» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
103 / 181
»»

goba ::

barakus je izjavil:

Ali je normalno, da pod Priority Line piše tako:



Očitno so vagoni polni, na ladjah je pa še nekaj prostora.

gregor ::

Chuwi tablica naročena za 122 eur.

Dejstvo je, da je sedaj čas za naročila, v kolikor je dobava zaželjena pred božičkom :)

V naslednjih dnevih, tednu bo imel Tomson veliko dela. ;)

knap ::

Tomson je izjavil:

#33:
ZA Xiaomi Mi 8 Global 128GB trenutno le FlashSale za 347€, a ShipOut čez 1mesec ...

@barakus:
električni skiroji prispejo brez dodatnih stroškov, le preko Railway je dostava nekje 2meseca ...

@gregor:
trenutno kakšne kode ni, je omenjena FlashSale cena najnižja, ceneje bil le na 11.11 za 104€ ...

@NinjaMig21:
Kljub večji razliki v ceni, med Roidmi F8 in Jimmy JV51 ni bistvenih razlik v prid dražjega. Glede na vse teste kar sem jih prebral se Jimmy malo bolje odreže na preprogah, sicer pa sta precej enako učinkovita. Jimmy ima malo več opreme/nastavkov, se lažje čisti in je ceneješi. Trenutno je Jimmy JV51 iz EU skladišča za 151€, medtem ko je Roidmi F8 sicer najceneje do danes, a še vedno 249€ iz HK skladišča ...


zanimivo, da je Jimmy cenejši a boljši, z več priključki...
ali je ta cena iz EU skladišča najceneje kar se dobi, se pričakuje še kakšna black friday akcija
verjetno bom počakal na black friday ali cyber monday :D

LP

Tomson ::

Današnje kode:

Alfawise M1 električni skiro s kodo: GBOSM1 iz 311EUR na 275EUR
DJI Mavic 2 Zoom RC Drone s kodo: GBZoom iz 1111EUR na 907EUR
OnePlus 6T 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMP6T iz 534EUR na 509EUR
Xiaomi Redmi 6A Global 2/32GB pametni telefon s kodo: GBMP09 iz 103EUR na 85EUR
Xiaomi Redmi Note 5 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMPN512 iz 178EUR na 160EUR (EU skladišče)
Xiaomi Mi A2 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMP1111A2 iz 204EUR na 169EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi 6 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMPR620 iz 112EUR na 96EUR
Xiaomi Redmi 6 Global 3/64GB pametni telefon s kodo: GBMP78 iz 115EUR na 100EUR
Asus Zenfone 5 Global pametni telefon s kodo: GBMP1120 iz 284EUR na 281EUR
Utorch Modern LED stropna luč s kodo: GBXPFLL iz 65EUR na 63EUR
Zanflare F1 LED ročna svetilka s kodo: SDDeal35 iz 26EUR na 11EUR
LN N3 3D Home projektor s kodo: IT-CN16UFO iz 249EUR na 240EUR
Creality3D CR-10S Pro 3D tiskalnik s kodo: GB3DCRP iz 551EUR na 525EUR
GoComma projekcijsko platno 120" s kodo: GBPROSC03 iz 12EUR na 11EUR
XGimi H2 DLP video projektor s kodo: IT-CN49FRA iz 889EUR na 737EUR
Alfawise KW88 Pro 3G pametna ura s kodo: GBXPKW88 iz 94EUR na 88EUR
GoComma CS01 20v1 električni set izvijačev s kodo: GBCS01 iz 23EUR na 18EUR
Alfawise AI202 UV-C Deodorizer Sterilizer nočna lučka s kodo: GBSA034 iz 44EUR na 35EUR
IQI i8 4G pametna ura s kodo: GBIQII8S iz 124EUR na 115EUR
Alfawise Mini 3 pametna zapestnica s kodo: GF22ES iz 29EUR na 14EUR
Xiaomi Umbrella Sunny/Rainy dežnik s kodo: GBHGXMD iz 20EUR na 17EUR
Imalent R90C LED USB-Charging ročna svetilka s kodo: DEGKR90C14 iz 329EUR na 220EUR
Redmo Hobby RC Car avto na daljinsko s kodo: GBRemo1093 iz 133EUR na 124EUR
Flyco 3D moški brivnik s kodo: GBSZ11216 iz 24EUR na 21EUR
Xiaomi Mijia Yeelight namizna lučka s kodo: GBSZ11209 iz 41EUR na 35EUR
Xiaomi Mijia alarm detektor dima s kodo: GBSZ11211 iz 43EUR na 23EUR

Xiaomi Mi Notebook Pro i5-82150U 8GB 15.6" prenosnik v FlashSale za 675EUR (EU skladišče)
Xiaomi Noteobook Pro i7-8550U 16GB 15.6" prenosnik v FlashSale za 836EUR
Jumper Ezbook 3 Pro 13.3" prenosnik v FlashSale za 178EUR
Mecool M8S Pro W Android TV Box v FlashSale za 25EUR (EU skladišče)
Xiaomi Jimmy JV51 ročni sesalnik v FlashSale za 151EUR (EU skladišče)
Dibea Cordless Vacuum ročni sesalnik v FlashSale za 80EUR (EU skladišče)
H-8501 Električni skiro v FlashSale za 204EUR
Xiaomi Mi 8 Global 6/64GB pametni telefon v FlashSale za 338EUR (EU skladišče)
Mixza Tahaoll 32GB MicroSD 32GB kartica v FlashSale za 4EUR
Xiaomi Mi Mix 3 6/128GB pametni telefon v FlashSale za 525EUR
Excelvan YG400 mini video projektor v FlashSale za 38EUR (EU skladišče)
Creality3D Ender 3D tiskalnik v FlashSale za 150EUR (EU skladišče)
iLife A4S robotski sesalnik v FlashSale za 133EUR (EU skladišče)
Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik v FlashSale za 231EUR (EU skladišče)
360 S6 robotski sesalnik v FlashSale za 267EUR (EU skladišče)
Roborock S50 robotski sesalnik v FlashSale za 320EUR

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kumer ::

pametna ročna ura, ne športna ampak elegantna, se dobi kaj pametnega?

BladE_ ::

Nisi navedel cenovnega ranga in želenih funkcij... Sicer pa Stratos za 140EUR, heart senzorja in funkcij za šport pa lahko tudi ne uporabljaš.
Akcija - Reakcija

Mare2 ::

Nekje je bil objavljen link, kjer vidiš zgodovino cen na Gearbestu, ko prilepiš povezavo do izdelka. Sedaj ne najdem. :)

AdamTCE ::

Pozdrav,

odločam se, da bi naročil prenosnik(iz hong konga) https://www.gearbest.com/laptops/pp_786...
Zanima me, kolikšen bi bila DDV in carina?
Ima kdo kaj izkušenj?

Lp
Adam

amacar ::

Če znaš brati (in izbrati Priority Line) ne bo niti DDV niti carine, drugače pa 22% DDV + 0EUR carine + stroški obdelave (~15EUR).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

krefi ::

Bye je izjavil:

IcyFox je izjavil:

A kdo mogoče ve, če je normalno da mi iz HK skladišča že 20 dni pošiljajo pošiljko, z EU Priority line, in že 10 dni piše da je bila predana naši pošti?
Se mi zdi malo dolgo...

To je normalno. Čeprav mi je bil telefon odposlan 2.11. prek EU priority line, sem komaj pred nekaj dnevi lahko začel spremljati njegovo pot preko trackinga. Šele včeraj pa se je njegovo sledenje omogočilo pri nacionalni pošti. Dostava bo danes ali jutri, tako da ne skrbi.


me zanima kdaj bom prej paket ker je bil narocen 12.11 ko so imeli pomeje kar veliko dela zaradi 11.11 sicer je bil paket odposlan 14.11 preko priority line eu sedaj pa cakam da bom lahko zacel posilki slediti..
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Dimnik ::

Moj mi8 je bil poslan 12.11 in imam par postavk na sledenju 1tracking, nazadnje od 18.11., Parcel arrived at the airport. Zdaj koliko je verjeti tem trackingom...pričakujem ga proti koncu naslednjega tedna, upam

TadejPer ::

@krefi
Jaz sem naročil 7.11 prek priority line EU, poslali so naslednji dan. 19.11. je prišlo v Nemčijo, sedaj čakam da pošljejo z Nemčije...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TadejPer ()

Dimnik ::

TadejPer je izjavil:

@krefi
Jaz sem naročil 7.11 prek priority line EU, poslali so naslednji dan. 19.11. je prišlo v Nemčijo, sedaj čakam da pošljejo z Nemčije...


Samo pa rabijo čas...tri dni pa še ni poslan iz de

Domobrancek ::

A so pri mi band 3 kaj različne verzije? (global, chinese..itd..)

Je tole ok? :D

Tomson ::

Sam sem nad Priority Line trakingom obupal, ker redko kaj drži, v povprečju je nekje 2-3 tedne od oddane pošiljke do dostave, zadnje čase gledam le na čas ...

@AdamTCE
kot omenja amacar, Prioirty Line, pa ne bo nobenih dodatnih stroškov ... Tile dve opciji sta trenutno res z dobro ceno, sploh i5 model ki je še iz EU skladišča in je v povprečju le cca. 10% počasnejši od i7 modela, je 16GB npr. večji razlog za dražjo verzijo:
Xiaomi Mi Notebook Pro i5-82150U 8GB 15.6" za 675€ (EU skladišče)
Xiaomi Mi Noteobook Pro i7-8550U 16GB 15.6" za 836€

@Domobrancek:
Različne verzije sicer so, iz tvoje povezave je CN verzija, ki je najugodnejša, je tudi najboljša opcija, HK skladišče za 21€ kjer brezplačna poštnina, za razliko od International verzije pri omenjeni uporabiš aplikacijo za nastavitev jezika, sicer se med seboj ne razlikujejo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tebodi ::

Domobrancek je izjavil:

A so pri mi band 3 kaj različne verzije? (global, chinese..itd..)
Je tole ok? :D

Podobna varianta Honor Band 4 je videti boljša, na Gearbestu se dobi/se je dobilo za ~28 EUR, vredno preveriti.
Sam nisem uspel najti kakšnih podrobnih testov ali izkušenj (kot sem omenil, bom poročal, ko prejmem).

krefi ::

Tomson je izjavil:

Sam sem nad Priority Line trakingom obupal, ker redko kaj drži, v povprečju je nekje 2-3 tedne od oddane pošiljke do dostave, zadnje čase gledam le na čas ...

tudi iz skladiaca cn-099?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krefi ()

tebodi ::

Kolikor sem lahko sam preveril, izgleda bolj slabo za ta "črni petek", kar pa je navsezadnje za pričakovati, ko je huda gužva.
Variante z EU skladiščem so "disabled", cene artikla v košarici pa so trgovci povišali (vsaj v mojih primerih).
Za tiste, ki ste dlje časa na tekočem s cenami:
Če se najde Poco F1 128GB za 300 EUR končne cene (+/- ~5 EUR, še bolje če je iz EU poslano seveda), je verjetno za vzeti brez pardona.
Vem, da je vsaka cena za ta telefon dejansko ugodna (ampak 300 EUR mi je res zgornja meja).

Pegart ::

Berem tole temo zadnje par dni, ker nameravam kupiti nov mobitel in sem rahlo zmeden. Govorite o skladiščiš ipd., ampak kot vidim tukaj (NOKIA X6), ni nikjer možnosti izbire skladišča, kot tudi informacije od kod bo telefon poslan.

Kako je v takem primeru z DDV in carino, kjer se ne ve točno iz katerega skladišča bo poslano?

PS: @Tomson, slučajno kakšna koda za zgoraj omenjeno Nokio? :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pegart ()

Dimnik ::

Jaoo, jaoo, jaooo, vse že stokrat napisano, imaš napisano hk- hongkong, poštnino vzameš priority line, če tega ni pa belgium registered

batmanvip123 ::

Pegart je izjavil:

Berem tole temo zadnje par dni, ker nameravam kupiti nov mobitel in sem rahlo zmeden. Govorite o skladiščiš ipd., ampak kot vidim tukaj (NOKIA X6), ni nikjer možnosti izbire skladišča, kot tudi informacije od kod bo telefon poslan.

Kako je v takem primeru z DDV in carino, kjer se ne ve točno iz katerega skladišča bo poslano?

PS: @Tomson, slučajno kakšna koda za zgoraj omenjeno Nokio? :P


IcyFox ::

Hah, sem očitno napačen tracking code uporabil, ker sem dva izdelka v isti košarici kupil, pa ju je nekam čudno pogrupiralo... pri tem, ki ga čakam že 20 dni je bil status ravno danes posodobljen na The international shipment has been processed in the parcel center of origin, torej če prav razumem, je še vedno na kitajskem...

Dimnik ::

Mah to se nekaj spreminja.....sedaj mi 1tracking več ne kaže od 18.11, da je odpremljeno na letališče, ampak samo prve tri postavke od 12.11 ko ne bil kao poslan. V aplikaciji pa je do sedaj pisalo da je elektronsko dhl v nemčiji obveščen o pošiljki, sedaj pa piše, da še ni posodobljeno sledenje oz še ni podatka

TadejPer ::

Dimnik je izjavil:

TadejPer je izjavil:

@krefi
Jaz sem naročil 7.11 prek priority line EU, poslali so naslednji dan. 19.11. je prišlo v Nemčijo, sedaj čakam da pošljejo z Nemčije...


Samo pa rabijo čas...tri dni pa še ni poslan iz de


Sem sedaj opazil, da je bilo danes zvečer odpremeljeno iz Nemčije...

facepalm ::

tebodi je izjavil:

Kolikor sem lahko sam preveril, izgleda bolj slabo za ta "črni petek", kar pa je navsezadnje za pričakovati, ko je huda gužva.
Variante z EU skladiščem so "disabled", cene artikla v košarici pa so trgovci povišali (vsaj v mojih primerih).
Za tiste, ki ste dlje časa na tekočem s cenami:
Če se najde Poco F1 128GB za 300 EUR končne cene (+/- ~5 EUR, še bolje če je iz EU poslano seveda), je verjetno za vzeti brez pardona.
Vem, da je vsaka cena za ta telefon dejansko ugodna (ampak 300 EUR mi je res zgornja meja).


se ti res splaca kupiti za 300eur iz kitajske, ko ga dobis v parih dnevih iz amazona za 319€/128gb, 290€/64gb, skupaj z garancijo, moznost vracila itd?

amacar ::

1tracking je brezveze, ko bo pošiljka v evropi bo vidno na dhl.de.

IcyFox ::

amacar je izjavil:

1tracking je brezveze, ko bo pošiljka v evropi bo vidno na dhl.de.

Na DHL piše da so procesirali v svojem centru v Nemčiji, torej lahko verjetno pričakujem paket v naslednjih dneh?

aleskom ::

Tomson (in seveda ostali, ki lahko kaj priporočate), rabim nabavit dve stvari, in sicer:

1. osebno tehtnico

2. merilec krvnega pritiska

Se najde kaj preverjeno dobrega na gearbestu?

Hvala lepa.

amacar ::

Tako je, par dni, pa bi moralo biti v slo, če se kje ne zatakne.
Js sem sicer naročil 8. 11, 9.11 bilo odposlano, pa zaenkrat še ni sledu o pošiljki.

Tomson ::

@tebodi:
Xiaomi Pocophone 128GB bo za BlackFriday okoli 270€ ...

@Pegart:
trenutno kakšne delujoče kode ni, mislim da bo na BlackFriday okoli 165€ ... Je pa zaloga le v HK skladišču, tam potem izbereš, kot že omenjeno, Prioirty Line ...

@aleskom:
najboljši pametni osebni tehtnici na GB sta, sam bi glede na trenutno res ugodno ceno vzel Yunami ...
Yunmai Mini 2 za 26€ (EU skladišče) - tole je super cena
Xiaomi Smart Scale za 40€ (EU skladišče) je na Mimovrste za isto ceno

pri merilcih krvnega tlaka pa iz prakse na GB težko rečem, glede na ocene verjetno nista slaba: klik in klik. Če pa iščeš nekaj res kvalitetnega, preverjeno natančnega pa poglej za kakšnim Omronom, sam imam model M10, a ta je že kar dražji, nek bestbuy je Omron M6 za 69€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

aleskom je izjavil:

Tomson (in seveda ostali, ki lahko kaj priporočate), rabim nabavit dve stvari, in sicer:

1. osebno tehtnico

2. merilec krvnega pritiska
Koristno je vzeti izdelke od istega proizvajalca, da lahko uporabljaš isti program za beleženje rezultatov.

IcyFox ::

@Tomson a so trenutno kake kode za USB-C kable? Pred kratkim sem dobil eno fantastično kodo za nylon kabel, pa bi jih rad še nekaj naročil :)

darkolord ::

aleskom je izjavil:

2. merilec krvnega pritiska
Dodatek k Tomsonu, če želiš zelo kvalitetnega, je to tudi CONTEC 08A - tale na linku ima še SPO2 sondo zraven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

krefi ::

@tomson kaksen dobr popust za oneplus 6 https://gearbest.app.link/XgFYBIde2R
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Pegart ::

@Ale123, batmanvip123 in Tomson

Ajj... Pa res, tisto sem pa spregledal. Hvala vsem za odgovore!

Tomson ::

@krefi:
počakaj na petek za OnePlus, verjetno ne bo tako ugodno kot za 11.11, bo pa še nekoliko ceneje ...

@IcyFox:
trenutni kakšne kode ni, so pa tele dobre opcije, kvalitetne in poceni: klik, klik, klik
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tebodi ::

facepalm je izjavil:

tebodi je izjavil:

Kolikor sem lahko sam preveril, izgleda bolj slabo za ta "črni petek", kar pa je navsezadnje za pričakovati, ko je huda gužva.
Variante z EU skladiščem so "disabled", cene artikla v košarici pa so trgovci povišali (vsaj v mojih primerih).
...
se ti res splaca kupiti za 300eur iz kitajske, ko ga dobis v parih dnevih iz amazona za 319€/128gb, 290€/64gb, skupaj z garancijo, moznost vracila itd?

Sem že prej na hitro preveril in sedaj in mi ni uspelo najti ceneje na .de ali .co.uk, tako da če si uspel najti, prosim sporoči.
Xiaomi Pocophone F1 Dual SIM 128GB 6GB RAM Schwarz SIM Free von Xiaomi EUR 399,52+ EUR 10,70 Versandkosten

facepalm ::

amazon.it:)

jopar ::

Thomson, daj opremi tale sesalc s tvojim priseskom ;)
Malo spremljam ceno in mislim, da kaj dosti ceneje ne bo niti v petek. Mislim da je bil 146 EUR (11.11.) Pa še praktično ista cena in poštnina sta iz EU skladišča...

https://www.gearbest.com/upright-vacuum...

Buddah ::

@tebodi
prek honorbuy.com imaš Poco-ta 6/128 za 316e+poštnina. Dostava v cca. 3-5 dneh (osebne izkušnje).

Tomson ::

@jopar:
hvala! ;) Jimmy JV51 sesalnik za 351€ (EU skladišče)

@Buddah:
jutri bo na GB Pocophone F1 128GB za 270€, bo pa verjetno HK skladišče ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Buddah ::

Super deal!

kumer ::

jimmi za 151 eur, ne 351 eur ;)

gregor ::

Malo off topic.

Očitno se nekaj dogaja na temo mi mix 3 global verzija

Xiaomi Mi Mix 3 reaching Europe soon, appears for EEC Certification
https://www.gizmochina.com/2018/11/22/x...
Xiaomi Mi Mix 3 landing in Europe soon
https://www.gizchina.com/2018/11/21/xia...

v DE bi naj bil na voljo 1 decembra
upam, da bo čim prej na voljo tudi v CH, seveda po bolj ugodni ceni, z kuponi, flahs sale itd, za recimo cca 300 eur :);)

Buddah ::

@Tomson
kako to, da na GB ni v ponudbi Mi robot 2gen? Na raznih EU straneh se omenjeni produkt prodaja po dokaj visoki ceni- 450e. Mi robot 2gen vs Roborock S50. Imaš kakšno mnenje? Imata ta Roborock kakšne pomanjkljivosti? Morda kar se tiče app-a?

Kodrnusa ::

Buddah je izjavil:

@Tomson
kako to, da na GB ni v ponudbi Mi robot 2gen? Na raznih EU straneh se omenjeni produkt prodaja po dokaj visoki ceni- 450e. Mi robot 2gen vs Roborock S50. Imaš kakšno mnenje? Imata ta Roborock kakšne pomanjkljivosti? Morda kar se tiče app-a?


Kaj govoriš neumnosti? Roborock s50 je Mi robot 2gen... samo drugo ime je!

https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...

Ga imam sam in je top, zame nima pomankljivosti razen da ne more kotov posesati, kot vsi robotski sesalci..

Tomson ::

@Buddah:
Xiaomi Mi Robot 2nd gen kot takšen ne obstaja, gre za Roborock S50 model, ki ga ponekod poimenujejo Mi Robot 2. V bistvu je tudi Xiaomi Mi Robot izdelalo podjetje Roborock, le tržil ga je Xiaomi, pri drugi generaciji pa se je podjetje Roborock odločilo da ga trži pod svojo znamko. A ker se ve da gre pravzaprav za isto zadevo, pač novejši model, je nekaj zmede pri različnih trgovinah, sicer pa Xiaomi Mi Robot (1st gen) in Roborock S50 (2nd gen) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Buddah ::

@Kodrnusa
se opravičujem za neumnost. Na mishop.si oglašujejo Mi robot 2- zato sem postavil tako vprašanje.

@Tomson
hvala za odgovor! Torej pade S50 v kratkem- če ne bo prej še kakšne nadgradnje torej!

jb_j ::

@Tomson
Rabim mi band 3, iz eu, hitro in poceni.

Brickal že par, ker sem mislil narest slovenski prevod firmwara.
Upam, da so zadnji napotki pravilni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

kumer ::

ali bo morda na črni dan tudi kolega jimmy kaj znižan?:D
lp
««
103 / 181
»»