» »

Kateri USB Hub

Kateri USB Hub

Bye ::

Gledam za USB hubom z lastnim napajanjem; kaj priporočate?

DePalmo ::

Jaz sem si kupil enega iz eBaya za 8 USD z 7 priključki in mi dela dobro. Preko njega med drugim tudi poganjam še tretji zunanji zaslon in dela kot je treba (USB to HDMI Converter).

Bye ::

Je to type-C?

starfotr ::

Jaz imam TP link UH720.

DePalmo ::

Ne, USB 3.0, tip A.

Bye ::

Ok, thanks.

Gr8t ::

starfotr je izjavil:

Jaz imam TP link UH720.

Napisal je z lastnim napajanjem.
Jaz sem pred kratkim kupil ORICO M3H4-V1-SV. Gledal sem pa, da ima tip A priključek (so tudi z Micro B), v primeru, da bi rabil daljši kabel. Tiste, ki imajo kabel kar fiksiran, sem pa takoj odpisal.
https://www.enaa.com/oddelki/racunalnis...

starfotr ::

Saj ima lastno napajanje, zunanji napajalnik.

Gr8t ::

Kakorkoli že to imenuješ. Večina teh napajalnikov (ravno od tvojega) ima napajalnik pritrjen direktno na vtičnico. To pri podaljšku z vtičnicami postavljenimi na 45 stopinj pomeni, da po vsej verjetnosti zavzame 2 vtičnici.
Sam imam podaljšek s 6 vtičnicami kjer imam lahko priklopljenih 5 kablov ter na tega vezan še en podaljšek s 5 vtičnicami kjer imam lahko priklopljene 4 kable, moram pa menjati med PS4 in My Bookom (ki ga sicer redko uporabljam).
Ima pa to dobro rešeno nedavno kupljena klonirna postaja za diske Orico, ki ima iz napajalnika speljan kabel. Pa še postajo za en disk Orico imam, ta ima napajalnik dvignjen od priključka, tako da pride čez navadni kabel od PC napajalnika ali monitorja.
Verjetno ima OP enake probleme in se je hotel izogniti takemu napajalniku. Sicer pa če hočeš USB HUB iz 1 na 4, ne rabiš napajalnika, rabiš pa za takega s 7 porti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gr8t ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik ne zazna prenosnega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
423582 (2604) Karen
»

USB podaljšek

Oddelek: Strojna oprema
71338 (1061) no comment
»

Kje dobiti usb razdelilec?

Oddelek: Kaj kupiti
94062 (2349) SimplTech
»

2,5" zunanji disk in napajanje preko USB

Oddelek: Strojna oprema
71355 (1222) matonson
»

Usb podaljšek

Oddelek: Kaj kupiti
224676 (4330) OttoParts

Več podobnih tem