» »

Vlada 2018 - 2020

Vlada 2018 - 2020

Temo vidijo: vsi
««
33 / 51
»»

dronyx ::

Zame je skrajno absurdno, do Črnčec sedaj obtožuje SDS mafijskega poslovanja. Kaj ga ni prav SDS oz. JJ inštalirala kot šefa vojaške obveščevalne službe in kasneje potem še civilne obveščevalne službe Sova? Torej takrat so te službe delovale za "mafijo"? Se sedaj Črnčec poskuša predstaviti kot nekakšen mafijski skesanec? Bizarno! je pa vrhunski naivnež tudi Šarec. Vsak ve, da ni dobro imeti opravka s človekom, ki je nekoga izdal (Črnčec je izdal Janšo). Če je izdal enega, kakšne so garancije, da ne izda tudi tebe? Kakšna naivnost...

In nenazadnje Damir Črnčec, tudi Mafija ima svoj kodeks časti in pravila!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

StarMafijec ::

Se spomnite, ko so zaplenili računalnike poslanca A. M. iz SD? Razlog je bil, da je enkrat dolpotegnil sliko golega dekleta. Računalnikov mu niso vrnili. Se je pa to zgodilo po tistem, ko je bilo neko pomembo glasovanje v DZ, a on ni glasoval tako kot njegovi strankarski kolegi.

MrStein ::

Pssst, o takih stvareh se ne govori!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

dronyx ::

StarMafijec je izjavil:

Se spomnite, ko so zaplenili računalnike poslanca A. M. iz SD? Razlog je bil, da je enkrat dolpotegnil sliko golega dekleta. Računalnikov mu niso vrnili. Se je pa to zgodilo po tistem, ko je bilo neko pomembo glasovanje v DZ, a on ni glasoval tako kot njegovi strankarski kolegi.

Kako si to razlagaš sodi na področje naivnosti.

Jaz ti lahko povem moja dva primera, kjer imam vso dokumentacijo in dokaze. V prvem primeru je šlo za ponarejanje uradnega dokumenta (zapisnik popisne komisije). Zapisnik je imel 4 strani, ker jim ni bil všeč (pokradli so razne umetniške slike) so izbrisali vse in priložili samo zadnjo stran s podpisi popisne komisije. Jaz sem poslal prijavo kaznivega dejanja ponarejanja uradnih listin na kriminalistično policijo, oni so potem to vrgli očitno v predal. Zadeve niso niti raziskovali (primer iz leta 2002).

Še bolj zanimiv je primer nezakonitega javnega naročila, ko so zadevo, za katero bi morali objaviti razpis razbili na tri dele in kupili kar z naročilnicami. Takrat sem poslal priporočeno anonimko z vso dokumentacijo vsem večjim medijem pri nas. Ampak nihče ni objavil nič. Kot da bi zadevo zabrisal v smeti. Me je pa v tem primeru kontaktiral nekdo iz policije, da je z mano opravil "informativni pogovor". Kako so to uspeli cenzurirali mi še do danes ni povsem jasno (tudi to je nekje iz tega obdobja po letu 2000).

Skratka ta sistem, ki se mu reče danes "globoka država", ima veliko (ogromno) moč. Bistveno večjo, kot si marsikdo misli. Ampak dokler ne vržeš kamna v vodo in gledaš odziv ne veš, da je kaj takega sploh možno.

Jaz sem videl dovolj in sem si ustvaril svoje mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

dronyx ::

Sem se pa po vsem tem naučil, da nemoj da bacaš kamenčiće u vodu, koja miruje. :)

Tody ::

Če želi kdo prebrat v celoti kaj je Črnčec rekel

https://www.mladina.si/196067/crncec-na...

dronyx ::

Ne vem koliko časa je bil Črnčec od Janše najbolj zaupen operativec, ampak močno dvomim da je bilo to nekaj dni ali mesecev. Je očitno zelooooo dolgo potreboval da je ugotovil, da gre za "mafijsko poslovanje". Če se ti priključiš Camorri po moje zelo hitro ugotoviš kako deluje organiziran kriminal, kakšna so pravila, kdo je "caporegime" itd. Črnčec ima rajo za bedake!

juroz ::

napačen link?
je tale pravi?

je kaj povedal o westinghousu? :))

jernejl ::

Očitno se je v mladininem novem članku znašel tiskarski škrat in so Črnčecu tokrat pozabili pripeti naziv "znani nestrpnež, ksenofob in homofob", ki so mu ga podelili leto poprej. Bi se lepše bralo :))

juroz ::

ja lej, po vetru. zato pa so gnojnica od medija in imajo naklado nekje na ravni enega vaškega mesečnika.

T-h-o-r ::

jernejl je izjavil:

Očitno se je v mladininem novem članku znašel tiskarski škrat in so Črnčecu tokrat pozabili pripeti naziv "znani nestrpnež, ksenofob in homofob", ki so mu ga podelili leto poprej. Bi se lepše bralo :))

saj vse te lastnosti je odlično prikazal tudi v omenjenem zapisu
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

MrStein ::

Propagandni stroj deluje na 110%.
Kmalu bodo verjetno tudi kaki protesti. Z oblastjo pač ni šale. Mi, ali noben.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

T-h-o-r ::

And what are you gonna do about it?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

dronyx ::

Meni osebno je zabavno opazovat obnašanje medijev in vsega ostalega (družbene nadstavbe) ravno v času, kot je ta. Namreč sedaj se lahko lepo vidi, kako delujejo razni "samoiniciativni" mehanizmi. Pišejo se spontana pisma groze, kaj se nam lahko zgodi, zelo verjetno bo res v kratkem prišlo pred parlamentom do shoda "za demokracijo"...Po raznih gostilnah je verjetno tudi precej živahno, sploh v separejih, čeprav so se naučili, da danes že ima vsak pameten telefon, tako da če si malo bolj znan se težko dobiš s strici na kavi, ker te sigurno kdo poslika. :D

Bi pa rad ob tem poslance vseh barv opozoril, da naj nikakor ne pobirajo telefonov po tleh! zadnjič sem videl en tak telefon odvržen tik zraven parlamenta. To so klasični nategi. Finci so mi razlagali, kako njim vedno na obiskih v Rusiji dajo za spomin USB ključke, ki jih jasno takoj vržejo v smeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

ZaphodBB ::

dronyx je izjavil:

Zadnje dni malo bolj pozorno spremljam Nova24TV in moram reči da gre za soliden propagandni stroj. Če kdo napade SDS ali koga, ki sodi v njihovo interesno področja ga takoj zbombardirajo z raznimi članki in pri tem ne varčujejo z besedami. Poskrbijo tudi, da članke opremijo s kakšnimi slikami, kjer je tarča v čim bolj neugodnem položaju, da izpade bebavo. Tistim, ki so pripravljeni z njimi sodelovati nakažejo, da bodo deležni drugačnega tretmaja in napišejo tudi kakšen pozitiven članek.

A v Delu, Dnevniku, Siolu, 24UR,... pa tega ne opaziš? Hecno.

Wrop je izjavil:

dronyx je izjavil:


Sploh kot iz učbenika pa je zadnji primer, ki ga je sicer lansiral Požar, da se za politiki in družinskimi člani množično vohuni in zbira podatke. Tudi če ni nič res to vzbudi nelagodje in paranojo in sicer med strankami, za katere "omrežje" upa, da so del iste vodljive ekipe.


To naj bi namignil že Židan v Tarči pred kratkim (videl sem samo kratek odsek). Mogoče to le ni tak larifari, kot se hoče sedaj prikazati. To bi bila precej velika afera, če je tu samo kanček resnice.

Židan je pomojem med zadnjimi, ki lahko kaj jamra o tem.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

dronyx ::

ZaphodBB je izjavil:

A v Delu, Dnevniku, Siolu, 24UR,... pa tega ne opaziš? Hecno.

Seveda opazim. Pozabil si še omeniti tu zurnal24. Ampak pri teh je kljub vsemu to bolj subtilno, kot na Nova24TV.

ZaphodBB ::

dronyx je izjavil:

Ne vem koliko časa je bil Črnčec od Janše najbolj zaupen operativec, ampak močno dvomim da je bilo to nekaj dni ali mesecev. Je očitno zelooooo dolgo potreboval da je ugotovil, da gre za "mafijsko poslovanje". Če se ti priključiš Camorri po moje zelo hitro ugotoviš kako deluje organiziran kriminal, kakšna so pravila, kdo je "caporegime" itd. Črnčec ima rajo za bedake!

Črnčec je očitno zelo dolgo rabil, da je ugotovil, da ne bo postal novi "Capo di tuti capi" in je šel posledično na svoje.

dronyx je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

A v Delu, Dnevniku, Siolu, 24UR,... pa tega ne opaziš? Hecno.

Seveda opazim. Pozabil si še omeniti tu zurnal24. Ampak pri teh je kljub vsemu to bolj subtilno, kot na Nova24TV.

Meni se ne zdi nič kaj bolj subtilno. Čisto ista figa je. Samo Janše in desničarjev smo pač navajeni v kočljivih pozah in je to nekako zapisano v podzavesti, medtem ko obratno se nas pa bolj dotakne, ker tega nismo navajeni.

Tudi sicer je "kontra propaganda" izjemno koristno orodje za učenje ljudi o propagandi, ker če vidiš propaganden material, za katerega ti nisi ciljna publika jo lažje prepoznaš. Ko se naučiš tega, je pa tudi lažje prepoznati propagando za katero ti dejansko si ciljna skupina.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Vazelin ::

Črnčec ima veliko kolegov po raznih agencijah še iz časov, ko je bil bestič z Janšo.
Bi rekel 60%, da kjer je dim je tudi ogenj. Zakaj? Glede na patetiko in jok Šarca v zadnjih dneh, ko se obnaša kot kalimero, je preprečitev nove koalicije zanj in za Črnčeca bistvo stvar političnega preživetja.:) V kritičnih trenutkih take veze izkoristiš. Verjetno ga je ovadil kak "krt", ki mu je prišlo na uho.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

T-h-o-r ::

Jaz mislim, da je najboljši mogoč boost za Šarca 2 (ali kolikor bi pač vzdržala) leti SDSovske koalicije. Tako kot je bila najboljša možna stvar za SD 4 leta SDS vlade, po kateri je SD dobila več volilcev, kot na prejšnjih volitvah skupaj.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Vazelin ::

T-h-o-r je izjavil:

Jaz mislim, da je najboljši mogoč boost za Šarca 2 (ali kolikor bi pač vzdržala) leti SDSovske koalicije. Tako kot je bila najboljša možna stvar za SD 4 leta SDS vlade, po kateri je SD dobila več volilcev, kot na prejšnjih volitvah skupaj.

Šarec je preveč dumb (in totalen kalimero v zadnjem času), da bi lahko v opoziciji dobival glasove - obnaša se kot otrok, ki so mu vzeli igračo. Patetično. Ni on Pahor 2008. Preprosto je bil Pahor deset nivojev nad Šarcem. Pahor je bil svetlobna leta pred Šarcem. Prej bi rekel, da se naplavi nekoga drugega.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

T-h-o-r ::

Če bo fural to, kar fura do sedaj (jasno in glasno pove neke zadeve in jih ne zacmera kot kak Cmerar) je ljudem dovolj všeč. Še bolj všeč bi jim ratalo, ko bi prišli k zdravniku, in bi jim ta po NSI reformi izstavil račun za 100 €, ki ga morajo plačati iz žepa.

Pa ko bi šole uvedle šolnine ipd.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

nagobčnik ::

ZaphodBB je izjavil:


dronyx je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

A v Delu, Dnevniku, Siolu, 24UR,... pa tega ne opaziš? Hecno.

Seveda opazim. Pozabil si še omeniti tu zurnal24. Ampak pri teh je kljub vsemu to bolj subtilno, kot na Nova24TV.

Meni se ne zdi nič kaj bolj subtilno. Čisto ista figa je.


Kateri članek v/na Delu, Dnevniku, Siolu, 24ur bi pa bil za tvoje pojme ekvivalenten npr. tistemu na Novi24, da si "jo je" politična nasprotnica na trajektu "luftala" v kratkih hlačah?

Wrop ::

A so Črnčeca na Mladini pozabili vprašati zakaj ni prijavljal KPK nočne (lobistične) sestanke s T. Lovšetom na njegovem domu? Je sprevidel, da z SDS ne bo mogel priti do milijončka, pa je stavil na drugega konja.

dronyx ::

Wrop je izjavil:

A so Črnčeca na Mladini pozabili vprašati zakaj ni prijavljal KPK nočne (lobistične) sestanke s T. Lovšetom na njegovem domu? Je sprevidel, da z SDS ne bo mogel priti do milijončka, pa je stavil na drugega konja.

Črnčec bo lahko štel za velik uspeh, če se ne bo znašel v zaporu. Samo zanj sem prepričan da ne bo šel Janša protestirat ali sveče prižigat pred sodišče.

ZaphodBB ::

nagobčnik je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


dronyx je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

A v Delu, Dnevniku, Siolu, 24UR,... pa tega ne opaziš? Hecno.

Seveda opazim. Pozabil si še omeniti tu zurnal24. Ampak pri teh je kljub vsemu to bolj subtilno, kot na Nova24TV.

Meni se ne zdi nič kaj bolj subtilno. Čisto ista figa je.


Kateri članek v/na Delu, Dnevniku, Siolu, 24ur bi pa bil za tvoje pojme ekvivalenten npr. tistemu na Novi24, da si "jo je" politična nasprotnica na trajektu "luftala" v kratkih hlačah?

Recimo tisti, da je Janša napovedal, da bo SDS postavljala uredniško politiko časopisov.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Wrop ::

dronyx je izjavil:

Wrop je izjavil:

A so Črnčeca na Mladini pozabili vprašati zakaj ni prijavljal KPK nočne (lobistične) sestanke s T. Lovšetom na njegovem domu? Je sprevidel, da z SDS ne bo mogel priti do milijončka, pa je stavil na drugega konja.

Črnčec bo lahko štel za velik uspeh, če se ne bo znašel v zaporu. Samo zanj sem prepričan da ne bo šel Janša protestirat ali sveče prižigat pred sodišče.


Janša res ne. Bo pa to storil Šarec in če bo treba še Mladina.

Wrop ::

ZaphodBB je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


dronyx je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

A v Delu, Dnevniku, Siolu, 24UR,... pa tega ne opaziš? Hecno.

Seveda opazim. Pozabil si še omeniti tu zurnal24. Ampak pri teh je kljub vsemu to bolj subtilno, kot na Nova24TV.

Meni se ne zdi nič kaj bolj subtilno. Čisto ista figa je.


Kateri članek v/na Delu, Dnevniku, Siolu, 24ur bi pa bil za tvoje pojme ekvivalenten npr. tistemu na Novi24, da si "jo je" politična nasprotnica na trajektu "luftala" v kratkih hlačah?

Recimo tisti, da je Janša napovedal, da bo SDS postavljala uredniško politiko časopisov.


Pa slika Grimsa s člani družine. Pa nezakonski otroki kardinalov, pa smrt otroka Princa Teme zaradi uspaval... Pa, da je neka stranka dobila denar iz severa. Pisec nekaj tovrstnih člankov trenutno sedi na stolčku v stranki SD.
Delo, Dnevnik, Siol, itd. nikoli ne pišejo neresic, Nova24Tv pa vedno. "Častna skavtska!" je rekel samooklicani dobro razgledan levičar, ki misli s svojo glavo.

nagobčnik ::

ZaphodBB je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


dronyx je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

A v Delu, Dnevniku, Siolu, 24UR,... pa tega ne opaziš? Hecno.

Seveda opazim. Pozabil si še omeniti tu zurnal24. Ampak pri teh je kljub vsemu to bolj subtilno, kot na Nova24TV.

Meni se ne zdi nič kaj bolj subtilno. Čisto ista figa je.


Kateri članek v/na Delu, Dnevniku, Siolu, 24ur bi pa bil za tvoje pojme ekvivalenten npr. tistemu na Novi24, da si "jo je" politična nasprotnica na trajektu "luftala" v kratkih hlačah?

Recimo tisti, da je Janša napovedal, da bo SDS postavljala uredniško politiko časopisov.


Ekvivalentno je, da se našteti mediji ukvarjajo z izjavami kandidata za mesto PV in da se Nova24 ukvarja z mednožjem politične nasprotnice na trajektu? OK.

juroz ::

OK. mislm če ti tko rečeš pol je OK. OK.

nagobčnik ::

Wrop je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


dronyx je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

A v Delu, Dnevniku, Siolu, 24UR,... pa tega ne opaziš? Hecno.

Seveda opazim. Pozabil si še omeniti tu zurnal24. Ampak pri teh je kljub vsemu to bolj subtilno, kot na Nova24TV.

Meni se ne zdi nič kaj bolj subtilno. Čisto ista figa je.


Kateri članek v/na Delu, Dnevniku, Siolu, 24ur bi pa bil za tvoje pojme ekvivalenten npr. tistemu na Novi24, da si "jo je" politična nasprotnica na trajektu "luftala" v kratkih hlačah?

Recimo tisti, da je Janša napovedal, da bo SDS postavljala uredniško politiko časopisov.


Pa slika Grimsa s člani družine. Pa nezakonski otroki kardinalov, pa smrt otroka Princa Teme zaradi uspaval... Pa, da je neka stranka dobila denar iz severa. Pisec nekaj tovrstnih člankov trenutno sedi na stolčku v stranki SD.
Delo, Dnevnik, Siol, itd. nikoli ne pišejo neresic, Nova24Tv pa vedno. "Častna skavtska!" je rekel samooklicani dobro razgledan levičar, ki misli s svojo glavo.


Mladina ni Delo, Dnevnik, Siol, 24ur, ki so bili našteti kot "ista figa" kot Nova24.

ZaphodBB ::

Ekvivalentno je, da se našteti mediji ukvarjajo z izjavami kandidata za mesto PV in da se Nova24 ukvarja z mednožjem politične nasprotnice na trajektu? OK.

A dotični kandidat za mesto PV pa ni politični nasprotnik? Kaj je to en spin?

Al je težava v tem, da se Princ Teme še ni razkril kot Princesa Teme?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

nagobčnik ::

ZaphodBB je izjavil:

Ekvivalentno je, da se našteti mediji ukvarjajo z izjavami kandidata za mesto PV in da se Nova24 ukvarja z mednožjem politične nasprotnice na trajektu? OK.

A dotični kandidat za mesto PV pa ni politični nasprotnik? Kaj je to en spin?


Lahko rečemo, da je politični nasprotnik, ampak kot kandidat za mesto PV bolj pomemben, njegove izjave in njihova analiza pa tudi, od mednožja bolj marginalne politične nasprotnice na dopustu. Do sem še razumeš?

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

Kaj požareport za svojim paywallom objavi samo eden zapis na dan? Se mi zdi da vsak dan vrže točno eno kost in potem vsi lajajo okrog te kosti. Potem moraš čakati cel dan, da prileti nova kost. To je kot novinarski waterboarding.

Vazelin ::

https://reporter.si/clanek/slovenija/po...

Opa. Izgleda kjer je dim je tudi ogenj. Gestapo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

T-h-o-r ::

Hahaha, Xarec getting blown the fuck out
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Vazelin ::

Noro, če se res prisluškuje poslancem in družinskim članom. Upam da se zgodba razjasni kaj drzi in kaj ne
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

scipascapa ::

Do kdaj ima manekenka čas za mandatarja oz. deadline? Itak bodo predčasne, potem pa spet 40-45% uddeležba.

ZaphodBB ::

nagobčnik je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Ekvivalentno je, da se našteti mediji ukvarjajo z izjavami kandidata za mesto PV in da se Nova24 ukvarja z mednožjem politične nasprotnice na trajektu? OK.

A dotični kandidat za mesto PV pa ni politični nasprotnik? Kaj je to en spin?


Lahko rečemo, da je politični nasprotnik, ampak kot kandidat za mesto PV bolj pomemben, njegove izjave in njihova analiza pa tudi, od mednožja bolj marginalne politične nasprotnice na dopustu. Do sem še razumeš?

Če prav razumem, bi se ti rad vtikal v uredniško politiko nekega medija? Okej. Point taken.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

nagobčnik ::

ZaphodBB je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Ekvivalentno je, da se našteti mediji ukvarjajo z izjavami kandidata za mesto PV in da se Nova24 ukvarja z mednožjem politične nasprotnice na trajektu? OK.

A dotični kandidat za mesto PV pa ni politični nasprotnik? Kaj je to en spin?


Lahko rečemo, da je politični nasprotnik, ampak kot kandidat za mesto PV bolj pomemben, njegove izjave in njihova analiza pa tudi, od mednožja bolj marginalne politične nasprotnice na dopustu. Do sem še razumeš?

Če prav razumem, bi se ti rad vtikal v uredniško politiko nekega medija? Okej. Point taken.


Ponovno narobe razumeš. Govorimo zgolj o tem, kdo je v izvajanju političnih napadov bolj subtilen, kdo pa bolj očiten, tebi je pa zmanjkalo argumentov, zakaj naj bi bila vse "ista figa". Zaradi mene je lahko vsakdo tako subtilen ali očiten kot želi biti in je bil do zdaj.

ZaphodBB ::

nagobčnik je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Ekvivalentno je, da se našteti mediji ukvarjajo z izjavami kandidata za mesto PV in da se Nova24 ukvarja z mednožjem politične nasprotnice na trajektu? OK.

A dotični kandidat za mesto PV pa ni politični nasprotnik? Kaj je to en spin?


Lahko rečemo, da je politični nasprotnik, ampak kot kandidat za mesto PV bolj pomemben, njegove izjave in njihova analiza pa tudi, od mednožja bolj marginalne politične nasprotnice na dopustu. Do sem še razumeš?

Če prav razumem, bi se ti rad vtikal v uredniško politiko nekega medija? Okej. Point taken.


Ponovno narobe razumeš. Govorimo zgolj o tem, kdo je v izvajanju političnih napadov bolj subtilen, kdo pa bolj očiten, tebi je pa zmanjkalo argumentov, zakaj naj bi bila vse "ista figa". Zaradi mene je lahko vsakdo tako subtilen ali očiten kot želi biti in je bil do zdaj.

Jaz nisem rekel, da je vse ista figa. Jaz sem rekel, da drugim očitate to kar sami počnete.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

nagobčnik ::

ZaphodBB je izjavil:


Jaz nisem rekel, da je vse ista figa.


ZaphodBB je izjavil:


Meni se ne zdi nič kaj bolj subtilno. Čisto ista figa je.

MisterM ::

scipascapa je izjavil:

Do kdaj ima manekenka čas za mandatarja oz. deadline? Itak bodo predčasne, potem pa spet 40-45% uddeležba.


Do 28. 2. 2020

ZaphodBB ::

nagobčnik je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Jaz nisem rekel, da je vse ista figa.


ZaphodBB je izjavil:


Meni se ne zdi nič kaj bolj subtilno. Čisto ista figa je.

V smislu subtilnosti ja.

Oziroma, oprosti. Prav imaš. Komentar SDSovega medija je moč razumeti kot šalo na račun politične nasprotnice. Medtem, ko kraval, ki se ga greste ob Janševi humorni izjavi je pa preko vsake mere dobrega okusa.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Črnčec ima veliko kolegov po raznih agencijah še iz časov, ko je bil bestič z Janšo.

Ja, ima pa tudi zelo veliko sovražnikov. To moraš biti res popolni naivnež, da takega človeka inštaliraš v sam kabinet predsednika vlade Republike Slovenije! Saj je vendar jasno, da si si s tem pripeljal strelovod, kamor bo treskalo. Zaposleni v teh agencijah so pa tudi namazani z žavbami in ti podtaknejo kar hočejo. Verjetno so Črnčecu na Sovi rekli, da lahko brez problema zrihtajo službo znanki od premiera, naslednje sporočilo je šlo potem pa na Požareport.

Se spomnim primera (tudi okrog leta 2000) ko je prišel nov minister in so mu podtaknili v podpis nek predpis, ki je bil v nasprotju z veljavnim zakonom. Čez par dni pa je bil članek v Mladini, kako minister ne pozna zakonov. Naključje? Kjer pa. Klasičen nateg, sem pa vedel za kaj gre ker sem vpletene dobro poznal.

Dragi moji, politika je zelo umazan posel! Blagor tistim, ki se lahko preživljajo s čim drugim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

MrStein ::

dronyx je izjavil:

Blagor tistim, ki se lahko preživljajo s čim drugim.

A hočeš reči da politiki tega niso sposobni? Preživljati se s čimerkoli drugim?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ZaphodBB ::

Se spomnim primera (tudi okrog leta 2000) ko je prišel nov minister in so mu podtaknili v podpis nek predpis, ki je bil v nasprotju z veljavnim zakonom. Čez par dni pa je bil članek v Mladini, kako minister ne pozna zakonov. Naključje? Kjer pa. Klasičen nateg, sem pa vedel za kaj gre ker sem vpletene dobro poznal.

To se ni zgodilo samo takrat. To je zgleda kar stalna praksa globoke države (čeprav marsikdo ne verjame, da ta sploh obstaja).
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

dronyx ::

MrStein je izjavil:

dronyx je izjavil:

Blagor tistim, ki se lahko preživljajo s čim drugim.

A hočeš reči da politiki tega niso sposobni? Preživljati se s čimerkoli drugim?

Veliko jih je takih, ki niso nikdar delali nič drugega. Recimo Borut Pahor verjetno in še številni drugi. Kaj konkretno bi lahko delal Borut Pahor? Me prav zanima!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

MrStein ::

A ni bil maneken?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

dronyx ::

MrStein je izjavil:

A ni bil maneken?

Ne bi rekel. Ga pa po svoje razumem, od kje ima tiste napade, da se gre razne poklice. Ob taki karieri, kot piše spodaj, lahko temu rešeš samo STRAN VRŽENO ENO ŽIVLJENJE (vir wiki).

Leta 1988 je v enem od člankov v strankinem tedniku Komunist kritiziral koncept avantgardne vloge partije in razmišljal o sestopu z oblasti. Leta 1989 se je znotraj ZKS začel ustanavljati Demokratični forum, podmladek ZKS. Vodenje je prevzel Pahor. S 26 leti je postal najmlajši član centralnega komiteja Zveze komunistov Slovenije, nato pa še član njegovega predsedstva.

Leta 1990 je bil delegat na zadnjem, januarskem kongresu Zveze komunistov Jugoslavije in ga tudi predčasno zapustil skupaj s celotno slovensko delegacijo.

Borut Pahor je bil podpredsednik Združene liste socialnih demokratov od njene ustanovitve leta 1993 do tretjega kongresa 15. marca 1997, ko je bil z veliko večino izvoljen za predsednika stranke. Leta 1997 je od Janeza Kocijančiča prevzel vodenje Združene liste socialnih demokratov, sedaj Socialni demokrati. ..


Pa takih je v tej državi še na tisoče!

nagobčnik ::

ZaphodBB je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Jaz nisem rekel, da je vse ista figa.


ZaphodBB je izjavil:


Meni se ne zdi nič kaj bolj subtilno. Čisto ista figa je.

V smislu subtilnosti ja.


Česa drugega pa, če se o subtilnosti že od začetka pogovarjamo in ti na to že od začetka odgovarjam?

nagobčnik je izjavil:


Ponovno narobe razumeš. Govorimo zgolj o tem, kdo je v izvajanju političnih napadov bolj subtilen, kdo pa bolj očiten, tebi je pa zmanjkalo argumentov, zakaj naj bi bila našteto "ista figa".


Škripa (tako prej kot zdaj) samo pri utemeljitvi, zakaj naj bi bilo vse "ista figa". Ukvarjanje z mednožjem bolj marginalne politične nasprotnice na dopustu in interpretacija (četudi napačna) izjav kandidata za mesto PV nista ravno "ista figa" kar se subtilnosti/očitnosti napada tiče. Z izjavami političnih nasprotnikov se skoraj vsi mediji pričakovano in upravičeno ukvarjajo, z njihovimi mednožji pa ne ravno, to je nek poseben in dokaj izstopajoč standard.
««
33 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Šarec in odstop vlade, drugič (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6911116 (9608) bluefish
»

Cerar ni več predsednik vlade! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22841436 (34677) Jupito

Več podobnih tem