» »

Kako prijazno zavrniti fanta?

Kako prijazno zavrniti fanta?

1 2
3
»

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

Misliš tako kot Jeti z velikimi podplati?


Kaj ni socialni konstrukt spol, alfa pa opis zelje? Kaj ni alfa moski mit v drugem delu zveze? Ce je spol res mit, konstrukt, potem je alfa moski podobno jetiju z velikimi podplati?

Zgodovina sprememb…

jype ::

Alfa baje pomeni, da te vsi že od daleč imajo za alfo.

To moraš potem takole zgledat:

TheBlueOne ::

Potem je opisno? Potem je alfa bigfoot ta, za katerege vsi vedo, da je alfa bigfoot in ne samo bigfoot?

jype ::

Najbrž, pojma nimam. Jaz še nisem nobenega srečal.

janig ::

TheBlueOne je izjavil:

Zivljenje ni Huxley. Alfa je tisti, ki zapeca OPa. ;)

Homo Alpha? Saj ves, da tale OP je moski?

ftzj ::

Prevec sem zalil vsepovprek. Kar ni vredu. Vse vzemem nazaj. Oprostite.

jype ::

Ne sekiraj se, to je internet.

Meizu ::

jype je izjavil:

A ni iron man maraton dobra franja, maraton maraton in 5km plavanja?

Meizu je izjavil:

Das za seks
Kje pa to piše?


V Mali Pratiki. 8-)

MostWanted ::

ftzj je izjavil:

Ni vec tolk pravih fantov. Pravih moskih. Niti v vojsko ne hodijo vec. Vzgajajo jih babe. Oce prevec zaposlen, odsoten. Otrok prepuscen samemu sebi , gleda nasminkane "frajerje" na mtv. Rezultat je tukaj.


ti to resno?? si se šele včeraj rodil? ravno dandanes so očetje več z otroci. včasih so ble mame doma gospodinjile, otroci do osnovne šole na vaseh sploh niso hodlli v vrtce, očetje so pa delali cele dneve doma na kmetiji, al v službi zraven pa še pr prijatlih, sorodnikih.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Od takrat ko se jih dobro naucijo v sredni soli in do takrat ko jih pozabijo, so praviloma v najbolj estetskih letih. :)
V srednji šoli nikogar ne učijo reševanja diferencialnih enačb, ženske pa tudi niso tako intelektualno šibke kot moški, da bi kar pozabljale osnovna znanja.

ftzj je izjavil:

Nodi, si bil delezen kaj masculine vzgoje. Ali samo feminine. Ker mi delujes najbolj beta od vseh. Delujes mi kot najstnik brez vzgoje. Takim se ne da razlozit v enem dnevu. Zal.
Precej dvomim, da si ti delta. Deluješ bolj kot kak epsilon.


:)):))
Lepa. Tudi, če sem beta moram zadovoljiti svoj prvinski nagon.

ftzj je izjavil:

Tebe so tudi babice vzgajale, zgleda. Ceprav nekateri celo postanejo zascitniski , skoraj alfa iz taksne situacije. Ampak to ni to.


Pomojem je imel Jure fotra na nivoju, takšnega, ki bi si ka vsak otrok želel. Takšen mindset ti ne more dati gruča žensk.

Zgodovina sprememb…

ftzj ::

MostWanted je izjavil:

ftzj je izjavil:

Ni vec tolk pravih fantov. Pravih moskih. Niti v vojsko ne hodijo vec. Vzgajajo jih babe. Oce prevec zaposlen, odsoten. Otrok prepuscen samemu sebi , gleda nasminkane "frajerje" na mtv. Rezultat je tukaj.


ti to resno?? si se šele včeraj rodil? ravno dandanes so očetje več z otroci. včasih so ble mame doma gospodinjile, otroci do osnovne šole na vaseh sploh niso hodlli v vrtce, očetje so pa delali cele dneve doma na kmetiji, al v službi zraven pa še pr prijatlih, sorodnikih.


Vprasaj nodija koliko se posveca svojemu otroku.

ftzj ::

Pomojem je imel Jure fotra na nivoju, takšnega, ki bi si ka vsak otrok želel. Takšen mindset ti ne more dati gruča žensk.


Jure ima mindset kot bi ga vzgajali feministi in strici iz ozadja. Sicer ima zelo razvite dolocene dele mozganov. Po uradnih iq testih verjetno dobi zelo visoko oceno. (Po uradnih testih stricev iz ozadja).Skoda, da so mu uturili napacne knjige za ucit se.

P.s. po mojih testih bi mu dal 69/100

jype ::

ftzj je izjavil:

P.s. po mojih testih bi mu dal 69/100
Non-threatening beta cucks zdaj že IQ teste delate?

Pa saj ti ne bom nobene speljal no, nobene potrebe ni, da se počutiš ogroženega.

Če sama pride, pa nisem jaz kriv.

janig ::

Kje je OP? Ji/Mu je fant dal mir?:))

ftzj ::

jype je izjavil:

ftzj je izjavil:

P.s. po mojih testih bi mu dal 69/100
Non-threatening beta cucks zdaj že IQ teste delate?

Pa saj ti ne bom nobene speljal no, nobene potrebe ni, da se počutiš ogroženega.

Če sama pride, pa nisem jaz kriv.


Seveda me ogrozas. Saj promoviras uvoz alfa samcev iz sosednjih drzav. Pa proti Merklovi si.

PrihajaNodi ::

ftzj je izjavil:

MostWanted je izjavil:

ftzj je izjavil:

Ni vec tolk pravih fantov. Pravih moskih. Niti v vojsko ne hodijo vec. Vzgajajo jih babe. Oce prevec zaposlen, odsoten. Otrok prepuscen samemu sebi , gleda nasminkane "frajerje" na mtv. Rezultat je tukaj.


ti to resno?? si se šele včeraj rodil? ravno dandanes so očetje več z otroci. včasih so ble mame doma gospodinjile, otroci do osnovne šole na vaseh sploh niso hodlli v vrtce, očetje so pa delali cele dneve doma na kmetiji, al v službi zraven pa še pr prijatlih, sorodnikih.


Vprasaj nodija koliko se posveca svojemu otroku.


Kje pa imam jaz otroka? Nisem vedel, da sem ga dobil. Eh well me bodo že obvestili.

jype ::

ftzj je izjavil:

uvoz
Nacist.

stara mama ::

jype je izjavil:

ftzj je izjavil:

uvoz
Nacist.

Levak.

jype ::

Gliha vkup štriha.

maribornr1 ::

Glede na to da si ženske po zakonu lahko delijo moj zaslužek mislim da je skrajni čas, da postane vagina javna dobrina, osnovna človeška pravica?

Zakaj ima samo ženska pravico do nje? To je seksistično!

jype ::

Nihče ti ne brani, da se čohaš po svoji vagini.

Vazelin ::

maribornr1 je izjavil:

Glede na to da si ženske po zakonu lahko delijo moj zaslužek mislim da je skrajni čas, da postane vagina javna dobrina, osnovna človeška pravica?

Zakaj ima samo ženska pravico do nje? To je seksistično!

Haha kako beden post :)

gusto ::

janig je izjavil:

Kje je OP? Ji/Mu je fant dal mir?:))

Vau, kakšna politična korektnost. SJW power!:)) Mogoče pa fant ni najbolje prenesel zavrnitve. If you know what I mean.:D

maribornr1 ::

jype je izjavil:

Nihče ti ne brani, da se čohaš po svoji vagini.


Ti mi braniš! nAmesto da bi denar iz sociale šel za mojo spremembo spola ga zapravljaš za kolesarske steze in zdravilo za aids!

jype ::

Glede na tvoje prispevke vagino že imaš, le malo več poguma pri raziskovanju lastnega telesa ti manjka.

tikitoki ::

jype je izjavil:

Glede na tvoje prispevke vagino že imaš, le malo več poguma pri raziskovanju lastnega telesa ti manjka.


Zanimiv lapsus domnevnega zagovornika žensk.

D3m ::

Kako prijazno zavrniti dekle?

|HP EliteBook|R5 6650U|

ftzj ::

Jype beta samec si ne upa biti politicno nekorekten. Vzgojen je pac tako, da prikima vsemu kar mu povedo v vrtcu,soli, fakulteti. Pa vedno bere samo politicno korektne knjige. Priden fant.

Ampak kdo sploh odloca kaj je politicno korektno? Naciji leta 1942 v njemciji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

maribornr1 ::

ftzj je izjavil:

Jype beta samec si ne upa biti politicno nekorekten. Vzgojen je pac tako, da prikima vsemu kar mu povedo v vrtcu,soli, fakulteti. Pa vedno bere samo politicno korektne knjige. Priden fant.


Zadnje opozorilo pred banom: assuming gender

V skladu z novimi pravili na slotehu se mora jypeta naslavljati z: xie, xhey, xhem!

ftzj ::

Sej ga lahko naslavljam tudi beta morski konjicek ce mu tako bolj odgovarja.

janig ::

Dobro ste strolali temo. Koliko se preden mod zaklene?

D3m ::

Smo prosili za zaklep že prejšnji teden. Pa še kar nič.

....

Čakaj bom nekaj probal. Upam, da zaklenejo pol.

|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

tikitoki je izjavil:

Zanimiv lapsus domnevnega zagovornika žensk.
Ženske se smejijo, ko se nazi za mednožje prime, ko to prebere.

D3m ::

Zakaj?

Treba se bo počasi navaditi, da imajo vsi pravice. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

krneki0001 ::

A to je tist, ko mulc pride domov iz sedmega razreda pa mami v joku prizna; "Mami jaz sem drugačen, imam rad punce, vsi fantje v razredu so pa geji in ne spadam mednje!"
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Razmnoževanje živali

Oddelek: Loža
101420 (855) zee

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520762 (17074) BigWhale

Več podobnih tem