» »

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Temo vidijo: vsi
««
62 / 77
»»

Utk ::

Nič narobe, če si čuden, da se hvališ s tem po internetu, no, to je pa čudno.
Ne vem zakaj zaboga bi nek Slovenec, oz. katerikoli ne-Nizozemec, navijal za TJV, če ne dela tega zarad Rogliča. To nima nobenga smisla niti logike.

PacificBlue ::

It's unfair.

I’m out.
:3

Utk ::

Ja, 3 nevtralni se strinjajo, da to ni ničemur podobno. Ampak očitno imamo na slotechu čast gostiti takega poznavalca kolesarstva, ki razume to "taktiko". Nihče drug je ne.

Utk ::

https://twitter.com/Laura_Meseguer/stat...

Tako to delajo Kolesarji. V nasprotju s pi***i...

mikhaair ::

V TJV bi tudi nekemu lahko zrasla jajca in bi rekel, da se vozi za rdečo majico.

GupeM ::

wcpapir je izjavil:

Seveda je ni napadel, potem bi jo vzel ne pa da je zadnjoh par 100m bremzal da ni vzel majice.

Samo utrdil je polozaj TJV.

Res je. Če pogledate posnetek tiste etape, se res super vidi, kako zadnjih nekaj 100 m zažarijo zavorni diski na Jonasovem kolesu in tudi nekaj malega dima se ven izvije.

/s
@wcpapir, ali si res tako zabit, ali se samo sprenevedaš, je težko reči, se pa nekako nagibam k prvem. Ko te bom srečal in te bom ene dvakrat fajn na gobec, nato te bom še zbrcal na tleh, na koncu bom pa ponehal, preden te ubijem, te tudi nisem napadel? Če ni te napadel, bi te ubil.

Badwolff ::

Kot nevtralen gledalec, zdaj ko je jasno, da Rogla ne bo, sem razpet med to, da po eni strani privoščim Kuusu, po drugi pa je prav, da zmaga najboljši, kar je Jonas.

xgeorgex ::

Kar naj zmaga Jonas, veliki slovenski junak TDF23

Utk ::

Badwolff je izjavil:

Kot nevtralen gledalec, zdaj ko je jasno, da Rogla ne bo, sem razpet med to, da po eni strani privoščim Kuusu, po drugi pa je prav, da zmaga najboljši, kar je Jonas.

Poglej si filmček na prejšni strani iz eurosporta. Ja, Jonas je boljši, ampak brez Kussa bi imela in Roglič in Jonas kar nekaj skupnih zmag manj ko jih je Kuss vlekel. Tudi takrat bi kdaj lahko šel Kuss po etapo, pa je ostal z enim ali drugim. Zdaj imata priložnost, da mu malo povrneta. Mislim da Roglič ne bi včeraj tako pelau, če ne bi to delal prej Jonas. Če je nekomu v ekipi dovoljeno gledat na svojo rit, zakaj ne bi še on, ki je spravil ekipo na ta nivo. Čisto lahko pa da mu bo čez en mesec žal, da je to včeraj naredu. Čeprav ni nič takega naredu, ekipa se je očitno dogovorila, da bo Roglič vzel etapo, in v tem primeru bi Jonas lahko ostal s Kussom. Nobene škode ne bi naredu s tem sebi, bi pa pomagal Kussu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

nokken ::

Utk je izjavil:

https://twitter.com/Laura_Meseguer/stat...

Tako to delajo Kolesarji. V nasprotju s pi***i...

Tako delajo loserji. Sicer se ostalim loserjem to zdi cool, ampak to je pa to. Opravicevati se, ker je nekoga odpsrintal? Resno??? Sem mislil da je dirka, ne group ride.
Glede "vracanja" pa samo ena stvar (no ali pa par njih)... Mogoce se kavc komentatorjem, ki nikoli niso bili v nobenem sportu, zdi super cute da bi zmagal en noname domestique, vsem ostalim, ki so zraven se pa to ne zdi tako zelo super ideaj... sploh tistim, ki hodijo okoli sponzorjev, rihtajo denar in konec koncev krotijo napetosti v ekipi. Imas nekoga, ki baje zasluzi par miljonov na sezono (o teh pravljicah mogoce kdaj drugic) in imas nekoga, ki zasluzi malo boljso placo nekoga v pisarni. In ja dajmo tiste velezvezde zadolziti, da na tretji najvecji in najpomembnejsi tekmi v svetu kolesarstva, za kao miljone nosijo bidone in slepajo enega delavca. Vse zaradi "vracila uslug". Verjamem da se tebi to zdi cool, s poslovnega (in vseh ostalih) pogleda pa niti ni tako zelo cool. Da ne omenjam, da nekdo, ki je dvakrat zmagal Tour, ali 3x Vuelto in 1x Giro v glavi ni pripravljen biti pomocnik... nikomur niti svojemu najboljsemu prijatelju, pa dvomim da je Kuss od kateregakoli od teh dveh najboljsi prijatelj. Ti ljudje so tam da zmagujejo ne nosijo bidone in tudi placani so za to. Pusti tiste PR puhlice, ki jih oba stresata v intervjujih, ker pac so le to... brezpomenske izjave kako je vse oh in sploh in vazno da se zabavamo.

no comment ::

Utk je izjavil:

https://twitter.com/Laura_Meseguer/stat...

Tako to delajo Kolesarji. V nasprotju s pi***i...

Verjetno nisi ujel, ko je pol minute prej, ena pi**a prepustila zmago Kolesarju.

RintFDG ::

Tu se je Zalar dobro razpisal: https://drugarunda.si/spanska-zajfnica/
Pri Rogli imam občutek, da hoče bit všečen in noče izpast peezda. Tu romantika in všečnost nimata kaj iskat. Samo gas!

Twixz ::

Utk je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Kot nevtralen gledalec, zdaj ko je jasno, da Rogla ne bo, sem razpet med to, da po eni strani privoščim Kuusu, po drugi pa je prav, da zmaga najboljši, kar je Jonas.

Poglej si filmček na prejšni strani iz eurosporta. Ja, Jonas je boljši, ampak brez Kussa bi imela in Roglič in Jonas kar nekaj skupnih zmag manj ko jih je Kuss vlekel. Tudi takrat bi kdaj lahko šel Kuss po etapo, pa je ostal z enim ali drugim. Zdaj imata priložnost, da mu malo povrneta. Mislim da Roglič ne bi včeraj tako pelau, če ne bi to delal prej Jonas. Če je nekomu v ekipi dovoljeno gledat na svojo rit, zakaj ne bi še on, ki je spravil ekipo na ta nivo. Čisto lahko pa da mu bo čez en mesec žal, da je to včeraj naredu. Čeprav ni nič takega naredu, ekipa se je očitno dogovorila, da bo Roglič vzel etapo, in v tem primeru bi Jonas lahko ostal s Kussom. Nobene škode ne bi naredu s tem sebi, bi pa pomagal Kussu.


Precej hinavsko, Rogla je pokrival napade in vlekel Kussa ko je Jonas napadel, zdej ko je pa Rogla natempiral je pa Jonas pustil Kussa zadaj.
Kuss pa še vseeno elegantno 8 sekund ubranil, pa to ne z ekipnim kolegom.

Super napisano na RTV, kaj je hotel z izjavo da "hoče da zmaga Kuss" povedal Jonas in sicer, citiram "Želim si, da zmaga Sepp, ne pa Primož, potem raje zmagam jaz.".

Ja Jonas, dober si, lačen zmag ampak upam da gresta Rogla in Kuss k eni drugi ekipi. Bedak zarukan.

xgeorgex ::

A ne navijamo več za Jonasa? Sprašujem za prjatla

Utk ::

Jaz nikoli nisem in res ne vidim razloga da bi.

Gambino ::

Marsi komu tukaj ni jasno, da je prihodnost TJV v Jonasu in ne Primožu. Ekipa bi bila neumna, če bi prepustila zmago nekomu drugemu, če vedo, da je Jonas za par razredov boljši od ostalih. Trenutno je Jonas najboljši GT voznik, to bi moralo biti vsakemu jasno. In žalostno bi bilo, da se takemu šampionu ne pusti zmagat!

Samael ::

RintFDG je izjavil:

Tu se je Zalar dobro razpisal: https://drugarunda.si/spanska-zajfnica/
Pri Rogli imam občutek, da hoče bit všečen in noče izpast peezda. Tu romantika in všečnost nimata kaj iskat. Samo gas!

Na momente se mi zdi, kot da bi povzel izseke nekaterih naših komentarjev :)
Samael != Samuel

no comment ::

Twixz je izjavil:


Ja Jonas, dober si, lačen zmag ampak upam da gresta Rogla in Kuss k eni drugi ekipi. Bedak zarukan.

V drugi ekipi ne bo nič lažje premagati Vingegaarda. Kar Pogačarja vprašaj...

Tip je trenutno predober za vse ostale. Mi ga zato malo težko gledamo, ker premaguje Slovenca, ki bi drugače skupaj verjetno pobrala vse GTje v tem obdobju. Sedaj ga težko prebavljajo še vsa angleško govoreča socilana omrežja (enako veliko "ljubezeni" izkazujejo tudi Rogliču), ker globoko v sebi vsi vedo, da zlahka kadarkoli sleče Kussa. Še vedno pa ne vemo, če ga dejansko bo.

PacificBlue ::


Na momente se mi zdi, kot da bi povzel izseke nekaterih naših komentarjev :)



Če smo pa poznavalci8-)
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Zvezdica27 ::

sem rekel da ne bom, pa se bom oglasil...

obadva, najprej Jonko, včeri pa Primzi, sta pokazala, da sta obični pički... kapetana gor ali dol, lastne majice ne napadeš, če ni mrknila. Ker ni mrknila (bli so prvi trije), sta obadva obični pički. Jonas še bolj, ker bi lahko Kussa vlekel in pokazal, da ni tak ribič, kot je.

Hoho, kako bodo finance TJV trpele--- mislim, da je z njimi fertig, od zdaj naprej je cela karava proti njim najverjetneje, tudi MOvistar bi rajš Carapaza vlekel, kot še enkrat Roglo ;)

Zelo zanimiva vuelta...

zz

T440 ::

Zvezdica spet ne razume dobro :D

no comment ::

Zvezdica27 je izjavil:


Hoho, kako bodo finance TJV trpele--- mislim, da je z njimi fertig, od zdaj naprej je cela karava proti njim najverjetneje, tudi MOvistar bi rajš Carapaza vlekel, kot še enkrat Roglo ;)
Predstavljaj si kako bodo finance cvetele, če Kuss (kljub barbarskim napadom dvakratnega zmagovalca Toura in trikratnega zmagovalca Vuelte ter Gira) herojsko ubrani rdečo do Madrida.

Zvezdica27 je izjavil:


Zelo zanimiva vuelta...
Pa so pred 10 dnevi rekli, da je konec. TVJ si zasluži ekstra nagrado.

Zvezdica27 ::

ja, hecno je, da je sedaj Kuss edina rešitev za celo TJV, ker sponzorji zdajle po moje že obračajo telefone. Hoho... USA trg bo zdaj rešil Kussovo rdečo majico.

In Rogla tudi ne bo mogel prestopiti - kam pa, če osnov kolesarstva ne razume... saj ga noben pameten ne bo hotel... da bo štihnu lstno ekipo takoj, ko bo lahko skočil... ooo kaka blamaža, sploh za Roglo. Vinko s pogodbo je sicer malo na boljšem.

T440 - jaz sem bivši tekmovalec v kolesarstvu, razumem jaz mičkn boljše kot ti. Ja, gre se za GC, sam... ta dva sta popušila GC in še kaj tisti trenutek, ko je mrknil Remco, Kussu se je pa izšlo s pobegom. Vuelta (in pro šport) ni samo tistih zadnih 3 km Angliruja, ampak je še vse okoli, vključno s 23,5 urami pred in po Angliruju in 364 dnevi, ki sledijo do naslednjega...

Je pa ena stvar: nove generacije lahko to spremenijo - sam po moje ne za skoz, ker ne gre celo sezono štihati lastno ekipo... kako tekmo pa. Sicer pa tole ni bilo edino štihanje v hrbet včeraj ;)

Top reality show. To pa to, bi rekel oni lepi, kaj je že...

zz

wcpapir ::

no comment je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:


Hoho, kako bodo finance TJV trpele--- mislim, da je z njimi fertig, od zdaj naprej je cela karava proti njim najverjetneje, tudi MOvistar bi rajš Carapaza vlekel, kot še enkrat Roglo ;)
Predstavljaj si kako bodo finance cvetele, če Kuss (kljub barbarskim napadom dvakratnega zmagovalca Toura in trikratnega zmagovalca Vuelte ter Gira) herojsko ubrani rdečo do Madrida.

Zvezdica27 je izjavil:


Zelo zanimiva vuelta...
Pa so pred 10 dnevi rekli, da je konec. TVJ si zasluži ekstra nagrado.

Kar nekaj, pred kom pa se naj brani Kuss, nihče ne ogroža majice (zaenkrat).

49106 ::

Nihče razen JV in PR

no comment ::

wcpapir je izjavil:


Kar nekaj, pred kom pa se naj brani Kuss, nihče ne ogroža majice (zaenkrat).

90% anglosaksonskega sveta bo Kussovo zmago razumelo kot zmago kolesarja, ki bi, če ne bi bilo kolesarstvo v domeni sprijenega Kontinenta, imel pred to zmago že vsaj enaindvajset drugih GT zmag. Tokrat pa je končno, kljub najbolj umazanim trikom, ki smo jih dosedaj videli v kolesarstvu, odbil vse napade.

Tako kot bo Slovenec čez deset let razlagal, da Roglič nikoli ni osvojil Toura samo zato, ker je bil v TJV.

T440 ::

Zvezdica27 je izjavil:

ja, hecno je, da je sedaj Kuss edina rešitev za celo TJV, ker sponzorji zdajle po moje že obračajo telefone. Hoho... USA trg bo zdaj rešil Kussovo rdečo majico.

In Rogla tudi ne bo mogel prestopiti - kam pa, če osnov kolesarstva ne razume... saj ga noben pameten ne bo hotel... da bo štihnu lstno ekipo takoj, ko bo lahko skočil... ooo kaka blamaža, sploh za Roglo. Vinko s pogodbo je sicer malo na boljšem.

T440 - jaz sem bivši tekmovalec v kolesarstvu, razumem jaz mičkn boljše kot ti. Ja, gre se za GC, sam... ta dva sta popušila GC in še kaj tisti trenutek, ko je mrknil Remco, Kussu se je pa izšlo s pobegom. Vuelta (in pro šport) ni samo tistih zadnih 3 km Angliruja, ampak je še vse okoli, vključno s 23,5 urami pred in po Angliruju in 364 dnevi, ki sledijo do naslednjega...

Je pa ena stvar: nove generacije lahko to spremenijo - sam po moje ne za skoz, ker ne gre celo sezono štihati lastno ekipo... kako tekmo pa. Sicer pa tole ni bilo edino štihanje v hrbet včeraj ;)

Top reality show. To pa to, bi rekel oni lepi, kaj je že...

zz

Že mogoče, da si bivši tekmovalec, razumeš kolesarstva pa ravno ne….

a) Drži, da zna fajn pokat v TJV, ampak pravi razlogi so drugje in so se pričeli z nepričakovano najavo, da pride Jonas na Vuelto…. Tam je šef ekipe zajebal zadeve, in od tedaj dalje je žur…

b) Drugi zajeb je bil Jonas, ki je šel po že obstoječem 1-2-3 v GC v napad, preskočil Roglo, čeprav je tisti dan Rogla še supportiral Kussa in ga dobre pol km pred ciljem tudi še počakal….

c) Sedaj pa vse skup zgleda, kot da ne Jonas ne Rogla nočet prehiteti Seppa (ker bi lahko po skokih vozila hitreje), Rogli gre na qu*ac (upravičeno po mojem), da ga je Jonas v skupnem preskočil (čeprav so na uvodnem kronometru zgubljal cajt prav zaradi Jonasa), Jonas pa ne more prenest, da bi bil v skupnem Rogla pred njim…

d) Zdaj, scenarija sta dva: Rogla in Jonas se počita za GC in je Kuss tu le collateral damage ali pa oba supportirata Seppa, pri čemer pa je potem na koncu pič*a Jonas, ki je znotraj ekipe preskočil drugega kolega…

Jasno pa je, da Rogla in Jonas nista (in ne moreta biti) kolega..

Zvezdica27 ::

Jonasov napad niti ni bil sporen - pritisk na druge, podpora Rogle je bila logična. Vsaj na uč je to edina razlaga. Včeraj bi Jonko bolje naredil, da bi ostal s Kussom, pa bi vsi rekli, skok naprej Rogle, pač kotra scenarij.

Ja, težko je razumeti tole, ko so se sami spravili v ta položaj, Remco jih je dobro zjebal, nevede, haha... ko je mrknil.

Je pa res eno: tolk kot so ti kri švicali (vseh 170) da so do tja prišli in po 2 tednih še Angliru... kaj tem v glavi dela... ne ve noben, niti jaz (sem zdržal pol sezone). Je pa show dober.

V glavnem, da sem jaz tam šef, bi bil red že včeraj - ali pa bi PR s Kussom vred govoril že prvi dan, da bo majico dal Jonasu ali Rogli in bi bilo to to. Tko pa je melodrama, da boljše ni. Je pa TJV pred razpadom, ker tkole ne more iti dalje.

Komaj čakam danes. Oni danes in do nedelje vozijo že tour 24... Uf.

zz

Utk ::

Ne vidim kje je zvezdica napisal kaj dosti proti temu. Zakaj morate nekateri kontrirat, tudi ko se v resnici strinjate? Vsi normalni tu se strinjamo, da je Jonas izpadel pizda, Roglič mu pa skuša pokazat, da tudi on nekaj pomeni, po drugi strani pa noče delat škode Kussu.

wcpapir ::

Jonasov napad niti ni bil sporen - pritisk na druge, podpora Rogle je bila logična. Vsaj na uč je to edina razlaga. Včeraj bi Jonko bolje naredil, da bi ostal s Kussom, pa bi vsi rekli, skok naprej Rogle, pač kotra scenarij.


Kuss jima je po radiu rekel naj gresta.

Zvezdica27 ::

Rogla dela škodo Kussu, sploh pa ekipi, včeraj direkt, ker je Jonasa vlekel... jaz nisem videl, da ni vedel ali gas ali poačakti. rešuje pač svojo rit - kaže vsem, da je sposoben zmagati grand tour, pa ne more, ker mu ekipa ne pusti. Po moje že menja ekipo, ker logike za taktiko TJV ni... sam kdo ga bo vzel (te izkušnje pa nimam, mogoče ga to dela bolj zaželenega, po moje sicer ne).

Kaj je Kuss rekel, vesta le on in direktor. Mogoče je pa rekel, wait, please? Saj pravim... z vidika ekipe je TJV fertig, ker po etapi je spet rekel, da bo skušal zmagati, da je rabil sekunde Landi...

Kdor je tudi kdaj kaj ekipnega igral, točno ve, da je štala. Uf. Pa to je boljše kot Bergdoktor!

zz

wcpapir ::

Medtem ko so ga večkrat citirali in povedali kaj je rekel in sta po tem pospešila, si lahko mislimo, da ni rekel naj počakata :)

Kdo pa mu je rekel, da ne sme zmagati ? Ne razumem zakaj tako razmišljaš, je kdo kaj kje kdaj omenil ?

Samael ::

Še pogled Valjavca kot direkten odgovor na nekatere romantične bučke "bivšega tekmovalca" zgoraj.

Kolesarstvo si zunanji opazovalci, kot kaže, predstavljamo preveč romantično, pravi. "Vsak bi si želel videti zmago Kusa, to bi bilo zelo človeško, je tako dober, pa tako pomaga, ampak na koncu te romantike preprosto ni." Ampak, a ne bi bila zmaga Kussa morda dobra tudi za Rogliča in Vingegaarda? Ne bi s tem slovenski in danski as nenazadnje kupila še večjo Američanovo predanost?
"V bistvu to niti ni vprašanje predanosti. Če ne ubogaš in greš, če ne narediš tistega, za kar si plačan in zaradi česar te v ekipi sploh imajo, te zamenjajo, vzamejo drugega. Tudi tu ni nobene romantike. Kuss je pač kupljen za pomočnika in on ima pač to nalogo za opraviti. Tako je.
Moje mnenje je, da mora zmagati najboljši. Pa tudi, če pogledamo z druge plati, kaj pa če zmaga Kuss, ki je samo pomočnik? Kaj pa to pomeni za Primoža? Je on nato že tretja violina v ekipi?" se sprašuje Valjavec.

Vir: https://siol.net/sportal/kolesarstvo/sa...
Samael != Samuel

wcpapir ::

Ampak letos vseeno gledamo in bomo gledali romantiko ane?

Utk ::

Očitno so danes prišli k pameti. Ti pa misliš, da so danes odvozili narobe. Ker da je bilo prav danes in prejšne dni pač ni nobene logike.

Zvezdica27 ::

prišel je telefonski klic in danes so vsi pridni ;)

Kaj a misliš, da je v firmi šef najbolj sposoben? Tako kot fuzbal, je tudi kolesarstvo slika življenja... noro zanimiva vuelta, samo iz drugih razlogov.

zz

PacificBlue ::

Sepp Kuss: " I was a bit scared when Jonas started to pull because he's so strong but he rode super for me. Today, we rode a more defensive tactic, which we agreed before the Angliru stage. There's always some mistakes but that's human nature."
I’m out.
:3

wcpapir ::

Utk je izjavil:

Očitno so danes prišli k pameti. Ti pa misliš, da so danes odvozili narobe. Ker da je bilo prav danes in prejšne dni pač ni nobene logike.

Jaz mislim da so superiorni že celotno vuelto, to kažejo tudi številke in ranking.


Mi je pa všeč gledati to izvedbo cvetja v jeseni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wcpapir ()

wcpapir ::

Utk je izjavil:

Očitno so danes prišli k pameti. Ti pa misliš, da so danes odvozili narobe. Ker da je bilo prav danes in prejšne dni pač ni nobene logike.

Da ti razjansim kaj gledaš, gledaš 145 bebcev ki se jim ne da vozit kolo ampak jim je pač to služba in zraven 145 lenuhov so trije iz TJV. Eden ki je drugače pomočnik ampak je po naključju dobil rdečo majico, folk je zagrabil in posral cel X (bivši Tweeter) ter enega ribiča, ki je ves utrujen od TDF ter slovenčka rogliča, ki je 3 mesece treniral sedaj pa igra Polde Bibiča iz cvetja v jeseni.

Manjka nam še en igralec to je 149ti igralec Remco. Reprezentančni fuzbaler, ki pozimi fura fuzbal med sezono pa kolesari. V bistvu pa je edini, ki se mu kolesarit sploh da na tej Vuelti in dokazuje zgoraj opisano iz dneva v dan-hčije po celotnem pelotonu a ga nihče ne bo niti povohal ker ni zanimiv...kot neki dvorni norček, ki bi mu še komisarji dali za kak špik ker je edini ki povečuje gledanost te limonade.

Ker drugo leto...v kolikor TJV ne razpade ne bomo gledali nekih jakih trotedenskih dirk, čez zimo se imate čas pripravit iz različnih branž skupaj in gremo konkurirat, ker tole je žalost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wcpapir ()

val46 ::

Največji navijač TJV in po 3 kolesarjih te ekipe na prvih treh mestih pravi da je to vse skupaj žalost? Kaj je s tabo? Bi rad da bi bil še ne vem, Kelderman al pa Tratnik na 4tem mestu?

globoko grlo ::

Zakaj se je remco spet trkal po glavi?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

no comment ::

Presenečen nad vsemi čestitkami Kussu za zmago na Vuelti tule. Wait what? Noben? En dan nazaj so se nekateri skoraj vžgali od jeze, ko se mu je malo zmanjšala prednost do drugega. Ok, bom pa prvi.

Bravo!

(sicer pa naravi nisem navijač, ampak včasih mi je kdo bolj simpatičen kot ostali. najraje bi videl v Madridu v rdečem Rogliča, ampak po tistem srečnem pobegu Kussa, moči Vingegaarda in nemoči ostalih, je bilo hitro jasno, da to letos verjetno ne bo mogoče)

PacificBlue ::

Saj veš, da Vuelte še ni konec?
I’m out.
:3

xgeorgex ::

Jonas Vingegaard before the start of stage 19 for Danish television:
,,I will ride for Kuss winning now. It would feel greedy taking the jersey from Sepp. I wasn't sure what to do yesterday when Kuss got dropped, but that's why I did not passed Roglič yesterday to take less bonus seconds. I want Kuss to win [the GC], so I don't think there is any doubt about what my tactics will be today."

no comment ::

PacificBlue je izjavil:

Saj veš, da Vuelte še ni konec?

Saj veš, da je dirka za majico lahko končana še preden je konec dirke?

xgeorgex je izjavil:

Jonas Vingegaard before the start of stage 19 for Danish television:
,,I will ride for Kuss winning now. It would feel greedy taking the jersey from Sepp. I wasn't sure what to do yesterday when Kuss got dropped, but that's why I did not passed Roglič yesterday to take less bonus seconds. I want Kuss to win [the GC], so I don't think there is any doubt about what my tactics will be today."

Vingegaard torej ni bil p***a.

SHOCKER!!!

Utk ::

Vingegaard torej ni bil p***a.

Seveda je bil, to so mu napisal v PR službi, ko so se spravili k pameti.

PacificBlue ::



Saj veš, da je dirka za majico lahko končana še preden je konec dirke?


Tudi v primeru, če Kuss odstopi?

Bomo Kussu lepo čestitali, ko v rdeči majici prevozi ciljno črto v Madridu;)
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

no comment ::

Utk je izjavil:

Vingegaard torej ni bil p***a.

Seveda je bil, to so mu napisal v PR službi, ko so se spravili k pameti.

Itak.

Zakaj ni PR še Kolesarju nekaj spisal? Trenutno je najbolj osovražen kolesar. Še preden so mu oprostili Mäderja, je dobil sedaj še Kussa...

Utk ::

Če je res od začetka želel, da Kuss zmaga in je tam napadel zato, da je vzel drugo mesto od Rogliča, je samo še večja pizda.

no comment ::

Utk je izjavil:

Če je res od začetka želel, da Kuss zmaga in je tam napadel zato, da je vzel drugo mesto od Rogliča, je samo še večja pizda.

Če ga ne bi prehitel, bi Kolesar lahko imel motiv prehiteti Kussa. Če pa je Pizda pred Kolesarjem, Kolesar ne more zmagat Vuelte, ker Pizda ve, da ga Kolesar ne more dropnit.
««
62 / 77
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doping v vrhunskem športu

Oddelek: Loža
433695 (1387) nokken
»

Tour de France 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5410773 (8475) harvey

Jani Brajkovič

Oddelek: Loža
364047 (832) ZLOky
»

tour de france

Oddelek: Loža
333419 (2710) IČA

Več podobnih tem