» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
98 / 181
»»

Dr_M ::

Tocno to sem hotel napisat. Moderatorji bi lahko mal pocistili to, ker citiranje celih crev mocno otezuje branje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tomson ::

@fokz8:
predhodnik, model Alfawise S100 za 17€ lahko potrdim da je odličen. Predvidevam, da tale model ni slabši, iz prakse pa žal ne vem, ima pa višjo frekvenco ščetkanja (40000 vs 31000) a malo manjšo baterijo ...

@nk33:
kakšne kode trenutno ni, najugodnejša opcija je iz HK skladišča: Xiaomi Mi 8 Global 6/64GB za 324€ a je ShipOut v decembru, je pa zaloga za modro verzijo s isto ceno in ShipOut 13-16.11 ...


Nubia Z17 Lite Global Version 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMP1111N iz 151€ na 124€

Promocija za pametne telefone iz EU skladišča (-9€ v košarici)

Xiaomi Mi A2 4/64GB za 195€ (EU skladišče)
Xiaomi Redmi 6 Global 3/64GB za 112€ (EU skladišče)
Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB za 160€ (EU skladišče)
Xiaomi Pocophone F1 Global 6/128GB za 302€ (EU skladišče)
Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB za 382€ (EU skladišče)
Cubot X18 4/64GB za 121€ (EU skladišče)
Cubot P20 4/64GB za 131€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

barakus ::

Ali kdo ve glede sesalnika JIMMY JV51, ali se da hepa filter zamenjati, ko se iztroši, je kakšen standarden format dobavljiv v EU tudi čez nekaj časa?

GupeM ::

Tomson je izjavil:

@fokz8:
predhodnik, model Alfawise S100 za 17€ lahko potrdim da je odličen. Predvidevam, da tale model ni slabši, iz prakse pa žal ne vem, ima pa višjo frekvenco ščetkanja (40000 vs 31000) a malo manjšo baterijo ...

Tukaj naj samo omenim, da baterija na S100 zdrži več kot en mesec (2x na dan po 2 minuti umivanja), tako da malo manjša baterija verjetno ne bi smela biti problem.

Bye ::

Čakam telefon, ki je bil odposlan 2.11. Predviden čas dostave je 10 dni, na trackingu pa piše samo, da je bila s strani prodajalca elektronska dojava na DHL, nikjer podatka o lokaciji. Kako naj izvem, kje se nahaja pošiljka? Na GB niso znali pomagati/samo v smislu, počakajte še malo blablabla... Čemu potem sploh služi tracking številka?

DennisDee ::

@Bye
https://www.1tracking.net
Tracking stopi v veljavo, ko izdelek prispe v Nemcijo. Sicer ti tudi v mailu pise, da spremljas 1tracking

Zgodovina sprememb…

firbec ::

@fokz8:

Alfawise RST2056
Built-in 650mAh Li-ion battery can serve for 15 days for regular use

Alfawise S100
16 hours full charge enables 30 days brushing

Imam S100 in sem super zadovoljen za to ceno, je pa res, da baterija po parih polnjenjih ne drži več 30 dni, v prvo je držala blizu 50 dni.
RST2056 pa ne poznam. Če se boš odločil za S100, vzami še par dodatnih ščetk https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_..., izberi Belgium Post Unregistered in imaš FREE poštnino.

fokz8 ::

Hvala vsem za odgovore :)

Mislim, da sta si obe dokaj podobni, vsaka ima neko prednost, ampak mislim, da se bom odločil kar za S100

@tomson, imaš mogoče kakšno kodo tudi za tole?

hvala, lp
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Bye ::

DennisDee je izjavil:

@Bye
https://www.1tracking.net
Tracking stopi v veljavo, ko izdelek prispe v Nemcijo. Sicer ti tudi v mailu pise, da spremljas 1tracking

2018-11-13 01:00:00 Customs clearance processing complete.
2018-11-09 20:00:00 Parcel is in clearance.
2018-11-08 16:00:48 Parcel arrived at the airport.
2018-11-07 20:00:49 Departed Hongkong Sorting Centre.
2018-11-06 18:00:45 Arrived at Hongkong Sorting Centre.
2018-11-06 14:30:36 Sent to HongKong Sorting Centre.


Če prav razumem, paket v 11-ih dneh od dneva odpreme ni še zapustil Kitajske?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

facepalm ::

po mojem je fizicno ze v EU, ampak se ni bil skeniran oz ti bo cez par dni pisalo, da je vceraj prispel v recimo Nemcijo.

Tomson ::

@Bye:
sam sem sčasoma povsem nehal spremljat tale njihov tracking, ker je v večini primerov čisto mimo, sploh ko gre za kakšen Priority Line. Glede na izkušnje je tako približno (vedno so sicer lahko odstopanja v obe smeri), od dneva oddane pošiljke s strani Gearbesta do dostave:
- Unregistered Mail (14-21dni)
- Registered Mail (14-21dni)
- Prioirty Line (14dni)
- EU Skladišče DHL (5-10dni)

@fokz8:
ta hip kakšne posebno ugodne kode ni za Alfawise S100, je trenutno v FlashSale za 17€, z najnižjo ceno do sedaj ... sicer pa je koda: ProXGB01 za 17€ ki pride v poštev ko bo osnovna cena višja ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Dr_M ::

Vidim, da sm eden redkih, ki ima veliko nesreco s tem gearbestom, namrec moji paketi "hodijo" celo vecnost (ja, kot da bi jih nekdo pes nesel iz kitajske).
Recimo izdelek narocen 22.10, 27.10 odposlan, prva posodobitev na trackingu 30.10, zadnja posodobitev trackinga 7.11, paket gre preko belgijske poste, oni niso slisal za to tracking stevilko, pravtako ne nasa posta.
Sicer po izkusnjah, tega paketa ne pricakujem se vsaj 1 do 2 tedna.
Upam pa, da me kej prej preseneti.
To je bolj ali manj stalna praksa gearbesta, 4-6 tednov iz kitajske in 2-3 tedne iz ceske (fast 23).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Infusion ::

Je na Gearbestu kakšen pameten wireless keyboard / mouse combo? Uporabljal bi samo za kontroliranje PS4 (brskanje po netu itd...). Nekaj tja do 50€.

Tomson ::

Je kar nekaj solidnih opcij, malo poglej med temi, katera varianta je najprimernejša: klik, klik, klik, klik, klik ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Mare2 ::

Dr_M je izjavil:

Vidim, da sm eden redkih, ki ima veliko nesreco s tem gearbestom, namrec moji paketi "hodijo" celo vecnost (ja, kot da bi jih nekdo pes nesel iz kitajske).
Recimo izdelek narocen 22.10, 27.10 odposlan, prva posodobitev na trackingu 30.10, zadnja posodobitev trackinga 7.11, paket gre preko belgijske poste, oni niso slisal za to tracking stevilko, pravtako ne nasa posta.
Sicer po izkusnjah, tega paketa ne pricakujem se vsaj 1 do 2 tedna.
Upam pa, da me kej prej preseneti.
To je bolj ali manj stalna praksa gearbesta, 4-6 tednov iz kitajske in 2-3 tedne iz ceske (fast 23).


Dr_M, če naročaš robo iz Chine, je treba čas pošiljanja vzeti v zakup. :)

Dr_M ::

Ja to je men jasno, ni mi pa jasno, kako eni dobivajo robo iz kitajske ze po 12 dneh, pri meni pa traja vsaj 2-3x dlje.
Pri nakupih iz ebaya sem ze navadil, da traja vsaj 4 tedne, pa tudi po 8 tednov.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Konlov ::

Saj v 12 dneh je nobeden. Nakladajo...

DennisDee ::

TadejPer je izjavil:

Za mamo mislim kupiti en fitnes tracker. Sem mislil kupiti xiaomi mi band 3, pa je ta alfawise b7 pro, danes zelo poceni s to kodo od Tomsona. Imam nekaj vprašanj. Kaj priporočate? Ali je app pri alfawise dokaj soliden in ne šteka, kaj pa pri xiaomi (sklepam da je)? Angleščina ni problem pri nobenem.
Hvala

Ravno danes dobil Alfawise B7 v test. Tracker kot tak deluje super. Srcni utrip od Stratosa skoraj da ne odstopa (81 B7/82 Stratos). App na Mate 20 Pro ne deluje najbolje (lahko je zaradi Android Pie, lahko je zaradi EMUI 9). V celoti pogledano, za 13eur z postnino ni zgresen nakup. Je pa znizana samo crna. Jaz imam rdeco in jo bom isto predal mami.

@Bye

Racunaj v max 4-5 dni bo paket v Nemciji, potem pa sledis tracking stevilki na dhl.de

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

Konlov je izjavil:

Saj v 12 dneh je nobeden. Nakladajo...


To iz glave ali iz izkušenj?

firbec ::

Konlov je izjavil:

Saj v 12 dneh je nobeden. Nakladajo...

Veliko zadev z GB sem prejel v 12 ai manj dneh, najhitreje v 9 dneh od dneva naročila in NE NAKLADAM, tako pač je bilo.

Konlov ::

Ali je GB na kitajskem?

Bye ::

Hvala vsem za odgovore.

firbec ::

Konlov je izjavil:

Ali je GB na kitajskem?

ne, v Great Britain

Buddah ::

@Tomson
Morda veš glede Mi band 3. Glede na OTA/firmware posodobitve...ali je CN verzija že sposobna prikazovati vsebino v angleščini četudi imaš na telefonu kot osnovni jezik slovenščino? Punca uporablja Poco F1 s slovenskim menijem...bo občutila razliko med global in kitajsko verzijo Mi band 3?

scipascapa ::

Tomson je izjavil:

@V0RT3X:
s kodo najnižje okoli 170€, kar pomeni, da je trenutna FlashSale cena pri 158€ med najugodnejšimi, le čez vikend je bil ceneje v FlashSale za 148€ ...

@bosmla:
za mat zaslon bo težka, najboljše opcije do 300€ pa so:
Teclast F7 14.0" za 229€
Chuwi LapBook Air 14.1" za 299€
Jumper Ezbook X4 14.0" za 300€ (-9€ v košarici)

Razlike med njimi so majhne, Jumper ima malo zmogljivejši procesor (20%), a najmanj RAMa in malo manjšo baterijo, Chuwi je najtežji itd ...

@dulci:
teh opcij, z vgrajenim zaslonom niti ni toliko, malo preveri, to je vse: klik, klik, klik, klik, klik


kateri od prenosnikov da ima full screen tipkovnico, še pri kraju?

6151 ::



Preko UK? Bo že ta teden tukaj?

facepalm ::

Zna bit ze jutri.

Badwolff ::

Konlov je izjavil:

Saj v 12 dneh je nobeden. Nakladajo...


kako stvar dobiš zelo hitro
S60 in A2 recimo

scipascapa ::

jaz pa vse kar naročim pred 3-4 tedni ne dobim.

Infusion ::

Kako se vam zdi tale combo? Prvič slišim za to znamko. Kvaliteta ne zna bit kaj neki za ta denar vendar izgleda da ima neke blue switche...

https://www.gearbest.com/keyboards/pp_0...

perci ::

Dr_M je izjavil:

Ja to je men jasno, ni mi pa jasno, kako eni dobivajo robo iz kitajske ze po 12 dneh, pri meni pa traja vsaj 2-3x dlje.
Pri nakupih iz ebaya sem ze navadil, da traja vsaj 4 tedne, pa tudi po 8 tednov.

Jst sem ravno danes dobil baterije, naročene 10. avgusta :).

Dr_M ::

Iz gearbesta?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

nope, iz AE. GB ne pošilja baterij v slovenijo.

Dr_M ::

Pol si se hitr dobil, jest sm enkrat usb 3.0 kartico naroceno v zacetku septembra, dobil konec januarja/zacetek februarja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jopar ::

Je že kdo vračal izdelek kupljen na GB? Kakšne so opcije? Se vrača v skladišče od koder je bilo poslano (Kitajska) ali je opcija vračila v EU skladišča? Kakšen je strošek pošiljanja na Kitajsko?

Tomson ::

@scipascapa:
nisem čisto dobro razumel vprašanja, verjetno si mislil na full-size tipkovnico, ne vem pa na kaj si mislil, še pri kraju ?

@jopar:
Stroški pošiljanja na Kitajsko so sledeči, pošlje se kot priporočeno pismo, glede opcije vračila v EU se pozanimam ...

Do 250g je 5,22€
Do 500g je 6,99€
Do 1000g je 9,77€
Do 2000g je 14,29€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

DennisDee ::

@jopar pisi jim na support. Velika moznost je, da bos posiljal v Spanijo. Vsaj pri meni je bilo tako, ko sem zelel zamenjati dron - so mi ponudili, da ga posljem v spanijo.

mat xxl ::

Tomson je pred časom imel link za pametno zapestnico Xiaomi Honor band 3 , žal so pa vsi od dol China jeziku in po defaultu ne podpirajo ANG.

Na netu so variante kako gor zložiti now fw, vendar se meni na noben način ne konekkta na aplikacijo Mi Fit nikakor, na istem tel. se BP konekta na Xiaomi wear, vse sem že poskusil, tovarniške nastavitve, reset , spraznenje baterije, dodatne BT aplikacije, ki ga po vpisu mac adrese vidijo, vendar v Mi Fit se ne konekta NO WAY. Našel sem sicer orodja za to vendar ??? Huawei wear se takoj konekta na Android ali IOS... ?

Morda prestar android imam samo od žene Samsunga s5 z orig zadnjim androidom.

Torej je kdo to že delal imam vse fw, linke samo ne gre konekcija, bi mi to kdo naredil, seveda proti nadomestilu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Tomson ::

Kaj od tega si poizkusil, prva postavka sicer za iPhone, mogoče koncept podoben za Android:

So apparently huawei installs the default language on your iPhone. All you need to do is go to:
Settings -> Language&Region -> Edit -> Delete Chinese
In my case it was chinese and after the deletion in immediately changed the language to my preferred one.


Changing region to United States and language to English (U.S.) did a trick for me. Setting phone to English US works on android once you have paired the band.

Sicer pa je očitno težava v podpori jezika, če je na telefonu ANG (pa še to samo osnovna, ne kakšna regijska) naj bi bila zapestnica v ANG, sicer menda preklopi nazaj na China ...

The Polish Huawei Service says, that's hardware, not software issue and the language change can't be done by just downloading the firmware. It's unable to install the language package, which wasn't originally on the device's flash memory. It's fully hardware, not software matter. Also you can't install Chinese language on EU market devices."


Skratka ni neke pametne rešitve na netu, predlagal bi ti, da si prihraniš čas in prosiš za refund in vzameš raje Mi Band 3, kjer očitno takšnih težav ni ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

h1427096 ::

Dr_M je izjavil:

Vidim, da sm eden redkih, ki ima veliko nesreco s tem gearbestom, namrec moji paketi "hodijo" celo vecnost.

Meni so unregistered paketi iz gearbesta preprosto nehal hodit tako da sploh ne upam več naročat. Klasični "tracking" mi izgleda takole:
Number : LVS137636000XXXXXXX
Package status : Pick up
Origin:Unkown
2018-09-27 16:15:37 Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.
2018-09-27 08:16:11 Departure to country of destination
2018-09-26 19:39:22 Parcel is handled
2018-09-15 13:00:27 Arrival at export hub
2018-09-14 06:22:27 Item is ready for transport
2018-09-14 05:22:27 Item is announced / bpost received the information

frist_vessel:
2018-09-26 18:00:00 Customs clearance processing complete.
2018-09-26 14:00:00 Parcel is in clearance.
2018-09-25 20:00:00 Parcel arrived at the airport.
2018-09-15 20:00:00 Departed Hongkong Sorting Centre.
2018-09-14 14:00:14 Arrived at Hongkong Sorting Centre.
2018-09-13 14:53:40 Sent to HongKong Sorting Centre.
2018-09-11 20:43:31 Departure in Location Warehouse Sorting Centre.
2018-09-11 16:34:13 Shipping Label Printed.
2018-09-11 16:33:41 Confirmed & Prepared For Packing.
2018-09-11 14:49:22 Order Created.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: h1427096 ()

Killermode ::

h1427096 je izjavil:


Daj poglej kera pošta naj bi ti paket dostavla,
Meni GLS ni poskusil niti dostaviti. Prodajalcu so sicer rekli, da ne najdejo naslova.
Pol sm pa klicu GLS naslednje 3 dni da sm končno ugotovil kje je paket in kje ga lahko prevzamem. Ko pridem v skladišče jim tracking nič ni pomagal ker imajo nekega svojega internega z 16 mestno številko brez črk. Tako, da je fizično preiskal pakete, da je našel mojega.

Tomson ::

@h1427096:
bili so že tudi primeri, ko ni bilo dostave, pa se je potem ob obisku lokalne pošte pošiljka pri njih le našla, ne preko trackinga seveda, ampak na podatke naslovnika. Je včasih za preverit ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

LiamSem ::

Na trackingu mi kaže, da je paket v sloveniji ampak zraven piše Slovenia,H73.
Kaj bi to pomenilo?
Hvala
---)-@

h1427096 ::

Tomson je izjavil:

@h1427096:
bili so že tudi primeri, ko ni bilo dostave, pa se je potem ob obisku lokalne pošte pošiljka pri njih le našla, ne preko trackinga seveda, ampak na podatke naslovnika. Je včasih za preverit ...

preverjeno večkrat. Na pošiljki je tudi prava telefonska številka in na lokalni pošti pravijo, da jo zavrtijo v primeru težav z dostavo.

edit: najbolj na jetra mi gre, da sem ostal brez nastavkov za soocas x3 in sem znova na navadni zobni ščetki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: h1427096 ()

Dr_M ::

h1427096 moje sozalje. So pa tudi na posti precej slampasti. Se mi je ze zgodilo, da mi je tracking od poste kazal, da je bila posiljka vrocena, robo sem pa dobil sele cez nekaj ur ali dni.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gregor ::

Saj vem, da je bilo že velikokrat napisano...:)
Se opravičujem.

Katero 10" tablico srednjega rang oz višjega ranga se splača nabavit.
Zaželjeno je, da ima tablica slo jezik in eu polnilec, google play, redne posodobitve...
Torej, da gre za global version.

Predvidevam da mi pad 4 plus še vedno ni na voljo v global verziji, vsaj jaz ga ne najdem.

Hvala

LP

GupeM ::

Android tablice nobene, razen, če jo dobiš res, res ugodno (tako kot jaz na A1 za 1€). Drugače pa najdražji iPad, ki si ga lahko privoščiš.

To govorim samo za tablice. Za telefone to ne velja.

Tomson ::

@Buddah:
Za Mi Band 3 China imaš dve opciji, da bo kljub telefonu v slovenščini Mi Band 3 v angleščini:
aplikacija "Notify & Fitnes for Mi Band" kjer nastaviš jezik za MiBand v ANG
aplikacija "Mi Bandage" kjer nastaviš jezik za MiBand v ANG

@gregor:
sicer ne poznam razlogov, zakaj iščeš tablico višjega ranga, pod 200€ dobiš namreč že odlične tablice, kjer ne boš dosti pogrešal v primerjavi z 2x dražjimi modeli. Sam ima doma iPad Air, Xiaomi Mi Pad 4 in Teclast T10, saj so neke razlike v dizajnu in kvaliteti materialov, a niso vredne 2x višje cene, ker uporabniška izkušnja je na koncu precej podobna. Vzameš npr. Teclast Master T10 10.1" Android tablica s kodo: GB&TATET10 iz 169€ na 151€ ali malo novejši, za las boljši Teclast T20 s kodo: GBTAT201111 iz 186€ na 165€ ter poleg vzameš original QC3 EU polnilec za 5€. Imata vmesnik v slovenščini, redne posodobitve, GooglePlay, EU polnilec. Xiaomi Mi Pad 4 Plus še ni Global, vprašanje če sploh bo, se pa lahko flasha EU ROM.


Današnje kode:

Xiaomi Mi A2 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMP1111A2 iz 181€ na 169€
Xiaomi Redmi Note 5 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMPBF iz 204€ na 158€
Xiaomi Redmi 6 Global pametni telefon s kodo: GBMPBFN iz 112€ na 95€
Anet A8 3D tiskalnik s kodo: GBA811 iz 115€ na 89€
Utorch Foldable Touch Control nočna lučka s kodo: GBXPFTC iz 17€ na 14€
Suaoki S270 150WH PowerBank & solarni generator s kodo: GBOS020c iz 116€ na 89€ (EU skladišče)
Teclast Master T10 10.1" Android tablica s kodo: GB&TATET10 iz 169€ na 151€
Teclast T20 10.1" Android tablica s kodo: s kodo: GBTAT201111 iz 186€ na 165€
Zhiyun Smooth 4 Gimbal stabilizator s kodo: IT$THZY4 iz 105€ na 92€
Soocas X1 Sonic električna ščetka s kodo: GB-HBZsogjb iz 26€ na 23€
Xiaomi Amazfit COR IPS pametna zapestnica s kodo: GBTD1125 iz 44€ na 35€
MJX Bugs 5W FPV RC Drone 2xbattery s kodo: GB$THB5W2D iz 188€ na 142€
JJRC JJPro X5 FPV RC Drone s kodo: GB$THJJRCX5 iz 151€ na 119€
Helifar B3 WiFi FPV 2xbaterija RC Drone s kodo: helifarB3 iz 195€ na 186€
MJX Technic B3H RC Drone s kodo: GB-THB3H iz 105€ na 79€
Helifar H1 720P FPV RC Drone s kodo: helifarH1S iz 67€ na 53€
Helifar H1 720P FPC RC Drone s kodo: helifarH1T iz 58€ na 44€
DJI Ryze Tello RC Drone s kodo: GBTello iz 88€ na 73€
DJI Mavic Air RC Drone FlyMoreCombo EU s kodo: GB$THRCAir iz 889€ na 826€
DJI Mavic Pro Platinum RC Drone s kodo: GB$THBODJM iz 1370€ na 835€
DJI Mavic Air Panorama EU RC Drone s kodo: GB-THAIRO iz 711€ na 657€
UtorchRGB Ultra-thin Aluminum Fish Tank Bracket Light s kodo: GBXPAQL iz 21€ na 18€
LN M2 DLP Mini Portable video projektor s kodo: IT-CN67L&N iz 178€ na 160€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

GupeM

Lahko bolj podrobno razložiš, zakaj ne android tablice. Jaz ima že veliko let nexus 10 in kljub temu da je že zelo star in dela malo počasnejee, še vedno zadovolji moje potrebe.

Tomson

Hvala
Sem mislil da se plača kaj bolj dragega nabavit. Če ti praviš, da so te za cca 170 eur OK, bo pač potrebno to nabavit. ;)
Naročil bom za sodelavko. Verjetno kar T20. Kakšne prednosti ima ta napram T10?

LP

valdo ::

Tomson, veš mogoče zakaj ni 10$ popusta, če naročim robo v vrednosti večji od 88$?
Czech Warehouse $ 10 off over $ 88
https://www.gearbest.com/promotion-Fast...

gledal sem tole, vzel bi 2x:
https://www.gearbest.com/flush-ceiling-...
dodaj link s tvojim "podlajškom" :-)
Lp
««
98 / 181
»»