» »

Rambo: Last Blood [5] (2019)

Rambo: Last Blood [5] (2019)

1 2
3
4

djabi ::

oo7 je izjavil:

Trump-era Rambo is essentially a human border wall keeping America safe from Mexican rapists and murderers. Absolutely deranged, a must-see. >:D


Lepo, torej bomo pogledali. Da prispevam nekaj fičnikov v Trumpov sklad. ;)

Jarno ::

oo7 je izjavil:

Trump-era Rambo is essentially a human border wall keeping America safe from Mexican rapists and murderers. Absolutely deranged, a must-see. >:D


Zanimivo, da filma kritiki ne marajo, občinstvo pa spet po svoje. 8-)
https://www.rottentomatoes.com/m/rambo_...
#65W!

MrStein ::

Mimogrede, kateri kino je v Mariboru boljši?
Vseeno?
V Koloseju sem bil nazadanje... ko se je še tako imenoval.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Vazelin ::

Evo danes grem gledat to testoteronizacijo:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

D3m ::

Enjoy you lucky man.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

eh damn. ni ratalo.:'( pa drug vikend.
sem pa mal prebal reviewe na IMDB in so zelo zadovoljni, klasični Rambo. tako da ja, drug teden;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Nobeden ni šel gledat Ramba?

PunkDude ::

Vazelin je izjavil:

eh damn. ni ratalo.:'( pa drug vikend.
sem pa mal prebal reviewe na IMDB in so zelo zadovoljni, klasični Rambo. tako da ja, drug teden;)

Le glej da nas obvestiš.

2dark ::

Drugače pa je tale zadnji Rambo precej dobra zadeva. Takšen kot Rambo mora bit.

yayo ::

nisem gledal ampak se strinjam z nekaterimi stvarmi prebranimi na Rotten Tomatoes. Zadnji Rambo bi lahko bil marsikaj, npr. ljubezensko pismo namenjeno vsem pozabljenim ameriškim veteranom, konec koncev je Stallone v penziji in bi si lahko privoščil narediti karkoli. Namesto tega je šel na prvo žogo in film namenil krvožejni moški publiki, ker njegovi možgani vedno razmišljajo populistično in komercialno. Bom gledal, ampa bi raje videl Rambota kot (končno) srečnega nonota z vnučki na kolenih, kot pa maščevalca grupno posiljene in zadrogirane pastorke. Saj že imao celo serijo Taken filmov.

meho7 ::

oo7 ::

yayo je izjavil:

nisem gledal ampak se strinjam z nekaterimi stvarmi prebranimi na Rotten Tomatoes. Zadnji Rambo bi lahko bil marsikaj, npr. ljubezensko pismo namenjeno vsem pozabljenim ameriškim veteranom, konec koncev je Stallone v penziji in bi si lahko privoščil narediti karkoli. Namesto tega je šel na prvo žogo in film namenil krvožejni moški publiki, ker njegovi možgani vedno razmišljajo populistično in komercialno. Bom gledal, ampa bi raje videl Rambota kot (končno) srečnega nonota z vnučki na kolenih, kot pa maščevalca grupno posiljene in zadrogirane pastorke. Saj že imao celo serijo Taken filmov.


Silvo ni režiseral filma Rambo 5.

yayo ::

tehnično ne...

rabelj5 ::

sem gledal, dobro jih kolje

oo7 ::

rabelj5 je izjavil:

sem gledal, dobro jih kolje


To je najbolj važno :D

2dark ::

oo7 je izjavil:

rabelj5 je izjavil:

sem gledal, dobro jih kolje


To je najbolj važno :D

Ne pričakuj veliko.

Vazelin ::

Pogledal. Nekaj sweet prizorov. Sploh na koncu>:D
Overall sem sicer pričakoval več tega, kar se dogaja v zadnih 10 minutah.

Izgleda gresta obe franšisi, Rambo in Terminator, v zaslužen pokoj.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

D3m ::

Zdele pogledal First Blood (2008). Sedaj pa Last Blood (2019).

Lp. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

Jaz si moram First Blood še enkrat pogledat. Nisem že precej časa:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

D3m ::

Pogledal še Last Blood. Klasik Rambo. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

dronyx ::

Zadnji del filma je čisti Home alone spin off. Ampak tole ne bodo vrteli okrog božiča...

oo7 ::

Dobro bom danes pogledal tale film :)


Drugače pa zaenkrat moj vrstni red

1. Rambo First Blood
2. Rambo 4
3. Rambo 2
4. Rambo 3

D3m ::

dronyx je izjavil:

Zadnji del filma je čisti Home alone spin off. Ampak tole ne bodo vrteli okrog božiča...


S plastičnim eksplozivom. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

2dark ::

Vazelin je izjavil:


Izgleda gresta obe franšisi, Rambo in Terminator, v zaslužen pokoj.



S tem, da se Rambo poslovi vseeno na dostojen način.

D3m ::

Za razliko od Terminatorja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

2dark ::

D3m je izjavil:

Za razliko od Terminatorja.


Ja. Terminator je greznica.

Vazelin ::

Škoda, ker je Rambo 5 precej kratek movie. Manj kot uro in pol. Bi še pašalo enih 20 min dodatnega masakriranja.

se pa silvo dobro drži
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

MrStein ::

2dark je izjavil:

D3m je izjavil:

Za razliko od Terminatorja.


Ja. Terminator je greznica.

Tudi ta aktualni "del" ? (Dark Fate al kaj je že)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

rabelj5 ::

Vazelin je izjavil:


Izgleda gresta obe franšisi, Rambo in Terminator, v zaslužen pokoj.

a ni stalone neki pravil, da dokler se bojo filmi gledali in dokler bo lahko, da jih bo še?

2dark ::

MrStein je izjavil:

2dark je izjavil:

D3m je izjavil:

Za razliko od Terminatorja.


Ja. Terminator je greznica.

Tudi ta aktualni "del" ? (Dark Fate al kaj je že)


Ta trenutni del. O katerem pa zdej govorimo. Dark Fart-

oo7 ::

Pogledal. Akcija je dobra ampak tole se mi ni zdel pravi Rambo film če gledam na prve štiri filme.
Pravi Rambo bi jih pospravil v Mehiki na njihovem terenu. Če je v 4 filmu pospravil več kot 200 Burmanskih vojakov...

D3m ::

Malo je že v letih Rambo. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

c3p0 ::

Damn, that was bad. Še tistega tipičnega revenge movie zadoščenja na koncu, ni.

opeter ::

Sem pogledal, še kar ... Spominja me na novo epizodo franšize Taken (Ugrabljena), sedaj namesto Schindlerja z dedkom Rambojem.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

2dark ::

Če Rambo ne bi bil politično korekten, ker boj proti Mehičanom je kr neki. Rambo bi moral v petku pobit en kup SJW-jevcev. Vendar kaj, ko SJW-jevska agenda vodi Shittywood.

oo7 ::

Se prav vidi, da je Rambo 4 snemal Silvo osebno, ker ima tudi največji body count v franšizi :)

RAMBO - The Kill Counter

klemenSLO ::

He evo pogledu. Klasični Rambo. Dobr.:D Koline :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Vazelin ::

spoiler:
čeprav jaz sem pričakoval da bo tisti mehiški mofo prišel do Rambota s pol vojske, ne pa s par terenci :D Škoda da niso podaljšal za 10 min krvavice.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

dronyx ::

Po moje bi moral vsak zadnji film iz franšize imeti naslov Endgame. Rambo Endgame, Terminator Endgame itd. Tako te pa je vedno strah da pride še en del...

oo7 ::

Bodo hitro naredili kakšen remake ;((

oo7 ::

Sylvester Stalone pravi, da bi posnel film Rambo ampak ne za kinodvorane ampak samo za streaming service in to naj bi bil pogoj.

Pravi pa tudi, da ima dovolj starega Ramba, da bi posnel prequel. Rambo star od 16-17 let. Ni pa znano ali je mislil na de-aging tehnologijo ali pa, da bi ga igral nekdo drug.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Sylvester Stalone pravi, da bi posnel film Rambo ampak ne za kinodvorane ampak samo za streaming service in to naj bi bil pogoj.

Pravi pa tudi, da ima dovolj starega Ramba, da bi posnel prequel. Rambo star od 16-17 let. Ni pa znano ali je mislil na de-aging tehnologijo ali pa, da bi ga igral nekdo drug.


Deaging tech ga ne bo naredil v 17-letnika.

Kvinta ::

Rajši bi tak naredli kot so Bourna posneli tisto kar je blo pred njim pa je bil film Top .... Sicer pa Sly meni nikol ni mel nekih opasnih idej enako kot Van Dame tudi ne al pa recimo Seagal tud ne lol
A.C.A.B

opeter ::

Kvinta je izjavil:

Rajši bi tak naredli kot so Bourna posneli tisto kar je blo pred njim pa je bil film Top .... Sicer pa Sly meni nikol ni mel nekih opasnih idej enako kot Van Dame tudi ne al pa recimo Seagal tud ne lol


Da primerjaš Sly z Van Dame, kaj šele Seagal. Sploh slednji ... 8-O
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sylvester Stalone pravi, da bi posnel film Rambo ampak ne za kinodvorane ampak samo za streaming service in to naj bi bil pogoj.

Pravi pa tudi, da ima dovolj starega Ramba, da bi posnel prequel. Rambo star od 16-17 let. Ni pa znano ali je mislil na de-aging tehnologijo ali pa, da bi ga igral nekdo drug.


Deaging tech ga ne bo naredil v 17-letnika.


No ja Will Smitha so kar orng pomladili v Gemini man 3 minuta in 27 sekunda v videu.

Kvinta ::

opeter je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Rajši bi tak naredli kot so Bourna posneli tisto kar je blo pred njim pa je bil film Top .... Sicer pa Sly meni nikol ni mel nekih opasnih idej enako kot Van Dame tudi ne al pa recimo Seagal tud ne lol


Da primerjaš Sly z Van Dame, kaj šele Seagal. Sploh slednji ... 8-O



Vsak ma pač svoj okus im za moj okus so to ljudje brez domišljije za dobre filme spet drugim je to top šit tak pač je .... ne more bit vsem vse dobro :))
A.C.A.B

opeter ::

Kvinta je izjavil:

Vsak ma pač svoj okus im za moj okus so to ljudje brez domišljije za dobre filme spet drugim je to top šit tak pač je .... ne more bit vsem vse dobro :))


Seveda ne.

Glej, vsepovsod tlačijo npr. Dwayne Johnsona, pa je nekje na istem nivoju kot Steven Seagal ...
Mogoče ima samo boljšega agenta in več VIP. Kar se mu seveda pozna tudi na plačilu (kapo dol, da ne bo nesporazuma!).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sylvester Stalone pravi, da bi posnel film Rambo ampak ne za kinodvorane ampak samo za streaming service in to naj bi bil pogoj.

Pravi pa tudi, da ima dovolj starega Ramba, da bi posnel prequel. Rambo star od 16-17 let. Ni pa znano ali je mislil na de-aging tehnologijo ali pa, da bi ga igral nekdo drug.


Deaging tech ga ne bo naredil v 17-letnika.


No ja Will Smitha so kar orng pomladili v Gemini man 3 minuta in 27 sekunda v videu.



Gemini-ja sem si pogledal 2 tedna nazaj (si morda odprl thread?) in sem bil kar presenečen. Mislim da so vse skupaj izvedli precej dobro, do zadnje scene ki je bila precej narodna. Govorim o tisti sceni ko hodijo po tistem šolskem parku, tam so popolnoma zgrešili mlajšega Willa in je vse skupaj izpadlo precej grdo in nerodno, saj je deloval kot kakšen lik iz "simsov". Presenetilo me je predvsem zato ker, je bil skozi celoten film prikazen precej realen in sploh ni izgledalo slabo, ravno nasprotno sam sem bil izredno presenečen. Ne vem kaj je bil razlog, da je v zadnji sceni izpadel popolnoma drugačen? Je morda še kdo opazil ogromno razliko? Sem razmišljal če je morda zaradi svetlobe, pa sem se spomnil da je bila tista scena z motorjem tudi na prostem. Drugače sama zgodba se mi je zdela dobra, ni bil slab po mojem mnenju. Zadnja scena me je pa zmotila, ali se jim je morda mudilo da so jo tako zgrešili?

oo7 ::

Rambo reboot naj bi bil v zgodnji fazi izdelave.

oo7 ::

Silvo Stalone ima zgodbo za Rambo 6 film ampak ni nujno, da bodo film posneli... :P
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Escape Plan 2 (2018, Sly)

Oddelek: Sedem umetnosti
302399 (1010) oo7
»

Mortal Engines (2018) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9814837 (9571) bambam20

Več podobnih tem