» »

Vlada 2018 - 2020

Vlada 2018 - 2020

Temo vidijo: vsi
««
25 / 51
»»

mr_chai ::

MrStein je izjavil:

Zanimiva novica je tudi da ministrica toži uradnika, ker je opravljal svoje delo.

Bratušek vs Štefanec


Banana republika. Bratuškova ne sme več prestopit parlamentarnega praga. Se pa bojim, da ji bo ta Mlinarjeva utrla nove poti v parlament.

nagobčnik ::

Vazelin je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/drzav...
Haha kako je ta neumen. Valda ne greš to pisat če si državni sekretar. Doktorji lol


Saj ni ničesar napisal, samo dokumentiral oz. delil je fotko tradicionalnega božičnega pozdrava z londonskih ulic, pa so snežinke ponorele. Upam, da ne hodijo po Londonu, bo še koga kap.



https://twitter.com/jkcorden/status/107...

https://www.alamy.com/stock-photo-princ...

keba ::

Mi smo res neverjetna družba. tolerira se kraja miljonov in miljard. Tolerira se da so kriminalci na visokih položajih in da lažejo ter kradejo. tolerira se , da je v zdravstvu in farmaciji korupcija neverjetnih razsežnosti.

Slika voščila iz nekega kultnega filma je pa nezaslišana. HAHAH kam smo kot druža prišli.

mr_chai ::

keba je izjavil:

Mi smo res neverjetna družba. tolerira se kraja miljonov in miljard. Tolerira se da so kriminalci na visokih položajih in da lažejo ter kradejo. tolerira se , da je v zdravstvu in farmaciji korupcija neverjetnih razsežnosti.

Slika voščila iz nekega kultnega filma je pa nezaslišana. HAHAH kam smo kot druža prišli.


To je obraz mafijske države. A veš ko ima vsaka politična opcija med sabo dovolj težkih kazensko obremenilnih informacij, pa le teh ne morejo uporabiti v svojo korist, ker bodo s tem razkrili tudi svoje umazano perilo. Potem pa se ukvarjajo s takimi banalnimi zadevami.

Vazelin ::

nagobčnik je izjavil:

Vazelin je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/drzav...
Haha kako je ta neumen. Valda ne greš to pisat če si državni sekretar. Doktorji lol


Saj ni ničesar napisal, samo dokumentiral oz. delil je fotko tradicionalnega božičnega pozdrava z londonskih ulic, pa so snežinke ponorele. Upam, da ne hodijo po Londonu, bo še koga kap.



https://twitter.com/jkcorden/status/107...

https://www.alamy.com/stock-photo-princ...

Samo totalen retard gre na mestu državnega sekretarja na božič provocirat s tovrstnimi zadevami. Sploh, ker je kao v opciji, ki je alergična na Božič :)) Kretenček je, da se ne zna brzdati. Nekateri res ne poznajo minimalne taktnosti. Meni je itak vseeno in me ne triggera. Mi je pa smešno, da greš kot državni sekretar tvegat svojo dokaj dobro plačano službico s tovrstnimi neumnostmi

Ocena: would not fap
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

nagobčnik ::

Vazelin je izjavil:

Nekateri res ne poznajo minimalne taktnosti. Meni je itak vseeno in me ne triggera.


2/10. Would not buy.

MrStein ::

keba je izjavil:

Mi smo res neverjetna družba. tolerira se kraja miljonov in miljard. Tolerira se da so kriminalci na visokih položajih in da lažejo ter kradejo. tolerira se , da je v zdravstvu in farmaciji korupcija neverjetnih razsežnosti.

Slika voščila iz nekega kultnega filma je pa nezaslišana. HAHAH kam smo kot druža prišli.

Saj, zdaj bo mogoče celo razrešen ali drugače "kaznovan", tisti, ki so dokazano kradli, pa... nič.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Vazelin ::

https://siol.net/novice/slovenija/odloc...
Plebiscitarna podpora da naj filthy fat animal odjebe iz stolčka državnega sekretarja:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

spegli ::

Muh "novinarji" & politikanti.

Vazelin ::

Šarec ima svetovalca za podnebne spremembe? Tipa ki je pripeljal lakirnico na najboljša kmetijska zemljišča če se ne motim oz. je bil precej v tem:))

Lol to si kar neka delovna mesta odpirajo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

MrStein ::

Kaj 'češ, narod to hoče.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Vazelin ::

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...

A se niso ravno oni trkali po prsih, ko so ukinili naborništvo. :))

V skladu s predlogom, ki so ga danes vložili v parlamentarno proceduro, bi vojaška obveznost trajala šest mesecev, civilno služenje vojaškega roka pa 12 mesecev, je na današnji novinarski konferenci pojasnil poslanec SDS Žan Mahnič.

Upam da gre tudi Mahnič v vojsko za ene pol leta da malo sproba predlog
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...

A se niso ravno oni trkali po prsih, ko so ukinili naborništvo. :))

V skladu s predlogom, ki so ga danes vložili v parlamentarno proceduro, bi vojaška obveznost trajala šest mesecev, civilno služenje vojaškega roka pa 12 mesecev, je na današnji novinarski konferenci pojasnil poslanec SDS Žan Mahnič.

Upam da gre tudi Mahnič v vojsko za ene pol leta da malo sproba predlog


Ne bo nobena protestirala, da gre za diskriminacijo, ker ženskam ni omogočeno služenje vojske? Hmmmm... :8)

poweroff ::

Služenje vojaškega roka bi bilo obvezno za moške, ki bi vojaški obvezniki postali pri 17 letih.


Kakšna diskriminacija! Patriarhalna družba v vsej svoji bedi! Takoj protestirat pred vojašnice!!! :))
sudo poweroff

drvo ::

Vazelin je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...

A se niso ravno oni trkali po prsih, ko so ukinili naborništvo. :))

V skladu s predlogom, ki so ga danes vložili v parlamentarno proceduro, bi vojaška obveznost trajala šest mesecev, civilno služenje vojaškega roka pa 12 mesecev, je na današnji novinarski konferenci pojasnil poslanec SDS Žan Mahnič.

Upam da gre tudi Mahnič v vojsko za ene pol leta da malo sproba predlog


In v čem je težava? Situacija se je v približno dvajsetih letih od kar je bilo ukinjeno naborništvo konkretno spremenila. Poklic vojaka več ni atraktivna in solidno plačana služba kot je bila takrat in vojska s težavo vzdržuje minimalno sestavo. Tudi varnostna situacija na svetu je popolnoma drugačna, kot je bila pred dvajsetimi leti,ilegialne migracije pomenijo izziv, ki ga pred dvajsetimi leti ni bilo, tudi odnosi med velesilami spominjajo na čas hladne vojne trenja v evropi se povečujejo. Vojska že sedaj s težavo zagotavlja pomoč policiji na meji, kaj šele, da bi morala mejo varovati. Ne vidim kaj bi bilo narobe, če se predlaga spremembo, ki je v dani situaciji najhitrejša pot za zagotovitev prihoda svežih usposobljenih ljudi. Da se na kratki rok poveča število profesionalnih vojakov je misija nemogoče, če se ne dvigne plača vojaka, kar pa je znanstvena fantastika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

oo7 ::



Korl je politično pregorel :))

harvey ::

oo7 je izjavil:



Korl je politično pregorel :))

To je jasno, ko se pojavi članek tipa "višina plače" ali pa zapis o nakupu "luksuznega" avtomobila, je zelo predvidljivo, da ti gorijo tla pod nogami, če v zakup vzameš še nekaj manj kot 400 glasov in da nisi izvoljen kot poslanec se ti že skoraj svita, da je v kuhinji vroče in da so vrata za odhod na strežaj odprta. Tranje te agonije je bilo pa zgolj omogočeno zato, ker Karl spretno nevtraliziral svoje nasprotnike tako da jim je podelil sladkorčke v obliki finih službic. Tega goriva enkrat zmanjka in tudi rakete tipa KE strmoglavijo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Vazelin ::

Mojster preživetja je šel.
Od dolgokategornikov je ostal samo še Janša in Pahor:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Unilseptij ::

Tako je... še par let, pa bomo morda postali kolikor toliko normalna država.

MrStein ::

Pa je vlada ob še enega ministra...

"Po odločitvi kongresa, da ne bom več vodil stranke DeSUS, ne vidim več razloga, da bi bil še naprej minister oziroma član vlade," je pojasnil v pisni izjavi. Kot je nadaljeval, je bil kot predsednik stranke dolžan biti v vladi, tudi takrat, ko je imel poslanski mandat, če je želel kaj doseči za upokojence, saj je to mogoče samo, če si član vlade. "Zdaj te potrebe, da bi bil še naprej član vlade, ni več," je navedel in dodal, da se zato tudi umika iz aktivne politike.


A je to kdo prebral? In komentiral?
No bom jaz:
- zelo državotvorno od njega, da (spet?) sabotira vlado v teh nestabilnih časih:
kaže pa, da jih vendarle lahko skrbi, kako bodo zagotovili potrebno absolutno večino za izvolitev novega ministra. Erjavčev odhod iz vlade Šarcu tako ne more biti najbolj po volji.


- "če je želel kaj doseči za upokojence" , ja kot minister za obrambo je ful stvari dosegel za upokojence. Ali kot minister za obrambo. Ali kot minister...

- zanimivo, Pivčeva kot ministrica lahko dosega kaj za upokojence, čeprav ni predsednica stranke, a Erjavec pa ne more?

Z drugimi besedami: zakaj je do zdaj bil minister? Če je imel potrebne kvalifikacije in sposobnosti prej, jih ima še danes. Če jih ni imel, pa ...


No, dobra stran je, da je to zadnjič. Upamo vsaj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Janez01 ::

Edina slovenska politična stranka, ki bi jo nekak in sem jo volil.

Izgleda, da ne spet ne bom več hodu na volitve v Sloveniji.

Treba se bo selit iz Slovenije, kot to počne izobražen kader, čeprav jaz to nisem.

Za levico nekak nisem, ker nima kadra, sredina je v podnu, desnica pa pretirava (ima najbolši kader) predvsem Sds, pa jih ne bi nikol volu. Nsi, ne hvala, ne hodm v cerkev. Smc sab in podobni pa so v kratkem času sesul lastno stranko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janez01 ()

Janez01 ::

Janez01 je izjavil:

Edina slovenska politična stranka, ki bi jo nekak in sem jo volil.

Izgleda, da ne spet ne bom več hodu na volitve v Sloveniji.

Treba se bo selit iz Slovenije, kot to počne izobražen kader, čeprav jaz to nisem.

Za levico nekak nisem, ker nima kadra, sredina je v podnu, desnica pa pretirava (ima najbolši kader) predvsem Sds, pa jih ne bi nikol volu. Nsi, ne hvala, ne hodm v cerkev. Smc sab in podobni pa so v kratkem času sesul lastno stranko.


Ko sem bil mlad sem volil SNS, pa ne zaradi tega, ker so jih skin headi podpiral, ker takrat sem se mel, za nekak čefurja.

Podpiral sem le Jelinčiča, ki je bil predirekten za pomembnega člana v vladi in je še zmeraj. Pač je zmerjal ljudi s cigani. In današnjo mladino s pussyi, ker ne hodijo več v vojsko.

Ker politiki imajo zmeraj lepe besede. On je bil le človek, ki so ga vsi sovražl.

Jelinčič bi moral zmeraj bit v parlamentu, ampak z najmanjšim številom predstavnikov v samem parlamentu. Sem kar pogrešal slovensko politiko zadnjih let brez njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janez01 ()

Janez01 ::

Res mi je pa škoda samga Erjavca.

Bil je le žrtev slovenske medijske propagande.

In je predvsem žrtev samega Pahorja.

In tistega medijskega pompa o umiku slovenskih vojakov.
Ki je bila navadna sramota politike.

Pahor je najbolj priljubljen politik in Erjavec najmanj. In se je zgodilo, kar se je.

Pahor ki je medijska kraljica samopropagande.
Je še vedno kraljica Instagrama.

Sranje je pa pojedel Erjavec.

Vazelin ::

Erjavc ma še 6 let do penzije. Sem mislil da je malo starejši. En mandat bi mu kar še pašal
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Janez01 ::

Vazelin je izjavil:

Erjavc ma še 6 let do penzije. Sem mislil da je malo starejši. En mandat bi mu kar še pašal


Potem je bil dober predsednik za upokojence.

Kolk manjka pivčevi do penzije?
Mogoče se bo borila za upokojence čez 20let.

Janez01 ::

Zanimivo dejstvo pa je, da je Karel hitro padel, čeprav ima zelo zajetno zgodovino za bolj vplivnega politika.

Ali je na to vplivalo dejstvo, da je v Sloveniji pred kratkim pristalo vladno letalo ZDA, sicer so mediji rekli da ni fbi.

Ker so v nasprotju z ZDA, delovale Hrvaška Italija Nemčija in Slovenija, glede delovanja na bližnjem vzhodu.
In so imele najbrž določene informacije, mogoče celo s strani Irana, za protinapade, ker umiki prej naštetih sil so bili organizirani, pred samim kontra napadom Irana.

Na koncu je pa so v Iranu po nesreči sestrelili lastno javno potniško letalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janez01 ()

Gregor P ::

V glavnem se je Karel precenil oz. je podcenil "mlado" strankarsko protikandidatko.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Vazelin ::

'Erjavcu sem pripravljena pomagati najti novo službo'

Oh lawl .Zna biti ona še bolj zoprna od Korla
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

FormerUser ::

Janez01 je izjavil:

Zanimivo dejstvo pa je, da je Karel hitro padel, čeprav ima zelo zajetno zgodovino za bolj vplivnega politika.

Ali je na to vplivalo dejstvo, da je v Sloveniji pred kratkim pristalo vladno letalo ZDA, sicer so mediji rekli da ni fbi.

Menda je bil kaplja čez rob njegov porsche. Sicer je prav in higienično, da je Karel odšel, in sem zadovoljna, da imamo še eno žensko na čelu stranke, ampak tudi Pivčevi nekateri ne napovedujejo veliko uspeha:

Slovenci namreč politikom odpustijo marsikaj, po mojem skromnem prepričanju vsekakor mnogo preveč. Slovenci namreč ne moralizirajo in za razliko od Američanov ne bodo dramatizirali ljubice ali fanta (pustimo imena ...), še manj pa alkohola ali neprimernega obnašanja (Štromajer). Bodo pa znoreli, če bo šlo za luksuzen avto ali nepremičnino. Kajti takrat pri ljudstvu razum odpove in prevladajo čustva. Zavist, če smo natančni.

Fotografija Porscheja Macana, ki ga je Erjavcu nepridiprav fotografiral, ko ga je parkiral v Karigadorju, je obšla socialna omrežja in sprožila val zgražanja. Resda nov stane prek 100.000 evrov (z nekaj več opreme okoli 122.000), vendar je moč rabljenega dobiti že za okoli 40.000 evrov. Vendar, ljudje božji - Porsche je porsche. Karl Erjavec, ki je leta in leta pazil na to, da ne bi naredil kakšne kardinalne napake, ki bi odnesla njegovo politično vrvohodstvo, je na koncu naredil začetniško napako ... Neverjetno!




Aleksandra Pivec, na drugi strani, je bila izbrana kot idealna naslednja šefinja upokojenske stranke. Piarovsko se jo bo dalo lepo narediti, če bo le dovzetna za učenje. Doslej je bila. Kot protežiranka bivšega ministra za Slovence v zamestvu in po svetu se je hitro učila. Dejstvo, da so jo že po relativno kratki politični karieri (prvič se je pojavila v vladi Mira Cerarja kot sekretarka v kabinetu omenjenega ministra brez listnice Gorazda Žmavca leta 2016, kasneje je napredovala v državno sekretarko v istem uradu) ujeli z afero, kjer je šlo za prikrivanje prejemkov, ki skorajda ustrezajo ceni štiri leta starega, rabljenega Porscheja Macana, zgolj potrjuje mojo tezo, da je Pivčeva idealen material za političarko in bodočo predsednico DeSUS. Kajti kdor prikrije nekaj deset tisoč evrov zaslužka, ima v omari zagotovo še kaj "materiala". In kaj je za tiste, ki v ozadju kreirajo politiko, lepšega od moralno skorumpiranega politika, na katerega se da vedno "pritisniti", če je potrebno?! V nasprotnem bo iz omare, ups, padel še kak okostnjak, kajne?

Vendar - brez panike. Zdaj je še vse v fazi medenih tednov. Kozarci od penine, s katerimi so v različnih omizjih nazdravljali padcu Karla Erjavca, se še niso posušili. Naslednja merjenja priljubljenosti strank in politikov bodo potrdila "trende": Ninamedia, morda celo Mediana ne bosta razočarali in Aleksandra Pivec bo zasijala na nebu, podpora novi zvezdi bo rastla, DeSUS bo dobil celo več odstotkov kot pod Erjavcem. Upam si staviti, da bo tako. Kajti tako mora biti. Da bo slika popolna in da bo novopečena predsednica koalicijske stranke dobila občutek, kako pomembna in relevantna je. Potem se bo začelo dogajati. Morda že spomladi. Vsekakor pa upokojenska stranka brez Erjavca ne bo nikoli več takšen politični igralec, kot je bila pod njim.

https://www.portalplus.si/3593/kaj-caka...

poweroff ::

To pa res ni problem če krade. Saj je vendar ženska! :))
sudo poweroff

MrStein ::

Hmm, začetek konca? Ali le lapsus novinarja?

https://www.rtvslo.si/slovenija/knovs-z...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jypeepyj ::

Vlada 2018 - 2020
Serpetensisek odstopil.

-valvoline- ::

Wrop ::

AntiJJ lepilo je popustilo. Pa ravno na 110 % priljubljenosti so bili. Kar bodo gotovo zelo dobro unovčili.

feryz ::

Jaz že od zjutraj, ko se je šušljalo da bo, iskreno jokam.
In veselo pričakujem prihod novega odrešenika.

HappyPills ::

Čas za Pirate

Vazelin ::

Slabo za Padalca:))

Roko na srce to ni nikamor peljalo, to iskanje par glasov za vsako glasovanje, tako se ne da vladati. Šarec se bo na volitvah lepo okrepil. Pametna poteza bi rekel za njega.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

-valvoline- ::

Sedaj se lepo vidi do kam sezejo pipci farmacevtske mafije in vzajemnih parazitov.

Wrop ::

Sedaj bodo LMŠ in SMC šli slupaj na volitve. K sebi vzamejo še SAB in DeSUS, se vsi pobotajo in gredo k novim zmagam naproti. Pod skupno streho sigurno ne bo prihajalo do pretepov, če verjamete.

Vazelin ::

precenjeval sem ohranitveni nagon poslancev:D:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

V ponedeljek še na vladi, v petek že na Radiu Gaga?

feryz ::

-valvoline- je izjavil:

Sedaj se lepo vidi do kam sezejo pipci farmacevtske mafije in vzajemnih parazitov.
A misliš, da so mu zagrozili s pištolo danes zjutraj? Ali kako to izgleda po tvoje?
Je poklical Zemljarič in rekel "ti, ti, ti".

Utk ::

Vazelin je izjavil:

precenjeval sem ohranitveni nagon poslancev:D:))

Ta nagon bomo videli sedaj, koliko intenzivno bojo iskali novo večino brez volitev. Šarec ne more kar razpisat volitev, tudi če odstopa.

-valvoline- ::

Odlicen komunajzarski manever. Vzajemci in vodilni shamani jim bodo nafilal zaklje v zahvalo za ustavitev procesov, sarec in ostala rdecekmerska kamarila pa trobila na glas da so se borili.
5+

3p ::

-valvoline- je izjavil:

Sedaj se lepo vidi do kam sezejo pipci farmacevtske mafije in vzajemnih parazitov.


50 milijonov letno (javno znanega dobička) ima v Sloveniji veliko prijateljev. :D

PreviousUser ::

Sam ne razumem, zakaj se dopolnilno zavarovanje spreminja v nek pavšal, ki bi bil višji in bi bil celo obvezen?
Za nas plačnike se tako ne bi spremenilo nič, edini smisel bi imelo povečati prispevke delodajalcev iz plač, da bi se nadomestil izpad dopolnilnega zavarovanja.

Vazelin ::

Jp, to je bil dober manever Šarca.
- mislim da si Janša ni obetal tako hitrega konca, verjetno so vsi potihem upali na še kakšno leto tega. Po anketah je še vedno celo pod Šarcem
- Tonin ni naredil nekega preboja in je na tistih 8% max (in to je res max)
- ena od dvojice DeSus - SaB bo na volitvah odpadla
- "sile" se bodo skoncentrirale okoli Šarca (vidi se že medijska podpora od prejšnjega tedna)
- SD lahko pridobi ali vsaj ostane na istem
- Levica bo prišla v parlament (izvoli jih lahko skorajda že, ironično, najbogatejši del slovenije in sicer center ljubljane)
- neznanka je SMC
- rešil se je afere z zaposlitvijo prijateljice

Skratka, Šarec je v win win situaciji. V vsakem primeru bo okrepil svoj položaj. Ali bo dovolj za premierski stolček še ne vemo, verjetno da (glede na razporeditev sil trenutno v anketah bo zadostovalo)! Po poti avstrijskega Kurza bi rekel.

Levica zna pridobiti še kakšen procent imo. Od SLS s Podobnikom tudi ne bo nekaj imo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

-valvoline- ::

PreviousUser je izjavil:

Sam ne razumem, zakaj se dopolnilno zavarovanje spreminja v nek pavšal, ki bi bil višji in bi bil celo obvezen?
Za nas plačnike se tako ne bi spremenilo nič, edini smisel bi imelo povečati prispevke delodajalcev iz plač, da bi se nadomestil izpad dopolnilnega zavarovanja.

Kakorkoli ze, namest denarja za 350+ lenuhov v vzajemni in dobicek ostalim zavarovalnican se za ta denar lahko zaposli 350 dodatnih dohtarjev/sester. Simpl ko pasulj

Vazelin ::

Kakorkoli ze, namest denarja za 350+ lenuhov v vzajemni in dobicek ostalim zavarovalnican se za ta denar lahko zaposli 350 dodatnih dohtarjev/sester. Simpl ko pasulj

Ja ja zaposlilo se bo za ta denar:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Utk ::

ena od dvojice DeSus - SaB bo na volitvah odpadla

Z malo sreče oba...
««
25 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Šarec in odstop vlade, drugič (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6911108 (9600) bluefish
»

Cerar ni več predsednik vlade! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22841399 (34640) Jupito

Več podobnih tem