» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
78 / 468
»»

JJS2 ::

Neblio spremljam nekaj časa in imam občutek, da ga že par mesecev "umetno" držijo nazaj. Lahko, da se motim...
Mi je pa čudno, da dnevni volume zaniha iz 80k na 1M+

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JJS2 ()

neverlucky ::

JJS2 je izjavil:

Neblio spremljam nekaj časa in imam občutek, da ga že par mesecev "umetno" držijo nazaj. Lahko, da se motim...
Mi je pa čudno, da dnevni volume zaniha iz 80k na 1M+


To je odvisno od tega, ali zjutraj polaufajo skripto za wash trading ali ne.

PrihajaNodi ::

Ajd fantje Tezos sploh na resni borzi še ni.

Zgodovina sprememb…

JJS2 ::

:)

Wash trading gor ali dol, glavno, da zadeva lepo raste.

Sem pa raje preventivno premaknil kovance v wallet, da me slučajno ne zasrbijo prsti in bi se še malo šel swing tradinga. Zgleda, da se tudi to obdobje poćasi končuje. :)

PrihajaNodi ::

JJS2 je izjavil:

:)

Wash trading gor ali dol, glavno, da zadeva lepo raste.

Sem pa raje preventivno premaknil kovance v wallet, da me slučajno ne zasrbijo prsti in bi se še malo šel swing tradinga. Zgleda, da se tudi to obdobje poćasi končuje. :)


Zakaj se koncuje?

JJS2 ::

odkrito povedano so že prevelike cifre v igri :))

PrihajaNodi ::

Kakšne? Daješ notri po stotake kot Vazelin?

JJS2 ::

raje ne bi o številkah, ampak vsekakor gre za več ničel, ki so bile vložene proti koncu novembra 2018. :D

PrihajaNodi ::

Ja to je lahko 5 jurjev ali 50. Nas res zanima.

JJS2 ::

recimo, da je drugo število bližje.

PrihajaNodi ::

Če si vložil v začetku novembra si kar dosti pušnu.

P.s. kar lep denar.

Zgodovina sprememb…

JJS2 ::

nakupna cena večine kovancev je bila okrog 0,86 $

PrihajaNodi ::

Katerega kovanca? Imaš tudi Nano, ne samo xtz.

Zgodovina sprememb…

JJS2 ::

NEBL :)

PrihajaNodi ::

No potem si pa že kar lepo v plusu:) Čestitam. A stejkaš tudi?

JJS2 ::

Niti ne. Hitro sem ugotovil, da se ne splača oz. swing trejdanje prinese več.

PrihajaNodi ::

Z neblom se da špilat ja. S XTZ je težje.

JJS2 ::

Drži. Spomnim se, da je bilo kar nekaj tednov s konstantnimi cca 10% pumpami in tega s stejkanjem nikoli ne dobiš not. Res je malce bolj stresno, ampak odtehta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JJS2 ()

PrihajaNodi ::

Si pa lep padec ujel, čestitam.

JJS2 ::

Hvala. Upajmo na najboljše.
Bo pa vseeno počasi kot kaže potrebno razmišljati še o scenarijih B in C.

Vazelin ::

JJS2 = profdoktor?:)

JJS2 ::

Ne, da bi vedel.

Zeitgeist ::

sivistol je izjavil:

a testnet vsaj ze ma tale tezos ?


mainnet je live ze nekaj mesecev.

Mato989 ::

Zeitgeist je izjavil:

sivistol je izjavil:

a testnet vsaj ze ma tale tezos ?


mainnet je live ze nekaj mesecev.


ŽE!!!! Sorry moral sem
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zeitgeist ::

zopet kaksen egotrip?

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

sivistol je izjavil:

a testnet vsaj ze ma tale tezos ?


mainnet je live ze nekaj mesecev.


ŽE!!!! Sorry moral sem


Vazni so pikniki pa predavanja...

Mato989 ::

Zeitgeist je izjavil:

zopet kaksen egotrip?


Ma ne, malo nedolznega heca... Pac ker je samo nekaj mesecev...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

neverlucky ::

JJS2 je izjavil:

Ne, da bi vedel.


Ne razumem točno, kaj tale vejica pomeni za "Ne". Ampak vseeno, ali si Profdoktor ali ne pa bi menda moral vedet?

kamiKaZaA ::

Zeitgeist je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

da. in sedaj v bearu se zdi da je imel prav. Koliko bo vredno njegovo mnenje ko(ce) pride naslednji bull?


Ne, da se zdi, ampak je imel prav. Za razliko od tistih, ki so holdali od 29.11.2017 pa do zdaj. Zdej on je mel prav in kao ne sme sodelovat v temi, ostali, ki ste imeli pa narobe, pa lahko?

V redu ane.



tvoja trditev bi drzala ce bi bilo kripta konec. kripta se ni konec. in noben mu ne prepoveduje sodelovanja. le strinja se skoraj noben z njim.

To je vsa poanta. Naj piše, ampak nič ne šteje. In tak kot vremenar enkrat trofi od 100 napovedi, tako tudi on trofi. In pri naslednjem bullu, bo 100x rekel prodaj, prodaj, prodaj... in enkrat bo zadel timing, kar pa nebo pomenilo, da je strokovnjak in da zna predvidevat stvari. Pri prejšnjem bullu, sem sam mislil, da bo balonček počil med 6k in 9k, a glej ga zlomka, počil je pri 20k. Zelo težko je izračunat torej kdaj bo počil, da pa bo počil, smo vedeli vsi, ki smo vložili v kripto. Težko pa je trofit sam vrh balona, tik pred pokom.

Moja zdajšnja napoved pa je, da smo zadeli dno in da bistveno nižje nebomo šli. Morda pa, ampak ne drastično. In če kdo še ima namen kaj vložiti, je zdaj pravi čas. Sam tudi sem vložil par dodatnih tisočakov in se še spustil v en dodatni kovanec za katerega menim, da ima potencial za vsaj x50 do x100 ( iskal sem bolj ziher varianto, katera nebo imela takšnega potencialnega donosa kot jo računam s tistim prvim kovancem ). Medtem, ko bluesands trolla, da sedaj še ni čas in da bo čas za vložek, ko bo BTC 1200$ ali nižji. Samo toliko v informativnost, glede "bluesands"-ovih napovedi in točnosti napovedi. Čas pa bo pokazal, kdo je imel prav.

In še moja napoved pri naslednjem bullu in poku balončka. Vrh bo po mojih zdajšnjih predvidevanjih med 120k-180k, določeni alti pa bodo glede na današnjo ceno naredili do x300 oz. v najboljšem primeru bodo nekateri prišli tudi do x1500, glede na ceno danes. Kateri kovanci? Nimam pojma. Seveda upam, da imam jaz ta kovanec oz. da se mi je vsralo trofit tak kovanec. Sem pa že tak al tak dovolj krat povedal, da prodajam šele ko cmc doseže oz. prebije 4500b, ker sam menim, da bo dosegel vsaj 5000b. In če do tega ne pride, tudi nebom prodajal ali pa se sekiral za izgubljenim vložkom. Tako da mi je vseeno koliko bullrunov še bom moral dati skozi, ker sem pripravljen čakati.

In še nekaj, jaz predvidevam, menim, ugibam, špekuliram,.... torej se nimam za strokovnjaka kripta, medtem ko "bluesands" uporablja trditve, katere so zagotove in še jih podkrepi s svojim magisterijem, ter da to že prvo šolčki vse vejo, kaj se bo zgodilo v kratkem. Kar pa se je sedaj izkazalo, da je en navaden troll v tej temi, brez znanja in da kripto sovraži, ter ni nič vložil, ker ne verjame oz. ne vidi v tem potenciala zaslužka.

Zeitgeist ::

Mato989 je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

zopet kaksen egotrip?


Ma ne, malo nedolznega heca... Pac ker je samo nekaj mesecev...



tocno to mato, samo nekaj mesecev. pa naredi primerjavo z ostalimi projekti. kam je prisel tezos v razvoju samo v nekaj mesecih in kam ostali.


@kamiKaZaA

+1
koncno nek primeren prispevek

hamez66 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

da. in sedaj v bearu se zdi da je imel prav. Koliko bo vredno njegovo mnenje ko(ce) pride naslednji bull?


Ne, da se zdi, ampak je imel prav. Za razliko od tistih, ki so holdali od 29.11.2017 pa do zdaj. Zdej on je mel prav in kao ne sme sodelovat v temi, ostali, ki ste imeli pa narobe, pa lahko?

V redu ane.



tvoja trditev bi drzala ce bi bilo kripta konec. kripta se ni konec. in noben mu ne prepoveduje sodelovanja. le strinja se skoraj noben z njim.

To je vsa poanta. Naj piše, ampak nič ne šteje. In tak kot vremenar enkrat trofi od 100 napovedi, tako tudi on trofi. In pri naslednjem bullu, bo 100x rekel prodaj, prodaj, prodaj... in enkrat bo zadel timing, kar pa nebo pomenilo, da je strokovnjak in da zna predvidevat stvari. Pri prejšnjem bullu, sem sam mislil, da bo balonček počil med 6k in 9k, a glej ga zlomka, počil je pri 20k. Zelo težko je izračunat torej kdaj bo počil, da pa bo počil, smo vedeli vsi, ki smo vložili v kripto. Težko pa je trofit sam vrh balona, tik pred pokom.

Moja zdajšnja napoved pa je, da smo zadeli dno in da bistveno nižje nebomo šli. Morda pa, ampak ne drastično. In če kdo še ima namen kaj vložiti, je zdaj pravi čas. Sam tudi sem vložil par dodatnih tisočakov in se še spustil v en dodatni kovanec za katerega menim, da ima potencial za vsaj x50 do x100 ( iskal sem bolj ziher varianto, katera nebo imela takšnega potencialnega donosa kot jo računam s tistim prvim kovancem ). Medtem, ko bluesands trolla, da sedaj še ni čas in da bo čas za vložek, ko bo BTC 1200$ ali nižji. Samo toliko v informativnost, glede "bluesands"-ovih napovedi in točnosti napovedi. Čas pa bo pokazal, kdo je imel prav.

In še moja napoved pri naslednjem bullu in poku balončka. Vrh bo po mojih zdajšnjih predvidevanjih med 120k-180k, določeni alti pa bodo glede na današnjo ceno naredili do x300 oz. v najboljšem primeru bodo nekateri prišli tudi do x1500, glede na ceno danes. Kateri kovanci? Nimam pojma. Seveda upam, da imam jaz ta kovanec oz. da se mi je vsralo trofit tak kovanec. Sem pa že tak al tak dovolj krat povedal, da prodajam šele ko cmc doseže oz. prebije 4500b, ker sam menim, da bo dosegel vsaj 5000b. In če do tega ne pride, tudi nebom prodajal ali pa se sekiral za izgubljenim vložkom. Tako da mi je vseeno koliko bullrunov še bom moral dati skozi, ker sem pripravljen čakati.

In še nekaj, jaz predvidevam, menim, ugibam, špekuliram,.... torej se nimam za strokovnjaka kripta, medtem ko "bluesands" uporablja trditve, katere so zagotove in še jih podkrepi s svojim magisterijem, ter da to že prvo šolčki vse vejo, kaj se bo zgodilo v kratkem. Kar pa se je sedaj izkazalo, da je en navaden troll v tej temi, brez znanja in da kripto sovraži, ter ni nič vložil, ker ne verjame oz. ne vidi v tem potenciala zaslužka.


Ja tole je primer hodlerskega bullshita, o katerem sem pisal.

Bluesands je čist normalno komuniciral, ampak je imel opravka s fanatiki, ki so ga podili iz teme, pa je začel na polno trolat. Zdaj se mu pa fajn zdi in še bolj podžiga, ker "je imel prav". Sej vam je povedal, da dajte prodat, dokler so še tuji kupci, da ne bomo Slovenci potegnili ta kratke. Nimam občutka, da bi se imel za kripto magistra, kripto trol je veliko boljši opis.

Mato989 ::

Zeitgeist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

zopet kaksen egotrip?


Ma ne, malo nedolznega heca... Pac ker je samo nekaj mesecev...



tocno to mato, samo nekaj mesecev. pa naredi primerjavo z ostalimi projekti. kam je prisel tezos v razvoju samo v nekaj mesecih in kam ostali.


@kamiKaZaA

+1
koncno nek primeren prispevek



Odkrito povedano ni prisel nikamor... Tako kot nihce drug od projektov... Realnost je ta da se danes ni narete res dobre AAA blockchain igre ki ne bi bila cash grab se danes ni nobenega dappa od kogarkoli ki bi ga uporabljalo vsaj toliko ljudi kot uporablja micro torrent kaj sele windowse ali office itd...

Skratka ne tezos ne drugi projekti se niso naredili nic kar bi uporabljalo vsako drugo gospodinjstvo v razvitem svetu kot je winndows, linux, office, win rar... Ali pa mastercard, visa, paypal...

Ko bo kdo uspel tole se pa o napredku lahko spet pogovarjava

hamez66 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

da. in sedaj v bearu se zdi da je imel prav. Koliko bo vredno njegovo mnenje ko(ce) pride naslednji bull?


Ne, da se zdi, ampak je imel prav. Za razliko od tistih, ki so holdali od 29.11.2017 pa do zdaj. Zdej on je mel prav in kao ne sme sodelovat v temi, ostali, ki ste imeli pa narobe, pa lahko?

V redu ane.



tvoja trditev bi drzala ce bi bilo kripta konec. kripta se ni konec. in noben mu ne prepoveduje sodelovanja. le strinja se skoraj noben z njim.

To je vsa poanta. Naj piše, ampak nič ne šteje. In tak kot vremenar enkrat trofi od 100 napovedi, tako tudi on trofi. In pri naslednjem bullu, bo 100x rekel prodaj, prodaj, prodaj... in enkrat bo zadel timing, kar pa nebo pomenilo, da je strokovnjak in da zna predvidevat stvari. Pri prejšnjem bullu, sem sam mislil, da bo balonček počil med 6k in 9k, a glej ga zlomka, počil je pri 20k. Zelo težko je izračunat torej kdaj bo počil, da pa bo počil, smo vedeli vsi, ki smo vložili v kripto. Težko pa je trofit sam vrh balona, tik pred pokom.

Moja zdajšnja napoved pa je, da smo zadeli dno in da bistveno nižje nebomo šli. Morda pa, ampak ne drastično. In če kdo še ima namen kaj vložiti, je zdaj pravi čas. Sam tudi sem vložil par dodatnih tisočakov in se še spustil v en dodatni kovanec za katerega menim, da ima potencial za vsaj x50 do x100 ( iskal sem bolj ziher varianto, katera nebo imela takšnega potencialnega donosa kot jo računam s tistim prvim kovancem ). Medtem, ko bluesands trolla, da sedaj še ni čas in da bo čas za vložek, ko bo BTC 1200$ ali nižji. Samo toliko v informativnost, glede "bluesands"-ovih napovedi in točnosti napovedi. Čas pa bo pokazal, kdo je imel prav.

In še moja napoved pri naslednjem bullu in poku balončka. Vrh bo po mojih zdajšnjih predvidevanjih med 120k-180k, določeni alti pa bodo glede na današnjo ceno naredili do x300 oz. v najboljšem primeru bodo nekateri prišli tudi do x1500, glede na ceno danes. Kateri kovanci? Nimam pojma. Seveda upam, da imam jaz ta kovanec oz. da se mi je vsralo trofit tak kovanec. Sem pa že tak al tak dovolj krat povedal, da prodajam šele ko cmc doseže oz. prebije 4500b, ker sam menim, da bo dosegel vsaj 5000b. In če do tega ne pride, tudi nebom prodajal ali pa se sekiral za izgubljenim vložkom. Tako da mi je vseeno koliko bullrunov še bom moral dati skozi, ker sem pripravljen čakati.

In še nekaj, jaz predvidevam, menim, ugibam, špekuliram,.... torej se nimam za strokovnjaka kripta, medtem ko "bluesands" uporablja trditve, katere so zagotove in še jih podkrepi s svojim magisterijem, ter da to že prvo šolčki vse vejo, kaj se bo zgodilo v kratkem. Kar pa se je sedaj izkazalo, da je en navaden troll v tej temi, brez znanja in da kripto sovraži, ter ni nič vložil, ker ne verjame oz. ne vidi v tem potenciala zaslužka.


Ja tole je primer hodlerskega bullshita, o katerem sem pisal.

Bluesands je čist normalno komuniciral, ampak je imel opravka s fanatiki, ki so ga podili iz teme, pa je začel na polno trolat. Zdaj se mu pa fajn zdi in še bolj podžiga, ker "je imel prav". Sej vam je povedal, da dajte prodat, dokler so še tuji kupci, da ne bomo Slovenci potegnili ta kratke. Nimam občutka, da bi se imel za kripto magistra, kripto trol je veliko boljši opis.


Vedno so tuji kupci... Vedno ko prodas nekdo kupi lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

hamez66 ::

Ja, vedno, razen takrat, ko ne moreš, ker ni nikogar, ki bi kupil. Je že veliko coinov šlo v zgodovino in veliko jih bo še šlo, ker ne bo več nobenega kupca in ker bodo coin izbrisali iz vseh borz.

Sejbo ::

kaj vse človek prebere..hjao

Mato, najbolj bullish oseba sredi 2017, pisari o neadaptaciji projektov v real life, drži pa kcs in nebl...

...valvolina ni bilo že nekaj časa...

... kdor zna razbrat med vrsticami ... (buy next deep..)

hamez66 ::

Ja kadar se je valvoline javljal, je bila ponavadi dobra priložnost za (kratkoročni) nakup, ker se je on ponavadi javljal ravno na dnu dumpov.

Sejbo ::

tako je, počakajmo da teterlopov kakeckoin nekaj zakuha, ali pa da valvoline spregovori..

.. vzorci se ponavljajo..

PrihajaNodi ::

Sejbo je izjavil:

tako je, počakajmo da teterlopov kakeckoin nekaj zakuha, ali pa da valvoline spregovori..

.. vzorci se ponavljajo..


Razen ce se ne. Se enkrat, vlagatelji v zlato na vrhu se danes cakajo na povrnitev vlozka. Realno gledano btc ne bo nikoli vec +5 k kaj sele 30k.

K0l1br1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Realno gledano btc ne bo nikoli vec +5 k kaj sele 30k.

Kripto je itak nerealen, tako kot ljudje neracionalni. Kolektivni spomin bo popustil in
nov masiven bull run sledi. Ko bo Valvoline govoril, takrat bo.

PrihajaNodi ::

Razen če ne pride do nekaj "novega" kar bo ljudi privabilo v vlaganja v tulipane.

K0l1br1 ::

Tulipani so bili overrated.
Če bo kaj novega, bi bilo prav, da smo zraven! Bo že yipe pravočasno povedal, ni strahu.
Psihološko gledano pa smo kje na krivulji - onkraj obupa in depresije, v nizkem štartu.

Jacksmav ::

point kripta je tudi v tem, da se naučiš trejdat...če si kdaj bil zavidljiv unim k so služli na wall-u...no zdaj je tvoj čas....nateg al pa ne...vzemi ali pusti... :)

PrihajaNodi ::

K0l1br1 je izjavil:

Tulipani so bili overrated.
Če bo kaj novega, bi bilo prav, da smo zraven! Bo že yipe pravočasno povedal, ni strahu.
Psihološko gledano pa smo kje na krivulji - onkraj obupa in depresije, v nizkem štartu.


Problem je da Jure ne bo vedel povedat kaj potem ko gre vse na 20 miljard, 10 in 5? Kaj potem?

Jacksmav je izjavil:

point kripta je tudi v tem, da se naučiš trejdat...če si kdaj bil zavidljiv unim k so služli na wall-u...no zdaj je tvoj čas....nateg al pa ne...vzemi ali pusti... :)




ah ja, pa interne informacije poleg.

Pa ajde da se zgodi moj scenarij in začne creshat, dam roko v ogenj da bi kupovali pri 80m, 70m bi pri 60 še metali notri in tako naprej?

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Jacksmav je izjavil:

point kripta je tudi v tem, da se naučiš trejdat...če si kdaj bil zavidljiv unim k so služli na wall-u...no zdaj je tvoj čas....nateg al pa ne...vzemi ali pusti... :)


Ja sej se lepo po grafih vidi, če je zanimanje za nakup... Trenutno ga ne vidim.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj potem?
Tisti k mate radi Blizerijana boste fural njegov stil, tisti k mamo radi kralje ulice pa naš stil, pa bomo vsi srečni.

Mato989 ::

Sejbo je izjavil:

kaj vse človek prebere..hjao

Mato, najbolj bullish oseba sredi 2017, pisari o neadaptaciji projektov v real life, drži pa kcs in nebl...

...valvolina ni bilo že nekaj časa...

... kdor zna razbrat med vrsticami ... (buy next deep..)



Ironicno so crypto menjalnice najbolj uporaben del crypta do danes... In to po casu ko je vecina roadmapov pri koncu 2 letnega cikla... Nikjer pa nobene killer dapp ki bi jo uporabljali v vsakem drugem gospodinjstvu...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Jure ti si fanatik. Dvakrat se ti je usralo tretjic se ne bo.

Mato989 je izjavil:

Sejbo je izjavil:

kaj vse človek prebere..hjao

Mato, najbolj bullish oseba sredi 2017, pisari o neadaptaciji projektov v real life, drži pa kcs in nebl...

...valvolina ni bilo že nekaj časa...

... kdor zna razbrat med vrsticami ... (buy next deep..)



Ironicno so crypto menjalnice najbolj uporaben del crypta do danes... In to po casu ko je vecina roadmapov pri koncu 2 letnega cikla... Nikjer pa nobene killer dapp ki bi jo uporabljali v vsakem drugem gospodinjstvu...


Tezos je revolucija, sanje o super duper Dapih.

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj potem?
Tisti k mate radi Blizerijana boste fural njegov stil, tisti k mamo radi kralje ulice pa naš stil, pa bomo vsi srečni.


Dokler bo kolesarska steza od Vrhnike pa do Celja, je meni vseeno tudi če gol okoli skačeš :)

Sejbo ::

Mato989 je izjavil:

Sejbo je izjavil:

kaj vse človek prebere..hjao

Mato, najbolj bullish oseba sredi 2017, pisari o neadaptaciji projektov v real life, drži pa kcs in nebl...

...valvolina ni bilo že nekaj časa...

... kdor zna razbrat med vrsticami ... (buy next deep..)



Ironicno so crypto menjalnice najbolj uporaben del crypta do danes... In to po casu ko je vecina roadmapov pri koncu 2 letnega cikla... Nikjer pa nobene killer dapp ki bi jo uporabljali v vsakem drugem gospodinjstvu...


ironično ti res ne vidiš dlje od svojega nosu, kar je razumljivo.. sem malo pogledal dappe na nebl.. soul stone, time stone,...? wtf!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sejbo ()

Qcube ::

Kako vi razumete kaj pomeni 1 trejd? Ali se nakup/prodaja skupaj šteje kot 1 trejd ali 2 trejda? Ker po pravilih za furs 100 trejdov na leto bi lahko nekdo 100 krat samo kupil in 1 x prodal in bi presegel mejo 100 trejdov. :) Recimo Vazelin je samo letos že 100 krat kupil tezos in je že prekoračil mejo :))

jype ::

Qcube je izjavil:

Kako vi razumete kaj pomeni 1 trejd? Ali se nakup/prodaja skupaj šteje kot 1 trejd ali 2 trejda? Ker po pravilih za furs 100 trejdov na leto bi lahko nekdo 100 krat samo kupil in 1 x prodal in bi presegel mejo 100 trejdov. :) Recimo Vazelin je samo letos že 100 krat kupil tezos in je že prekoračil mejo :))
Ne obremenjuj se z rečmi, ki jih ne boš sposoben razumeti, tudi v primeru, da ti podrobno razložimo, kako delujejo.
««
78 / 468
»»