» »

Kter program za klice v Avstralijo ?

Kter program za klice v Avstralijo ?

#000000 ::

V kratkem potujem tja in kličem vsakodnevno kr z mobija, cena klica na minuto je 72 centov, to počnem zato ker NI nobenega ZAMIKA, in ker se bo to še nadeljevalo jest sem pa zbou za telefon že preko 100 eur, me zanima kater app, naj uporabim da ima čim manj zamika, sem probal skype poraz, FB poraz, whatsup enako, kolega mi predlagal viber ker kao naj bi bilo najmanj zamika.

Govorim samo o glasovnih klicih, nič videa ipd.

Pozna kdo kaj takega, AJA tudi VOIP telefonija ima precejšen zamik, tako da če se je treba nekaj na hitro zmenit odpade, ker čakaš cca 5 sekund.

zee ::

Facetime. Med Evropo in Azijo dela zelo dobro.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

neooo ::

facetime sem uporabljal iz azije domov in iz zahodne amerike vse ok delalo.

#000000 ::

Čak mal face time ima iPhone že serijsko ? Samo ga še nikol nism uporabil.

A to drži ?

neooo ::

ja serijsko

#000000 ::

ok hvala bom to probal, upam da bo špilal

hvala

zee ::

Naj popravim še moj odgovor. V padajočem vrstnem redu po kvaliteti klica: Facetime, Facebook Messenger, Whatsapp, Skype. To je po osmih letih življenja v Singapurju.

Naj še dodam, da tupatam vsi ponudniki delajo za en k*. Sklepam, da je to odvisno od zasedenosti mednarodnih vodov, ki jih je na tem delu sveta relativno malo v primerjavi z Evropo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

#000000 ::

Se pravi ker mam občutek da v Avstralijo vodi še manj povezav kot v Azijo, zna bit celo malo slabše.

IN ja nastopil je problem, ta katerega kličem in spet nazaj nebodigatreba android :) in pravi da facetime ne najde, oz jih je kr nekaj na google play, samo ne ve katerega izbrat, jest pa v bajti enega androida nimam več da bi probal kaj izbrat.

Ales ::

Ne rabiš Androida zato, da obiščeš Google Play štacuno... Saj je na netu vidno vse, kar je dovolj, da se najde pravi link na aplikacijo.

Ampak, preden greš probat, FaceTime za Android ne obstaja. FaceTime je Apple only zadeva. iOS in macOS, konec.

Radosti zaprtokodnih aplikacij in walled garden okolja...

V glavnem, tudi če se za Android najde kaj s "FaceTime" v naslovu ali pod ključnimi besedami, tega ne svetujem nameščati sploh, ker ni to to in ker je vprašanje, kaj bi s takim lažnim predstavljanjem aplikacija hotela doseči.

Mavrik ::

#000000 je izjavil:

Se pravi ker mam občutek da v Avstralijo vodi še manj povezav kot v Azijo, zna bit celo malo slabše.

IN ja nastopil je problem, ta katerega kličem in spet nazaj nebodigatreba android :) in pravi da facetime ne najde, oz jih je kr nekaj na google play, samo ne ve katerega izbrat, jest pa v bajti enega androida nimam več da bi probal kaj izbrat.


Google Duo je alternativa, ki dela dobro na obeh platformah. Lahko pa se nehaš pogovarjati s prekletim Androidašem. Kako si upa kupit napačne znamke telefon?!
The truth is rarely pure and never simple.

#000000 ::

:D okay bomo probal, poročam kasneje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bizaren hrošč v FaceTimu omogočil prisluškovanje

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
279476 (6397)          
»

Prisluškovanje FaceTime oz. JusTalk

Oddelek: Informacijska varnost
152899 (2723) trnvpeti
»

Microsoft z integracijo Skypa v Outlook

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
227566 (5738) Mr.B
»

iOS 6 zemljevidi odnesli še enega Applovca

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
248783 (6451) driver_x

Več podobnih tem