» »

Vmesne volitve v ZDA 2018

Vmesne volitve v ZDA 2018

Temo vidijo: vsi
««
34 / 47
»»

Loocas ::

1.



2. Rezultati Early Voting od vključno 27.10:
Republikanci povečujejo prednost pred Demokrati v primerjavi z 2016, tudi v kongresu
od 2:30-12.30


Demsi rabijo malo bolj prepriljive False Flag napade, da se tole obrne.
Matev - najslabši troll vseh časov

Massacra ::

Se vidi, da si en velik fake news
Le kdo ti plačuje za to?


https://www.realclearpolitics.com/epoll...

Loocas ::

Massacra je izjavil:

Se vidi, da si en velik fake news
Le kdo ti plačuje za to?
https://www.realclearpolitics.com/epoll...


Lepo da si pokazal fake news Polls...
Jaz ti pa dajem realne podatke "Early Votes" - ti so javni v ZDA.
Just wow.
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

Bwaze6 ::

Po mojem če bi sam Trump pred kamerami vrgel bombo, iz plašča potegnil AR-15 in začel streljati v množico, bi tule eni spinnal kako je stvar False Flag, deep fake video, ali pa pač "samoobramba" in hvalevredno dejanje.

Kar je običajen odziv na vse te napade desničarjev. "Ni bil naš, ampak damn, kolk je kul pobil te geje / črnce / demokrate / žide..."

Loocas ::

Bwaze6 je izjavil:

Po mojem če bi sam Trump pred kamerami vrgel bombo, iz plašča potegnil AR-15 in začel streljati v množico, bi tule eni spinnal kako je stvar False Flag, deep fake video, ali pa pač "samoobramba" in hvalevredno dejanje.

Kar je običajen odziv na vse te napade desničarjev. "Ni bil naš, ampak damn, kolk je kul pobil te geje / črnce / demokrate / žide..."


Nihče ne verjame več medijem.. in za to so si mediji krivi kar lepo sami.
Politikom pa tud ne.
Matev - najslabši troll vseh časov

Bwaze6 ::

Kako priročen izgovor. No, sej če bereš npr. Novo24TV, se zdajle v ZDA sploh ni nič zgodilo. Ameriški desni mediji si kaj takega seveda ne morejo privoščiti, tako da moraš iti reees v fringe zadeve, da dobiš svojo dozo alternativne resničnosti, kjer alt-right terorizem ne obstaja, ali pa je opravičevan zdajle.

Loocas ::

1.



2.



3.



Ljudje ne rabijo več skorupranih s stani miljarderjev financiranih/vodenih medijev (CNN, MSNBS, Washingston Post etc..), da pogruntajo kaj je res in kaj ni.
Matev - najslabši troll vseh časov

Fritz ::

Jp, ker sta Fox in News Corp last reveža in fontani resnice :))
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Bwaze6 ::

Oooo, kaj pa je tu "res", nam boš povedal? Zadnja dva napadalca sta mi zgledala kar "woke", saj sta ja obiskovala vaše alt-right oltarčke alternativnih modrosti?

Loocas ::

Bwaze6 je izjavil:

Oooo, kaj pa je tu "res", nam boš povedal? Zadnja dva napadalca sta mi zgledala kar "woke", saj sta ja obiskovala vaše alt-right oltarčke alternativnih modrosti?


Pričakoval sem, da boš kakšno rekel na to, da mediji Trumpa označjejo za antisemita. Pa sem že spet ostal nepotešen. :))

Leftisti ste res slabi ljubimci.
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

Bwaze6 ::

Kateri medij?

Loocas ::

Bwaze6 je izjavil:

Kateri medij?

vaši alt-left oltarčki alternativnih modrosti
Matev - najslabši troll vseh časov

Bwaze6 ::

Alt-left? Uuuuuu, kaj pa je to?

Nihče ne govori o tem, da je Trump antisemit. Ampak če daš alt-right in s tem skrajni desnici kredibilbost (in praktično državno podporo), boš pač žel, kar si sejal.

Ampak so sami good people, ne?

Furbo ::

jype je izjavil:

nurmaln je izjavil:

Hasn't happened yet. Anywhere.
Razen v vseh več deset državah, kjer je kapitalizem klavrno propadel.

Trump is weak on securty: Can't protect blacks, can't protect jews, can't even protect white people.

Socializem je propadel povsod, ne moreš kopirati stavkov in namesto socializma vstaviti kapitalizem. LOL.

Weak on security? Ko pa hoče izgnati razne kriminalce, preveriti avto kakega črnca in preprečiti vstop komu, se pa zjokaš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Smrekar1 ::

Loocas je izjavil:


Lepo da si pokazal fake news Polls...
Jaz ti pa dajem realne podatke "Early Votes" - ti so javni v ZDA.
Just wow.


Am, ne. Nikakor ne. Just wow, da je nekdo pomislil na kaj takega.

https://www.npr.org/2016/10/28/49949283...

3. What does it say about who will win the election?

Only a little. Every day, they give a little more information, but it's still only a bare sketch of how things might ultimately turn out. After all, the results only tell what party the ballot recipients belong to, not for whom those people are voting. And there are tens of millions of independent voters who will turn in ballots.


To kar ti bereš niso rezultati koliko glasov je nekdo dobil ampak kako je nekdo, ki je glasoval, registriran. Zgodnji rezultati ti ne povedo za koga je kdo glasoval, kje si še to videl? Jao ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Loocas ::

Brez skrbi, da v primerjavi s primerljivimi podatki iz leta 2016 pove prekleto veliko.

Republikansko volilno telo je mobilizirano in hodi na volitve (v primerjavi z prejšnimi midterm volitvami), vemo tudi da je precej homogeno in vemo iz preteklosti tudi to, da Demokrati na predčasne volitve hodijo pogosteje (ker so v povprečju na dan volitev bolj na poti kot pa Republikanci).
Matev - najslabši troll vseh časov

Smrekar1 ::

Loocas je izjavil:

Brez skrbi, da v primerjavi s primerljivimi podatki iz leta 2016 pove prekleto veliko.


Analiza osebka, ki misli, da kuverte odpirajo in javno objavljajo pred datumom rednih volitev je res zelo kredibilna da. :))

Kredibilna analiza kaže tole:
https://fivethirtyeight.com/features/ea...

Some statistical indicators are more useful than others. Data on early voting, for instance, usually doesn't provide much predictive insight.

Vsekakor upam, da so horde kretenov, ki volijo za republikance, zdaj prepričane, da bodo itak zmagali in se ne bodo zmigali iti volit. To je, mimogrede, glavni razlog zakaj večji del medijev zadnji teden do dva objavlja kako dobro gre republikancem. Če imaš IQ < 70 tega pač ne vidiš, slednje je tudi pogoj, da podpiraš Trumpa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Loocas ::

Smrekar1 je izjavil:

Loocas je izjavil:

Brez skrbi, da v primerjavi s primerljivimi podatki iz leta 2016 pove prekleto veliko.


Analiza osebka, ki misli, da kuverte odpirajo in javno objavljajo pred datumom rednih volitev je res zelo kredibilna da. :))

Kredibilna analiza kaže tole:
https://fivethirtyeight.com/features/ea...

Some statistical indicators are more useful than others. Data on early voting, for instance, usually doesn't provide much predictive insight.

Vsekakor upam, da so horde kretenov, ki volijo za republikance, zdaj prepričane, da bodo itak zmagali in se ne bodo zmigali iti volit. To je, mimogrede, glavni razlog zakaj večji del medijev zadnji teden do dva objavlja kako dobro gre republikancem. Če imaš IQ < 70 tega pač ne vidiš, slednje je tudi pogoj, da podpiraš Trumpa.


Seveda se glasuje za Republikance. Ti za razliko vodstvene garniture Demokratov ne prodajajo vojnih in ostalih skrivnosti kitajski.

To je, mimogrede, glavni razlog zakaj večji del medijev zadnji teden do dva objavlja kako dobro gre republikancem.

Pravzaprav, MSNBC (pro Dem) v videu zgornjem linku prav tega ne omenja.
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

Smrekar1 ::

Loocas je izjavil:


Seveda se glasuje za Republikance. Ti za razliko vodstvene garniture Demokratov ne prodajajo vojnih in ostalih skrivnosti kitajski.


Za demokrate ne vem, ampak republikanci te stvari dajejo zastonj.

https://www.wired.com/story/trump-iphon...

Pravzaprav, MSNBC (pro Dem) v videu zgornjem linku prav tega ne omenja.


Nisem rekel, da to počno z vsako objavo, temveč tu in tam, ravno toliko, da dajejo vtis političnega mesarskega klanja. Ali je to res ali ne bomo videli šele po volitvah.

Loocas ::

Za demokrate ne vem, ampak republikanci te stvari dajejo zastonj.

Jaja, zastonj nihče nič ne daje.

Nisem rekel, da to počno z vsako objavo, temveč tu in tam, ravno toliko, da dajejo vtis političnega mesarskega klanja.


ja, zlagal si se

Kredibilna analiza kaže tole:
https://fivethirtyeight.com/features/ea...


Tole sem šel brat.
Vidimo lahko, da Demokrati občutno raje hodijo volit pred dnevom volitev, republikanci pa množično na dan volitev.
Matev - najslabši troll vseh časov

Smrekar1 ::

Loocas je izjavil:


Vidimo lahko, da Demokrati občutno raje hodijo volit pred dnevom volitev, republikanci pa množično na dan volitev.


V enem primeru, leta 2014, ko je jasno, da je bila to aberacija, da.

V pomoč:
https://www.emka.si/berilo-1-kdo-bo-z-n...

Loocas ::

Smrekar1 je izjavil:

Loocas je izjavil:


Vidimo lahko, da Demokrati občutno raje hodijo volit pred dnevom volitev, republikanci pa množično na dan volitev.


V enem primeru, leta 2014, ko je jasno, da je bila to aberacija, da.

V pomoč:
https://www.emka.si/berilo-1-kdo-bo-z-n...


Mhm.. preberi vsebino linka, predno ga daješ, bebo.
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

xmetallic ::

Bwaze6 je izjavil:

Kako priročen izgovor. No, sej če bereš npr. Novo24TV, se zdajle v ZDA sploh ni nič zgodilo. Ameriški desni mediji si kaj takega seveda ne morejo privoščiti, tako da moraš iti reees v fringe zadeve, da dobiš svojo dozo alternativne resničnosti, kjer alt-right terorizem ne obstaja, ali pa je opravičevan zdajle.

Če bi mediji poročali objektivno nora24 nikoli ne bi pridobila takšnega števila bralcev kot ga je. Krivdo gre pripisati plačanemu poročanju levičarskih trobil. Samo spomni se kako je 24kur poročal o migrantih leta 2015. Doktorji, znanstveniki, fiziki; v vsaki novici je bilo 3x napisano da je med migranti 6 otrok 11 žensk, da je bilo poleg še 240 moški pa so "pozabili" omeniti. Ljudje so se naveličali propagande in šli k alternativam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

jype ::

xmetallic je izjavil:

Če bi mediji poročali objektivno nora24 nikoli ne bi pridobila takšnega števila bralcev kot ga je.
Mhm, ženske, ki jih posilijo, so krive za posilstvo, zato jih v konzervativnih diktaturah, o katerih konzervativci ves čas sanjate, tudi kamenjajo, če so posiljene.

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Če bi mediji poročali objektivno nora24 nikoli ne bi pridobila takšnega števila bralcev kot ga je.
Mhm, ženske, ki jih posilijo, so krive za posilstvo, zato jih v konzervativnih diktaturah, o katerih konzervativci ves čas sanjate, tudi kamenjajo, če so posiljene.

Kolikor vidim, hočete vi uvoziti ravno to miselnost. Mi se ji upiramo.

Bwaze6 ::

xmetallic je izjavil:

... Samo spomni se kako je 24kur poročal o migrantih leta 2015. Doktorji, znanstveniki, fiziki; v vsaki novici je bilo 3x napisano da je med migranti 6 otrok 11 žensk, da je bilo poleg še 240 moški pa so "pozabili" omeniti. Ljudje so se naveličali propagande in šli k alternativam.


Po drugi strani pa so desni mediji govorili o "vojski zavojevalcev", in so se morali posluževati fotk iz čisto drugega konca sveta in časa, da so dobili dovolj grozeče zgledajoče prebežnike. In iz zraka potegnjene statistike, kako je 90%+ mladih moških itd... Ja, njihova resnicoljubnost je res prepričala marsikoga...

Ampak ej, sovražit je enim kul, in desnica ti da pravico - kaj pravico, DOLŽNOST sovražit!

Cool for you.

jype ::

SimplyMiha je izjavil:

Kolikor vidim, hočete vi uvoziti ravno to miselnost. Mi se ji upiramo.
Slabo vidiš.

xmetallic ::

Bwaze6 je izjavil:

Po drugi strani pa so desni mediji govorili o "vojski zavojevalcev", in so se morali posluževati fotk iz čisto drugega konca sveta in časa, da so dobili dovolj grozeče zgledajoče prebežnike. In iz zraka potegnjene statistike, kako je 90%+ mladih moških itd... Ja, njihova resnicoljubnost je res prepričala marsikoga...

Ampak ej, sovražit je enim kul, in desnica ti da pravico - kaj pravico, DOLŽNOST sovražit!

Cool for you.

Desni mediji niso imeli razloga, da bi se posluževali fotk iz drugega konca sveta, saj je zadostovalo, da so objavili sliko iz slovenske meje. Slik sploh niso potrebovali, večina bralcev je vedela, da levičarska trobila lažejo. Novinarske agencije so šle celo tako daleč, da so ponujale denar za odkup slik samo če so te bile slike otrok in žensk. Kdor si je drznil poslati sliko dejanskega stanja na terenu je bil nagrajen z 0€.

jype ::

xmetallic je izjavil:

Desni mediji niso imeli razloga, da bi se posluževali fotk iz drugega konca sveta
Čemu ste pa to potem počeli?

xmetallic je izjavil:

levičarska trobila lažejo
Lažeš.

Bwaze6 ::

Jaz sem poznal kar nekaj ljudi, ki so delali na meji. Gasilci, prostovoljci Malteškega viteškega reda... So lepili slike na Facebook, govoril sem z njimi, in malo dvomim, da so se šli oni neko blazno izkrivljeno propagando.

Tako da chill down z "resnico".

xmetallic ::

jype je izjavil:

Čemu ste pa to potem počeli?

Sej niso. Objavljeni so bili povsem legitimni posnetki s terena. Kot npr. nespoštljiv odnost do hrane in vode, ki so ga izkazali migrantje na madžarskem. Vse dokumnetirano in posneto. Seveda boste alt-leftisti trdili, da je fake in iskali milijon opravičil za migrante.

xmetallic je izjavil:

Lažeš.

Odpri kakšen članek o migrantih iz leta 2015. "Izobraženi, znanstveniki, doktorji, fiziki". Slovar besed, ki se pojavijo med opisom migrantov. Resnica je pa taka, da niti osnovne šole nimajo narejene. Še pisat in brat ne znajo, kakšna šola neki.

Bwaze6 je izjavil:

Jaz sem poznal kar nekaj ljudi, ki so delali na meji. Gasilci, prostovoljci Malteškega viteškega reda... So lepili slike na Facebook, govoril sem z njimi, in malo dvomim, da so se šli oni neko blazno izkrivljeno propagando.

Tako da chill down z "resnico".

Tudi jaz. Le da moj vir ni bil del kvazi humanitarnega konvoja ampak je stal nasproti migrantom, iz oči v oči, ščitil in varoval mejo, ter se po uradni dolžnosti spopadal z nasilnimi migranti, ki so skušali prebiti varnostne ograje. Tako da si te zgodbice o doktorjih in znanstvenikih lahko nekam vtakneš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Furbo ::

In se jim moramo že prilagajati.. nekako sem domneval, da se morajo oni prilagoditi nam, ampak očitno je obratno.
https://www.zerohedge.com/news/2018-10-...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

SimplyMiha ::

Jah, pedofili pač držijo skupaj.

Fritz ::

xmetallic je izjavil:


xmetallic je izjavil:

Lažeš.

Odpri kakšen članek o migrantih iz leta 2015. "Izobraženi, znanstveniki, doktorji, fiziki". Slovar besed, ki se pojavijo med opisom migrantov. Resnica je pa taka, da niti osnovne šole nimajo narejene. Še pisat in brat ne znajo, kakšna šola neki.

Sem precej spremljal tole zadevo in se ne spomnim, da bi mediji na veliko pisali tako. Baje je nek medij to res objavil, nakar ste alt-rightovci to začeli ponavljati kot papige, česar se pa zelo dobro spomnim.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Bwaze6 ::

xmetallic je izjavil:

...
Tudi jaz. Le da moj vir ni bil del kvazi humanitarnega konvoja ampak je stal nasproti migrantom, iz oči v oči, ščitil in varoval mejo, ter se spopadal z nasilnimi migranti, ki so skušali prebiti varnostne ograje. Tako da si te zgodbice o doktorjih in znanstvenikih lahko nekam vtakneš.


Tudi moji viri niso bili vsi "kvazi humanitarni konvoj" (karkoli že to pomeni po tvojem), na mestih so za varovanje skrbeli gasilci, ker policistov pač ni bilo dovolj. In je bilo grdo. Ampak ne Nova24TV nakladanje.

In o doktorjih in znanstvenikih ste desničarji nekaj zapeli. A človek ni potreben pomoči, če je neizobražen? Je po tvojem potem ničvreden? Za ubit?

xmetallic ::

Fritz je izjavil:

Sem precej spremljal tole zadevo in se ne spomnim, da bi mediji na veliko pisali tako. Baje je nek medij to res objavil, nakar ste alt-rightovci to začeli ponavljati kot papige, česar se pa zelo dobro spomnim.

24ur. Doktorji in inženirji so bili dokler jim zaradi propagandi ni začela padati obiskanost. Potem so pa hitro spustili žogico na tla in pričeli poročati manj senzacionalno. Resničnih dejstev še vedno niso bili zmižni objaviti.

Še danes se pri vseh slovenski medijih opazi pristranskost. Prebežniki namesto ilegalni migrantje je ena taka najpogosteje uporabljena neresnica.

Bwaze6 je izjavil:


Tudi moji viri niso bili vsi "kvazi humanitarni konvoj" (karkoli že to pomeni po tvojem), na mestih so za varovanje skrbeli gasilci, ker policistov pač ni bilo dovolj. In je bilo grdo. Ampak ne Nova24TV nakladanje.

Na slovenski meji res ni bilo nekih hudih spopadov, saj so jih nezakonito spuščali v državo in na stroške davkoplačevalcev prevažali do avstrijske meje. Na mejah južnejših držav je bila slika malce drugačna, npr. makedonska meja.

Bwaze6 je izjavil:


In o doktorjih in znanstvenikih ste desničarji nekaj zapeli. A človek ni potreben pomoči, če je neizobražen? Je po tvojem potem ničvreden? Za ubit?

Jah, levičarska trobila so tako poročala o migrantih. Češ ni razloga za paniko in preplah, k nam prihajajo izobraženi migrantje. Izobraženi my ass.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

jype ::

xmetallic je izjavil:

Odpri kakšen članek o migrantih iz leta 2015. "Izobraženi, znanstveniki, doktorji, fiziki". Slovar besed, ki se pojavijo med opisom migrantov. Resnica je pa taka, da niti osnovne šole nimajo narejene. Še pisat in brat ne znajo, kakšna šola neki.
Te izraze ste stresali naokoli izključno desničarski skrajneži (to ste tisti, ki nezavestne kolege brcate v glavo, dokler ne umrejo).

xmetallic je izjavil:

24ur
Ti si resnično mentalno bolan.

xmetallic je izjavil:

Prebežniki namesto ilegalni migrantje je ena taka najpogosteje uporabljena neresnica.
Noben migrant ni ilegalen, ne glede na to kako pogosto idioti trdite takšno neumnost.

xmetallic je izjavil:

Jah, levičarska trobila so tako poročala o migrantih.
Ne, izključno skrajna desnica je klobasala o teh rečeh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Noben migrant ni ilegalen, ne glede na to kako pogosto idioti trdite takšno neumnost.



Seveda ni ilegalen v tvoji državi. To da nimaš države, je postranskega pomena.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Seveda ni ilegalen v tvoji državi. To da nimaš države, je postranskega pomena.
Ilegalni migrantje obstajajo izključno v državah, ki niso ratificirale konvencije UNHCR. ZDA in države EU ne spadajo mednje, je pa jasno, kakšne oblasti si želiš, ko masturbiraš na avtoritarne režime, ki streljajo na ljudi na meji.

vostok_1 ::

Ilegalni migrantje seveda obstajajo. Jasno pa da vi slišite zgolj kar hočete slišat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Pokaži mi enega.

vostok_1 ::

Vsi tisti, ki se brez pravnega dovoljenja nahajajo znotraj šengena oz. neke države.


Enkrat ko se na meji legitimiraš, ti gostujoča država, dodeli nekaj osnovnih pravic, če je le kolikor toliko kultivirana država.
Za kaj več, pa boš moral opraviti zahtevane naloge.
Če nisi opravil ne enega ne drugega te lahko sankcionirajo kot trespasser-ja.

Razumem pa tvoje muke, ko nekdo, ki je pred 10 minutami, v temi smuknil skozi ograjo na južni meji, nima takojšnjih pravic do volitev, socialne pomoči, neprofitnih stanovanj itd.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Pac-Man ::

Rumeno.

Po volitvah naj bi letel Mattis, naslednika je izbral Bolton. Avtogol za Rusijo in Iran.

https://foreignpolicy.com/2018/10/25/bo...
https://blindgossip.com/trumps-plans-fo...

Še najbolj moti, da ima novi sekretar za obrambo brado. Trump ne mara bradačev.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Pac-Man ::

Edini bradač, ki ga najdem na boltonovem wikiju.

John R. Bolton @ Wikipedia
In 2010, he wrote a foreword for the book The Post-American Presidency: The Obama Administration's War on America, while maintaining close relations with its authors, far-right conservative bloggers, activists, and commentators Pamela Geller and Robert Spencer.

Robert Spencer (author) @ Wikipedia
Robert Bruce Spencer (born February 27, 1962) is an American author and blogger and a key figure of the "counter-jihad" movement in the United States.[1] He appears frequently on Fox News[2] and has given seminars to various law enforcement units in the United States.[3]

Spencer, a self-proclaimed expert on radical Islam,[4] has published a number of books on the subject including two New York Times bestsellers.[5] In 2003 he founded and has since directed Jihad Watch, a blog which he describes as containing "news of the international jihad, [and] commentary"[6] which is dedicated to "bringing public attention to the role that jihad theology and ideology plays in the modern world, and to correcting popular misconceptions about the role of jihad and religion in modern-day conflicts".[7]

He has also co-founded the anti-Muslim group Stop Islamization of America (SIOA)[8] and the Freedom Defense Initiative with blogger Pamela Geller, with whom he also co-authored a book, The Post-American Presidency: The Obama Administration's War on America.

His viewpoints have been described as anti-Islamic or Islamophobic,[9] Spencer describes himself as "the “good” kind of Islamophobe."[10] In 2013 the UK Home Office barred Spencer and Geller from travel to the UK for 3 to 5 years for "making statements that may foster hatred that might lead to inter-community violence".




Tole bi bil rodeo.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Vsi tisti, ki se brez pravnega dovoljenja nahajajo znotraj šengena oz. neke države.
O, kul, legalist, ki nima pojma o pravu.

vostok_1 je izjavil:

Če nisi opravil ne enega ne drugega te lahko sankcionirajo kot trespasser-ja.
Ne, ne morejo te.

vostok_1 je izjavil:

Razumem pa tvoje muke, ko nekdo, ki je pred 10 minutami, v temi smuknil skozi ograjo na južni meji, nima takojšnjih pravic do volitev, socialne pomoči, neprofitnih stanovanj itd.
Ubožec, še kar naprej haluciniraš. Ni čudno, da te daje paranoja.

Massacra ::

Ilegalni migrant bi bil tisti, ki "Living in another country illegally".

Ti migrantje vsi iščejo možnost pridobitve legalnega statusa. A so do njega upravičeni ali ne, pa odločajo organi na podlagi vseh konvencij na tem področju in zakonodaje.

jype ::

Trenutno veljavna zakonodaja v skoraj 190 državah sveta je podrejena temu, da življenje ni protizakonito, ne glede na to, kje se izvaja. To, da nekaj ni pravno urejeno, nikakor ne pomeni, da je protizakonito, kaj šele, da je kaznivo.

Massacra ::

Ja to pa vsekakor!

jype ::

O, lej, science confirms right wingers are extremist idiots:

Bwaze6 ::

Zdaj vemo, kdo je bil kriv za strelski pohod v Pittsburghu. Ateistični komiki:

On Monday, White House adviser Kellyanne Conway offered her own take on who is to blame for the tragedy: late night atheist comedians.

"The anti-religiosity in this country that's somehow in vogue and funny to make fun of anybody of faith, to constantly be making fun of people who express religion - the late-night comedians, the unfunny people on TV shows - t's always anti-religious," she said during an appearance on Fox & Friends Monday morning.


Robert Bowers, alt-right antisemit (z zelo močnim čutom za to, kdo bi moral umret, da bo svet lepši) seveda ni bil ne eno in ne drugo. Je bil pa veren. Tako kot Cesar Sayoc.

Navodila, koga naj utrgani desničarji ciljajo naslednjega?
««
34 / 47
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Late night show with Stephen Colbert (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
878577 (6060) Leaker49
»

Trump parodije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11518536 (9551) zmaugy

Več podobnih tem