» »

Avtobus parkiran na cesti

Avtobus parkiran na cesti

Temo vidijo: vsi

seba993 ::

Kolega ma problem in sicer da majo pr sosedu kmečki turizem in ko pridejo busi so vedno parkirani tako da mu blokirajo dostop do zemljišča. Občasno celo parkirani na njegovem.
Zdj me pa zanima kaj mu svetujete kako naj ukrepa. Je lasnikom že povedal svoje in očitno drgač ku z javnimi ustanovami negre. Tut policijo že poklical vendar dokler pridejo busa več ni.

MihaK3 ::

Eno podobno zadevo smo rešili s parimi "lane dividerji" - se pravi tisti dolgi betonski bloki, ki so ponekod na sredi avtocest (cca 3 tone eden). Samo če bo s tem še sebi zaprl dostop, potem pač to ni to...

Pobes ::

Najbolje bi bilo da bi se z sosedi zmenil. Nevem do kakšnega zemljišča mu zapirajo pot in to rabi vsak dan tam. Jaz imam podobno situacijo, vendar sosedom dovolimo da parkirajo avtobuse na naše dvorišče pred hišo. Je pa res da imamo dvorišče kjer lahko parkira 10 avtobusov brez problema. Če rabim dvorišče jim pač povem da naj mi pustijo tako da bom lahko šel mimo.
Uglavnem, če ne gre drugače naj naredi eno ograjo, ni treba to 5 tonsko oviro naredit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ko te nekdo zaparkira (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13124677 (21162) ginekk
»

Nepravilno parkiranje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19417026 (8101) jype
»

[živce parajoče] Kraja parkirnih mest v centru LJ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13814020 (7646) ender

Več podobnih tem