» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
108 / 181
»»

Infusion ::

perci je izjavil:

Infusion je izjavil:

Ok dejte mi svetovat. Kaj vzameš od kitajcev pri plaščih ko se širina tvojih ramen ujema z XXL-om, chest pa z L-om? Se bojim samo da potem rokavi ne pridejo predolgi...

Ne kupiš. Že tako je kupovanje cunj prek gearbesta traparija.

No na žalost sem tokrat ravno pri Gearbestu našel stvari ki so mi dejansko zelo lepe in malo drugačne od standard evropskih dizajnov. Sem že pogruntal glede velikosti.

lippi ::

amacar je izjavil:

Joj no že 100x povedano, s priority line gre preko de/uk in pride v slo brez postopkov.


Sam še zadnji info prisežem, ker sm ravno na "Check out and pay", kaj pa če izberem DHL varianto? Gre tudi preko de/uk in zaobide postopek? TNX!

Killermode ::

lippi je izjavil:

amacar je izjavil:

Joj no že 100x povedano, s priority line gre preko de/uk in pride v slo brez postopkov.


Sam še zadnji info prisežem, ker sm ravno na "Check out and pay", kaj pa če izberem DHL varianto? Gre tudi preko de/uk in zaobide postopek? TNX!

Ne!

Tomson ::

Še nekaj današnjih: (do 17h z navedenim, dodatnim -4.44€ popusta)

Oneplus 6 8/128GB pameteni telefon s kodo: GBMPCM5 iz 386€ na 373€
Xiaomi Pocophone F1 pametni telefon s kodo: GBMPCM4 iz 275€ 266€
Xiaomi Mi 8 Lite Global 64GB pametni telefon s kodo: GBMPBF2 iz 195€ na 186€
Xiaomi Mi 8 Lite Global 128GB pametni telefon s kodo: GBMP1111M8T iz 231€ na 222€
Alfawise Creative Sucker Design Mini Bluetooth Speaker s kodo: AlfawiseCY1 iz 5€ na 4€
Alfawise AP-1910 USB Wired Graphics Tablet s kodo: AlfawiseAP1910 iz 311€ na 266€
Alfawise BH-126 Sonic električna ščetka s kodo: AlfawiseBH126 iz 22€ na 17€
Nokia X6 International pametni telefon s kodo: rwOxp9TV iz 169€ na 165€
Oclean One Sonic električna ščetka s kodo: KKaQYphL iz 47€ na 42€
Xiaomi Mi 4k RC Drone s kodo: GB-THMi4K iz 378€ na 355€
Beelink GT1 Ultimate AndroidTvBox s kodo: GBCNGT1 iz 64€ na 53€
Roborock S50 International robotski sesalnik s kodo: C6SpNBhu iz 355€ na 346€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

firbec ::

Tomson, tvojo kodo za to lampo sem prepozno opazil pa je že potekla, imaš še kako v rokavu ?
https://www.gearbest.com/smart-ceiling-...

Tomson ::

Tole je trenutno še aktivno:
Utorch Smart Voice LED 18W LED stropna luč s kodo: GBBKPZE3W iz 30€ na 28€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

sixo ::

...

ponovno zamudil Oneplus 6 8/128gb ... koda je potekla. Bo še kaj mogoče?

krefi ::

kdo ve koliko casa bo pom moral pribliznose cakati kajti paket sem narocil 12.11 odposlan je bil 14.11 preko priotry line iz cn099 a na tracking se ni se nic spreminlo od takrat
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Dimnik ::

Moj je bil kao 12.11 odposlan, ampak še ni nič novega na dhl sledenju. Mislim da bo konc meseca prej ne..

Tole pa zadnja postavka.na 1tracking

Shipment in transit-delivered to destination country.2018-11-21 20:00:10

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

krefi ::

pr meni pa prva in zadnja
The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically
14.11
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

amacar ::

Bo ko bo, nekje 10-15+ dni, da bodo spremembe na dhl trackingu. Roki so gibljivi, odvisno v katero posiljko pade tvoj paket.

gregor ::

jaz nikoli ne gledam teh tracking zadev
pride, ko pride ;)

oukitel wp2 je npr prispel v natančno 2 tednih od dneva ko sem dobil obvestilo, da je bilo poslano
imam pa sedaj naročeni še 2 tablici in jimmy jv51, ta pride iz EU

LP

bernikm ::

Zdravo,

Je še kdo naročil el. skiro Xiaomi M365 EU model ? Meni je včeraj napisalo FREE SHIPPING to Slovenia Via Priority Line, ko sem plačal pa piše
Deliveries: EU Ocean Shipping

A to je potem ista varianta 'priority line' da ne plačaš DDV in carine ? Pride pa iz HK, piše 40-50 dni.
Po podatkih ki jih je dal @tomson naj bi bilo to brez dajatev (se pravi brez DDV in carine) ?
@tomson hvala za link :-)

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bernikm ()

Netrunner ::

amacar je izjavil:

Bo ko bo, nekje 10-15+ dni, da bodo spremembe na dhl trackingu. Roki so gibljivi, odvisno v katero posiljko pade tvoj paket.


Zdaj je začel tretji teden od kar sem naročil... Status že nekaj časa stoji na:

2018-11-20 23:00:58 Shipment in transit-delivered to destination country.

Pač ko pride pride :) .. samo vseeno tečno čakat
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Tomson ::

@betnikm:
Vsi električni skiroji prispejo brez dodatnih stroškov, brez skrbi, ne glede na opis poštnine,le za dostavo računaj na 2meseca...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

NejcSSD ::

A je kej pametnega na Gearbestu glede chargerjev.

Rabil bi dva vsaj 3-portna chargerja, če pa hitro polnita pa še toliko bolj.
Malo sem tudi zmeden glede teh hitrih polnilcev, vem pač 5V 1A je tist klasičen počasen.
Potem pa imajo nekateri 2A, 2.1A, 2.4A, 3A itd... Pol so pa še standardi QC 2.0, QC 3.0.

Gledam pa tole trenutno na amazonu
https://www.amazon.de/Anker-Ladeger%C3%...

Če prav razumem se vsak port prilagaja koliko naprava ki se polni zahteva od njega.
Recimo nek star Android 1A, moj powerbank ki ima 2x2A pa bi dobil toliko od polnica na ostalih portih...
Pa moj Nexus 6P ne podpira quick chargea, samo z originalnim polnilcem polni 5V * 3A, drugače pa 1A na ostalih...

Hvala za kakšen nasvet.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

SumTingWong ::

gregor ::

Mene pa zanima zakaj vas kar precej kupuje električne skiroje?
Ali gredo vsi za božična darila?

Ker sedaj verjetno ni ravno idealen čas za nakup teh zadev. Zunaj je mrzlo, mokro, pride sneg itd...
Če ne rabite za darila, ali ni bolje počakat na marec..., pa še cena bo morda kaj nižja.

LP

avtek ::

Ali pa višja, ker bo spet "sezona" ...

Tudi zimske gume so po "nepisanem pravilu" cenejše spomladi, in letne jeseni :)

knap ::

Tomson, ali si že prejel MI MIX 3?
Ali boš napisal kakšne test na tvoji spletni strani?

Prvi vtisi? Katero verzijo si nabavil in koliko si dal za njo?

Hvala

LP

Tomson ::

@gregor:
glede na izkušnje so na zimo električni skiroji najcenejši in če računaš na 2-mesečno dostavo, bo do sezone skiro dostavljen. Ko pa se enkrat začne sezona cene kar poskočijo navzgor. Xiaomi M365 se trenutno npr. dobi za 320€, na pomlad do jeseni pa je cena, glede na zgodovino okoli 400€ in več, kar je precej opazna razlika, je pa zelo dobra opcija glede na ceno tudi Alfawise M1 s kodo: GBOSM1 iz 302€ na 275€, me malo mika, je pa res da razlika do M365 ni velika. Kolikor sem gledal primerjave je Alfawise zelo kvalitetna kopija Xiaomija, z nekaj manjšimi kompromisi in brez aplikacije, največja razlika je, da ima trde gume, ne napihljivih, kar je lahko plus in minus. Bo še potrebno razmislit ...

@knap:
ne še, še čakam, test bo, vsekakor, ter primerjava s Xiaomi Mi Mix 2S ter OnePlus 6T, vzel sem pa tole variatno: Xiaomi Mi Mix 3 6/128GB s kodo: GBMPBF18 iz 507€ na 489€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Timaj ::

Tomson je izjavil:

@Timaj:
najprej kontaktiraj support, najhitreje preko LiveChat (Messenger) ali preko Ticketa. Opiši težavo, če je opcija dodaj video posnetek. Potem pa je opcija da se pošlje v Španijo, skoraj sigurno pa se da dogovorit tudi za samo SSD ali kompenzacijo, da vrnejo denar in sam kupiš SSD po želji ...

Za info; se je uredilo dobil sem delni refund. Nekje v višini da bom lahko naredil upgrade na 240Gb. Drugače pa linux lepo teće na zunanjem USB 3 SSD. LPM

knap ::

@Tomson
Se že veselim tvojega testa. :)
Tudi sam bi rad nabavi ta model, ko pride global verzija (bi naj bila kmalu) in ko bo cena še malo padla, torej Q1/2019 :D

facepalm ::

Vceraj preklical narocilo in zahteval refund, danes je denar ze na paypalu.
So me prijetno presenetili, glede na to, da sem obupal nad njihovim supportom.

Tomson ::

Današnje kode:

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMPCM1 iz 160€ na 142€
Xiaomi Mi 8 Lite Global 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMP1111M8T iz 231€ na 222€
Xiaomi Mi 8 Lite Global 6/64GB s kodo: GBMPBF2 iz 195€ na 186€
Xiaomi Mi 8 Pro Global Transparent 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMPBF17 iz 471€ na 444€
Xiaomi Mijia 1080p IP kamera s kodo: 5QP6B285 iz 32€ na 25€
MJX X708P WiFi FPV RC Drone s kodo: GB$THGP8 iz 53€ na 39€
H-8501 7.5Ah električni skiro s kodo: GBH8501 iz 231€ na 222€
Ninebot Segway ES2 električni skiro s kodo: GBB5ES2 iz 488€ na 319€
Creality3D CR-10S Pro 3D tiskalnik s kodo: GB3DCRP iz 551€ na 532€
3x Yeelight RGB 10W E27 pametna žarnica s kodo: Ut1eKcMa iz 52€ na 44€
Alfawise F5020E Handheld Rechargeable Oral Irrigator s kodo: F5020E iz 24€ na 18€
K88H Bluetooth Smart pametna ura s kodo: EhiEG57P iz 40€ na 23€
Lenovo SmartWatch pametna zapestnica s kodo: H82KusML iz 17€ na 15€
Xiaomi Bluetooth Necklace Earbuds slušalke s kodo: MZUuAVAK iz 52€ na 40€
Zonestar Double 3D tiskalnik s kodo: VS4zQmXf iz 193€ na 174€
HD Smart Projector Mini s kodo: 3Ejt5EKM iz 67€ na 62€
Fido F1 10.4Ah električno kolo s kodo: cjw3S5kV iz 533€ na 453€
HX Outdoors Survival Straight Knifes kodo: JgJSZIaD iz 38€ na 26€
Tanix TX6 Android TV Box s kodo: GBCNTX6 iz 40€ na 35€
Chuwi Hi8 SE 8" Android tablica s kodo: m8764rSn iz 80€ na 76€
Chuwi Hi Pad 10.1" Android tablica s kodo: cnoQBWtD iz 161€ na 112€
HaikeLite MT07 LED ročna svetilka s kodo: 27NW1bHK iz 55€ na 42€
Xiaomi Mijia Sonic električna ščetka s kodo: RnwbcsFg iz 30€ na 26€
FanJu FJ3367 Color vremenska postaja s kodo: GBHGFJ2 iz 21€ na 19€
Xiaomi Youpin Giiker pametna rubikova kocka s kodo: GBTH32GES iz 35€ na 29€
Roborock S50 robotski sesalnik s kodo: JSoKpWBf iz 338€ na 311€
360 S6 robotski sesalnik s kodo: u6imHyC7 iz 266€ na 249€ (EU skladišča)

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

Hvala za info glede skirojev.
Off topic - Kje, kdaj pa uporabljate te skiroje, do trgovine in nazaj oz?
Ker za kolo verjetno skiro ni nadomestilo, ali pač?
Za skuter pa tudi ne.

LP

Killermode ::

@Gregor
Službo, pijače z kolegi.

tigrr ::

@Gregor Skiro je za po mestu dost bolj praktičen kot kolo, ker ga ne rabiš parkirat - ga lahko neseš s sabo. Električni skiro se izkaže pri razdaljah nad 2 km oz. kadar se ti mudi, ali pa če si enostavno len :)

bernikm ::

Tomson je izjavil:

@betnikm:
Vsi električni skiroji prispejo brez dodatnih stroškov, brez skrbi, ne glede na opis poštnine,le za dostavo računaj na 2meseca...


@Tomson hvala ! Potem pa dajmo počakat do spomladi da pride pošiljka, prej se tako ne bom vozil s skirojem po snegu :-)

gregor je izjavil:

Mene pa zanima zakaj vas kar precej kupuje električne skiroje?
Ali gredo vsi za božična darila?

Ker sedaj verjetno ni ravno idealen čas za nakup teh zadev. Zunaj je mrzlo, mokro, pride sneg itd...
Če ne rabite za darila, ali ni bolje počakat na marec..., pa še cena bo morda kaj nižja.

LP


Jaz sem ga kupil ker je bila cena ugodna (dobrih 300EUR), dvomim da bo marca nižja cena. Se mi pa tako ne mudi, vozili se bomo tako na spomladi, pa potem za prvi maj na morju in poleti tudi.
Trenutno imam enega ki sem ga kupil v Hofru 2 leti nazaj za 300EUR pa sem zelo zadovoljen z njim, predvsem zato ker se zloži čisto skupaj. Ta Xiaomi pa bo za po mestu furat, ker ima malo večji doseg in pa boljše gume. Ta 'malega' bodo pa počasi začeli otroci uporabljat :-)
Imam ga pa za v trgovino, pošto, skratka vse kar je okoli, pa prav pride tudi za po centru mesta, kjer se ne rabiš ukvarjati s parkiranjem itd.
Je pa plus pri Xiaomiju vsekakor večji doseg in višja hitrost (obstoječi gre max 15KM/h), pa gume ki so napihljive da ne čutiš vsakega kamenčka. Čeprav po drugi strani imajo trde gume tudi svoje prednosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bernikm ()

gregor ::

Hvala za pojasnila glede uporabe.
Bom zaenkrat kar ostal na kolesu oz peš varianti. Sicer pa nisem iz večjega mesta, tam je ta zadeva verjetno precej bolj uporabna.
Morda pa kdaj nabavim. ;)

tigrr ::

Thomson, mogoče veš kje bi bilo najbolje nabavit xiaomijev laser projektor, na GB verjetno ne bo šlo mimo carin, poleg tega pa izgleda, da bo na amazonu dobra cena ?

gregor ::

seveda gre mimo carine če izbereš priority line
to je bilo napisano že 123x

drugi tvoj link je tudi na gb, ni na amazon...

avtek ::

Tisti, ki imate električne skiroje.

Jih zaklepate? Če da, kako? Ali ga ko grete v trgovino zložite in primete v roke? :)

darkolord ::

bernikm ::

Jaz ga nesem kr s seboj v trgovino. Ko sem se lansko leto vozil po morju so mi vsi gledali kot da imam ne vem kaj. Sem prepričan da če bi ga pustil kje na samem bi takoj dobil noge :-)
Letos poleti sem pa opazil da je kar nekaj jih že bilo na električnih skirojih, kot kaže je zadeva ratala popularna :-)

ivanuscha ::

Na Dunaju se vsi vozijo z njimi, predvsem zaradi ponudnikov kot so Lime, Bird, Tier.

buttcrack ::

gregor je izjavil:

Hvala za info glede skirojev.
Off topic - Kje, kdaj pa uporabljate te skiroje, do trgovine in nazaj oz?
Ker za kolo verjetno skiro ni nadomestilo, ali pač?
Za skuter pa tudi ne.

LP

če imaš 2 km do busne/vlaka in potem še ene tolk do šihta... Za takle se mi zdi optimalno, jeba je samo po dežju seveda.

ivanuscha ::

Kaj pa Ninebot ES2, ima kdo kakšne izkusnje z njim v primerjavi z M365? Cenovno sta trenutno oba zelo ugodna, 320eur.

Tomson ::

@tigrr:
najugodneje bo sigurno na GB, imaš pa različne opcije:

Xiaomi Mi UltraShort CN laserski video projektor v FlashSale za 1405€
Xiaomi Mi UltraShort English laserski video projektor s kodo: IT$CN99NMI iz 1651€ na 1513€
Xiaomi Wemax One Pro laserski projektor s kodo: IT-CN09FEN iz 1610€ na 1582€

Prva opcija je v kitajščini, se da delno namestit angleščino preko APKja za vmesnik, a ni vse prevedeno, tudi kar je, ni prav na nivoju ... Druga opcija je že z angleškim jezikom, a je občutno dražja. ČE se ti finančno izide vsekakor novejšo generacijo, Wemax One, ki je lepo komplet v angleščini, ima občutno boljši prikaz črne, slika ima malo večjo globino in je bolj dinamična, bolj ostra, z malo več detajli, po drugi strani pa ima prvi Xiaomi v praksi malo višjo svetilnost in je v CN verziji občutno cenejši, omenjene razlike pa v praksi niso tako velike, so pa vidne ...

Sicer pa kot omenjeno, preko Prioirty Line poštnine ne bo dodatnih stroškov ...

@ivansucha:
Segway Ninebot ES2 je na precej podobnem nivoju, gre v osnovi za istega proizvajalca, isto platformo, ima malo manjša kolesa in nekaj km manjši doseg. Ima pa M365 boljše zavore v primerjavi s ES2, ES2 pa po drugi strani "amortizerje", ki precej dobro amortizirajo neravna tla ter možnost dokupa baterije, ki izboljša doseg, hitrost in pospeške skiroja ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

xardas ::

Kako pa je z nosilnostjo in nastavljivostjo višine krmilne ročice pri teh skirojih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xardas ()

darkolord ::

Nosilnost cca. 100 kg, višina ročice ni nastavljiva.

scipascapa ::

kakšna koda za Band 3?

Tomson ::

Koda sicer je za Mi Band 3 (KS22WHU6FQ) za 21€ a je trenutna FlashSale cena nižja pri 20.99€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

sočan ::

Redmi note 5 je morda kjerkoli kaj ugodnega ??

Hvala.lp

scipascapa ::

kaj vsiljujejo SHIPPING GUARANTEE strošek?

Ori ::

zdravo

malo gledam za kakšne wireless slušalke kaj pravite o ausdom m06, je kaj podobnega na gearbest. ausdom m06 se mi zdijo tako na pogled zelo mehke comfortne

https://www.amazon.de/AUSDOM-M06-Blueto...

https://www.aliexpress.com/item/AUSDOM-...

hvala, lp

bajsibajsi ::

sočan je izjavil:

Redmi note 5 je morda kjerkoli kaj ugodnega ??

Hvala.lp


140 eur za 64/4GB email only price. Akcija traja se (kao) 6 dni.

Tomson ::

Za 140€ je International verzija, Global verzija je 169€ (EmailPrice 167€)...

@scipascapa:
ker se jim splača, jasno! :)

@sočan:
pa novejši model, Note 6 Pro?
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 3/32GB s kodo: GBMPCM1 iz 160€ na 142€

@mbjelano:
v tem cenovnem rangu so dobre opcije na GB Bluedio T2+ za 26€ ali Bluedio T5 za 37€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

avtek ::

Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje oz prošnjo oz 2, na katero katero ima sigurno kdo od vas odgovor (če ne druga - Tomson :D).

Potreboval bi senzor (gledal sem Xiaomi na GB), ki bi mi odčitval vlago in temperaturo. Senzor bi bil nameščen na vikendu (lahko vtičnica ali baterije) - povezan z WiFi. Trenutne podatke temperature in vlage pa bi odčital s telefonom preko namenske aplikacije. Vem, da obstaja nekakšni socketi ipd, ampak bi prosil nekoga za kratko razlago kako deluje in kaj potrebujem za to.

Druga stvar, bi pa potreboval pametno vtičnico, ki bi jo remote (WiFi) lahko "omogočil" oz "onemogočil".

Po možnosti EU vtičnica (senzor, vtičnica, socket?), če pa to ni na voljo, pa pač CN in konverter.


Da še opišem zakaj vse to potrebujem, če ima kdo še kakšen drug predlog. Vikend imam kar nekaj KM oddaljen od doma, in da se v zimskih dneh ne vozim vsak dan ali dva tam, bi imel senzor, preko katerega odčital temperaturo in vlago. V kolikor bi bila temperatura (npr.) pod 5°C, bi preko pametne vtičnice vključil električni radiator, in ko bi temperatura narasla (npr) nad 10°C, bi električni radiator preko pametne vtičnice izključil.


Hvala!

SubOrbit ::

@dulci: https://www.banggood.com/SONOFF-TH16-DI...

Razmisli, če to res rabiš. Večina električnih radiatorjev ima termostat že vgrajen...
««
108 / 181
»»