» »

Doctor Strange in the Multiverse of Madness [Doctor Strange 2]

Doctor Strange in the Multiverse of Madness [Doctor Strange 2]

1
2
»

scipascapa ::

:))

LeQuack ::

Če film ni v 3D potem pa se res ne splača gledat.
Quack !

oo7 ::

Sem včeraj pogledal film Dr Strange 2. Ni slab ni pa med najboljšimi v MCU.

Homelander ::

Tisti wart na levem licu Rachel McAdams pa mislim da bi se v letu 2022 dalo porihtati s tistimi njenimi $25 mil., ali pa s CGI za verjetno ne več kot $1 mil. Kaj takega nisem videl še v low budget filmih, kaj šele v filmu za $200 mil.
Vem da se je kao sprijaznila, ampak saj te že funkcionalno moti, če je tako velik. Zanimivo drugače za tako lep obraz. Nimam pa pojma kdaj se je tako razrasel, verjetno po 30-tem do 35-tem letu. Prvič vem da je sekal precej v oči v 2020 filmu The Story of Fire Saga.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

LeQuack je izjavil:

Če film ni v 3D potem pa se res ne splača gledat.


Cenim sarkazem. ;):)
https://screenhub.blog/2021/08/04/what-...

Homelander je izjavil:

Tisti wart na levem licu Rachel McAdams pa mislim da bi se v letu 2022 dalo porihtati s tistimi njenimi $25 mil., ali pa s CGI za verjetno ne več kot $1 mil. Kaj takega nisem videl še v low budget filmih, kaj šele v filmu za $200 mil.
Vem da se je kao sprijaznila, ampak saj te že funkcionalno moti, če je tako velik. Zanimivo drugače za tako lep obraz. Nimam pa pojma kdaj se je tako razrasel, verjetno po 30-tem do 35-tem letu. Prvič vem da je sekal precej v oči v 2020 filmu The Story of Fire Saga.


Ampak ravno to jo naredi bolj naravno ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

yayo ::

sem pogledal, ampak tole ni zame. Tile Marvel filmi so postali Disney risanke za celo družino. Reši ga tistih zadnjih 30 minut akcije in specialnih efektov, drugače pa je vse skupaj en lunapark ride namenjen mlajšim najstnikom. brezveze.

yayo ::

aja, wart je ogaben. Je tako, da se pod znamenji z leti razraste fibrozno tkivo (to mi je ena dermatologinja povedala) in postanejo vedno večji. Adamsove pa ne moti, mislim, da je celo govorila o temu v intervjujih. Jaz vem, da tistega lica ne bi mogel kušnit. Hvalabogu pa imamo različne okuse. Lemmy od Motorhead je pravil, da so mu njegovi monuumentalni warti prinesli toliko pićke, da jih ne bi nikoli šel odstranit.

Gregor P ::

Evo končno pogledal. A tam v tem univerzumu nimajo oploditvenih klinik (z biomedicinsko pomočjo)?:P

Aja pa šele povsem na koncu sem ugotovil, kateri igralec je tisti pizza očka. In pa sploh nisem vedel, da je tista zadnja čarovnica Charlize Theron.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Gregor P ::

Tole bi dejansko bila boljša zgodba ...

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BT52 ::

Meni je samo žal Sam-a, ki je spet dobil prste v rit. Tako pri Spidermanu 3 in zdaj z micromanagment miki miško. za Marvel pa pa mi že od 2013 dol visi. Z kako sveto izjemno filmov kjer sta Prat in Ryan.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MCU (tv serije) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7013020 (1461) ahac
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235324 (11353) opeter
»

Doctor Strange

Oddelek: Sedem umetnosti
4510581 (8257) oo7

Več podobnih tem