» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
143 / 468
»»

Qrctegleda ::

Kako dolgo? Mnogo kojnov je šlo x5, x10 in potem -90%.
IQ 180 (ni moj)

Mato989 ::

Dominanca btcja pod 50 postov... Ni zmogel vec drzat nazaj altov
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Gre imo za klasično dvojno dno. Najprej smo že mislili da so se zadeve stabilizirale. Slab mesec nazaj smo prišli v drugo padanje. I

satoshi vision bo prehitel bch
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

Pričakovano se pomikamo tja kamor sem napisal pred dobrim mesecem. Nodi, čestitam za penziju s tezosom, ti iskreno privoščim.

Qrctegleda ::

Bravo Nodi. Uživaj v penziji.
IQ 180 (ni moj)

neverlucky ::

Bravo Nodi!! Res sem vesel, da ti je uspelo :)
Spomni se kdan tudi na vse nas, ki se zmeraj upamo.

@Mato, kucoin shares ti pa kar delajo plus, koliko jih imas?

Mato989 ::

5 jurijev
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Skor penzija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

JJS2 ::

zadnji teden malce proučujem XTZ in se nemorem izogniti čudnemu občutku.
Namreč, ko gledam opravljnene trejde (na več borzah), se mi zdi, kot, da nekdo "dumpa" kovance novim kupcem.

Z nakupom bom tako še malo počakal.

neverlucky ::

Tako ja. On je svoj del opravil, sedaj pa so na vrsti vsi ostali. Na njih je, da poganjajo sistem naprej in "dumpajo" kovance novim kupcem.

jype ::

Novih Tezov ne bo zmanjkalo.

PrihajaNodi ::

JJS2 je izjavil:

zadnji teden malce proučujem XTZ in se nemorem izogniti čudnemu občutku.
Namreč, ko gledam opravljnene trejde (na več borzah), se mi zdi, kot, da nekdo "dumpa" kovance novim kupcem.

Z nakupom bom tako še malo počakal.


Meh tisti kdor je dumpal je ze dumpal. To ni nobena rast.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

JJS2 ::

Da se ne bomo razumeli narobe. Nic nimam proti XTZ-ju, ampak poskusam preveriti zadevo iz cimvec strani preden se spustim v investicijo.

Bega me tudi naslednje...

Primer: za koliko bo xtz zrasel/padel, če nekdo naredi recimo market buy/sell z 10k $ in to na borzi, ki ima "največ" xtz prometa (bitmax)?

neverlucky ::

Se bo kdo udelezil letosnjega Consesusa? Sem slisal, da bo tam letos veliko pomembnih govorcev z vseh podrocij kripta. Mislim, da bi lahko bil pravi gamechanger v trenutnem marketu in fajn bi blo bit del tega. Ce kdo gre, pa mu ni problem, mi lahko napise na zs pa sheramo sobo/apartma, da bojo stroski malo nizji.

Aquafriend ::

PrihajaNodi je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Super, lepo dokler traja


Mja. Poglej si xrp, ltc kaksni gaininso bili. Ce grem v juretovo in kakobovo logijo bi oni morali vsi prodajat ko je bilo 10 ali pa vsaj 5 pa niso? Zakaj? Ker se jim gre za ponos da coin oride med top 3. Njim se fucka za dnar, oni so svoje dosegli. Na drugi strani imas pa spekulante kot si ti in vazelin, prakticno revezi.

Saj je komaj malo vec kot x2. lol.


Revez si ti bumbar. Jaz sem vstopil v kripto komaj spomladi 2017, takoj za bull runom. Sem ga ravno zamudil. Ce bi jype in kakob vstopila takrat kot jaz bi nas lahko primerjal. Tako pa bolj tezko.

neverlucky ::

Ravno na zacetku bullruna si hotel napisat?

Aquafriend ::

Ne. spomlad je bil en tak lep dvig cene, ki me je privabil v kripto. Dokler sem pogruntal kako nakazat dnar sem v glavnem zamudil dober del.

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Ja fant no. Samo s tem komentarjem krepko zavajas. Se zmeraj si bil del kripta pri tem velikem mehurju, ki je bil konec 2017.

Aquafriend ::

25. marec 2017, btc 890 usd. Maja ze 2600, junija pa 3000 usd. Tukaj sem zamudil vec kot x2

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

neverlucky je izjavil:

Ja fant no. Samo s tem komentarjem krepko zavajas. Se zmeraj si bil del kripta pri tem velikem mehurju, ki je bil konec 2017.

kdo kaj zavaja trol? Seveda sem bil delezen 2017 in 2018. Tukaj nas lahko nodi primerja. Jype , kakoba, kogarkoli. Verjamem, da je vsem slo dobro v letu 2017. V letu 2018 pa ne vec. Malo nas primerjaj v letu 2018 pa da vidmo.

Spomladi je bil bull, potem je padal do poletja julij 16, nato pa spet gor.

edit 16. julij

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Ti bom dokazal kdo je revez!

~:)~
/:D\
\;((/
=:|=
l:Ol
^:))^
-8-)-
(:)))
+8-O+
#>:D#

Ne recem, da jype nasvet ni dober za prihodnost. Ampak z njegovim nasvetom si se vedno v minusu. Razen ce gledas down in usd but up in satoshis. Opevas ga kot boga. Pomoje prezgodaj, saj nisi niti na pozitivni nicli. Ko si poslusal jype nasvet si kupil tezos pri priblizno 1.4 ali 1.3 usd. Zdaj je 0.9 usd. Torej minus. Tiste, ki smo te resevali iz dreka, ti priporocali shortanje skoraj cel trend navzdol pa nisi uposteval. Tu bi lahk dobil na tisoce in tisoce eurov. Menda ne znas shortat? Je to problem? Jype ti je priporocal tezos celo prej po visji ceni. Verjamem, da je na dolgi rok jype bog ampak trenutno je se vedno minus. Tako sem dokazal, da cenis minus, tiste, ki ti celo prinesejo kaksen plus pa zanicujes. Spel se nekam. Nisi vreden nobenega nasveta vec.

neverlucky ::

Komu si to pisal? A kak komentar vmes manjka?

Povedal sem ti, da je tvoj komentar bil zavajanje, ker kot bullrun vsak steje konec leta 2017. Nobem za bullrun ne steje aprila 2017 al neki. Ti pa vzemi tablete, ker te takele stvari ciz prevec znervirajo in to ni dobro zate. Penzijo ze imas, skoda bi bilo sedaj 10 let prej umret, ker te trivialne stvari tok znervirajo.

Aquafriend ::

Nodiju seveda. Za bull je nesporazum. Jaz stejem spomladansko rast kot bull posebej, nisem stel celotnega leta kot en sam bull run. To je nesporazum.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

April 2017 je bil epski začetek bull sezone.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Zdej vsi racunajo na maj in 1 leto pred halvingom. Idealno bi bilo, da bi mtgox vrnil btc, bch in ostale btc forke maja in junija. Da se cimbolj dumpa in se potem kupi kar se da poceni. Potem pa bull. To je idealen scenarij. Ampak nikol ne ves kaj se dogaja v zakulisju.

Qrctegleda ::

Kdo je zdaj tu največji kriptomojster?
IQ 180 (ni moj)

Vazelin ::

Qrctegleda je izjavil:

Kdo je zdaj tu največji kriptomojster?

Nodi
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Ce bo maja sprosceno oziroma vrnjeno 140.000 bitcoinov in junija 140.000 bitcoin cash, mislite, da bo bull run maja?

Zgodovina sprememb…

Qrctegleda ::

Logično. Sproščene Bitkojne se bo hodlalo dokler ne bo 300k€ komad.
IQ 180 (ni moj)

Aquafriend ::

Nekdo bi ziher dumpal izmed teh. Ce nic druzga, nekdo pred temi 280.000 kovanci zaradi strahu pred dumpom. A ni logicno?

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Aquafriend je izjavil:

Nekdo bi ziher dumpal izmed teh. Ce nic druzga, nekdo pred temi 280.000 kovanci zaradi strahu pred dumpom. A ni logicno?



Je logično. Te podpiram pri mnenju. Pol praviš, da naj bi že maja dobivali nazaj?

Aquafriend ::

Zadnje case so nekam tiho glede datuma. Me tudi cudi, da noben ne govori o tem. Sicer zadnji teden je bilo nekaj govora, da bodo kmalu lahko vrnili nazaj. Ne pise pa kdaj. Na sreco sem se spomnil lanskoletne teme, kjer sem skusal obvestit mt.gox bivse uporabnike naj vlozijo zahtevo za vrnitev btc. Tam je pisalo, ce bo vse po sreci, bodo dobili nazaj maja in junija 2019.

Aquafriend je izjavil:

Vsi, ki ste zgubili bitcoine zarad Mt.Gox dogodka lahko zahtevate nazaj bitcoine do 22. oktobra. Tudi ce ste to nekdaj ze storili, morate izpolniti ta obrazec na spodnjem linku:
https://claims.mtgox.com/assets/index.h...

Ce bo vse po sreci boste dobili btc in bch maja in junija 2019. Srecno!

hamez66 ::

eh.. lol izbris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Vazelin ::

150k coin je kar nekaj. Če samo 75k coinov želijo pretvoriti v usd je to
75000 x 4000 usd = 300mio
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sparovcek2 ::

Aquafriend je izjavil:

Zadnje case so nekam tiho glede datuma. Me tudi cudi, da noben ne govori o tem. Sicer zadnji teden je bilo nekaj govora, da bodo kmalu lahko vrnili nazaj. Ne pise pa kdaj. Na sreco sem se spomnil lanskoletne teme, kjer sem skusal obvestit mt.gox bivse uporabnike naj vlozijo zahtevo za vrnitev btc. Tam je pisalo, ce bo vse po sreci, bodo dobili nazaj maja in junija 2019.

Aquafriend je izjavil:

Vsi, ki ste zgubili bitcoine zarad Mt.Gox dogodka lahko zahtevate nazaj bitcoine do 22. oktobra. Tudi ce ste to nekdaj ze storili, morate izpolniti ta obrazec na spodnjem linku:
https://claims.mtgox.com/assets/index.h...

Ce bo vse po sreci boste dobili btc in bch maja in junija 2019. Srecno!


Mt. Gox Restitution Process Frozen Due to One Man's $16B Claim

.."Last month, the trustee of the now-defunct Mt. Gox and its funds, Nobuaki Kobayashi, detailed the civil rehabilitation claims may be extended further."

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

Ti bom dokazal kdo je revez!

~:)~
/:D\
\;((/
=:|=
l:Ol
^:))^
-8-)-
(:)))
+8-O+
#>:D#

Ne recem, da jype nasvet ni dober za prihodnost. Ampak z njegovim nasvetom si se vedno v minusu. Razen ce gledas down in usd but up in satoshis. Opevas ga kot boga. Pomoje prezgodaj, saj nisi niti na pozitivni nicli. Ko si poslusal jype nasvet si kupil tezos pri priblizno 1.4 ali 1.3 usd. Zdaj je 0.9 usd. Torej minus. Tiste, ki smo te resevali iz dreka, ti priporocali shortanje skoraj cel trend navzdol pa nisi uposteval. Tu bi lahk dobil na tisoce in tisoce eurov. Menda ne znas shortat? Je to problem? Jype ti je priporocal tezos celo prej po visji ceni. Verjamem, da je na dolgi rok jype bog ampak trenutno je se vedno minus. Tako sem dokazal, da cenis minus, tiste, ki ti celo prinesejo kaksen plus pa zanicujes. Spel se nekam. Nisi vreden nobenega nasveta vec.



Takole je. Jurcek je podkovan malo bolj v tehnologiji kot celoten forum skupaj, zato mu malo bolj verjamem kot tvojim TA ki enkrat LAHKO kazejo na padec, drugic ne. Investiral sem pa pri 0,45 do 0,35 v xtz oziroma kupoval padce. S tem kovancem sem naredil profit IN pokril vse izgube, pri cemer jih vazelin in ostali niso. Bodisi so cakali in niso kesirali ali pa so trejdali in delali “buybacke”.

Jure je imel prav pri btcju, xrpju in sedaj upam da v tezusu. Ko mi bos ti povedal za coin ki bo nekako profitabilen se pa javi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

perci ::

Če misliš, da je Juretovo poznavanje tehnologije kakšna garancija za penzijo, se motiš.

Tega se Jure dobro zaveda, fajn bi bilo, da bi se tudi ti.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Če misliš, da je Juretovo poznavanje tehnologije kakšna garancija za penzijo, se motiš.

Tega se Jure dobro zaveda, fajn bi bilo, da bi se tudi ti.


Zato je on v penziji ti pa na Fursu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zato je on v penziji ti pa na Fursu.
Hm? Saj se jaz in perci tega zavedava. Torej bi morala bit oba na FURSu?

No, morda kakšen dan tudi sva!

Qrctegleda ::

Koliko ljudi bo v penziji ko Gox vrne žetone?
IQ 180 (ni moj)

Jacksmav ::

sam sem slišal za kripto junija 2017, tip mi je reku daj vse kar maš not...ma sm reku kaj ti pa je....kupil prvič 22.12 2017 za 4 čuke riplov, januarja vn 13...
opa... pol pa reku, da se ne grem več tega heca...tedn dni sm zdržal.... zajebal oz. nisem še tolk velik izgubil, kot bi lahko...mal sreče vmes... :)
drugač delam zadnjih 4 mesece plus...nekaj ob najnižjih cenah...mal pa z trejdanjem...grafi...veliko branja...kaj kdo dogaja....kdaj kdo kaj izda....sledi svojmu road mapu...se obrestije...
Za xtz sem tu prvič slišal in ga mal naštudiral....dober projekt...sem imel srečo, da sem ga ujel na najnižji ravni....tak, da verjamem Nodi...in ostali, da tu bo nekaj....če ne verjameš nimaš itak kej zgubit:)

srečanje na jahti...:)

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zato je on v penziji ti pa na Fursu.
Hm? Saj se jaz in perci tega zavedava. Torej bi morala bit oba na FURSu?

No, morda kakšen dan tudi sva!


Bolj oba v penziji. Je pa samo eden.

Jacksmav je izjavil:

sam sem slišal za kripto junija 2017, tip mi je reku daj vse kar maš not...ma sm reku kaj ti pa je....kupil prvič 22.12 2017 za 4 čuke riplov, januarja vn 13...
opa... pol pa reku, da se ne grem več tega heca...tedn dni sm zdržal.... zajebal oz. nisem še tolk velik izgubil, kot bi lahko...mal sreče vmes... :)
drugač delam zadnjih 4 mesece plus...nekaj ob najnižjih cenah...mal pa z trejdanjem...grafi...veliko branja...kaj kdo dogaja....kdaj kdo kaj izda....sledi svojmu road mapu...se obrestije...
Za xtz sem tu prvič slišal in ga mal naštudiral....dober projekt...sem imel srečo, da sem ga ujel na najnižji ravni....tak, da verjamem Nodi...in ostali, da tu bo nekaj....če ne verjameš nimaš itak kej zgubit:)

srečanje na jahti...:)


Tocno to. Sem jaz isto delal. Iz 4 jurjov si lahko delal miljone in potem s pozreznostjo vse izgubil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Jacksmav ::

ma sam se ne sekiram, vem, da nas vse čaka lepa prihodnost...tako ali drugače. Saj 1000% verjamen v kripto sceno in se niti najmanj ne bojim, da bomo popušil, ni to piramida...sicer vsak vlaga kolikor je pač ymožen...če že...mi pa je všeč to, da nas v to noben ne sili...no vsaj mene niso....mogoče pa bi me mogli...2013 so me vabl v neko oštarijo na predstavitev krito...pa sm reku...ni to zame...spet golden ... :)...sam mislim, da dobri projekti kot so ONT, XTZ, ETH,XRP, BTC,DASH,WAVES, LISK....itd...tle so šanse fantje...uf jutr 10% gor... :)

Jacksmav je izjavil:

ma sam se ne sekiram, vem, da nas vse čaka lepa prihodnost...tako ali drugače. Saj 1000% verjamen v kripto sceno in se niti najmanj ne bojim, da bomo popušil, ni to piramida...sicer vsak vlaga kolikor je pač zmožen...če že...mi pa je všeč to, da nas v to noben ne sili...no vsaj mene niso....mogoče pa bi me mogli...2013 so me vabl v neko oštarijo na predstavitev kripto...pa sm reku...ni to zame...spet golden ... :)...sam mislim, da dobri projekti kot so ONT, XTZ, ETH,XRP, BTC,DASH,WAVES, LISK....itd...tle so šanse fantje...uf jutr 10% gor... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

JJS2 ::

Sam mislim, da se nima tu smisla pričkat kdo je stavil na boljsega konja, ker vsi bolj kot ne hazardiramo in upamo na najboljse.

Drugace pa Nodi...”podoben” (nisem se ukvarjal s podrobnostmi) kovanec kot xtz z bistveno vec dnevnega volumna, ti je recimo NULS. Tudi tam ne poznajo stejkanja, ampak se mi zdi, da gre za neko podobno kolobocijo kot pri Tezosu.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bolj oba v penziji. Je pa samo eden.
Jaz sem v penziji zaradi dvajset let asketskega programiranja.

JJS2 je izjavil:

Sam mislim, da se nima tu smisla pričkat kdo je stavil na boljsega konja, ker vsi bolj kot ne hazardiramo in upamo na najboljse.
Se strinjam - tezos se meni zdi tehnološko perspektiven, a na ceno to nima direktnega vpliva. Mislim, da si se pravilno odločil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Jacksmav ::

go to 50.000$....mogoče je hec al pa bo res...včasih je bla revija..."kaj pa če je vse res"

neverlucky ::

Kraken bo dobil slab review zaradi tegale zajebavanja. Sem zamudil cel bullrun iz 0.7 na 0.9 ...

Jacksmav ::

sam res ne morem verjet...ne da bi hvalil kraken...prvi dan za hec nakazal 50EUR....čez dve uri gor...isto za drugo nakazilo...ne vem od kje vam 2 dni...šlo pa iz nlb...
imel pa nore probleme z Bitstamp...ko sem nakazal...tu mač...od kje mi keš---kdo pa so...tu mač... :) Nisem revarant....ampak to pa sm kr zinu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

neverlucky ::

Najboljsa izkusnja je bila seveda s Coinbaseom. Od vseh strani kjer sem karkoli placeval prek interneta je pa Kraken dalec najslabsi trenutno.

Jacksmav ::

lej očitno so se skuliral...sam z coinbase nisem imel nobenih problemov....vse prof.... :kar se SEPA tiče...

Jacksmav je izjavil:

lej očitno so se skuliral...sam z coinbase nisem imel nobenih problemov....vse prof.... :kar se SEPA tiče...

Razočaran sem na Bitstamp, ker ne ponudijo še dodatnih koncev....ok...je pač nihova vizija...da so to vsi....ostali pa so šitkonji...
al pa se motim..., če kdo ve me naj popravi... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()
««
143 / 468
»»