» »

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Temo vidijo: vsi
««
60 / 77
»»

GupeM ::

Ja, saj ekipna tekma skakalcev je tudi. Individualna pa ne.

Zigerion ::

Padec Tratnika na spustu :(

Zigerion ::

Popravek: TJV pravi da je imel težavo s kolesom in da je vse OK.

Bezukhoff ::

Well, damn, že enourna masturbacijska seansa eurosportovih komentatorjev na Remca Evenpoela, a to dobijo plačan PR? :))

nokken ::

Utk je izjavil:

Kako Roglič včeraj ni koristil Kussu? Ko je videl, da bo za Kussom v pobegu vlekel Masa je upočasnil, ko se je pa končno otresel Masa pa vseeno na cilj prišel tik za Kussom. A ne bi bilo z njegove perspektive lažje, če bi ignoriral Masa, z njim priključil Kussu, ter Kussa v ciljnem šprintu, kjer je močnejši, najbž prehitel? To, da ni vlekel Masa za Kussom je pa kaj, če ne pomoč?

Ne rečem, da vem kaj veliko o taktiki v kolesarstvu, ampak ti očitno pa ne veš ničesar. Kako zaboga bi koristilo Rogliču, če bi konkurenta vlekel za sabo? Konkurente se otrese z napadom, ne pa da jih vlečeš za seboj.
Roglič dirka na končno zmago, ne pa za drugo mesto v neki etapi.

O ljubi bog... clovek ti skoraj narise kaj in kako in ti mu reces da nima pojma o kolesarstvu in taktiki. Vcasih bi bilo mogoce res boljse, ce se ne bi spuscal v teme o katerih ne ves cisto nic, ampak res cisto nic, za povrhu pa se nekoga, ki nekaj le ve in ga stvar vec kot ocitno, za razliko od tebe, zanima, "zabijes" s projeciranjem tvojega nepoznavanja doticne teme na njega.

Utk ::

Bomo videli vas 2 strokovnjaka, ki oba pravita, da Kuss ni GC material. Jaz ne bi ravno stavil, da bo zmagal, pravim pa da ga bi TJV lahko povlekel do zmage, če bi hotel. Če bo Jonas ga napadal, pa pač ne bo zmagal.

Tako da čez en teden se bom jaz opravičil vama ali pa vidva meni. S tem da jaz sem že priznal, da nisem strokovnjak za taktike. Vidva pa še bosta...

Samael ::

Utk je izjavil:

Bomo videli vas 2 strokovnjaka, ki oba pravita, da Kuss ni GC material. Jaz ne bi ravno stavil, da bo zmagal, pravim pa da ga bi TJV lahko povlekel do zmage, če bi hotel. Če bo Jonas ga napadal, pa pač ne bo zmagal.

No shit Sherlock, a spet odkrivaš toplo vodo?
Poveš nekaj najbolj očitnega, nekaj kar že dan ali dva govorimo vsi (pa zgolj tebi ni jasno, kaj pomeni, da je dirke praktično konec, če se ne zgodi kaj nepričakovanega), kot da se je samo tebi, geniju posvetila lučka.

Glej, ti bom pomagal, Sherlock:

Samael je izjavil:

Ne morem si pomagati, da mi Vuelta zdajle ne bi postala nekoliko manj zanimiva.
Saj vem, da je še prezgodaj in res upam da odpad Remca, Almeide, pa najbrž še koga, ne pomeni, da bodo črno-rumeni s takšno dominacijo samo še vzdrževali status quo in bo o zmagovalcu odločil dogovor med njimi.


nokken je izjavil:

... Tako da ja, Vuelte je precej verjetno konec, vrstni red pa tudi dolocen tak kot je, razen ce Kuss ne bo imel noro slabega dneva in ne bo odpadel pri normalnem tempu. Ker ne Roglic ne Vingegaard ga ne bosta napadala in si skoraj upam staviti da je to ze zmenjen koncni vrstni red, ostali so pa kot prvo brez ekip razen mogoce Ayuso in Soler, in/ali dalec prevec zadaj da bi se lahko karkoli se spremenilo.


Samael je izjavil:

Ja, to sem mislil včeraj s tistim, ko sem rekel, da mi je z odpadom Remca, Almeide itd... letošnja Vuelta postala nenadoma nekoliko manj zanimiva. Če se ne zgodi kaj drastičnega je tekmovanja kot takšnega najbrž konec.
Dva, ki bi lahko vozila agresivneje se bosta najbrž nazaj držala in če se Kuss ravno ne zlomi na Angliruju (kar pa tudi zdaj ko lahko brez prisile vozijo svoj tempo ni najbolj verjetno) se zadeve ne bodo več spremenile.


Torej kaj točno si ugotovil Sherlock? A da Roglič in Vingegaard najbrž ne bosta napadala Kussa in bo ta, če se ne zgodi kaj nepredvidljivega, odkolesaril v sončni zahod? Ja, vemo.
Samael != Samuel

Anney ::

Še enkrat, ne bo in ne sme po ekipnem protokolu, razen če se interno zmenijo (in mu zmago dodelijo). Ali bo zmagovalec Jonas ali pa Rogla, bodo pa šli na 1, 2,3.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Samael ::

Anney, po mojem (ugibam seveda), so se že dogovorili in če se Kuss ravno ne zlomi, ona dva ne bosta vozila agresivno - kar mi je na nek način škoda, ker je potemtakem prave dirke že teden pred koncem konec. Sem nekako več upal od Vuelte s takšno zasedbo.
Samael != Samuel

Utk ::

Samael je izjavil:

Utk je izjavil:

Bomo videli vas 2 strokovnjaka, ki oba pravita, da Kuss ni GC material. Jaz ne bi ravno stavil, da bo zmagal, pravim pa da ga bi TJV lahko povlekel do zmage, če bi hotel. Če bo Jonas ga napadal, pa pač ne bo zmagal.

No shit Sherlock, a spet odkrivaš toplo vodo?
Poveš nekaj najbolj očitnega, nekaj kar že dan ali dva govorimo vsi (pa zgolj tebi ni jasno, kaj pomeni, da je dirke praktično konec, če se ne zgodi kaj nepričakovanega), kot da se je samo tebi, geniju posvetila lučka.

Glej, ti bom pomagal, Sherlock:

Samael je izjavil:

Ne morem si pomagati, da mi Vuelta zdajle ne bi postala nekoliko manj zanimiva.
Saj vem, da je še prezgodaj in res upam da odpad Remca, Almeide, pa najbrž še koga, ne pomeni, da bodo črno-rumeni s takšno dominacijo samo še vzdrževali status quo in bo o zmagovalcu odločil dogovor med njimi.


nokken je izjavil:

... Tako da ja, Vuelte je precej verjetno konec, vrstni red pa tudi dolocen tak kot je, razen ce Kuss ne bo imel noro slabega dneva in ne bo odpadel pri normalnem tempu. Ker ne Roglic ne Vingegaard ga ne bosta napadala in si skoraj upam staviti da je to ze zmenjen koncni vrstni red, ostali so pa kot prvo brez ekip razen mogoce Ayuso in Soler, in/ali dalec prevec zadaj da bi se lahko karkoli se spremenilo.


Samael je izjavil:

Ja, to sem mislil včeraj s tistim, ko sem rekel, da mi je z odpadom Remca, Almeide itd... letošnja Vuelta postala nenadoma nekoliko manj zanimiva. Če se ne zgodi kaj drastičnega je tekmovanja kot takšnega najbrž konec.
Dva, ki bi lahko vozila agresivneje se bosta najbrž nazaj držala in če se Kuss ravno ne zlomi na Angliruju (kar pa tudi zdaj ko lahko brez prisile vozijo svoj tempo ni najbolj verjetno) se zadeve ne bodo več spremenile.


Torej kaj točno si ugotovil Sherlock? A da Roglič in Vingegaard najbrž ne bosta napadala Kussa in bo ta, če se ne zgodi kaj nepredvidljivega, odkolesaril v sončni zahod? Ja, vemo.

Ja, danes je vsak lahko Sherlock, ampak dajmo pogledat kaj sta pisala vidva prejšni teden. Da Kuss nima šans zmagat.

Samael ::

Jaz še vedno tako mislim. Razen, če se v ekipi dogovorijo, da Roglič in Vingegaard ne vozita na zmago in jo PREPUSTITA Kussu.
Je razlika ane?
Samael != Samuel

Utk ::

Če praviš, da nekdo ni GC material, po drugi strani pa praviš, da ga lahko premaga samo zmagovalec toura in morda zmagovalec gira, potem sori, ne vem v katero šolo kolesarstva si hodil, ampak očitno nimaš pojma. Normalno, za nazaj je vsak kavč selektor pameten, ampak če bi bil pol tolk pameten kot misliš da si, bi takoj napovedal, da ima Kuss šanse, takoj ko je vzel rdečo, ali pa vsaj po TT.

Samael ::

O ffs... s teboj se pa res ne da, a? Kar nekaj melješ in melješ v tri krasne ...
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Utk ::

Če si neka pizda, ki se obrača po vetru, hoče pa ostat pametna, potem se zmano res ne da, to je res.
Če si nekaj trdil, stoj za tem ali pa reci, da si se motil. Ne bit pizda.

Samael ::

lol, tvoja funkcionalna pismenost oz. (ne)razumevanje prebranega pa res šepa. A si imel že od nekdaj takšne težave?

No, pa poglejmo še enkrat.

Utk je izjavil:

Samael je izjavil:

Utk je izjavil:

Bomo videli vas 2 strokovnjaka, ki oba pravita, da Kuss ni GC material. Jaz ne bi ravno stavil, da bo zmagal, pravim pa da ga bi TJV lahko povlekel do zmage, če bi hotel. Če bo Jonas ga napadal, pa pač ne bo zmagal.

No shit Sherlock, a spet odkrivaš toplo vodo?
Poveš nekaj najbolj očitnega, nekaj kar že dan ali dva govorimo vsi (pa zgolj tebi ni jasno, kaj pomeni, da je dirke praktično konec, če se ne zgodi kaj nepričakovanega), kot da se je samo tebi, geniju posvetila lučka.

Glej, ti bom pomagal, Sherlock:

Samael je izjavil:

Ne morem si pomagati, da mi Vuelta zdajle ne bi postala nekoliko manj zanimiva.
Saj vem, da je še prezgodaj in res upam da odpad Remca, Almeide, pa najbrž še koga, ne pomeni, da bodo črno-rumeni s takšno dominacijo samo še vzdrževali status quo in bo o zmagovalcu odločil dogovor med njimi.


nokken je izjavil:

... Tako da ja, Vuelte je precej verjetno konec, vrstni red pa tudi dolocen tak kot je, razen ce Kuss ne bo imel noro slabega dneva in ne bo odpadel pri normalnem tempu. Ker ne Roglic ne Vingegaard ga ne bosta napadala in si skoraj upam staviti da je to ze zmenjen koncni vrstni red, ostali so pa kot prvo brez ekip razen mogoce Ayuso in Soler, in/ali dalec prevec zadaj da bi se lahko karkoli se spremenilo.


Samael je izjavil:

Ja, to sem mislil včeraj s tistim, ko sem rekel, da mi je z odpadom Remca, Almeide itd... letošnja Vuelta postala nenadoma nekoliko manj zanimiva. Če se ne zgodi kaj drastičnega je tekmovanja kot takšnega najbrž konec.
Dva, ki bi lahko vozila agresivneje se bosta najbrž nazaj držala in če se Kuss ravno ne zlomi na Angliruju (kar pa tudi zdaj ko lahko brez prisile vozijo svoj tempo ni najbolj verjetno) se zadeve ne bodo več spremenile.


Torej kaj točno si ugotovil Sherlock? A da Roglič in Vingegaard najbrž ne bosta napadala Kussa in bo ta, če se ne zgodi kaj nepredvidljivega, odkolesaril v sončni zahod? Ja, vemo.



No, daj se še malo porepenči zdaj.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Utk ::

Jaz tudi dvomim, da bi bil Kuss GC material.

Tudi tisto zgoraj o Kussu, ki skozi dirke 15 dni reže zrak polovici pelotona ... a si ga zamenjal za Gesinka? Kuss nam pade v oči zaradi tistih nekaj izjemnih kilometrov skozi dve ali tri gorske etape v treh tednih, ravno tolikokrat ga pa tudi zmanjka, ne pa ker bi tri tedne švical za druge.
Včeraj mu je uspel sicer presenetljivo dober kronometer in če se mu nekako "userje" bom zelo zelo presenečen, ampak dvomim.

To je pa sveti peter napisal, a ne da?

Samael ::

Ne, to sem jaz napisal. Kot tudi:

Samael je izjavil:

Jaz še vedno tako mislim. Razen, če se v ekipi dogovorijo, da Roglič in Vingegaard ne vozita na zmago in jo PREPUSTITA Kussu.
Je razlika ane?


In, kateri del ti je pa zdaj pretežko razumeti?
Samael != Samuel

Utk ::

Napisal sem čist jasno kater del mi ni jasen. Ampak ti si kot stekel pes ko ti nekdo pokaže nelogičnost. Ne bom ponavljal, je vse napisano in si lahko prebereš.

Samael ::

Nelogičnost je samo v tvoji betici ker prebiraš in razumeš selektivno, kot ti v danem momentu ustreza.
No, daj potrudi se in nam razloži, kateri del okoli tega, da še vedno mislim, da Kuss ni GC material in bo dobil Vuelto (po vsej verjetnosti prvič in zadnjič) samo, če se ji ostala dva odrečeta, ti ni jasen?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Utk ::

Ta, da potem imamo na svetu vsega 3 GC materiale, od tega 2 Slovenca, pa še za ta 2 Slovenca nismo ziher, ker nista še dokazala, da sta sposobna premagat Jonasa.

Samael ::

No, saj evo, selektivno branje in zapolnjevanje vrzeli v nerazumevanju z domišljijo ... Saj vem, da je bila napaka, se sploh zapletati s teboj, ker boš itak, kot vedno, gonil svoje in si tolmačil odgovore tako, kakor najbolj ustreza tvoji domišljiji, ne pa kot so dejansko zapisani. Tu človek preprosto ne more "zmagati" :D
Samael != Samuel

Utk ::

Če se je človek očitno motil in tega noče priznat, je tudi čisto pošteno da ne zmaga.

Samael ::

Kar ne moreš se sprijazniti pa ne :P Še najbolj hecno je pa, kako si si vbil v betico, da sem spremenil mnenje, potem pa nekako ni šlo tako, kot si si zamislil in mi postegel z "Ne bom ponavljal, je vse napisano" :D
Samael != Samuel

Utk ::

Se pravi zate Kuss ni GC material, ker obstaja možnost, da ga premaga zmagovalec Toura.
Lej, sej ok, če tako misliš, samo da bo jasno s kakšnim poznavalcem imamo opravka.

Samael ::

Kdo pa ste vi? A imaš ti en malo kompleksa? :D
Samael != Samuel

Utk ::

Poglej zgodovino kdo je začel kompleksat.

T440 ::

Nekaj ste slabe volje.
Zmagovalca Vuelte bo še vedno verjetno odločil Angliru. Kaj mislite, da se je Ayuso že dokončno sprijaznil s 4. mestom in se sedaj samo še pelje do Madrida? Še vedno mislim, da bo vsaj tam vozil agresivno in napadal in če mu bodo 1-2-3 lahko vsi sledili, se med seboj verjetno res ne bodo napadali. Če bo pa takrat kdo od njih imel slab dan, potem pa se bodo karte mešale na novo.

val46 ::

Pozabljate, da je do konca še 7 dni dirkanja. Vse se lahko še zgodi...od slabega dne nekoga(primer Remcota), padca(Primož "simdrom"), kot tudi kake bolezni. A to da je mel primož masko med intervijuji nikogar ne skrbi? Res upam da samo zaradi preventive, ampak dan danes ni nič nenavadnega, da kdo zboli ob takih naporih.

Drugače pa ja, če ne poseže vmes neka "višja sila" in bo TJV tako dominantna kot je bila do sedaj, so najbrž res prva tri mesta oddana in najbrž tudi odločena. Če bi bil na prvem mestu in v rdečem nekdo drug od TJV kot Kuss(z izjemo Jonasa in Primoža), bi najbrž se še vedno ona dva "udarila" za zmago. Ampak ker je to Kuss, ki je obema že večkrat pomagal do zmag, verjamem da že zaradi tega ne bo prišlo do obračunavanja med njimi. Sam osebno menim, da je Kuss sposoben v klanec držati tako Ayusa kot Massa, tako da sem skoraj prepričan, da je to to letos od Vuelte. Govorim če bo vse v mejah normale. Če se pa karkoli zgodi od zgoraj naštetega, pol je pa še vse odprto. Ampak to bi bilo isto, ne glede na to, kdo od te trojice TJV bi bil v rdečem.

globoko grlo ::

Tipicni egotripi obritonozcev, pejte si ga na balanco drkat pa v rdeco vozt, degeni eni.

Kje so admini k jih rabs?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: T440 ()

nokken ::

globoko grlo je izjavil:

Tipicni egotripi obritonozcev, pejte si ga na balanco drkat pa v rdeco vozt, degeni eni.
Kje so admini k jih rabs?

Za razliko od tvojega zelo konstruktivnega prispevka, kajne?

val46 ::

globoko grlo je izjavil:

Tipicni egotripi obritonozcev, pejte si ga na balanco drkat pa v rdeco vozt, degeni eni.

Kje so admini k jih rabs?

In kaj si hotu povedat s tem tvojim zmazkom od posta? Da bi ga rad fasal globoko v grlo al kaj?

globoko grlo ::

Hahaha, resnica boli, pejte drug druzga po jajckih bozat, k ste tolk bogi.

Prepucavate se v nedogled, ko vam pa to v fris vrzem, se pa jokate, degencki eni.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

Samael ::

"Cilj je bil, da grem na etapno zmago in dobim nekaj točk na gorskih ciljih, vendar sem čutil, da so bile noge še vedno težke po sobotnem dnevu. Vedel sem, da bo zame težko, če bo na zadnjem vzponu prišlo do pospeševanja. Preveč svežih kolesarjev je bilo, da bi se lahko z njimi soočil," je Remco Evenepoel povzel nedeljsko dogajanje na Vuelti, potem ko je v soboto osvojil etapo.

Aktiven je bil vse od štarta, ko je velikokrat skušal priti v beg, vendar mu niso pustili veliko manevrskega prostora, da bi mu uspel podvig. Šele po osemdesetih kilometrih, ko je prišel na vrsto prvi gorski cilj. Takrat so kolesarji Jumbo-Visme umirili tempo v ozadju. "Vseskozi so pazili name, ker so se bali, da bom pridobil čas v generalni razvrstitvi. Jonasu Vingegaardu sem moral desetkrat razložiti, da ne tekmujem več na generalno razvrstitev. Niso mi verjeli, a na koncu k sreči so."

Url: https://siol.net/sportal/kolesarstvo/ev...


Hehe, tole me je nasmejalo. Ne da se Danec :)
Samael != Samuel

PacificBlue ::

Remco je Belgijec, z velikim egom. Včasih je to dobro, včasih pa tudi ne:)
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Samael ::

Z Dancem sem mislil Vingegaarda - "ki mu je bilo treba desetkrat povedati, da se jim zaradi njega ni treba več gnati" - hehe :)
Ampak ja, kakor nekateri ne marajo Belgijca zaradi njegovega jezika, se mi zdi, da kdaj pove samo to, kar si mislijo vsi, pa so tiho. Sam ne vidim to nujno kot nekaj negativnega, ali kot aroganco. Ob vsem tem človek kdaj kar pozabi, kako mlad je ta kolesar.
Samael != Samuel

Zimonem ::

Remcov fant je kar kul. Tipičen nogometaš. Zanimivo, ampak za pozabit.

dunda ::

Po eni strani je ena sitnoba in arogantnež, po drugi pa mu moram priznati, da kdaj res direktno pove, kar mu gre (organizatorjem ali komu drugemu). Pa še marsikaj se mu dogaja (pes, kovid, trčenje v cilju ...).
Po svoje je kar zanimivo, da je tudi tak tip v karavani. Tudi njegovi uspehi so kar zavidljivi.
https://www.kacnje.eu

GupeM ::

Toliko o tem, da je kolesarstvo ekipni šport.

Samael ::

Čudna popotnica za jutrišnjo dirko, ki bi znala biti odločilna.
Samael != Samuel

wcpapir ::

Super delo, napad TJV utrjevanje terena na prvih pozicijah in Kuss ostaja v rdeči majici.

Jutri bo prav zanimiva etapa. Palecgor

Utk ::

GupeM je izjavil:

Toliko o tem, da je kolesarstvo ekipni šport.

wcpapir bo seveda vztrajal na tem. Čeprav so njegovi posti nevredni wcpapirja na katerem so napisani.

wcpapir ::

Kaj tocno je TJV naredila slabega za ekipo danes?

Zigerion ::

Objektivno nič slabega, ampak je vseeno ta poteza vsaj malo neokusna. Z vidika nas, pristranskih navijačev, bi pa lahko pustili da jih Rogla nabije v ciljnem šprintu :).

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Utk ::

Jonas je brez potrebe napadel Kussa. Če je že imel tolk moči bi ga vlekel v nekem tempu, da ga ne bi mogel napasti niti nihče drug.

Eurosport komentator je reku temu unorthodoxed način branjenja rdeče majice. Potem se pa še popravu, da je unorthodoxed v tem primeru understatment, ampak kaj pa bivši profesionalni kolesar ve, če imamo tu slotech inteligenzo.

Zigerion je izjavil:

Objektivno nič slabega, ampak je vseeno ta poteza vsaj malo neokusna. Z vidika nas, pristranskih navijačev, bi pa lahko pustili da jih Rogla nabije v ciljnem šprintu :).

Roglič vuelte ne more letos dobit, to je jasno že vsaj en teden, tako da smo komot objektivni. Sem pa prepričan, da bi Roglič Kussu pomagal kolk bi lahko, ne ga pa štihal v hrbet kot to dela Jonas. Sej meni je vseeno, se grem pa stavit, da se bo to Jonasu v naslednjih tourih maščevalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Groot ::

Ja tole danes je bil pa jasen pokazatelj da lahko v TJV pleše samo še Vinge. Povsem nepotreben napad, ko bo lahko brez najmanjših težav še zadnji teden lepo v miru peljali Kussa do končne zmage. Ja Primož žal priložnosti za zmago ni dobil, ampak mislim da bi z veseljem videl Kussa zmagati.

Sam jutri pričakujem Vingija v rdečem, bo pa zanimivo kaj se bo zgodilo čez zimo. Morda razdelijo GTje med njih 3 že vnaprej da bo mir v hiši, morda pa vidimo tudi kakšno večjo razpoko.

oo7 ::

Jonas je pezde po domače povedano.

GupeM ::

Ma kakšen pezde neki. Jonas je team player. V tako opevanem ekipnem športu, kjer medaljo dobi posameznik. On hoče samo dobro ekipi, ne glede na to, kdo bo končni zmagovalec. Briga njega, ali je prvi, drugi ali tretji. Važno, da bojo vsi trije iz iste ekipe.

V bistvu bi mu prav privoščil jutri ali v četrtek takšno etapo, kot jo je imel Remco zadnjič. Se pa bojim, da bi bili pri TJV tako pametni, da bi Primožu in Seppu ukazali, da mu morata pomagat.

no comment ::

Nisem pričakoval napada Vingegaarda. Ampak še vedno je danes položaj TJV boljši kot včeraj. Imajo dva kolesarja, ki sta oba več kot dve minuti pred drugimi. Do danes so imeli samo enega takega. Danes še nismo dobili odgovora koga preferirajo pri TJV in ali je Vingegaard soliral.

Jutri pričakujem*, da bo Vingegaard zadolžen za Kussa, Roglič proste roke, da naredi podobno razliko do Kussa kot danes Vingegaard. Če bo imel noge, seveda. Če se Mas ali Ayuso otreseto Kussa, imata Roglič in Vingegaard proste roke. Še vedno mislim, da je za TJV marketinško mnogo več vredna zmaga Kussa kot pa Vingegaarda, da ne govorimo o Rogliču. Seveda pa ne bodo vztrajali pri Kussu za vsako ceno.

* Seveda pa upam na nekaj čisto drugega, bolj norega, da bo še malo zanimivo... ;)

GupeM ::

Ja, res je. So v še boljši poziciji, kot so bili prej. Če preslikamo zadevo v košarko, je to tako, kot da so prej vodili 130:65, 3 minute do konca, zdaj pa vodijo 150:67, dve minuti in pol do konca. Čeprav je razlika med prej in zdaj velika, pa na nek način ni razlike.
««
60 / 77
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doping v vrhunskem športu

Oddelek: Loža
433695 (1387) nokken
»

Tour de France 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5410773 (8475) harvey

Jani Brajkovič

Oddelek: Loža
364047 (832) ZLOky
»

tour de france

Oddelek: Loža
333419 (2710) IČA

Več podobnih tem