» »

Kako prijazno zavrniti fanta?

Kako prijazno zavrniti fanta?

1
2
3

jype ::

ftzj je izjavil:

Alfa samci pac ne.
Še zanimivejša zabloda.

ftzj ::

Si sploh kdaj srecal alfa samca? Sploh ves kaj to pomeni biti alfa v cloveski vrsti. Same bete, sfeminiziranost do konca. Se mal se sploh ne boste razlikoval med moskim in zensko. Saj to je cilj, ne? Vsi enaki.

jype ::

ftzj je izjavil:

Si sploh kdaj srecal alfa samca?
Sem ja. Med Jetijem in Bigfootom je sedel in jokal, ker ga je pustilo dekle.

ftzj ::

Tebi tudi nezadostna ocena. Ce bi lahk bi ti dal se nizjo :))
Raj bi imel debato s kaksnim alfa samcem. Tudi ti delujes beta.

jype ::

ftzj ::

Prosim, ne mi s temi nasminkanimi cure skupinami in feminiziranimi samci. Ni cudn. A vas mtv vzgaja? Starsi prevec zaposleni? Fotr zdoma?

jype ::

ftzj je izjavil:

Prosim, ne mi s temi nasminkanimi cure skupinami in feminiziranimi samci.
Ti gre na jok, ker imajo boljše statse?

ftzj ::

Nic mi ne gre na jok. Moti me, da se ni s kom pogovarjat. Ni alfa, bete se prevec oglasajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

jype ::

No, ko se boš opogumil, sporoči. Dokler zanikaš lastna čustva pa res težko ugotovimo, zakaj si tako žalosten.

kingsix ::

Najboljše,da se kar osebno dobita kje in si jih izmerita.

ftzj ::

To pocnejo beta samci, ki se petelinijo. Alfa nima potrebe po merjenju.

kingsix ::

Potem si pa pravkar tudi sam sebi odg. kam spadaš.

ftzj ::

Jaz sem delta. Pravkar sem si odgovoril. Prej pac ne.

jype ::

Živjo, jaz sem pa tau.

ftzj ::

femine jurcek, feminine

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

mmcmmc ::

Get a room you two.

TheBlueOne ::

Zivljenje ni Huxley. Alfa je tisti, ki zapeca OPa. ;)

Zgodovina sprememb…

jype ::

Tau je oznaka, rezervirana za tiste, ki hitro tipkamo. Alfa pomeni, da je še na skrajnem začetku intelektualnega razvoja in ni sposoben tvoriti pravilnih stavkov ter ima zelo omejene izkušnje. Delta je kul, ker ima zanimive aerodinamične lastnosti pri visokih podzvočnih in nadzvočnih hitrostih, pa tudi pri zelo nizkih hitrostih.

TheBlueOne je izjavil:

Alfa je tisti, ki zapeca OPa.
Žal mi je, ampak ne zapletam se v odnose z dekleti, ki ne znajo reševati sistemov diferencialnih enačb.

PrihajaNodi ::

ftzj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:

Katerikoli usten način je prijazen.



Nasveti strica Vazelina. Si že dojel, da se vsaka stvar plača?:)


Samo beta samci. Alfa samci pac ne. Ko pravis, da se ujames s prodajalkami ljubezni je pateticno. Placane so za to, da ti ugajajo.



Kaj je narobe s prostitutkami? Koliko let imaš?

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

Tau je oznaka, rezervirana za tiste, ki hitro tipkamo. Alfa pomeni, da je še na skrajnem začetku intelektualnega razvoja in ni sposoben tvoriti pravilnih stavkov ter ima zelo omejene izkušnje. Delta je kul, ker ima zanimive aerodinamične lastnosti pri visokih podzvočnih in nadzvočnih hitrostih, pa tudi pri zelo nizkih hitrostih.

TheBlueOne je izjavil:

Alfa je tisti, ki zapeca OPa.
Žal mi je, ampak ne zapletam se v odnose z dekleti, ki ne znajo reševati sistemov diferencialnih enačb.


To je samo ce zivis v oblakih.

Se pa strinjam glede enacb. Od takrat ko se jih dobro naucijo v sredni soli in do takrat ko jih pozabijo, so praviloma v najbolj estetskih letih. :)

Zgodovina sprememb…

ftzj ::

PrihajaNodi je izjavil:

ftzj je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:

Katerikoli usten način je prijazen.



Nasveti strica Vazelina. Si že dojel, da se vsaka stvar plača?:)


Samo beta samci. Alfa samci pac ne. Ko pravis, da se ujames s prodajalkami ljubezni je pateticno. Placane so za to, da ti ugajajo.



Kaj je narobe s prostitutkami? Koliko let imaš?
Nodi, si bil delezen kaj masculine vzgoje. Ali samo feminine. Ker mi delujes najbolj beta od vseh. Delujes mi kot najstnik brez vzgoje. Takim se ne da razlozit v enem dnevu. Zal.

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Od takrat ko se jih dobro naucijo v sredni soli in do takrat ko jih pozabijo, so praviloma v najbolj estetskih letih. :)
V srednji šoli nikogar ne učijo reševanja diferencialnih enačb, ženske pa tudi niso tako intelektualno šibke kot moški, da bi kar pozabljale osnovna znanja.

ftzj je izjavil:

Nodi, si bil delezen kaj masculine vzgoje. Ali samo feminine. Ker mi delujes najbolj beta od vseh. Delujes mi kot najstnik brez vzgoje. Takim se ne da razlozit v enem dnevu. Zal.
Precej dvomim, da si ti delta. Deluješ bolj kot kak epsilon.

ftzj ::

Tebe so tudi babice vzgajale, zgleda. Ceprav nekateri celo postanejo zascitniski , skoraj alfa iz taksne situacije. Ampak to ni to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

V srednji šoli nikogar ne učijo reševanja diferencialnih enačb, ženske pa tudi niso tako intelektualno šibke kot moški, da bi kar pozabljale osnovna znanja.


Ne posplosuj. Poglej kaj si napisal za OPa. Imas vse od do. V srednji dozorijo za enacbe, ki so kaj vredne.

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Ne posplosuj.
Ti prvi nehaj.

TheBlueOne je izjavil:

Poglej kaj si napisal za OPa.
Z njo sem že bil v debatah, kjer se je izkazalo, da nisva intelektualno kompatibilna.

TheBlueOne je izjavil:

Imas vse od do.
Imam vse, česar si le lahko želim, drži.

ftzj ::

Ni vec tolk pravih fantov. Pravih moskih. Niti v vojsko ne hodijo vec. Vzgajajo jih babe. Oce prevec zaposlen, odsoten. Otrok prepuscen samemu sebi , gleda nasminkane "frajerje" na mtv. Rezultat je tukaj.

jype ::

ftzj je izjavil:

Ni vec tolk pravih fantov. Pravih moskih. Niti v vojsko ne hodijo vec. Vzgajajo jih babe. Oce prevec zaposlen, odsoten. Otrok prepuscen samemu sebi , gleda nasminkane "frajerje" na mtv. Rezultat je tukaj.
Epsilon.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ne posplosuj.
Ti prvi nehaj.

TheBlueOne je izjavil:

Poglej kaj si napisal za OPa.
Z njo sem že bil v debatah, kjer se je izkazalo, da nisva intelektualno kompatibilna.

TheBlueOne je izjavil:

Imas vse od do.
Imam vse, česar si le lahko želim, drži.


V zagovor povem, da sem napisal praviloma in s tem upal, da je dovolj razlog, da me ni moc obtozit posplosevanja.

Kaj si potem ti, ki ne potrebujes nic vec kot to kar imas, ostalo pa je samo to, kar noces?

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Kaj si potem ti, ki ne potrebujes nic vec kot to kar imas, ostalo pa je samo to, kar noces?
Dežurni trol.

ftzj ::

Koga briga jype, da si trol. Pa da se vsak dan peljes na zenskem kolesu. Who cares. Ce bi bil tako pogumen kot trolas da si, potem ne bi usel in se skrival na neznani lokaciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Kaj si potem ti, ki ne potrebujes nic vec kot to kar imas, ostalo pa je samo to, kar noces?
Dežurni trol.


Trol menda ja ne bi povedal, da je trol, ker s tem potolazi ostale? Pa ti si ironija...

jype ::

ftzj je izjavil:

Koga briga jype, da si trol. Pa da se vsak dan peljes na zenskem kolesu. Who cares. Ce bi bil tako pogumen kot trolas da si, potem ne bi usel in se skrival na neznani lokaciji.
Saj nisem na neznani lokaciji.

TheBlueOne je izjavil:

Trol menda ja ne bi povedal, da je trol, ker s tem potolazi ostale? Pa ti si ironija...
Ja, železna lady (ali, kakor rečejo tule: Rautainen nainen)!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

TheBlueOne ::

jype je izjavil:


TheBlueOne je izjavil:

Trol menda ja ne bi povedal, da je trol, ker s tem potolazi ostale? Pa ti si ironija...
Ja, železna lady (ali, kakor rečejo tule: Rautainen nainen)!


Raje kot iron man?

jype ::

Spol je družbeni konstrukt.

TheBlueOne ::

Iron man je oseba, kakor tudi iron lady. Kdo pravi, da diferenciram po spolu?

Meizu ::

Ona je izjavil:

Kako naj prijazno zavrnem fanta? Nekaj nasvetov bi fajn prislo, ker imam s tem probleme saj nocem oz ne moren nesramno to storiti.
Lp


Das za seks potem pa reces, da si sam za avanture. Super prijazno.

jype ::

A ni iron man maraton dobra franja, maraton maraton in 5km plavanja?

Meizu je izjavil:

Das za seks
Kje pa to piše?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ftzj ::



fantje nekoc in danes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

jype ::

Tudi nekoč fantje niso znali hotlinkat, brez skrbi.

ftzj ::

To sprejmem kot kompliment, da nisem geek kot npr ti. Ampak un slabsalni geek. Ne bi rad metal vse geeke pod isto kolo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

jype ::

Ko boš ti zmogel iron mana obrnt, boš pa lahko jamral nad geeki.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

A ni iron man maraton dobra franja, maraton in km plavanja


Dvomim. Brez kolesa bo tezka. Je pa res, da je lahko tudi zenska ironman, kar dokazuje, da je spol resnicno nek konstrukt.

ftzj ::

Tocno tako. Iron man ne dokazuje, da si moski. Kaj sele alfa samec. Kvecjemu beta, ki je wannabe alfa. Se pretirano dokazuje. Alfa se ne rab nic dokazovat. Ze od dalec ga okolica dojema kot alfa samca. Lepo si se pohvalil. Ampak fake vtis. Zame si se vedno geek na kolesu. Brez zamere. Z geeki ni nic narobe. Tudi taksne svet potrebjuje.

jype ::

ftzj je izjavil:

Alfa se ne rab nic dokazovat. Ze od dalec ga okolica dojema kot alfa samca.
A, zato se druži zgolj z Jetiji in Bigfooti.

ftzj ::

Hehe, kaj pa je to? Kaksna geek interna fora? Sori ne spremljam

jype ::

ftzj je izjavil:

Hehe, kaj pa je to? Kaksna geek interna fora? Sori ne spremljam
Ostala mitološka bitja.

TheBlueOne ::

Ali je alfa bigfoot bolj mitoloski kot bigfoot?

jype ::

Misliš tako kot Jeti z velikimi podplati?

ftzj ::




Za trolle vem, da so skandinavska mitoloska bitja. To pa si, ja

jype ::

Ja, sem. Danes je v Sloveniji baje nekakšen praznik in so me prosili, da jaz nadomeščam.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Razmnoževanje živali

Oddelek: Loža
101422 (857) zee

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520766 (17078) BigWhale

Več podobnih tem