» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
285 / 468
»»

Vazelin ::

Da to ne shilla kar pirc osebno:D

PrihajaNodi ::

Sem imel tocno to v mislih. Slabse kot moja bankera.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zeitgeist ::

Vazelin je izjavil:

Da to ne shilla kar pirc osebno:D

Cist možno :))

7student7 ::

Zeitgeist je izjavil:

ne ze spet s tem lana sranjem no... pa kako malo znanja o kriptu moras met da to kupis?

edina stvar ki mi je kjut na tem kovancu je ta da ga je pirc poimenoval po svoji hcerki. to pa je tudi vse.


Verjemi mi da imam dovolj znanja. Ne govorim da je top kovanec, dalec od tega. Je pa top za POSat ce jih imas dovolj. Vsekakor jih ne morem vseh prodati, saj jih tudi ne zelim. Sem pa s POSom ze dovolj pobral in na ta nacin vsaj imam nekaj vsak mesec, ceprav kripto ze 20 mesecov leti dol. Nimam veze s Pircom, mogoce se bo pa jype odlocil in jih polovico pokupil, potem bo pa to top kovanec.

PrihajaNodi ::

A Pirc je moz od Natase Pirc Musar?

7student7 je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

ne ze spet s tem lana sranjem no... pa kako malo znanja o kriptu moras met da to kupis?

edina stvar ki mi je kjut na tem kovancu je ta da ga je pirc poimenoval po svoji hcerki. to pa je tudi vse.


Verjemi mi da imam dovolj znanja. Ne govorim da je top kovanec, dalec od tega. Je pa top za POSat ce jih imas dovolj. Vsekakor jih ne morem vseh prodati, saj jih tudi ne zelim. Sem pa s POSom ze dovolj pobral in na ta nacin vsaj imam nekaj vsak mesec, ceprav kripto ze 20 mesecov leti dol. Nimam veze s Pircom, mogoce se bo pa jype odlocil in jih polovico pokupil, potem bo pa to top kovanec.


Ja, vse kar Jure caka v svojem lajfu je ugodna cena za nakup Lana kovanca!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

lamborđini ::

Nodi, a si u Bukurešti?

Na katerega Jureta Misliš, Pirca, al jypa? Da ni naš Jure Pirc Jure 8-)

Zgodovina sprememb…

7student7 ::

PrihajaNodi je izjavil:

A Pirc je moz od Natase Pirc Musar?

7student7 je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

ne ze spet s tem lana sranjem no... pa kako malo znanja o kriptu moras met da to kupis?

edina stvar ki mi je kjut na tem kovancu je ta da ga je pirc poimenoval po svoji hcerki. to pa je tudi vse.


Verjemi mi da imam dovolj znanja. Ne govorim da je top kovanec, dalec od tega. Je pa top za POSat ce jih imas dovolj. Vsekakor jih ne morem vseh prodati, saj jih tudi ne zelim. Sem pa s POSom ze dovolj pobral in na ta nacin vsaj imam nekaj vsak mesec, ceprav kripto ze 20 mesecov leti dol. Nimam veze s Pircom, mogoce se bo pa jype odlocil in jih polovico pokupil, potem bo pa to top kovanec.


Ja, vse kar Jure caka v svojem lajfu je ugodna cena za nakup Lana kovanca!


Mogoce bo pa jype res videl POS priloznost v njem in jih bo za vsak slucaj nekaj pokupil. Sigurno bi mu POS Lane vec nenesel kot pecenje XTZjev.

PrihajaNodi ::

Ja, prodajal bo pa Lano na trznici v Mariboru. Vidim da je vrocina nekaterim skisala mozag. Pa sem sam mislil da nisem gladek...

Dejmo mal resnosti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Lana iz Bukarešte ga dobro potegne.
A ne nodi:))

jype ::

Spet ta mizoginija.

Mato989 ::

LANA coin je klasičen catch the cash style masternode kovanec.... nekaj časa je slotechar tukaj shillal SmartCash al kaj je že blo... returni kao 1.000% al koliko letno ja... in mega inflacija... enako bo z Lano... Že Nebl in Tezos sta na meji z letnih 10 in cca 7% če samo delegiraš, kaj šele tale shitcoin z 0 volumna... lepo vas prosim no. =)

Verjemi mi da imam dovolj znanja. Ne govorim da je top kovanec, dalec od tega. Je pa top za POSat ce jih imas dovolj.


Ja WOW ker genij pa si ti a? Če imaš DOVOLJ kateregakoli POS kovanca ki je vsaj relativno likviden je top POS kovanec... če imaš 3mil DASHa si zmagovalec ja... torej so vsi POS kovanci top =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Mato postaja živčn, NEBL verjetno prebil 0.5$ na dol in še pada. :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Vazelin ::

všeč mi je ta risba. odzadaj polna luna... zakon

meanwhile...ta jesen bo za shitcoine biti ali ne biti imo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

JuniorDev ::

Vazelin se je preusmeril na druge teme. Matota zanimajo teme o zaposlitvah. 8-)

PrihajaNodi ::

JuniorDev je izjavil:

Vazelin se je preusmeril na druge teme. Matota zanimajo teme o zaposlitvah. 8-)


Jaz sem v temi lego kocke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

Chainlink ima trenutno boljso bodocnost kot tezos. Vsaj trenutno kaze bolje chainlinku. Predlagam da raj vlozite v chainlink, ker tezos sicer lahk uspe ampak je zelo odvisno od pocutja whalov. Ce se odlocijo, lahk v enem dnevu cist sesujejo ceno tezosa, kot ste videli zadnje case.

tko, da moj nasvet

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

a mislis da kdo poslusa tvoje nasvete? a ti sploh ves kaksne bedarije pises?

kaj smo videli zadnje case? kaksno enodnevno sesutje cene tezosa?

Zeitgeist ::

a ti dejansko mislis da bo tistih 20 ljudi ki zeli vlozit v kripto brez lastnega researcha svojih usivih 50€ imelo vpliv na ceno kovanca ki ima trenutni dnevni volumen 7 miljonov? ali mislis da bo nekdo vlozil 20 jurjev na podlagi enga topica na forumu?

pa ti si res kripto strokovnjak

pa naj bo dovolj whatever you say.. you are the crypto expert 8-)

Aquafriend ::

Evo, da ne bo kdo rekel, da fudam tezos. Trenutno je na trendliniji v btc vrednosti in je mogoc odboj navzgor za kratkorocen trejd.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Zeitgeist je izjavil:

a ti dejansko mislis da bo tistih 20 ljudi ki zeli vlozit v kripto brez lastnega researcha svojih usivih 50€ imelo vpliv na ceno kovanca ki ima trenutni dnevni volumen 7 miljonov? ali mislis da bo nekdo vlozil 20 jurjev na podlagi enga topica na forumu?

pa ti si res kripto strokovnjak

pa naj bo dovolj whatever you say.. you are the crypto expert 8-)


Verjetno se boji zaradi botov, ker slo tech ima neverjeten vpliv na bote. Bo treba začet gledat, v katero smer gre btc takrat, ko se kregamo po slo techu.

Drugače pa itak, na slo techu smo shillali za miljon različnih slabih in dobrih kovancev, tezos je pa pač kovanec, na katerega stavita jype in kakob. Nodi joka, kadar xtz preveč pade.


Kako pa zdaj btcju kaže? Od meje 10170 smo padli navzol in padli tudi pod navidezno mejo, ki ne predstavlja ničesar (10000). Zdaj je cena okoli 9600. Gremo long/short ali čakamo? :D

Aquafriend ::

Mato, a nisi ti razlagal, da se nekaj s telefoni ukvarjas? jih servisiras?

lamborđini ::

Vazelin ::

John kmalu znova ne pojavi, v javnost prišle informacije, za katere si marsikdo želi, da ostanejo skrivnost.

A pol je on satoshi nakamoto?

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

John kmalu znova ne pojavi, v javnost prišle informacije, za katere si marsikdo želi, da ostanejo skrivnost.

A pol je on satoshi nakamoto?


To mora aqua vedet, on razkrinka vse dvojnike na forumu pa čak i šire.

lamborđini ::

Aquafriend je izjavil:

Chainlink ima trenutno boljso bodocnost kot tezos. Vsaj trenutno kaze bolje chainlinku. Predlagam da raj vlozite v chainlink, ker tezos sicer lahk uspe ampak je zelo odvisno od pocutja whalov. Ce se odlocijo, lahk v enem dnevu cist sesujejo ceno tezosa, kot ste videli zadnje case.

tko, da moj nasvet

Hvala za nasvet. Res se ni zanašati na počutje whalov.

gruntfürmich ::

izgleda da je to-to od (po)letnega bulla
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Chainlink ima trenutno boljso bodocnost kot tezos. Vsaj trenutno kaze bolje chainlinku. Predlagam da raj vlozite v chainlink, ker tezos sicer lahk uspe ampak je zelo odvisno od pocutja whalov. Ce se odlocijo, lahk v enem dnevu cist sesujejo ceno tezosa, kot ste videli zadnje case.

tko, da moj nasvet

Hvala za nasvet. Res se ni zanašati na počutje whalov.


Tudi z moje strani se zahvaljujem. Skoda samo da nam nisi prej povedal kaj o tem kovancu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

Uh, še dobro, zdaj ima btc spet prosto pot navzgor: https://siol.net/digisvet/novice/pravi-...

//limam novice, kot Mato včasih :D

Vazelin ::

Sedaj lahko btc pojaca za tisočaka:D

tonis ::

10270... :|

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

lamborđini je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Chainlink ima trenutno boljso bodocnost kot tezos. Vsaj trenutno kaze bolje chainlinku. Predlagam da raj vlozite v chainlink, ker tezos sicer lahk uspe ampak je zelo odvisno od pocutja whalov. Ce se odlocijo, lahk v enem dnevu cist sesujejo ceno tezosa, kot ste videli zadnje case.

tko, da moj nasvet

Hvala za nasvet. Res se ni zanašati na počutje whalov.


Tudi z moje strani se zahvaljujem. Skoda samo da nam nisi prej povedal kaj o tem kovancu.

:))
Lepa

perci ::

Ojoj, a zdej ste se pa vsi spravili na Aquata...grdi, grdi.

Najraje bi vam pobrisal poste ampak žal nimam časa.

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

izgleda da je to-to od (po)letnega bulla
Se mi zdi, da so svetovni trgi nestrpno čakali, da si to zapisal, da so se potem končno lahko spet malo obrnili navzgor.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Ojoj, a zdej ste se pa vsi spravili na Aquata...grdi, grdi.

Najraje bi vam pobrisal poste ampak žal nimam časa.


Pa sej te placajo za ta back office dev...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

perci je izjavil:

Ojoj, a zdej ste se pa vsi spravili na Aquata...grdi, grdi.

Najraje bi vam pobrisal poste ampak žal nimam časa.

Verjetno se gre za isto osebo z vec accounti, ki brise sporocila drugim. Tko da zgleda da nisi edini, ki moderira forum. Vceraj mi je zbrisal sporocilo o chainlinku iporabnik Prihajanodi , Amacar, Zeitgeist. Veckrat mi brise sporocila, verjetno ima vec accountov in zlorablja sistem predlagaj izbris.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

neverlucky ::

To je vcasih delal tudi Jype. Aqua, koliko nasvetov bi mi bil pripravljen dati za tako skripto?

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

To je vcasih delal tudi Jype. Aqua, koliko nasvetov bi mi bil pripravljen dati za tako skripto?


A back office support?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Lol no ja kje jih najdes...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zeitgeist ::

Mene si si pozabil model!!!

Zdaj bom pa užaljen!!!

Aquafriend ::

Easy. Samo kliknes na omenjene profile in preberes vse komentarje in odprte teme teh uporabnikov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zeitgeist ()

jype ::

neverlucky je izjavil:

To je vcasih delal tudi Jype. Aqua, koliko nasvetov bi mi bil pripravljen dati za tako skripto?
Jaz sem imel vse račune v obliki antifa_%d, da ni bilo dvoma.

neverlucky ::

Jap, saj vem. Pohvale :)

Aqua: Mora bit res veliko nakljucje da na tehno forumu najdes ljudi, ki jih zanima programiranje a?

PreviousUser ::

neverlucky je izjavil:

Jap, saj vem. Pohvale :)

Aqua: Mora bit res veliko nakljucje da na tehno forumu najdes ljudi, ki jih zanima programiranje a?


:D:D

Aquafriend ::

Ne, zgolj ta podatek ni nakljucje. Nakljucje je ce se zraven tega najdejo se druge omenjene lastnosti kot so bivalisce v istem stajerskem mestu, nacin pisanja, ukvarjanje s telefoni in programiranjem hkrati, s.p in delo od doma, dost prostega casa med delom oziroma je vedno za racunalnikom. Scitenje drug drugega, sodelovanje pri brisanju sporocil, ki so konkurenca tezosu. Priporocanje istih specificnih kovancev, zascitniski do profdoktorjevih profilov, zascitniski drug do drugega, ista visina telesa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zeitgeist ()

Mato989 ::

Aquafriend je izjavil:

Mato, a nisi ti razlagal, da se nekaj s telefoni ukvarjas? jih servisiras?


Jih ja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aquafriend ::

Torej ne zanikas nic od navedenega? Zanimivo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zeitgeist ()

Mato989 ::

Aquafriend je izjavil:

Ne, zgolj ta podatek ni nakljucje. Nakljucje je ce se zraven tega najdejo se druge omenjene lastnosti kot so bivalisce v istem stajerskem mestu, nacin pisanja, ukvarjanje s telefoni in programiranjem hkrati, s.p in delo od doma, dost prostega casa med delom oziroma je vedno za racunalnikom. Scitenje drug drugega, sodelovanje pri brisanju sporocil, ki so konkurenca tezosu. Priporocanje istih specificnih kovancev, zascitniski do profdoktorjevih profilov, zascitniski drug do drugega, ista visina telesa.


Jaz nimam spja... Pa nisem programer.. I wish jaz sem repair technician... Ali pa computer technician.

Nehaj iskat primerjave lahko pa prides na pir na ptuj ce te muci

Aquafriend je izjavil:

Torej ne zanikas nic od navedenega? Zanimivo.


Kaj naj zanikam... Ce sem pa serviser smartfonov... No to trenutno delam... Kaj te muci aqua lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PreviousUser ::

Mato989 je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ne, zgolj ta podatek ni nakljucje. Nakljucje je ce se zraven tega najdejo se druge omenjene lastnosti kot so bivalisce v istem stajerskem mestu, nacin pisanja, ukvarjanje s telefoni in programiranjem hkrati, s.p in delo od doma, dost prostega casa med delom oziroma je vedno za racunalnikom. Scitenje drug drugega, sodelovanje pri brisanju sporocil, ki so konkurenca tezosu. Priporocanje istih specificnih kovancev, zascitniski do profdoktorjevih profilov, zascitniski drug do drugega, ista visina telesa.


Jaz nimam spja... Pa nisem programer.. I wish jaz sem repair technician... Ali pa computer technician.

Nehaj iskat primerjave lahko pa prides na pir na ptuj ce te muci

Aquafriend je izjavil:

Torej ne zanikas nic od navedenega? Zanimivo.


Kaj naj zanikam... Ce sem pa serviser smartfonov... No to trenutno delam... Kaj te muci aqua lol


Dej no Mato.. Sej vsi vemo da si profdoktor aka Nodi aka Vazelin. :D

tonis ::

To da je Nodi=amacar je že bilo povedano s strani nodija. Glede Mata pa vseeno tudi sam mislim da je unique. Saj vemo da nam je NEBL prodajal samo on in ne Nodi. Pa še kakšna specifika bi se našla, ki ju zelo razlikuje. Nodi poriva Romunke, Mato zgolj avtohtone štajerke... :)

p.s. če boste kupovali NEBL previdno. pri 40$ ima močan resistance!! (včasih je bil to support) 8-)

Aquafriend ::

Mato989 je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ne, zgolj ta podatek ni nakljucje. Nakljucje je ce se zraven tega najdejo se druge omenjene lastnosti kot so bivalisce v istem stajerskem mestu, nacin pisanja, ukvarjanje s telefoni in programiranjem hkrati, s.p in delo od doma, dost prostega casa med delom oziroma je vedno za racunalnikom. Scitenje drug drugega, sodelovanje pri brisanju sporocil, ki so konkurenca tezosu. Priporocanje istih specificnih kovancev, zascitniski do profdoktorjevih profilov, zascitniski drug do drugega, ista visina telesa.


Jaz nimam spja... Pa nisem programer.. I wish jaz sem repair technician... Ali pa computer technician.

Nehaj iskat primerjave lahko pa prides na pir na ptuj ce te muci

Aquafriend je izjavil:

Torej ne zanikas nic od navedenega? Zanimivo.


Kaj naj zanikam... Ce sem pa serviser smartfonov... No to trenutno delam... Kaj te muci aqua lol


Odpiras teme o programskih jezikih, zamolcal si, da prihajanodi brise sporocila oziroma se danes ne zelis priznat in odgovorit. Ceprav sem te ze veckrat vprasal. Tudi amacar ima po stevilnih forumih oglase za telefone.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zeitgeist ()
««
285 / 468
»»