» »

Samsung S7 Edge baterija

Samsung S7 Edge baterija

kuglvinkl ::

Po enem letu mi je baterioja zdržala skozi ves dan. Pred dnevi pa moram filat telefon 3x na dan, danes je še ravno zvonil kot budila... :). Je bil to kakšen update in moram počakat na novega, ali pa se je baterija odločila, da je to to?

thnx.
Your focus determines your reallity

ziga1990 ::

jaz bi najprej naredil factory reset je pa možno da je baterija obupala nad tabo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

starboi ::

kot je predhodnik napisal je možno, da po večji posodobitvi nisi naredil FR-a in nekaj "papa" baterijo. Priporočal bi tudi, da si naložiš GSAM battery monitor aplikacijo, ki bo povedala kaj se dogaja v ozadju. Če se stanje ne bo izboljšalo pa kontaktirati servis in zamenjati baterijo.

Wrop ::

Meni se po zadnjem popravku ni zgodilo nič nenavadnega. Baterija še vedno zdrži slaba dva dni. Poglej, kaj ti največ baterije požre.

kuglvinkl ::

factory reset pomeni, da se pobriše komplet vse, tudi kontakti? Je kakšen SW za backup?
Your focus determines your reallity

Mare2 ::

Kontakte imam jaz sinhronizirane z google accountom. Po factory reset ali zamenjavi GSM se vpišeš v gmail in po nekaj sekundah imaš vse stike na mobitelu. :)

starboi ::

kuglvinkl je izjavil:

factory reset pomeni, da se pobriše komplet vse, tudi kontakti? Je kakšen SW za backup?


Tako je ... fotografije backup z Google Photos ali Dropboxom ... za smse, zapiske klicev in stike je pa najboljša rešitev SMS Backup + aplikacija.

Link : https://play.google.com/store/apps/deta...

Še boljša rešitev bi bila pa če imaš rootan telefon in z aplikacijo Titanium Backup Pro narediš komplet backup , če se ne motim se tudi nastavitve shranijo in pa vsi appi.

shintaro ::

kuglvinkl je izjavil:

Po enem letu mi je baterioja zdržala skozi ves dan. Pred dnevi pa moram filat telefon 3x na dan, danes je še ravno zvonil kot budila... :). Je bil to kakšen update in moram počakat na novega, ali pa se je baterija odločila, da je to to?

thnx.

baterija je like 30EUR.

starboi je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

factory reset pomeni, da se pobriše komplet vse, tudi kontakti? Je kakšen SW za backup?


Tako je ... fotografije backup z Google Photos ali Dropboxom ... za smse, zapiske klicev in stike je pa najboljša rešitev SMS Backup + aplikacija.

Link : https://play.google.com/store/apps/deta...

Še boljša rešitev bi bila pa če imaš rootan telefon in z aplikacijo Titanium Backup Pro narediš komplet backup , če se ne motim se tudi nastavitve shranijo in pa vsi appi.

si kdaj slišal za samsung account cloud (auto) back up al pa to da exportaš/importaš vse preko google računa (recimo kontakte?)

pro
i9 7900X / 16gb / ssd PCIe 3.0x4 500gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shintaro ::

ne rabiš prav nben app inštalirat, edino če hočeš spy/bloatware neuporaben.

Vse narediš z samsung al google accountom, vsi appi nastavitve, do zadnjega smsa bo vse na varnem. potem daš samo import, in vse isto kot je blo.

kako je sms iz 2017od s8+ na s9+ ? lepo, ker sm preko omenjenih accountov vse naredil.


fotke:


le zakaj imaš to opcijo me zanima


@OP to vse narediš z samsung al google al oboje skp accounti čisto izi in perfektno.
ma kaj bolj smešnega kot nekaj tako enostavnega tako zakomplicirat.
Bill Gates: I will always choose a lazy person to do a difficult job because a lazy person will find an easy way to do it.
i9 7900X / 16gb / ssd PCIe 3.0x4 500gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

ziga1990 ::

shintaro je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Po enem letu mi je baterioja zdržala skozi ves dan. Pred dnevi pa moram filat telefon 3x na dan, danes je še ravno zvonil kot budila... :). Je bil to kakšen update in moram počakat na novega, ali pa se je baterija odločila, da je to to?

thnx.

baterija je like 30EUR.

starboi je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

factory reset pomeni, da se pobriše komplet vse, tudi kontakti? Je kakšen SW za backup?


Tako je ... fotografije backup z Google Photos ali Dropboxom ... za smse, zapiske klicev in stike je pa najboljša rešitev SMS Backup + aplikacija.

Link : https://play.google.com/store/apps/deta...

Še boljša rešitev bi bila pa če imaš rootan telefon in z aplikacijo Titanium Backup Pro narediš komplet backup , če se ne motim se tudi nastavitve shranijo in pa vsi appi.

si kdaj slišal za samsung account cloud (auto) back up al pa to da exportaš/importaš vse preko google računa (recimo kontakte?)

pro


On ima S7 Edge baterijo ni tako simpl odstranit
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

shintaro ::

ziga1990 je izjavil:



On ima S7 Edge baterijo ni tako simpl odstranit


pri teh telefonih baterije ne menjuješ sam. tudi pri mojih s8+ in s9+ se sploh ne da sam nič , plus tega takšen poseg bo izničil garancijo.
To neseš menjat na pooblaščenca al nek servis..
Seveda ne boš sam to delal.
Vse skupaj je poceni, jaz OP-ju priporočan novo baterijo, ker bo durability spet kot je bil nov , plus bo rešil problem k ga ima, k verjetno se drugače ne da.
i9 7900X / 16gb / ssd PCIe 3.0x4 500gb

kuglvinkl ::

Se je izkazalo, da je Outlook kuril do nezavesti baterijo. Seveda ni pa več nova, mora zdržati samo, vendar tudi nič manj kot en dan. Hvala :)
Your focus determines your reallity

jozerus ::

pri S7se mi je o 2 letih pri polnjenju ekran obarval modro in napiše ne ugašaj ...nalagam.
Ugasnem ga lahko samo z tipko on/off in hkratnim pritiskom tipke za glasnost. po
tem se sam prižge in ostane na črnem zaslonu z napisom samsung,

Kako ga lahko resetiram a je kakšno zaporedje tipk za reset in ponivni zagon

lp

chrush ::

https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Print SMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
81159 (832) brbr21
»

"Kloniranje" telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
112559 (2190) AnotherMe
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011510 (6779) BladE_
»

HTC problemi z smsi

Oddelek: Mobilne tehnologije
81075 (892) Barbarian
»

HTC servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
84583 (4376) sandi89

Več podobnih tem