» »

S7 Edge - slab signal

S7 Edge - slab signal

Trocki ::

Pred kratkim sem prešel iz Telemacha na Mobitel, ker smo se preselili na novo lokacijo, ker je njihov signal tam slabo pokrit. Sestra ima Mobitel in tam lovi super (H+, 2-3 črtice non-stop). Sedaj pa imam veliko težavo. Prižgem telefon, signal H+, hitrost čudovita. Se malo sprehajam po hiši, signal pade na E, in ko enkrat gre na E, ne prešalta več nazaj na H+. Včasih tudi za par sekund signal celo zgine. Potem moram vključit in izključit airplane mode da prešalta nazaj na H+ in ponovi vajo. V čem je fora? Sestra ima Samsung J7, in na isti lokaciji H+ jaz pa E, in zeeelo slabo hitrost. Naredil sem tudi že hard reset in nič bolje.

DeeCoy ::

Če ti signal sicer (izven hiše) normalno dela, potem je problem žal nerešljiv.. Pač ima s7 drugačno anteno kot j7.. Poskusi še s kakim telefonom..

Trocki ::

Ne ne, ni problem samo v hiši. Tudi odzunaj, med vožnjo,... to je bil samo en primer. Nekako sem opazil da med premikanjem izgublja signal.
Ne morem imeti na točno isti lokaciji gsm-a enkrat 10Mbps drugič pa 0,1Mbps prenosa.

blackbfm ::

Je signal lih na taki meji da ga modem ne preklopi na h+.. Torej tezava v modemu ker napacno oceni pogoje, v modem pa posegat ne moreš,kvecjem lahko upas da proizvajalec naredi update ki odpravi težave.

DeeCoy ::

Okej, kako pa je na kakem mestu, kjer je signal sicer dober? Če ga tudi tam izgublja, potem je verjetno problem v matični na telefonu.

Trocki ::

Hja, dober signal naj bi bil po celi hiši. Vsaj tako sem stestiral z dvema drugima telefonoma na Telekom omrežju.
Primer. Sedim v dnevni sobi, signal H+ tri črtice 14Mbps. Grem en krog po hiši z telefonom, pridem nazaj v dnevno sem na E, prenos podatkov nikakav.
In tako tudi ostane na E. Vklopim/izklopim airplane mode, hop nazaj na H+.

Zdaj pa ne vem več. Težava z sim, softwarom, hardwarom,

AapocalypseE ::

Moja ima S7 Edge, jaz imam S9 Plus in je signal dobesedno zanič...

Sodelavec ima Huawei P20 Pro in sodelavka Appla, oba lepo na 4G, jaz pa na Edge in moram resetirat telefon ali dat airplane on in off, da pridem na 4G. Ko grem vstran od tistega mesta, spet preklopi na Edge in ponovi vajo...

Za bruhat s tem signalom od Samsunga.

blackbfm ::

jz na a3 2017 ne opažam težav:P

Trocki ::

Samo jaz ga imam že več kot leto dni pa je delal vedno normalno. Je mogoče kakšna zadnja posodobitev zaj.... stvar?

AapocalypseE ::

Odvisno je kje se nahajaš.

Kolikor vidim, ko ni več signal najmočnejši, začne Samsung dosti hitreje preklapljat na Edge kot recimo Huawei in Apple.

V mestu recimo itak ni problema, ko je signal močan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5430904 (4250) link_up
»

Izpad mobilnega interneta

Oddelek: Mobilne tehnologije
444201 (2536) VelkBla
»

Težava s signalom (razpisujem simbolično nagrado! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
549945 (4805) Ahim
»

Zanič Simobilovo omrežje?

Oddelek: Mobilne tehnologije
305014 (3862) jusv
»

Death grip na Verizonovemu iPhonu ni odpravljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5919740 (18119) Bor H

Več podobnih tem