» »

Hitrosti podatkov v tujini

Hitrosti podatkov v tujini

renofkinja ::

Sem veliko po tujini in me zanima kake mate izkusnje s prenosom podatkov v tujini. Sam sem pred mescom iz hoferja sel na telekom in lahko recem da je izkusja katastrofalna! Primer trenutno v okolici milana in hitrost okoli 60kb/s signal pa poln 4g. Isto je bilo ko sem peljal cez milano. Tudi menjal omrezja itd. Ceska ista scena poln signal 4g hutrost omeejena na polno. Avtocesta gradec dunaj podn od podna! Pred tem sem kak mesec uporabljal hot in je delal kt urca. Niti nisem gledal hitrosti ker je vedno delal kot urca tudi streami in youtube v hd. Odkar pa na telekomu pa sam se obolevam. Kake mate vi izkusnje?

feryz ::

Povsod je enako. 4G poln signal, dol ne pride nič. Nekako blokirajo povezave nas, ki tja ne pašemo.
Kolikor sem opazil je povsod enako, Italija, Francija, Nemčija, vzodnjaki. Kamor greš dela - ne dela.
Zadnjič sem hotel pogledat nekaj na tubi, ništa. Čehu, ki je bil z mano, na istem omrežju, je delalo kot za šalo.
Pred sprejetjem roaminga je bilo bolje, zdaj je katastrofa.

renofkinja ::

@feryz

Uporabljas mobitel oz telekom?

Miha 333 ::

V centru Zagreba čakam pol ure, da mi odpre stran za vreme. Med navigacijo se telefon buni, da ni povezave. Na hrvaški obali pa leti normalno. Sem na T-2.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpad mobilnega interneta

Oddelek: Mobilne tehnologije
444160 (2495) VelkBla
»

A1 TV AS LTE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
21051934 (27273) brez-imenko
»

Razmišljam o menjavi operaterja, ste s Telemachom zadovoljni?

Oddelek: Mobilne tehnologije
274060 (3275) pixelzgaming
»

Simobil: slab signal v stanovanju (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6114408 (12775) car100
»

kateri mobilni operater najboljši za mobile internet

Oddelek: Mobilne tehnologije
71677 (1468) GupeM

Več podobnih tem