» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
146 / 468
»»

Mato989 ::

Če Coinbase dejansko lista Tezos in to letos, bom presenečen =) Za ono drugo pa ti naj jype pove, verjetno on boljše ve =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Trenutno ima Tezus svinjsko majhen volume. Poglejte top14 coine. Nobenega pod volume od 50mil
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Mato989 je izjavil:

Če Coinbase dejansko lista Tezos in to letos, bom presenečen =) Za ono drugo pa ti naj jype pove, verjetno on boljše ve =)

Nekateri pricakujejo v q3 ali q4 leta. Nekateri pa cez nekaj dni. Zakaj ne pricakujes v tem letu?

Čokoladko ::

Haha ste smešni s tem Tezusom.

Kaj pa prinaša sploh razen tega bakanja? Čemu je namenjen in bo obstal za 10 let?

Če se gremo gambling so lowcap projekti dosti boljši. Npr nek AERGO k ni scam sem kupil pri 2 mio marketcap, sedaj ga ima preko 11 mio. Tako rast pa je dosegel v 3 tednih.

Pa še dosti ima potenciala za rast.

Vazelin ::

aqua: si malo XTZ fomo?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Sem ze povedal, da trenutno ne kupujem. Bi pa kupil ob primerni korekciji. Mogoce maj/junij ce se res zgodi vrnitev mtgox kovancev in crash marketa.

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

Mato989 je izjavil:

rabiš pa 10k tezzijev za bakanje oz. 8k po predlogu
To drži? Ker vazelin jih sigurno nima 10 jurjev, saj jih je 300 prodal, pa menda vseeno bejka.
Vazelin, pri kom bejkaš, da tja delegiram?

Mato989 ::

Aquafriend je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Če Coinbase dejansko lista Tezos in to letos, bom presenečen =) Za ono drugo pa ti naj jype pove, verjetno on boljše ve =)

Nekateri pricakujejo v q3 ali q4 leta. Nekateri pa cez nekaj dni. Zakaj ne pricakujes v tem letu?


Zato ker COinbase tako kot Bitstamp nista listala praktično ničesar... in dvomim da bosta Tezos oz. bom zelo presenečen... kje je XRP na Coinbase? Pa je mnogo bolj primeren kandidat!

K0l1br1 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

rabiš pa 10k tezzijev za bakanje oz. 8k po predlogu
To drži? Ker vazelin jih sigurno nima 10 jurjev, saj jih je 300 prodal, pa menda vseeno bejka.
Vazelin, pri kom bejkaš, da tja delegiram?


Dajte si prvo prebrat FAQ... Vazelinko nič ne baka on DELEGIRA (posodi) svoje kovance drugim bakerjem da bakajo in mu dajo nagrado - fee
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Aquafriend ::

Kaj pa to za institucionalne investiterje prek coinbase? Kdaj bodo lahko zacele institucije kupovat?

Vazelin ::

Tako je. Jaz delegiram svoje tezuse.:) Sem pa izbral naključne pekarne. Sem dal delegirat večim. Enim 400, drugim 600...

ps: še nisem dobil nič od delegiranja. pričakujem drug teden. Lahko ti kasneje povem kje delegiram. Sedaj nimam dostopa do denarnice.

Je pa imo vsak dan zguba, če imaš tezuse dolgoročno in ne delegiraš!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Zeitgeist ::

Aquafriend je izjavil:

Berem iz reddit, da je stevilo bake-arjev omejeno. Je to res? Ce mi lahk kdo razlozi? Koliko se lahko najvec zniza nagrada, ki jo dobi baker za delegacijo?


ni omejeno.
omejitev je samo koliko bakerjev pride na vrsto v enem ciklu. splosno velja vec bakerje boljse za tezos.

Aquafriend je izjavil:

Vzami kot 2 razlicna vprasanja. Ker to sem zasledil na redditu. Da bo kmalu konec znizevanja nagrad.


nagrada je vedno ista. ralzika je v tem koliksen je delez stakinga v omrezju.

Aquafriend je izjavil:

Eno vprasanje za tezos. Ali res teoreticno obstaja moznost "ugrabitve" tezos networka ce imas vec kot 10% tezosa. Nekaj strasijo po redditu z coinbase. Je to sploh mozno? Kdaj se pricakuje listanje na coinbase?


ne.

Vazelin je izjavil:

Trenutno ima Tezus svinjsko majhen volume. Poglejte top14 coine. Nobenega pod volume od 50mil

tezos bo imel vedno majnsi volumen od ostalih, ker vecina ljudi(trenutno 81% vseh aktiviranih tezosov) z njim pece ali delegira, kot pa trejda.

Aquafriend ::

hvala za odgovor.

Prednosti tezosa ste ze nastevali. Jaz se rad pozanimam za oboje preden investiram dolgorocno. Zdaj sem naletel na podatek, da je trenutno volume za tezos relativno nizek. Trenutno se kupuje. Ampak teoreticen problem nastane, ko se whale enkrat odloci prodat vecjo kolicino tezosov. Kar lahk povzroci soliden padec. Sem razmislil in se odlocil raj cakat na padec kot pa gemblat, ker ne mors vedet, koliko bo rast brez padca se trajala. Lahko da vecno ampak koliksna je verjetnost.

Mato989 ::

Zeitgeist kako ni omejeno število bakerjev... seveda je omejeno število bakerjev, ker ni neomejeno tezosov in ker rabiš 10k(8k) tezosov, je število bakerjev omejeno na količina tezosov / 10k
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Aqua: in do kje misliš čakat na korekcijo XTZ? 0.6, 0.7?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Zeitgeist kako ni omejeno število bakerjev... seveda je omejeno število bakerjev, ker ni neomejeno tezosov in ker rabiš 10k(8k) tezosov, je število bakerjev omejeno na količina tezosov / 10k


Mato ampak nagrade se znizujejo...tako da ni omejetve za bejkanje. Se vec, boljsa je fragmentacija, bolje je. Ksm naj dam v naslednji coin? Grin?

Vazelin je izjavil:

Aqua: in do kje misliš čakat na korekcijo XTZ? 0.6, 0.7?


:|mislis da bo kdo prodajal po tej ceni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zeitgeist kako ni omejeno število bakerjev... seveda je omejeno število bakerjev, ker ni neomejeno tezosov in ker rabiš 10k(8k) tezosov, je število bakerjev omejeno na količina tezosov / 10k


Mato ampak nagrade se znizujejo...tako da ni omejetve za bejkanje. Se vec, boljsa je fragmentacija, bolje je. Ksm naj dam v naslednji coin? Grin?


Kaj ma to veze z dejstvom da je omejeno pštevilo bakerjev, ne absolutno v smislu številke kot je verjetno mislil Zeitgeist v odgovoru ampak v smislu dejstva da moraš met 10k tezosov da lahko bakaš in ker tezosov ni neomejeno je omejeno tudi število bakerjev POSREDNO!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aquafriend ::

Kupujem na popustih. Ce ne bo popusta bom pac zamudil vlak. Sem pa dobil druge kovance na popustih. Ce se ne bi drzal teh nacel ne bi bilo dobro. Res da bi kaksen primer pridobil ampak vecinoma ne.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zeitgeist kako ni omejeno število bakerjev... seveda je omejeno število bakerjev, ker ni neomejeno tezosov in ker rabiš 10k(8k) tezosov, je število bakerjev omejeno na količina tezosov / 10k


Mato ampak nagrade se znizujejo...tako da ni omejetve za bejkanje. Se vec, boljsa je fragmentacija, bolje je. Ksm naj dam v naslednji coin? Grin?


Kaj ma to veze z dejstvom da je omejeno pštevilo bakerjev, ne absolutno v smislu številke kot je verjetno mislil Zeitgeist v odgovoru ampak v smislu dejstva da moraš met 10k tezosov da lahko bakaš in ker tezosov ni neomejeno je omejeno tudi število bakerjev POSREDNO!



Ampak potem bo pac cena omejila pekarje, logicno a ni?

Aquafriend je izjavil:

Kupujem na popustih. Ce ne bo popusta bom pac zamudil vlak. Sem pa dobil druge kovance na popustih. Ce se ne bi drzal teh nacel ne bi bilo dobro. Res da bi kaksen primer pridobil ampak vecinoma ne.


Kam naj dam v naslefnni coin?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Ampak potem bo pac cena omejila pekarje, logicno a ni?


Ja, ampak to ne pomeni da je neomejeno bakerjev lahko, ker ne more... ker je supply omejen =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aquafriend ::

upaj na crash maj/junij ker ce se to zgodi bo zivljenska priloznost. Ce se ne, mam pa itak nekaj kovancev ze kupljenih zelo bliz dna.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Ampak potem bo pac cena omejila pekarje, logicno a ni?


Ja, ampak to ne pomeni da je neomejeno bakerjev lahko, ker ne more... ker je supply omejen =)


Ok. V ten primeru je tudi kripl omejen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Aquafriend je izjavil:

upaj na crash maj/junij ker ce se to zgodi bo zivljenska priloznost. Ce se ne, mam pa itak nekaj kovancev ze kupljenih zelo bliz dna.

Mislim da je bila top šansa konec nov - feb;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

upaj na crash maj/junij ker ce se to zgodi bo zivljenska priloznost


Prej ne bos nobenga coina priporocal. Btw kje najdete sitkojne tipa ttcprotocol??
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Vazelin je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

upaj na crash maj/junij ker ce se to zgodi bo zivljenska priloznost. Ce se ne, mam pa itak nekaj kovancev ze kupljenih zelo bliz dna.

Mislim da je bila top šansa konec nov - feb;)

sem kupoval priblizno btc od 3200. Potem pa se kovance . Takrat je blo fajn. In ne smem bit pohlepen. Kar sem kupil sem kupil. Lahk sem zadovoljen.

Vazelin ::

Je pa tudi to res, da lahko market zelo na hitrico izgubi 40-50mlrd.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Je pa tudi to res, da lahko market zelo na hitrico izgubi 40-50mlrd.


Ali obratno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zeitgeist ::

odgovor je bil podan v smislu vprasanja, ki se pojavlja drugje in ljudje delajo primerjavo z npr eos in ostalimi, kjer so dejansko omejeni na nekaj deset "bakerjev", kar povzroca probleme glede decentralizacije.

tezos jih ima lahko nekaj cez 66000 pri trenutnem supplyu

Aquafriend ::

Morm povedat, za vse, ki ste kaj pridobili z tezosom, da sem zelo vesel za vas. Pa tudi pohvale za dobre nasvete vsem, ki so ga priporocal.

Zeitgeist ::

govoris kot da je konec. tezos ekosistem se je sele zacel zaganjat. res da bo verjetno sel malo gor malo dol.
tezos je se vedno investicija za naslednja leta :)

DeusB ::

Mato989 je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Če Coinbase dejansko lista Tezos in to letos, bom presenečen =) Za ono drugo pa ti naj jype pove, verjetno on boljše ve =)

Nekateri pricakujejo v q3 ali q4 leta. Nekateri pa cez nekaj dni. Zakaj ne pricakujes v tem letu?


Zato ker COinbase tako kot Bitstamp nista listala praktično ničesar... in dvomim da bosta Tezos oz. bom zelo presenečen... kje je XRP na Coinbase? Pa je mnogo bolj primeren kandidat!

K0l1br1 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

rabiš pa 10k tezzijev za bakanje oz. 8k po predlogu
To drži? Ker vazelin jih sigurno nima 10 jurjev, saj jih je 300 prodal, pa menda vseeno bejka.
Vazelin, pri kom bejkaš, da tja delegiram?


Dajte si prvo prebrat FAQ... Vazelinko nič ne baka on DELEGIRA (posodi) svoje kovance drugim bakerjem da bakajo in mu dajo nagrado - fee




Tole si pa malo mim vzgal, ne bi pricakoval od tebe. XRP je na coinbase! (razen če sem te narobbe razumel)!

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ampak potem bo pac cena omejila pekarje, logicno a ni?


Ja, ampak to ne pomeni da je neomejeno bakerjev lahko, ker ne more... ker je supply omejen =)


Ok. V ten primeru je tudi kripl omejen


Kdo trdi da ni ima itak narobe...

DeusB je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Če Coinbase dejansko lista Tezos in to letos, bom presenečen =) Za ono drugo pa ti naj jype pove, verjetno on boljše ve =)

Nekateri pricakujejo v q3 ali q4 leta. Nekateri pa cez nekaj dni. Zakaj ne pricakujes v tem letu?


Zato ker COinbase tako kot Bitstamp nista listala praktično ničesar... in dvomim da bosta Tezos oz. bom zelo presenečen... kje je XRP na Coinbase? Pa je mnogo bolj primeren kandidat!

K0l1br1 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

rabiš pa 10k tezzijev za bakanje oz. 8k po predlogu
To drži? Ker vazelin jih sigurno nima 10 jurjev, saj jih je 300 prodal, pa menda vseeno bejka.
Vazelin, pri kom bejkaš, da tja delegiram?


Dajte si prvo prebrat FAQ... Vazelinko nič ne baka on DELEGIRA (posodi) svoje kovance drugim bakerjem da bakajo in mu dajo nagrado - fee




Tole si pa malo mim vzgal, ne bi pricakoval od tebe. XRP je na coinbase! (razen če sem te narobbe razumel)!


Mas prav... Sem pozabil... Trajalo pa je zelodoooolgo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Vazelin ::

Cela poanta je, da si človek napolni vreče pri dost low poziciji.
In potem veselo prodajaš vazelinom, nodijem, gemblerkam, neverluckyem pri 10 ali 20 kratniku, kot je bilo to npr. z ETH leta 2017;)

Tudi morebitna korekcija iz 190 na 110 eth jih ni iztirila saj so eth kupovali po 7usd. Za Nodija je to skoraj žile za rezat, če npr. vrže v eth pri 190 in potem gleda kako eth leze proti 110 :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Aquafriend ::

Ja ta bi bla dobra. Ko ne bi kupovali tezos pri 1 dolarju, ker je predrag. 3x od dna. Potem ga pa kupujemo pri 12 dolarjih.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Cela poanta je, da si človek napolni vreče pri dost low poziciji.
In potem veselo prodajaš vazelinom, nodijem, gemblerkam, neverluckyem pri 10 ali 20 kratniku, kot je bilo to npr. z ETH leta 2017;)

Tudi morebitna korekcija iz 190 na 110 eth jih ni iztirila saj so eth kupovali po 7usd. Za Nodija je to skoraj žile za rezat, če npr. vrže v eth pri 190 in potem gleda kako eth leze proti 110 :D


Ja sej sm imel ze ziletko v rokah ko mi je xtz padel iz 0,45 na 0,41.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

A ni ironicno, da si zdaj celo zelis dobit tezos pod 0.40 ker zdaj ves, da ga bodo institucije enkrat zacele kupovat.

Vazelin ::

Upam, da se uresniči scenarij, da XTZ pride na 10+ in bomo mi sedaj v vlogi lovca, in novodobni Nodiji v vlogi plena;)

Aquafriend je izjavil:

A ni ironicno, da si zdaj celo zelis dobit tezos pod 0.40 ker zdaj ves, da ga bodo institucije enkrat zacele kupovat.

Jaz sem bil svinjsko prepohlepen s tezusom. Imel sem na lagerju še cca 300 eur kar je blo slabih 1000 tezusov. Ker akumuliram skozi cel mesec po malem (tisti 10-20 evrski nakupi) sem nekako pričakoval, da se morda tezus dotakne cca 0.35 in kupim večjo količino. Jebat ga, enkrat ti rata drugič ne. HODL!!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Upam, da se uresniči scenarij, da XTZ pride na 10+ in bomo mi sedaj v vlogi lovca, in novodobni Nodiji v vlogi plena;)


Potem pa ti prodas pri 10 cakas na buy back ga ni in pride na 15 kupis za 300 evrov nazaj in flop pod 1.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Tezusi so shranjeni v tezboxu in se jih ne tikam vsaj do 10usd.;)

Bi jih pa nekaj prodal pri 10, toliko da pokrijem začeten nakup tezusa.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

A ni ironicno, da si zdaj celo zelis dobit tezos pod 0.40 ker zdaj ves, da ga bodo institucije enkrat zacele kupovat.


Da pride nazaj na ico ceno bi moralo biti res nekaj hudo narobe. Bodisi se comunity spre, varnostne tezave, delistanje...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Nodi: če gre (prosto po profdoktorju) market na pol, gre tudi tezus nazaj under 0.4;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Tako kot vse ostalo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Čez 1 leto se bomo pogovarjali ali je bil tezus pri 1.06 dober nakup:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Prisepetovalka meni, da je vec moznosti za btc preboj navzgor kot navzdol trenutno. Jaz menim, glede na tether lopov, da je nekaj moznosti v aprilu za korekcijo.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Aquafriend je izjavil:

Prisepetovalka meni, da je vec moznosti za btc preboj navzgor kot navzdol trenutno.

Dokupil 0.03 btcja danes;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Ne bos cakal na potrditev?

Vazelin ::

Gre za manjše zneske. Sicer BTC res kupujem long term. Tako da mi je vseeno ali kupim pri 4k ali 3k.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Aquafriend ::

Drugac tista teorija glede tether lopov se vedno deluje. Se vedno ni bilo padca. Vse je se vedno kot pri tetru. Ne bi prevec sel v podrobnosti zarad roboteka.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Lepo, tezus 1.08. Še malo in bo 1eur = 1xtz :D
Če se ne motim sem prodajal pri 0.5-0.6 za namene buy backa :D fail

Imo se splača imeti nekaj BTCja na lagerju že za primere, če se dvigne dominanca tja do 0.6 - 0.65. Se bo dobilo veliko altov takrat :=
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Lepo, tezus 1.08. Še malo in bo 1eur = 1xtz :D
Če se ne motim sem prodajal pri 0.5-0.6 za namene buy backa :D fail

Imo se splača imeti nekaj BTCja na lagerju že za primere, če se dvigne dominanca tja do 0.6 - 0.65. Se bo dobilo veliko altov takrat :=


Identicna napaka pri meni z ltcjem. Jst pameten pa pohlepen pri vsakem padcu prodajal...kupil pri 50 prodal pri 47 potem pa na 300.Tokrat ne vec. Je pa res da sta zeitgeist pa Jure lepo povedala da je treba pridno cakat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Jure je predvsem rekel, da to ni penzija coin
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
146 / 468
»»