coin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Lp iz južne Dalmacije. Nema brzog interneta ali ima erkondišon i mrzla pivička kajne. Idem da upecam 10 komada brancina za večerjo kajne.

Vazelin ::

Bitcoin SV je 260%+ v zadnjih 90 dneh. Kar dosti za kao mrtev kojn, ki se ga menjalnice otepajo>:D

Senior Dev je izjavil:

Lp iz južne Dalmacije. Nema brzog interneta ali ima erkondišon i mrzla pivička kajne. Idem da upecam 10 komada brancina za večerjo kajne.

Uživaj. Sigurno se imaš bolje kot Nodi v Romuniji ob refreshanju CMCja :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Bitcoin SV je 260%+ v zadnjih 90 dneh. Kar dosti za kao mrtev kojn, ki se ga menjalnice otepajo>:D


Prodaj svojo vreco kakec kojnov in kupi Btc SV. Ocitno nekdo stoji za njimi in ima dober marketing. Sem ti ze napisal, da smo spet zadeli nekaj kar gre samo dol. No, pa saj matotov nebl tud samo hira:(
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

odgovornost ::

okej, nov plan je biti manj pohlepen v iskanju dobičkov na altih in samo zbiranje satoshijev. (v zadnjih 3 tednih sem izgubil cca 15% vrednosti bitcoina :( )

Moj portfolio je trenutno:

25% bibox token
25% atom (stejkam in redelegiram nagrade)
25% wirex (sedaj ko bo IEO sem šel v nakup v presale)
25% bitcoin

Sedaj bom skušal ignorirati altcoine neglede na to kako revolucionaren alctoin najdem dokler nebo bitcoin predstavljal 70% mojega portfolia. Kakšno mnenje?

Še eno vprašanje, v letu 2019 sem boli ali manj prenehal z varčevanjem v EUR razen tega, da dam vsak mesec xxEUR v nek NLBjev sklad, ki so mi ga predlagali, na varčevalni račun pa razen če planiram kak nakup nič več ne dajem in gre vse v kripto, ali sem neumen?

Moj plan je nekako tak, da v roku 2 let vzamem kredit za nepremičnino in bom imel v prihodnosti tako 3 finančne temelje oziroma zaledje
Nepremičnina, sklad, kripto sklad
Ko vse te 3 zadeve pokrijem s plačo lahko mile volje preostal denar zapravim. Kaj pravite?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Atom si kupil v icotu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jimyboy ::

Mislim pa ka je to za en kovanc star par dni Algorand 2.553.382.908 trnutnega suplaja pa je 1.73$ in bi bil kar že na 8 mestu med vsemi kovanci. BOLANO !8-O

Vazelin ::

jimyboy je izjavil:

Mislim pa ka je to za en kovanc star par dni Algorand 2.553.382.908 trnutnega suplaja pa je 1.73$ in bi bil kar že na 8 mestu med vsemi kovanci. BOLANO !8-O

jah izgleda se bo do naslednjega bulla komplet zamenjalo ene 3/4 coinov v top100.:))

ps: coin ki se ga ne omenja je že na 24 mestu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

neverlucky ::

jimyboy je izjavil:

Mislim pa ka je to za en kovanc star par dni Algorand 2.553.382.908 trnutnega suplaja pa je 1.73$ in bi bil kar že na 8 mestu med vsemi kovanci. BOLANO !8-O


Mislis na 80. mestu med vsemi kovanci?

jimyboy ::

Ne na 8 gleda da ma 4.5 miljarde MC, bil je pa že več kot 2$ !

PrihajaNodi ::

Lepa rast kovancev na mestih med 27 do 29.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

je kje kaka statistika koliko coinov se je vrnilo v TOP50, TOP100 in podobno, ko so izpadli iz te grupe?

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/v-...

Evo tale je prisel kar od nikoder. >400% plusa...

Vazelin je izjavil:

je kje kaka statistika koliko coinov se je vrnilo v TOP50, TOP100 in podobno, ko so izpadli iz te grupe?


Kaj pa ce bi jo ti naredil? Kot nek clanek, vse skupaj;)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

jimyboy je izjavil:

Ne na 8 gleda da ma 4.5 miljarde MC, bil je pa že več kot 2$ !


Aja na coingecko majo drugačno metriko za marketcap kot na CMC. Ja na CMC bi bil na 8. mestu, če bi imel izračunan marketcap po njihovi formuli.

Samo pa tudi nevem kaj je fora, da narediš nek coin, das supply da je v milijardah in potem itak nemors zgresit top 100.

lamborđini ::

Algorand, še ena zamujena priložnost. So ga ponujal v privat sale za 0,16 $ (vesting klinčevih 24 mesecev). Prejšnji teden so imel pa token sale - dutch auction.

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

Algorand, še ena zamujena priložnost. So ga ponujal v privat sale za 0,16 $ (vesting klinčevih 24 mesecev). Prejšnji teden so imel pa token sale - dutch auction.


Hehe pa ze kar na binance;)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

lamborđini je izjavil:

Algorand, še ena zamujena priložnost. So ga ponujal v privat sale za 0,16 $ (vesting klinčevih 24 mesecev). Prejšnji teden so imel pa token sale - dutch auction.


To že, če si ga kupil v presalu, si v lepem plus. Če si ga kupil na dražbi, si v lepem minusu. Prodajal se je po 2.4$.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Je čas da prodaš Tezos in greš na all in v VET?

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

Je čas da prodaš Tezos in greš na all in v VET?


Ne gledam vec portfolia. Moje zdravje je pomembnejse.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Kdo bi si mislil da bo tako hitro nazaj na top25

PrihajaNodi ::

Fascinantno je to kako se je Btc sv pobral in se ne premakne nikamor.

Medtem pa btc skoraj na 11.500
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

zjutraj btc že 12k?


:'(;((

lol dominanca že 60.7, btc penetrira na 12k

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

zjutraj btc že 12k?


:'(;((

lol dominanca že 60.7, btc penetrira na 12k


When buy back? :D 20k? :D

profii ::

Tale VET sem pa holdal skor eno leto, pa ni blo nič z njega :) zdj pa buum...

edit. Nimam ga nič seveda :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: profii ()

PreviousUser ::

Še koga močno daje BTC FOMO? ;((

neverlucky ::

Za vse ko nimate interneta:

BTC je ponoci prebil 12k$ in se trenutno tradea pri 12.3k$

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

Za vse ko nimate interneta:

BTC je ponoci prebil 12k$ in se trenutno tradea pri 12.3k$


:|
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

Je pa baje na BTC Futures marketu 3x več shortov kot longov??
««
255 / 468
»»