» »

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Temo vidijo: vsi
««
87 / 93
»»

Invictus ::

mikhaair je izjavil:

NO AYUSO AT VUELTA

According to Bici Pro, UAE Team Emirates decided to not to send Juan Ayuso to the Vuelta.

And this should be the Vuelta team of UAE Team Emirates:

Almeida
A.Yates
Del Toro
Sivakov
Soler
McNulty
Baroncini
I. Oliveira

Manjka Pogačar...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Polda ::

Pogačar manjka ja letos ima zgodovinsko priložnost da bi osvojil trojček. Vuelto bi dobil s ene 15 minut če bi se šparal pa tam za ene 2 minuti.

blink ::

Vuelta 2024
17.8.-8.9.

1. etapa: kronometer Lizbona-Oeiras, 12km, ravninska, start ob 16:23



Prva gorska pa ze v torek s stirimi vzponi (dva 1. kategorije) in zakljuckom na Pico Villuercas.

buttcrack ::

61k višincev jih čaka

val46 ::

Ja, sem gledal...razen obeh kronometrov in morda 5 etape, ki se konča v Sevilli, je več al manj vse gor pa dol. Pa še tista v Sevilli naj bi potekala pri cca 35 stopinjah celzija. Pa sam kot zanimivost, največ višinksih metrov v tem tisočletju jih čaka na letošnji vuelti. To pa ni kar za odmet. Tako da, resnično težka dirka je pred njimi, sploh če vzameš v obzir še vročino španskih mest v tem terminu.

Naj se začne...

Samael ::

Časovnica kronometra https://www.cyclingstage.com/vuelta-202...

Izvleček aktualnejših


18:33 - Adam Yates
18:34 - Cian Uijtdebroeks
18:39 - Lorenzo Fortunato
18:44 - Nairo Quintana
18:46 - David Gaudu
18:54 - Carlos Rodriguez
18:55 - Jo?o Almeida
18:56 - Sepp Kuss
19:06 - Nelson Oliveira
19:08 - Stefan Küng
19:07 - Thomas De Gendt
19:12 - Primoz Roglic
19:14 - Tao Geoghegan Hart
19:17 - Brandon McNulty
19:18 - Wout van Aert
Samael != Samuel

mikhaair ::

Giro je imel tretjino manj visincev...

blink ::

buttcrack je izjavil:

61k višincev jih čaka


Kar je povprecno 2930m na dan! Kot da bi vsak dan imeli gorsko etapo...

Giro 2024: 44650m
Tour 2024: 52320m
Vuelta 2024: 61522m

wcpapir ::

S tem da prvi dan je po spominu nekih 50m višincev :)

nokken ::

blink je izjavil:

Kar je povprecno 2930m na dan! Kot da bi vsak dan imeli gorsko etapo...

Saj jo imajo. Mislim da sem nekje videl da je zgolj ena etapa, ki ni klasificirana kot gorska.

blink ::

nokken je izjavil:

blink je izjavil:

Kar je povprecno 2930m na dan! Kot da bi vsak dan imeli gorsko etapo...

Saj jo imajo. Mislim da sem nekje videl da je zgolj ena etapa, ki ni klasificirana kot gorska.


Takole pravijo na https://www.lavuelta.es/en/overall-route
1 flat stage
5 medium mountain stages
8 mountain stages
2 individual time-trial stages
5 hilly stages (2 with high-altitude finales)

Ena opomba glede casovnic - dokler so na Portugalskem velja zahodnoevropski cas WET (npr. Portugalska 20:00, pri nas 21:00), v Spaniji pa presaltajo na nas srednjeevropski cas CET.

Samael ::

blink je izjavil:

Ena opomba glede casovnic - dokler so na Portugalskem velja zahodnoevropski cas WET (npr. Portugalska 20:00, pri nas 21:00), v Spaniji pa presaltajo na nas srednjeevropski cas CET.


Na to pa sploh nisem pomislil. Pa še pogledal sem za Španijo predno sem prilimal časovnico zgoraj, če je potrebna kakšna opomba glede na naš čas, pa videl, da je enako :)
Samael != Samuel

Samael ::

Precej ok rezultat za Rogliča na ravninskem kronometru - na hitro bi rekel, da da noben neposrednih konkurentov ni pred njim.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Twixz ::

Samael je izjavil:

Precej ok rezultat za Rogliča na ravninskem kronometru - na hitro bi rekel, da da noben neposrednih konkurentov ni pred njim.


Precej OK rezultat?
Človek še čuti hrbet, veš kako poškodbo je dal čez?
8. mesto je ČUDOVIT rezultat!
Mislim da so res velike šanse da so leta 2024 vsi trije grand touri slovenski, kar bi bilo tretjič po Španiji in Veliki Britaniji.
Samo, 65k višincev, na 30+ stopinjah pa ni humano. Čudno da koga ne zagrabi kje..... No, hvalabogu da ga ne.

globoko grlo ::

A to pomen da bo velik odstopov in da to dejansko ni dirka, ampak boj za prezivetje? Nekak v smislu sam prid do cilja, pa si zmagu :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Twixz ::

globoko grlo je izjavil:

A to pomen da bo velik odstopov in da to dejansko ni dirka, ampak boj za prezivetje? Nekak v smislu sam prid do cilja, pa si zmagu :)


Pomoje bolj, "kdo ima višje limit svojih vzdržljivosti". Itak ne boš šel na polno v tem peklu ampak boš taktično se lotil. Šah, ubistvu :)

Samael ::

Twixz je izjavil:

Samael je izjavil:

Precej ok rezultat za Rogliča na ravninskem kronometru - na hitro bi rekel, da da noben neposrednih konkurentov ni pred njim.


Precej OK rezultat?
Človek še čuti hrbet, veš kako poškodbo je dal čez?
8. mesto je ČUDOVIT rezultat!


Kaj se užigaš, kaj sem pa jaz napisal?
Loviš me za besedo, kjer sem izrazil zadovoljstvo, da je ravninski kronometer opravil z odliko, končal na mestu pred vsemi neposrednimi konkurenti, nisem se pa pri tem izrazil povsem tako kot ti? Svašta ...
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Twixz ::

Samael je izjavil:

Twixz je izjavil:

Samael je izjavil:

Precej ok rezultat za Rogliča na ravninskem kronometru - na hitro bi rekel, da da noben neposrednih konkurentov ni pred njim.


Precej OK rezultat?
Človek še čuti hrbet, veš kako poškodbo je dal čez?
8. mesto je ČUDOVIT rezultat!


Kaj se užigaš, kaj sem pa jaz napisal?
Loviš me za besedo, kjer sem izrazil zadovoljstvo, da je ravninski kronometer opravil z odliko, končal na mestu pred vsemi neposrednimi konkurenti, nisem se pa pri tem izrazil povsem tako kot ti? Svašta ...


Na nedeljo se ne mislim kregat s tabo.
Oprosti ker si tako dojel moje besede. Malo svežega zraka pred nevihto ti ne bi škodilo :)

Zimonem ::

Torej se nam v ponedeljek obeta epski boj med vama , ki poznata kolesarstvo ravno tako od daleč.

Zimonem ::

A never zakaj se odpisuje Floriana , kar tako. Deček je dober v hribe in ob morebitnih težavah primoža zna mešat štrene favoritom.

Samael ::

Odpisuje? Najbž si mislil, zakaj se mu ne posveča preveč pozornosti? :)

Verjetno zato, ker ima ekipa kljub njegovemu talentu trenutno na Vuelti tri kolesarje, ki so močnejši oz. imajo prednost pred njim. Tri.
No potem je pa verjetno še nekih dvajset, če ne več drugih, ki ta moment tudi kotirajo višje kot Lipowitz.

Se bo pa verjetno z Rodriguezom, Skjelmosom, Poolom, Uijtdebroeksom, Arensmanom, Riccitellom ... pa še kom potegoval za belo majico.

Odlično! :) ... v super formi je.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

Zgornji komentar mi je dodalo prejšnemu (staremu postu) - pfff...
Samael != Samuel

blink ::

Bravo Rogla! Dobra etapa, lep in strm zadnji vzpon.

oo7 ::

Lepa zmaga. A je tisti drugi malo prehitro slavil ?

Samael ::

Ja, ampak mislim, da bi ga vseeno prehitel.

Zanimiv je tudi razplet glede nekaterih ostalih - glede na to, da je šele prva bolj resna etapa.
Yates in Carapaz minuto pa pol zadaj. Izgleda, da bo moral Yates delati za Almeido.
Mladca Cian in Florian še nekoliko več. Tudi Rodriguez se je prehitro izgubil.
Sivakov se je vrnil po Kussa.
Martinez že 4 minute zadaj, Tao pa celo sedem.

Pozitivno me je presenetil Landa.
Samael != Samuel

no comment ::

Samael je izjavil:

Ja, ampak mislim, da bi ga vseeno prehitel.

Ja, danes je zgledalo kot "se bom delal, da se že veselim, da bo zgledalo kot da sem zaradi tega zgubil šprint"... Ni bilo kot v primeru Alaphillipa.

val46 ::

Samael je izjavil:

Ja, ampak mislim, da bi ga vseeno prehitel.

Zanimiv je tudi razplet glede nekaterih ostalih - glede na to, da je šele prva bolj resna etapa.
Yates in Carapaz minuto pa pol zadaj. Izgleda, da bo moral Yates delati za Almeido.
Mladca Cian in Florian še nekoliko več. Tudi Rodriguez se je prehitro izgubil.
Sivakov se je vrnil po Kussa.
Martinez že 4 minute zadaj, Tao pa celo sedem.

Pozitivno me je presenetil Landa.

Zakaj bi se pa Sivakov vrnil po Kussa? Ne zastopim tega. Landa je pa že na touru pokazal dobro formo, sam tam je res bil kot super pomočnik Remcotu, zato ni moral biti v ključnih trenutkih zraven do ciljne črte. Je pa vseeno na koncu osvojil skupno 5 mesto, tako da od njega je bilo za pričakovati tak rezultat sedaj, ko cela ekipa dela zanj.

Mene je bolj Yates razočaral, oziroma si nisem mislil, da lahko toliko izgubi že na prvi gorski etapi. Ampak, je šele začetek, tako da nekih hudih predvidevanj že zdaj ne bi delal.
Je pa super, da je Primož zgleda predelal tisto poškodbo, ker roko na srce, če bi ga res toliko oviralo in bolelo, kot se je pisalo pa govorilo, dvomim da bi danes zmagal. In kdor je gledal celotno etapo, se je videlo, da RedBull Bora gre danes po zmago. Drugače si res ne morem predstavljati, zakaj bi celih 160km do tistega zadnjega vzpona narekovali tempo.

nokken ::

Sicer je res sele prva prava etapa, pa vseeno. Landa ni v nikakrsni super formi. Ce se zadnje 3km ko so prisli na "normalno" cesto ne bi gledali, bi danes Landa kasiral pol minute, minimum. Tako da da ni da je ravno brez problema drzal. Kuss, ki je po zagotovili nekih kavc strokovnjakov poleg Roglica edini favorit je pokazal kje realno je (vedno bil in verjetno vedno bo)... dalec zadaj. Ja bo kaksna etapa, kjer se mu bo odpeljalo, ampak bo tudi par taksnih (kot vedno), ko bo kasiral 10min, tako da realno res ne vem od kje ljudem ideje, da je Kuss glavni favorit. Ce brani lansko (podarjeno) zmago se ne pomeni, da ima realne opcije za karkoli. Je pa res, da je konkurenca letos verjetno se za razred slabsa kot je bila na Giru. Najprej sem mislil da bosta Almeida in Yates precej hud oreh, pa je Yates po moje ze danes zakljucil borbo v GC, Almeida je bil pa tudi vse prej kot suveren.

Samael ::

nokken je izjavil:

Je pa res, da je konkurenca letos verjetno se za razred slabsa kot je bila na Giru.

A se ti zdi? Po mojem si malo pozabil.
Meni deluje pretty much enako. Mislim, še kolesarji so bolj kot ne isti oz. če bi neposredno primerjal (brez Pogačarja in Rogliča seveda), se mi zdi da je na Vuelti kvečjemu še kakšen močnejših več, ne manj, tako da to lahko debatiramo če je Geraint Thomas še vedno boljši od Almeide, Yatesa, Rodrigueza, itd... vse ostalo je pa praktično enako, ne razred slabše.

Top 10 Giro 2024
1. Tadej Pogacar
2. Daniel Felipe Martínez + 9.57
3. Geraint Thomas + 10.26
4. Ben O’Connor + 12.09
5. Antonio Tiberi + 12.52
6. Thymen Arensman + 14.33
7. Einer Rubio + 15.56

8. Jan Hirt + 18.05
9. Romain Bardet + 20.32
10. Michael Storer + 21.11

(mogoče sem koga spregledal, ampak vsi odebeljeni so tudi danes na Vuelti - priznam pa, da nimam v glavi niti nisem pogledal odstopov z Gira)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Twixz ::

Danes sem s sinom šel prvič po novi trasi, tako imenovani "Štrekni" od Mislinje do Velenja, da Primožu zaželiva srečo na Vuelti.
Mater se je splačalo. :))

EDIT: P.S.
39 stopinj in taka etapa? Tour se lahko skrije. Moje mnenje ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

Zimonem ::

Samael je izjavil:

nokken je izjavil:

Je pa res, da je konkurenca letos verjetno se za razred slabsa kot je bila na Giru.

A se ti zdi? Po mojem si malo pozabil.
Meni deluje pretty much enako. Mislim, še kolesarji so bolj kot ne isti oz. če bi neposredno primerjal (brez Pogačarja in Rogliča seveda), se mi zdi da je na Vuelti kvečjemu še kakšen močnejših več, ne manj, tako da to lahko debatiramo če je Geraint Thomas še vedno boljši od Almeide, Yatesa, Rodrigueza, itd... vse ostalo je pa praktično enako, ne razred slabše.

Top 10 Giro 2024
1. Tadej Pogacar
2. Daniel Felipe Martínez + 9.57
3. Geraint Thomas + 10.26
4. Ben O’Connor + 12.09
5. Antonio Tiberi + 12.52
6. Thymen Arensman + 14.33
7. Einer Rubio + 15.56

8. Jan Hirt + 18.05
9. Romain Bardet + 20.32
10. Michael Storer + 21.11

(mogoče sem koga spregledal, ampak vsi odebeljeni so tudi danes na Vuelti - priznam pa, da nimam v glavi niti nisem pogledal odstopov z Gira)

Daj se ti strezn. Pa vsaj letnice zadeni.

Samael ::

@Zimonem, matr si ti en nergač. A počneš še kaj drugega v življenju, kot da jamraš, jamraš in še bolj jamraš? Kaj sem ti jaz kriv, če nisi za med ljudi? :)

@nokken, če si mislil konkurenco lanskega Rogličevega, ne letošnjega Tadejevega Gira, sem te razumel narobe.
Samael != Samuel

blink ::

nokken je izjavil:

Je pa res, da je konkurenca letos verjetno se za razred slabsa kot je bila na Giru. Najprej sem mislil da bosta Almeida in Yates precej hud oreh, pa je Yates po moje ze danes zakljucil borbo v GC, Almeida je bil pa tudi vse prej kot suveren.


Giro: vsi svezi, hladneje, manj visincev, pod 25. na UCI lestvici je bil zgolj Pogacar
Vuelta: marsikdo ima v nogah ze vsaj en GT letos ali poskodbo, vrocina 35-40 stopinj, ogromno visincev, cel kup kolesarjev pod 25. na UCI lestvici (Roglic, Van Aert, Yates, Almeida, Landa, Kuss, Rodriguez, McNulty)

Tour je bil smetana smetane in Vuelta avtomatsko izgleda kot "popravni izpit za tretjekategornike", ampak tale konkurenca zgoraj tudi slucajno ni slaba.

Groot ::

Konkurenca na letošnji Vuelti niti približno ni slabša kot na letošnjem Giru. Kdor to trdi naj si malo pogleda sezname kolesarjev in njihove uvrstitve. Giro letoa je bil otroški vrtec, pač Pogačarjeva hitra napoved udeležbe že v lanski jeseni je naredila svojo selekcijo.

Poleg tega pa je trasa letošnje Vuelte ena najtežjih ever na katerikoli 3-tedenski dirki.

mikhaair ::

Zgleda hočejo narediti dirko izjemno težko z brutalnimi klanci. Vendar dirko naredijo težko tekmovalci.

globoko grlo ::

Nope! Klanci nardijo dirko tezko. Tekmovalci se pa sam zgonjo na klancih. Zdej, ce je nekdo svetlobna leta pred drugimi, ni dirka zaradi tega nic tezja.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Utk ::

Ni res. Klanci sami po sebi niso težki. Vsak šprinter jih odpelje, tudi veliko amaterjev. Vprašanje pa je kako hitro se gre gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Invictus ::

no comment je izjavil:

Samael je izjavil:

Ja, ampak mislim, da bi ga vseeno prehitel.

Ja, danes je zgledalo kot "se bom delal, da se že veselim, da bo zgledalo kot da sem zaradi tega zgubil šprint"... Ni bilo kot v primeru Alaphillipa.

No, se je lepo videl kako je preklinjal, ko je opazil, da ga je Roglič prehitel...

Za Kussa se je pa pokazalo kam spada...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

nokken ::

Ja lahko je vec kolesarjev v top 25 ampak bodimo posteni, prav veliko vloge to ne igra. Kdo je realno konkurencen za GC se ve in to razni O'Connor, Tiberi, Arensman, Kuss in podobni niso. Nikoli niso bili in precej verjetno nikoli ne bodo (no pustimo mogoce Tiberiju se malo casa ceprav dvomim). To je druga (ali bolj realno celo tretja) liga. Mogoce je ravno zaradi Almeide in Yatesa (oba sta realno tudi druga liga in ne top GC riderja) stvar vsaj malo zanimiva, ampak realno je to dirka, ki jo mora Roglic dobiti z eno nogo. Ce je ne bo, se bo moral precej zamisliti o svojem polozaju, precej verjetno pa je, da bodo enako naredili tudi njegovi sefi.

Utk ::

Ce je ne bo, se bo moral precej zamisliti o svojem polozaju, precej verjetno pa je, da bodo enako naredili tudi njegovi sefi.

In kaj bojo naredili, če slučajno ne zmaga Roglič? Kupili Pogačarja, Jonasa, Remca ali tega, ki bo prehitel Rogliča? Nič od tega ni strašno realno. Trenutno imamo samo 2 GC-ja, ki če se pojavita na 3 tedenski, bo en od njiju stoprocentno zmagal. Za njima Roglič, Remco, za tema dvema pa še par ostalih. Če ne pride do kake večje pizdarije znotraj ekipe, nihče od teh ne bo menjal ekipe. Bori ostane samo da najde nekoga novega, ki bo v naslednjih letih konkurenčen, ampak to je zelo long shot...
V resnici bi bilo bolje najt še kakega dobrega pomočnika, če bo v tem problem na vuelti. Bomo videli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

nokken ::

Ja tocno to kar si napisal v zadnjem stavku. Je to tako tezko razumeti? Pac ne bo ekipa okoli Roglica pac pa nekoga drugega, ki mogoce drugo leto ne bo konkurencen, bo pa cez dve ali tri leta.

Utk ::

In zakaj ta čas ne bi imel Rogliča za GC in novega za pomočnika, če je res tak talent?

mikhaair ::

Poslušal popkast, ki je gostil Milana Eržena. Zanimivo razmišljanje oz. uvid v zgodbo o OI. Vedno se ponavlja ta zgodba funkcionarskih kruhoborcev v slovenskem športu...

nokken ::

Ce smo cisto posteni je Erzen (bil) eden od njih ;)
@Utk zakaj ne? Ker nikogar ne zanima 4. mesto na GT-ju, se manj pa "borba za zmago" do 7 etape nato pa odstop. Ce imas taksno ekipo potem imas druge cilje in gres na GT po kaj drugega kot "po zmago" za katero ves da ne bos niti blizu nje, kar pa posledicno pomeni, da Roglic ni vec zanimiv.

T440 ::

Seveda.
Zato je nokken uspel narediti tako dobro, dolgo in mednarodno uspešno kariero v kolesarstvu. O, wait....

Utk ::

Aha, zdaj ne samo da ne bo zmagal, še 4. bo komaj.
Roglič je zanimiv dokler prinaša več denarja kot odnaša, vse drugo je nepomembno. Če ne bo več konkurenčen niti za vuelto, bo to sam prvi vedel, in mu bo cena padla, ali bo pa končal, če se mu ne bo več dalo. Ampak zaenkrat je še zmeraj v vsaj top 5 GC-jev, ekip je pa vseeno malo več kot 5, tako da dvomim, da se mu bojo kar tako odpovedali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

nokken ::

Utk je izjavil:

Aha, zdaj ne samo da ne bo zmagal, še 4. bo komaj.
Roglič je zanimiv dokler prinaša več denarja kot odnaša, vse drugo je nepomembno. Če ne bo več konkurenčen niti za vuelto, bo to sam prvi vedel, in mu bo cena padla, ali bo pa končal, če se mu ne bo več dalo. Ampak zaenkrat je še zmeraj v vsaj top 5 GC-jev, ekip je pa vseeno malo več kot 5, tako da dvomim, da se mu bojo kar tako odpovedali.

Daj poskusi vsaj dvakrat prebrati preden bluzis. Vem da si funkcionalno nepismen pa vseeno. Ce ze pametujes vsaj preberi in prebiraj toliko casa da bos vsaj na priblizno razumel tisto na kar zelis odgovarjati. Preberi prvo kar sem napisal. Mogoce ko bos prebral 10x ti bo jasno, da sem pred eno uro napisal to, kar si sedaj izumil ti.

Groot ::

nokken je izjavil:

Ja lahko je vec kolesarjev v top 25 ampak bodimo posteni, prav veliko vloge to ne igra. Kdo je realno konkurencen za GC se ve in to razni O'Connor, Tiberi, Arensman, Kuss in podobni niso. Nikoli niso bili in precej verjetno nikoli ne bodo (no pustimo mogoce Tiberiju se malo casa ceprav dvomim). To je druga (ali bolj realno celo tretja) liga. Mogoce je ravno zaradi Almeide in Yatesa (oba sta realno tudi druga liga in ne top GC riderja) stvar vsaj malo zanimiva, ampak realno je to dirka, ki jo mora Roglic dobiti z eno nogo. Ce je ne bo, se bo moral precej zamisliti o svojem polozaju, precej verjetno pa je, da bodo enako naredili tudi njegovi sefi.


Za nekoga, ki tako rad poudarja kako vrhunski športnik je bil in ne vem kaj vse, imaš pa najbolj možno gostilniško razmišljanje. Po tvoji logiki (ne šteje koliko kolesarjev iz top 25 je tam) bi namreč tako ali tako mogli kar odpovedati Vuelto ker se nista prikazala Pogačar in Vingegard. Itak je vse to brezveze ker je druga ali tretja liga ali kako že.

Ah ja, si kar navaden gostilniški Joža, ki je najbrž 2 leti malo športal v osnovni šoli pa so ga vsi drugo prehiteli, sedaj pa pač neizživete sanje stresa po forumih.

Twixz ::

Groot je izjavil:

nokken je izjavil:

Ja lahko je vec kolesarjev v top 25 ampak bodimo posteni, prav veliko vloge to ne igra. Kdo je realno konkurencen za GC se ve in to razni O'Connor, Tiberi, Arensman, Kuss in podobni niso. Nikoli niso bili in precej verjetno nikoli ne bodo (no pustimo mogoce Tiberiju se malo casa ceprav dvomim). To je druga (ali bolj realno celo tretja) liga. Mogoce je ravno zaradi Almeide in Yatesa (oba sta realno tudi druga liga in ne top GC riderja) stvar vsaj malo zanimiva, ampak realno je to dirka, ki jo mora Roglic dobiti z eno nogo. Ce je ne bo, se bo moral precej zamisliti o svojem polozaju, precej verjetno pa je, da bodo enako naredili tudi njegovi sefi.


Za nekoga, ki tako rad poudarja kako vrhunski športnik je bil in ne vem kaj vse, imaš pa najbolj možno gostilniško razmišljanje. Po tvoji logiki (ne šteje koliko kolesarjev iz top 25 je tam) bi namreč tako ali tako mogli kar odpovedati Vuelto ker se nista prikazala Pogačar in Vingegard. Itak je vse to brezveze ker je druga ali tretja liga ali kako že.

Ah ja, si kar navaden gostilniški Joža, ki je najbrž 2 leti malo športal v osnovni šoli pa so ga vsi drugo prehiteli, sedaj pa pač neizživete sanje stresa po forumih.


Haha, daj ne piši bedarij, če vidiš da človek misli da je Roglič z zjebanim hrbtom brez konkurence na 39° in klancih da še marsikdo peš ne pride do vrha. :))
Je pa res, da je še sam rekel da to sploh ni hotel, če bi ga vprašali. Tako ga pa niso in ni hotel pustit ekipe na cedilu.

nokken ::

Groot je izjavil:

Za nekoga, ki tako rad poudarja kako vrhunski športnik je bil in ne vem kaj vse, imaš pa najbolj možno gostilniško razmišljanje. Po tvoji logiki (ne šteje koliko kolesarjev iz top 25 je tam) bi namreč tako ali tako mogli kar odpovedati Vuelto ker se nista prikazala Pogačar in Vingegard. Itak je vse to brezveze ker je druga ali tretja liga ali kako že.

No ja, potem je definitivno vazno ce so na Vuelti Van Aert. Rodriguez in podobni. So top 25 kolesarji in to je vse kar steje. Pustimo da se nikoli nihce ni bil med top kaj pa vem 50 v GC ampak ja. Glede tega, da nikogar ne zanima 4 mesto v GC pa poglej kaj je par let nazaj rekel Erzen sam o tem, koliko ekipo kot je Bahrain zanima borba za 4, 7 ali 12 mesto v GC.

Groot je izjavil:

Ah ja, si kar navaden gostilniški Joža, ki je najbrž 2 leti malo športal v osnovni šoli pa so ga vsi drugo prehiteli, sedaj pa pač neizživete sanje stresa po forumih.

Kaj ti verjames je tvoj problem, ampak tvoje frustracije projecirat na druge, o katerih ne ves cisto nic, je vseeno malo mimo. Pa ce bos imel lepsi dan zaradi tega kar veselo.
««
87 / 93
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Olimpijske igre Francija 2024 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
21910063 (2900) Hypathia
»

Doping v vrhunskem športu

Oddelek: Loža
434044 (1736) nokken
»

Tour de France 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5411275 (8977) harvey
»

tour de france

Oddelek: Loža
333561 (2852) IČA

Več podobnih tem