» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
107 / 181
»»

vrunc ::

Tomson je izjavil:

@6151€:
trenutno res ne, preverim, če je kakšno opcija da se to spremeni ...

@gantsa:
Xiaomi ima odlično kvaliteto, na nivoju uveljavljenih znamk. Vsi omenjeni modeli so pravzaprav v sodelovanju s Xiaomijem (Soocas, Oclean), imajo pa visoko kvaliteto materialov in izdealave. Air,SE,One se med seboj malo razlikujejo, tako po specifikacijah kot po ceni, izbereš sebi najbolj primerno, so pa vsi modeli glede na ceno super. Soocas pa je druga linija, drugo sodelovanje, sam sem večino teh preizkusil, ampak prav nimam nekega konkretnega mnjenja, ker so vse super, lol, še z omenjenim poceni Alfawise S100 sem zadovoljen, ker ni nič slabši od Sonicare. Pač se odločaš na podlagi videza, funkcij in specifikacij, je pa med vsemi Oclean One npr. najprestižnejša ... Trenutno so opcije:
Soocas X3 Sonic električna ščetka s kodo: 2giBenXr iz 35€ na 32€ (EU skladišče)
Xiaomi Oclean Air Sonic električna ščetka s kodo: 8KLL8Tl8 iz 30€ na 28€ (EU skladišče)
Xiaomi Oclean One električna ščetka s kodo: w1zEOblh iz 47€ na 43€
Oclean SE Sonic električna ščetka s kodo: GB-HBZceasc iz 34€ na 32€ (EU skladišče)

@wade:
Za Alfawise X 3200 trenutno kakšne kode ni za EU skladišče, je najboljša opcija Fast-23 EU skladišče za 124€, kjer je najnižja cena innajmanša poštnina ...


Se odločam ali bi kupil ščetko OcleanAir in me zanima kje kupujete rezervne nastavke?

knap ::

Tomson je izjavil:

@6151€:
trenutno res ne, preverim, če je kakšno opcija da se to spremeni ...

@gantsa:
Xiaomi ima odlično kvaliteto, na nivoju uveljavljenih znamk. Vsi omenjeni modeli so pravzaprav v sodelovanju s Xiaomijem (Soocas, Oclean), imajo pa visoko kvaliteto materialov in izdealave. Air,SE,One se med seboj malo razlikujejo, tako po specifikacijah kot po ceni, izbereš sebi najbolj primerno, so pa vsi modeli glede na ceno super. Soocas pa je druga linija, drugo sodelovanje, sam sem večino teh preizkusil, ampak prav nimam nekega konkretnega mnjenja, ker so vse super, lol, še z omenjenim poceni Alfawise S100 sem zadovoljen, ker ni nič slabši od Sonicare. Pač se odločaš na podlagi videza, funkcij in specifikacij, je pa med vsemi Oclean One npr. najprestižnejša ... Trenutno so opcije:
Soocas X3 Sonic električna ščetka s kodo: 2giBenXr iz 35€ na 32€ (EU skladišče)
Xiaomi Oclean Air Sonic električna ščetka s kodo: 8KLL8Tl8 iz 30€ na 28€ (EU skladišče)
Xiaomi Oclean One električna ščetka s kodo: w1zEOblh iz 47€ na 43€
Oclean SE Sonic električna ščetka s kodo: GB-HBZceasc iz 34€ na 32€ (EU skladišče)

@wade:
Za Alfawise X 3200 trenutno kakšne kode ni za EU skladišče, je najboljša opcija Fast-23 EU skladišče za 124€, kjer je najnižja cena innajmanša poštnina ...


Toliko ščetk, da ne vem kaj bi izbiral.
Ocean one ali katero cenejšo.
V čem je ocean one boljša od ostalih?

Kaj bi vi nabavili?

Hvala

Lp

Fritz ::

Tomson je izjavil:

Vsi električni skiroji preko Europe Railway prispejo brez dodatnih stroškov, le dostava je nekje 2 meseca..

Ekola, naročeno. Hvala amacar in Tomson za odgovore in sorry za takšna basic vprašanja pri prvem nakupu a raje vprašam kot se ukvarjam s težavami.

Segway Ninebot ES2 me je na koncu prišel 315€ (plačilo s PayPal-om), kar je daleč najnižja cena, kar sem jih videl za ta skiro :)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Djole ::

knap je izjavil:

Tomson je izjavil:

@6151€:
trenutno res ne, preverim, če je kakšno opcija da se to spremeni ...

@gantsa:
Xiaomi ima odlično kvaliteto, na nivoju uveljavljenih znamk. Vsi omenjeni modeli so pravzaprav v sodelovanju s Xiaomijem (Soocas, Oclean), imajo pa visoko kvaliteto materialov in izdealave. Air,SE,One se med seboj malo razlikujejo, tako po specifikacijah kot po ceni, izbereš sebi najbolj primerno, so pa vsi modeli glede na ceno super. Soocas pa je druga linija, drugo sodelovanje, sam sem večino teh preizkusil, ampak prav nimam nekega konkretnega mnjenja, ker so vse super, lol, še z omenjenim poceni Alfawise S100 sem zadovoljen, ker ni nič slabši od Sonicare. Pač se odločaš na podlagi videza, funkcij in specifikacij, je pa med vsemi Oclean One npr. najprestižnejša ... Trenutno so opcije:
Soocas X3 Sonic električna ščetka s kodo: 2giBenXr iz 35€ na 32€ (EU skladišče)
Xiaomi Oclean Air Sonic električna ščetka s kodo: 8KLL8Tl8 iz 30€ na 28€ (EU skladišče)
Xiaomi Oclean One električna ščetka s kodo: w1zEOblh iz 47€ na 43€
Oclean SE Sonic električna ščetka s kodo: GB-HBZceasc iz 34€ na 32€ (EU skladišče)

@wade:
Za Alfawise X 3200 trenutno kakšne kode ni za EU skladišče, je najboljša opcija Fast-23 EU skladišče za 124€, kjer je najnižja cena innajmanša poštnina ...


Toliko ščetk, da ne vem kaj bi izbiral.
Ocean one ali katero cenejšo.
V čem je ocean one boljša od ostalih?

Kaj bi vi nabavili?

Hvala

Lp


A se ti hecas al samo trolas??? Po citiranemu odgovoru vseeno postavljas ta vprasanja?

Motion ::

Razen televizije (sony xe900) nimam nobene druge androidne (ali iOS) naprave v bajti. Na televiyijo pa mi aplikacije 360SMart za robotski sesalnik tud ne dovoli namestit. Prav tako ne dela prek BlueStacks. Zgleda da je edina opcija kupit en poceni android telefon. Tile ki so sedaj v akciji kaj se splača?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

flameir ::

Motion je izjavil:

Razen televizije (sony xe900) nimam nobene druge androidne (ali iOS) naprave v bajti. Na televiyijo pa mi aplikacije 360SMart za robotski sesalnik tud ne dovoli namestit. Prav tako ne dela prek BlueStacks. Zgleda da je edina opcija kupit en poceni android telefon. Tile ki so sedaj v akciji kaj se splača?


Zakaj točno boš rabil telefon?

Tomson ::

@Motion:
odvisno kako poceni gledaš. Najboljše razmerje med ceno/kvaliteto/zmogljivostjo v nižjem cenovnem rangu ima npr. Xiaomi Redmi Note 6 Pro 32GB za 150€ iz EU skladišča ali Xiaomi Mi A2 Lite 64GB za 150€ iz HK skladišča. Kot najcenejšo, še solidno opcijo pa Xiaomi Redmi 6 32GB za 106€ iz HK skladišča ... Za namen, ki ga omenjaš, bo seveda tudi najcenejši Redmi 6 povsem na mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

goba ::

Tomson je izjavil:

@Motion:
odvisno kako poceni gledaš. Najboljše razmerje med ceno/kvaliteto/zmogljivostjo v nižjem cenovnem rangu ima npr. Xiaomi Redmi Note 6 Pro 32GB za 150€ iz EU skladišča ali Xiaomi Mi A2 Lite 64GB za 150€ iz HK skladišča. Kot najcenejšo, še solidno opcijo pa Xiaomi Redmi 6 32GB za 106€ iz HK skladišča ... Za namen, ki ga omenjaš, bo seveda tudi najcenejši Redmi 6 povsem na mestu ...


Za upravlanje hišnih naprav, bi morda bolj prav prišla tablica, kot pa 64gb telefon.

Tomson ::

Jup, res je, kakšen 10" Teclast A10H za 72€ ali 8" Chuwi Hi8 SE za 80€ bi bila za omenjeno čisto dovolj ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

alkoo ::

Kako dolgo ponavadi traja, da začnejo prodajat nek nov model ure?
Gledam: https://www.gearbest.com/smart-watches/...
in še ni global verzije in bele barve. Je pa to nov model ure, tu pa piše discontinue. Iščem belo barvo pa je pri drugih urah ponudba slaba in je ideja, da se počaka da dobijo 3gen amazfit v beli barvi.

Tomson ::

To je pa žal nemogoče napovedat ...

Današnje kode:

Xiaomi Mi Mix 3 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMPBF18 iz 525€ na 489€
Oneplus 6T 8/128GB International pametni telefon s kodo: GBMPBF14 iz 507€ na 471€
Xiaomi Mi 8 Pro Global Transparent 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMPBF17 iz 471€ na 445€
Cubot Power 6/128GB pametni telefon s kodo: GB$MPPOWER iz 169€ na 160€
Huawei Honor 10 Global 4/128GB pametni telefon s kodo: GBMPBF9 iz 320€ na 313€
Xiaomi Mi Air 13.3" prenosnik s kodo: fl7ndMVe iz 686€ na 498€
Hubsan X4 H502S 720P RC Drone s kodo: 4NmVyWkI 114€ na 97€
Xiaomi 1x Mini In-ear Bluetooth slušalka s kodo: KXEFBO8GXX iz 19€ na 12€
Xiaomi Bluetooth Necklace Earbuds slušalke s kodo: ATKOYLK2HK iz 52€ na 47€
Xiaomi Mi Bluetooth naglavne slušalke s kodo: ZV2XTOMGNY iz 64€ na 51€
KZ BTE Hybrid Balance Armature Dynamic slušalke s kodo: 436IEWYR1R iz 16€ na 14€
Retro Mini FC Nostalgic ročna igralna konzola s kodo: U7WWHINYEN iz 17€ na 15€
Xiaomi Chuangmi 720p IP kamera s kodo: kCPlvzN8 iz 16€ na 12€
SJCam SJ8 Plus 4k akcijska kamera s kodo: 92IE2IaQ iz 117€ na 113€
FanJu FJW4 Color Wi-Fi vremenska postaja s kodo: GBHGFJ4 iz 48€ na 39€
Xiaomi Anti-UV Polarized Sunglasses TS Nylon sončna očala s kodo: NX6NFoo3 iz 25€ na 21€
CENAVA P3T All-in-one 23.8" računalnik s kodo: cUgB8dOd iz 418€ na 276€
360 S6 robotski sesalnik s kodo: u6imHyC7 iz 267€ na 249€ (EU skladišče)

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Motion ::

Tomson je izjavil:

@Motion:
odvisno kako poceni gledaš. Najboljše razmerje med ceno/kvaliteto/zmogljivostjo v nižjem cenovnem rangu ima npr. Xiaomi Redmi Note 6 Pro 32GB za 150EUR iz EU skladišča ali Xiaomi Mi A2 Lite 64GB za 150EUR iz HK skladišča. Kot najcenejšo, še solidno opcijo pa Xiaomi Redmi 6 32GB za 106EUR iz HK skladišča ... Za namen, ki ga omenjaš, bo seveda tudi najcenejši Redmi 6 povsem na mestu ...

Ubistvi sam za sesalec trenutno. Morda za kakšen hišni zvonec v prihodnosti. Kaj pa vem nimam glih kaj dosti pametne elektronike po bajti. Telefon sem mislil ker ga lahko potem uporablaš tudi kot telefon :) Tablca pa bi bla tam sam za to in jo drgači niti nebi povohal.

Sem gledal tudi nokio x6 sicer je 17E drazja, sam dobiš pa čisti android in popravki direkno od googla. Ma kdo izkusnje z temi nokijami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Fritz ::

Z X6 ne, imamo pa doma Nokio 6, Nokio 6 2018 in Nokio 8. Z vsemi zadovoljni. Če bi danes menjal staro 6-ko, bi vzel ravno Nokio X6.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Infusion ::

Jao temu supportu iz Gearbesta pa res ne gre angleščina, jim opišem problem v dobri angleščini in še vedno ne vedo kaj jih sprašujem.

No moj trenuten problem je da sem posebej naročil Xiaomi rezervne dele ter Soocas X3 zobno ščetko iz CN-099 skladišča. Tale paket sem po dolgi jebi s površnim DPD-jem končno prejel 2 dni nazaj (sem ga moral prevzet na Petrolu na koncu). Črn Roborock iz HK skladišča pa še vedno ni prispel.

Tole sta bla zadnja 2 updejta za Roborocka:
2018-11-21 20:00:55 Shipment in transit-delivered to destination country.
2018-11-21 20:00:00 Customs clearance processing complete.

Oz. kot zadnji updejt za Roborocka mi kaže na strani tole (čeprav tole sploh ni zadnji datum):

2018-11-10 16:56:00
The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

Zna kdo povedat kaj to pomeni za paket? A je paket v Sloveniji ali ne? Meni ni proval še nihče nič dostavit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Infusion ()

Okapi ::

Če imaš številko za sledenje, preveri na 17track, če je nimaš, pa tako ali tako ne moreš nič narediti.

Infusion ::

Imam številko za sledenje. Pač za Roborocka sem dobil te podatke in nimam pojma kaj naj bi pomenili (ti podatki so iz 17track mimogrede). Je robot že v Sloveniji ali ni? Še uni iz Gearbesta mi je napisal da je bilo vse poslano naenkrat, zato me je zdaj še bolj zmedlo da ni DPD kaj izgubil... Kakor vidim kodo bi mi Roborocka moral dostavit DHL in ne DPD. Tako da mogoče mam še malce za čakat. Tracking od DHL-a pa itak ne dela oz. ne vidi še kode.

amacar ::

Ne ni v sloveniji, niti v Nemčiji še ni. Imaš številko za sledenje, pa preveri na dhl.de, tisti je edini mirodajni tracking. Da te "pomirim", tudi jaz še čakam na sesalec, pa je bil odposlan še en dan pred tvojim. Verjetno bosta prišla hkrati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Motion ::

A je kaka opcija za sortiranje artiklov po skladiscih. Da bi videl kaj je navojo iz eu skladisc.

BladE_ ::

Akcija - Reakcija

Motion ::

Sam kje na njihovi strani pridem do tega, da mi nebo treba vedno te linke iskat in klikat na njih.

goba ::

Motion je izjavil:

Sam kje na njihovi strani pridem do tega, da mi nebo treba vedno te linke iskat in klikat na njih.

Prekopiraj si linke, pa ti jih ne bo treba iskat.

sočan ::

Infusion je izjavil:



2018-11-10 16:56:00
The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

Zna kdo povedat kaj to pomeni za paket? A je paket v Sloveniji ali ne? Meni ni proval še nihče nič dostavit.



To v praksi ne pomeni nič drugega kot , da je pošiljatelj poslal na DHL elektronsko naročilo za prevzem paketa.

lp

Infusion ::

Hvala vsem za pomoč. Mi še zna kdo povedat kako je z naročanjem tekstila iz Gearbesta? Sem našel par stvari, ki so mi zelo všeč vendar ne vem če so kakšne skrite dajatve. Gre s priority line vse skozi normalno ali so kake razlike?

Tomson ::

Velja popolnoma isto kot za ostale izdelke, nobenih razlik. Pazi le na velikosti, ne se zanašat na oznake (S/M/L/XL), pri azijcih so pogosto pri istih oznakah oblačila manjša, ker so v povprečju manjše rasti, ponavadi so poleg vedno navedene mere (Size Guide), preko katerih izbereš primerno velikost ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Infusion ::

Tomson je izjavil:

Velja popolnoma isto kot za ostale izdelke, nobenih razlik. Pazi le na velikosti, ne se zanašat na oznake (S/M/L/XL), pri azijcih so pogosto pri istih oznakah oblačila manjša, ker so v povprečju manjše rasti, ponavadi so poleg vedno navedene mere (Size Guide), preko katerih izbereš primerno velikost ...

Hvala, ja sem se že meril po njihovem guideu, dejansko so številke zelo čudne, verjetno res prilagojene njihovi rasti.

6151 ::

Njihov XL je kot naš M, iz izkušenj

darkolord ::

Čisto različno, najbolje je res po priloženi tabeli, s tem da če je kakšna dimenzija na zgornji meji, vzameš številko večje.

Okapi ::

6151 je izjavil:

Njihov XL je kot naš M, iz izkušenj
Tako nekako. Imam eno jakno XXXL, ki je kot ameriški L.

avtek ::

Tomson, je morda še kakšna koda za Yeelight YLXD01YL Smart LED Ceiling Light 320 28W AC 220V ? Vem da je nad 88$, 10$ OFF iz CZ, pa vseeno probam :)

T-Back ::

Je Xiaomi WiFi Router 3G še vedno boljša oziroma enaka opcija kot recimo Router 4? Se 4ka že dobi z ang. FW. Oziroma kje se dobi FW za te routerje.
Kot sem opazil ima 3G dve verziji 128 in 256GB tako da je treba bit pozoren?
In pa še to, če izberem Priority Line je poštnine več kot 10€ je kakšna druga možnost z manj poštnine, pa da ne bo še kakšnih dodatnih carinskih stroškov.

perci ::

tomson, se priporocam za kodo za xiaomi notebook pro 8gb varianto. black friday ponudbe zal ni vec.

Tomson ::

@dulci:
Yeelight 320 LED stropna luč s kodo: BFGBDE320 iz 53€ na 49€ (EU skladišče)

@T-Back:
najlažje je, da Router nastaviš preko aplikacije Mi Wi-Fi, ki je v celoti v angleščini, pa se ne rabiš ukvarjat z ROMi, kjer se je tudi pri 3G modelu izkazalo, da je China ROM stabilnejši in hitrosti boljše ... Sicer pa sta Mi Router 4 in 3G identična, le spomina ima 3G več ... Izbereš pa Belgium Registered poštnino za 2.67€ ...

@perci:
Xiaomi Mi Notebook Pro i5-8250/8GB MX150 15.6" prenosnik s kodo: GBNB05 iz 800€ na 704€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

perci ::

@perci:
Xiaomi Mi Notebook Pro i5-8250/8GB MX150 15.6" prenosnik s kodo: GBNB05 iz 800€ na 704€

Ja, to je še vseeno precej več kot na BF. Misliš, da je to sedaj to ali bi se znala BF cena ponoviti. Nekaj sem cincal pa nisem stisnil gumba "nakup".

Tomson ::

Dobil še tole, Xiaomi Mi Notebook Pro, koda: GBBFlaptop1 za 667€, pohiti, je menda le še nekaj komadov! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kumer ::

Sonične ščetke za otroke, se dobi kaj pametnega?
Hvala
LP

facepalm ::

Koliko casa traja, da ti GB refunda na racun? Bi paypal dispute sel hitreje skozi?

Ze en teden se drkam z GB supportom in sem zaradi njihovega zavlacevanja (obljube da imajo na zalogi, nato spet ne) zamudil dober deal za drugi telefon. Tega, katerega sem narocil pri njih pa so prejsnji teden 3x dobili in razprodali, tudi na nedeljo! Zame, za katerega so mi 2x poudarili, da sem na prednostni listi (placal pred 14mi dnevi), pa ga ni bilo.
Danes mi je dokoncno prekipelo, ko sem dobil nek generic odgovor iz njihove strani.
Se pocutim prav debilno, da sem se pustil nategovati iz njihove strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

antiz ::

Predlog za kakšno tablico namenjeno ilustracijam, mogoče kakšen ultrabook?

Tomson ::

@kumer:
tale od Xiaomi Soocas sigurno ni slaba: Xiaomi Soocas C1 otroška električna ščetka s kodo: e9WQvJyn iz 26€ na 23€

@epecar:
ponavadi gre kar hitro, nekaj dni, lahko pa se zavleče, če je gužva, je pa ponavadi hitreje kot preko PayPal dispute. Preverim natančno in sporočim ...

@antiz:
kaj namenskega v tem smislu ali tem smislu tudi pride v poštev?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

trully ::

Tomson a bo danes ali v bližnji prihodnosti kaka koda za Xiaomi Amazfit Stratos?

mrbanana ::

11.11. sem naročil 2. kom Pocophone F1 64gb in 128gb v dveh naročilih preko kuponov iz HK skladišča, prvega sem dobil že prejšnji teden, drugega pa danes.
Hvala Thomson za informacije ki jih deliš.

Tomson ::

@trully:
Zaenkrat nisem kaj zasledil, kaj bo v prihodnosti pa nemogoče napovedat, sigurno bo spet kakšen dober deal, vprašanje pa kdaj. Trenutno je kar ok opcija iz EU skladišča za 151EUR ...

@mrbanana:
malenkost! ;)

Današnje kode:

Chuwi Hi8 SE 8" Android tablica s kodo: m8764rSn iz 120€ na 76€
OnePlus 6 International 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPCM2 iz 355€ na 346€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMPCM1 iz 160€ na 142€
OnePlus 6T International 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMPBF14 iz 560€ na 471€
Emax Hawk 5 FPV Racing Drone s kodo: eqDmLDXY iz 222€ na 150€
Creality3D CR-10S 3D tiskalnik s kodo: GB23CC3 iz 329€ na 321€(EU skladišče)
Xiaomi Mi Mix 3 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMPBF18 iz 524€ na 489€
iGsport iGS50E BT brezžični števec za kolo s kodo: N74RF3ho iz 44€ na 40€
Xiaomi 1.5l električni grelec vode s kodo: 3I18DGbp iz 28€ na 17€
T9 Android 8.1 TV Box s kodo: ooHdDAW6 iz 53€ na 35€
T9 Android 8.1 TV Box s kodo: ooHdDAW6 iz 53€ na 35€

Xiaomi Mi Band 2 pametna zapestnica v FlashSale za 15€
Xiaomi Mi 8 Global 6/128GB pametni telefon v FlashSale za 346€
Alfawise U30 3D tiskalnik v FlashSale za 151€
Xiaomi 70mai 1080p avto kamera za 28€
PanoramicView Wifi IP kamera v E27 žarnici v FlashSale za 14€
Tanix TX9 Pro S912 Android Tv Box v FlashSale za 48€
Xiaomi Mi Ultra 5000ANSI laserski video projektor v FlashSale za 1405€
JJRC JJPRO X5 5G WiFi GPS FPV RC Drone 2x baterija v FlashSale za 115€
Meizu EP51 Bluetooth slušalke v FlashSale za 17€
Xiaomi Mi Notebook Air 13.3" i7-8550U prenosnik v FlashSale za 729€
Yunmai Mini 2 osebna pametna tehtnica v FlashSale za 26€ (EU skladišče)

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

lippi ::

Tomson je izjavil:


Preko RegisteredAirMail Gearbest še vedno povrne vse morebitne dodatne stroške. Na podlagi njihove izjave se odpre Ticket ter se prosi za povrnitev teh stroškov, praviloma jih povrnejo v nekaj dnevih. Pošiljke se v cca. 50% primerih ustavijo na carini.

Opcija PriorityLineEU Express se je v praksi izkazala kot dobra opcija, kjer praviloma pri dostavi ni dodatnih stroškov, za to opcijo sicer GB ne garantira povračila stroškov. Pošiljke se praviloma ne ustavijo na carini.

Pri naročilu iz EU (GW) skladišč praviloma ni nobenih dodatnih stroškov, dostava pa je nekaj dni. Tudi tukaj, če bi prišlo do tega, GB povrne omenjene stroške.


jaz sem relativno nov tukaj, prebral sem FAQ glede shippinga in dodatnih stroškov, ampak me zanima bolj iz konkretnih primerov kaj mi svetujete. Danes resno razmišljam, da bi naročil Oneplusa - 6 ali 6T, pa res nebi rad fasal kake carine, DDV, ipd. ker potem bo to daleč od dobrega deal-a :)

Če prav razumem je RegisteredAirMail opcija najbolj ziher in v primeru, da pade izdelek v postopek, ti GB povrne vse nastale stroške? To drži? se je že komu zgodilo? Res se opravičujem, če ta debata že kje obstaja, ampak forum je toliko obsežen, da ne najdem vsega.

HVALA za pomoč.

gregor ::

izbrat moraš "priority line"
opcije, ki jo to navajaš splog ni mogoče izbrati

Infusion ::

Ok dejte mi svetovat. Kaj vzameš od kitajcev pri plaščih ko se širina tvojih ramen ujema z XXL-om, chest pa z L-om? Se bojim samo da potem rokavi ne pridejo predolgi...

lippi ::

gregor je izjavil:

izbrat moraš "priority line"
opcije, ki jo to navajaš splog ni mogoče izbrati



OK razumem, kaj pa se zgodi s priority line-on iz HK? Ima kdo izkušnje pri takih vrednostih? Še vse kar sem zavedno naročeval iz far easta z višjimi vrednostmi je prišlo v postopek.. razen zadeve, ki "mostičijo" preko Velike Britanije.

amacar ::

Joj no že 100x povedano, s priority line gre preko de/uk in pride v slo brez postopkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

perci ::

Infusion je izjavil:

Ok dejte mi svetovat. Kaj vzameš od kitajcev pri plaščih ko se širina tvojih ramen ujema z XXL-om, chest pa z L-om? Se bojim samo da potem rokavi ne pridejo predolgi...

Ne kupiš. Že tako je kupovanje cunj prek gearbesta traparija.

lippi ::

amacar je izjavil:

Joj no že 100x povedano, s priority line gre preko de/uk in pride v slo brez postopkov.


Hvala za potrpežljivost!! :-*

Naslednjemu, ki to vpraša, mu jaz odgovorim, obljubim!

bernikm ::

Mare2 je izjavil:

bernikm je izjavil:

Imam Dines pa tam te opcije ni na voljo, tako da se mi potem verjetno bolj splača plačati direktno preko kreditne kartice.
Kaj pa je fora tega zavarovanja ki je zraven za 11EUR ? To je samo če pošiljko poškodujejo ali je ne dobiš da ti vrnejo denar ? A če tega ne vzameš potem to ne velja ?


Saj to se nastavi v Paypal-u.

1. Logiranje v PayPal
2. Klik zgoraj desno na zobnik ikono
3. V plavem pasu zgoraj v meniju klik na PAYMENTS
4. Odpre se novo okno. Klik na: Manage automatic payments
5. Odpre se novo okno in na desni strani klik na: manage preapproved payments
6. Odpre se novo okno, kjer so zlistani pre-approved payments. Klik na: Set Available Funding Sources
7. Pridemo do okna, kjer so zlistane kreditne kartice. Ob stevilki kreditne je potrebno klikniti na opcijo: Conversion Options


8. Koncno izbor, kjer moramo izbrati: Bill me in the currency listed on the seller's invoice.

Malo pobrskaj po namenski temi.
https://slo-tech.com/forum/t450878/2899

Ne plačuj zavarovanja pri Gearbestu. To je tako, kot bi zaupal volku, da ti volk varuje (čuva) tvoje ovčke.



Hvala. Samo pri Diners oz Discovery kot oni imenujejo conversion options ni na voljo, tako da se mi ne splača, je najbolje pol kar direktno preko strani plačati s kartico.
Potem se tega dodatnega zavarovanja ne splača vzeti ?

darkolord ::

perci je izjavil:

Že tako je kupovanje cunj prek gearbesta traparija.
Zakaj? Če ti mere ustrezajo, potem ni nobene ovire (govorim splošno o Kitajcih, ne GB). Dobiš isto robo za 1/(n>2) cene ali pa bolj kvalitetno robo za isto ceno.
««
107 / 181
»»