» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
99 / 181
»»

Tomson ::

@gregor:
T20 ima malo novejši/hitrejši procesor, podporo za SIM 4G, dobi posodobitev na Android 8, nima pa HDMI priključka ...

@valdo:
ker je artikel pod 88$ .... ko pa dodaš 2 artikla v košarico bo v košarici -8.81€. Še povezava ... Hvala! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

GupeM ::

gregor je izjavil:

GupeM

Lahko bolj podrobno razložiš, zakaj ne android tablice. Jaz ima že veliko let nexus 10 in kljub temu da je že zelo star in dela malo počasnejee, še vedno zadovolji moje potrebe.

No, zadeva je sicer res bolj stvar okusa in potreb, pa vendar. Meni nikakor ne odgovarja. Sploh ko enkrat probaš iPad (po možnosti s pisalom), vidiš, kako nerodne in slabo uporabne so android tablice. V primerjavi z iPadom je skoraj tako, kot da bi uporabljal Android 2. Saj če ti ustreza, jo imej. Tudi sam jo včasih uporabim za kakšen web browsing, vendar se ne more primerjati z iPadom. Niti po občutku, ko delaš z njo, niti po ceni. Kupil sem jo samo zato, ker sem zanjo dal 1€. Nova, z garancijo. Že samo priložen 10W polnilec je vreden več, kot sem dal za celo tablico s polnilcem :) Če bi moral zanjo dati 100€, je zagotovo ne bi kupil. Če bi jo že potreboval, bi sam raje kupil najcenejšega iPada.

DennisDee ::

Eno hitro vprašanje za Mi notebook lastnike. Kako ste aktivirali Office pred menjavo jezika?

gregor ::

GupeM je izjavil:

gregor je izjavil:

GupeM

Lahko bolj podrobno razložiš, zakaj ne android tablice. Jaz ima že veliko let nexus 10 in kljub temu da je že zelo star in dela malo počasnejee, še vedno zadovolji moje potrebe.

No, zadeva je sicer res bolj stvar okusa in potreb, pa vendar. Meni nikakor ne odgovarja. Sploh ko enkrat probaš iPad (po možnosti s pisalom), vidiš, kako nerodne in slabo uporabne so android tablice. V primerjavi z iPadom je skoraj tako, kot da bi uporabljal Android 2. Saj če ti ustreza, jo imej. Tudi sam jo včasih uporabim za kakšen web browsing, vendar se ne more primerjati z iPadom. Niti po občutku, ko delaš z njo, niti po ceni. Kupil sem jo samo zato, ker sem zanjo dal 1€. Nova, z garancijo. Že samo priložen 10W polnilec je vreden več, kot sem dal za celo tablico s polnilcem :) Če bi moral zanjo dati 100€, je zagotovo ne bi kupil. Če bi jo že potreboval, bi sam raje kupil najcenejšega iPada.


Za internet, FB, youtube, kakšno lažjo igro bo tudi android tablica čisto ok.
Če pa bi bile potrebe večje, pa bi morda pogledal ipad, čeprav nisem apple fan boy, ravno nasprotno. ;)

LP

Tomson je izjavil:

@gregor:
T20 ima malo novejši/hitrejši procesor, podporo za SIM 4G, dobi posodobitev na Android 8, nima pa HDMI priključka ...

@valdo:
ker je artikel pod 88$ .... ko pa dodaš 2 artikla v košarico bo v košarici -8.81€. Še povezava ... Hvala! ;)


ok, hvala
kaj pa chuwi tablice, so za kaj?, oz je v rangu 200 eur T10/T20 najboljša izbira?
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

Tomson ::

V omenjenem cenovnem rangu sta T10/T20 bestbuy ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

aleskom ::

Zakaj tile Redmi note-i nimajo NFC-ja? A je to taka "draga" znanost? A Pocophone-i pa ga že imajo?

fokz8 ::

V nedeljo popoldan naročil amazfit stratos 2 iz fast 29, danes zjutraj je bla že tu :)
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

valdo ::

Tomson je izjavil:

ker je artikel pod 88$ .... ko pa dodaš 2 artikla v košarico bo v košarici -8.81€. Še povezava ... Hvala! ;)

ne deluje probal sem že pred pisanjem prvega posta pa ni deloval tudi z linkom ki si ga ti dal ne deluje, žal :|
Lp

fokz8 ::

@aleskom

tut pedometra nimajo. in kolkr js vem, tudi pocophone f1 nima NFC-ja. lahko se motim
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

HitraSperma ::

Glede tablic, jaz sem tudi menjal svojega Nexus 9 (crap tablica - nikoli več) - pa sem na koncu prišel do Ipad-a 2018 za cca 350€ - nikoli več na pogledam Android tablic, če bodo Ipad-i še naprej za to ceno... Enostavno je stvar bolj dodelana in lepše deluje. Skoraj ne verjamem da dobiš kakšno Android tablico za ta "price/performance" kot Ipad.
fgdsfjk

Tomson ::

@valdo:
tvoja košarica torej ne izgleda takole? In če izbrišeš iz košarice, se odjaviš, ponovno prijaviš in dodaš v košarico 2kom? (F5 za refresh ali drug brskalnik, včasih lahko zaradi cacha kaj nagaja) ...

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mat xxl ::

Tomson je izjavil:

Kaj od tega si poizkusil, prva postavka sicer za iPhone, mogoče koncept podoben za Android:

So apparently huawei installs the default language on your iPhone. All you need to do is go to:
Settings -> Language&Region -> Edit -> Delete Chinese
In my case it was chinese and after the deletion in immediately changed the language to my preferred one.


Changing region to United States and language to English (U.S.) did a trick for me. Setting phone to English US works on android once you have paired the band.

Sicer pa je očitno težava v podpori jezika, če je na telefonu ANG (pa še to samo osnovna, ne kakšna regijska) naj bi bila zapestnica v ANG, sicer menda preklopi nazaj na China ...

The Polish Huawei Service says, that's hardware, not software issue and the language change can't be done by just downloading the firmware. It's unable to install the language package, which wasn't originally on the device's flash memory. It's fully hardware, not software matter. Also you can't install Chinese language on EU market devices."


Skratka ni neke pametne rešitve na netu, predlagal bi ti, da si prihraniš čas in prosiš za refund in vzameš raje Mi Band 3, kjer očitno takšnih težav ni ...



Saj imam Mi Band 3 Xiaomi, žal je ista težava ..., jezika China zbrisati na IOS ne gre ...., obstajajo neke finte z ANG FW jem na aplikaciji Mr. FIT , samo meni se noče konektati na noben način z zapestnico v tem programu.

MxxW5 ::

https://www.gearbest.com/mice-keyboards...

Rad bi kupil tole miško. Tomson, je tole zgoraj najboljša ponudba? Kakšna koda? Katero opcijo pošiljanja naj izberem, da mi je ne bodo spet na carini ustavili?

Ima kdo kakšne izkušnje s to mišjo? Sumljivo poceni je...

Hvala.

goba ::

Miška je ok in dela brez problema, je pa kar zajetna in ni za majhno roko.

kody ::

Torej narocil dve
https://m.gearbest.com/night-lights/pp_...
Ena dela super, ena se polni in se ne da vklopit...
Zdaj ticket sem ze odprl...kako najlazje dosezem da ali posljejo ali nakazejo denar nazaj...
Ker se mi res ne da dva meseca pregovarjat o nekih delnih popustih....

Tomson ::

@MxxW5:
če kupiš nad 8.90€ lahko uporabiš kodo: BlackFriday-GB za -10%. Pod 22€ je načeloma čisto vseeno katero poštnino izbereš, lahko sicer vzameš Registered Sweden, je pošiljka sledljiva, a je 2.85€ poštnina, sam bi tukaj izbral Unregistered Belgium za 0.98€, mi je do sedaj tudi vse lepo prišlo ...

@kody:
v ticket priloži videoposnetek nedelujoče lučke ter prosi za 100% refund ali novo lučko. Če bodo težave mi na ZS sporoči Ticket in Order Number ...

Še nekaj današnjih:

Flyco Electric Razor moški baterijski brivnik s kodo: GB-HBZflysf iz 33€ na 30€
Alfawise ZK-G082 RGB Membrane Keyboard tipkovnica s kodo: AlfawiseG082 iz 21€ na 17€
Alfawise B7 Pro pametna zapestnica s kodo: GBOBCE0067 iz 16€ na 13€
Youpin 1080p FPV RC Drone s kodo: GB-THYoupin iz 230€ na 189€
Netac P500 Class10 MicroSD 64GB kartica s kodo: GB-CNP50064GN iz 14€ na 8€
iPega Bluetooth Game controller s kodo: HANDHELD321 iz 28€ na 19€
Mingsford MicroSD 32GB kartica s kodo: GBAFFYL007 iz 3.90€ na 3.55€
goComma 1080p WiFi IP kamera s kodo: CA18111301 iz 24€ na 21€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

DennisDee ::

Info za vse lastnike Xiaomi prenosnikov, ce kdo se ne ve. Danes sem dobil Mi Gaming (cudovit by the way!), aktiviral Windowse in se nekaj casa igral z aktivacijo office 2016 Home (zakaj ne, ce je zastonj). Potrebujete vpn, da se povezete v azijo (sam sem uporabil HK) in mi je sele nato uspelo aktivirati Office. No, to tudi na MS supportu niso znali.. Obvezno navedete pri aktivaciji državo China, jezik ebglish. Thats it, upam da komu prav pride in se ne matra, kot sem se jaz :).

MxxW5 ::

goba in Thomson: Hvala lepa!

valdo ::

MxxW5 je izjavil:

https://www.gearbest.com/mice-keyboards... bi kupil tole miško. Tomson, je tole zgoraj najboljša ponudba? Kakšna koda? Katero opcijo pošiljanja naj izberem, da mi je ne bodo spet na carini ustavili? Ima kdo kakšne izkušnje s to mišjo? Sumljivo poceni je...

Miška dela OK,
prijetna za držati,
edino se hitro prazni baterija, verjetno zaradi svetlobnih efektov :)
Lp

Matej_K ::

valdo je izjavil:

MxxW5 je izjavil:

https://www.gearbest.com/mice-keyboards... bi kupil tole miško. Tomson, je tole zgoraj najboljša ponudba? Kakšna koda? Katero opcijo pošiljanja naj izberem, da mi je ne bodo spet na carini ustavili? Ima kdo kakšne izkušnje s to mišjo? Sumljivo poceni je...

Miška dela OK,
prijetna za držati,
edino se hitro prazni baterija, verjetno zaradi svetlobnih efektov :)


Haha, kupil dve, meni jih tudi na carini/pošti zadržali. Ne verjamejo da se da tako miško po 6€ dobiti ali kaj?
... .. .

polde66 ::

Ne da ne verjamejo, ampak s tabo bodo zaslužili 5 eur.
polde

DennisDee ::

Meni so nekaj krat zadrzali pakete narocene iz AE, manjsa vrednost od 22eur. Z dokazilom o znesku mi niso nic racunali...

Mare2 ::

DennisDee je izjavil:

Meni so nekaj krat zadrzali pakete narocene iz AE, manjsa vrednost od 22eur. Z dokazilom o znesku mi niso nic racunali...


Če je daklaracija pravilna, niti ne morejo računat. Če pa ni, kot izgleda, včasih pokasirajo. :)

Killermode ::

Če pa prodajalec narobe izpolnjuje obrazce-
1.) Pišite mu ob naročilu, da zahtevate pravilno izpolnjen obrazec CN22, vrednost, ter naj napiše kaj je notri, ter naj ne označuje da je stvar gift(darilo).
2.) Plačajte preko paypala
3.) Ob morebitnem plačilu carinskega postopka, pišite na paypal z komplet naročilom kjer bo vidno, da ste naročili pravilno izpolnjen cn22, sliko cn22 obrazca, ter račun carinskega postopka.

Namreč z pošiljanjem naročenega brez odgovora, se je prodajalec strinjal z vašimi pogoji.

V primeru, da pa se prodajalec z odgovorom ne strinja z pravilno označitvijo obrazca, kupite izdelek nekje drugje.

Tomson ::

Tudi glede na moje izkušnje so do sedaj, po predloženih dokumentih (print screen naročila s povezavo ter printscreen plačila preko PayPala), ne glede na obrazec, vedno na koncu spustili pošiljko dalje brez kakšnih koli stroškov, sploh preko telefona je ena gospodična bila vedno zelo prijazna in ustrežjiva, če so bile kakšne nejasnosti. Moje izkušnje s carinsko pošto so dosedaj precej pozitivne, je pa res, da včasih postopek traja kakšen dan več, kot bi pričakoval.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

sočan ::

Killermode je izjavil:

Če pa prodajalec narobe izpolnjuje obrazce-
1.) Pišite mu ob naročilu, da zahtevate pravilno izpolnjen obrazec CN22, vrednost, ter naj napiše kaj je notri, ter naj ne označuje da je stvar gift(darilo).
2.) Plačajte preko paypala
3.) Ob morebitnem plačilu carinskega postopka, pišite na paypal z komplet naročilom kjer bo vidno, da ste naročili pravilno izpolnjen cn22, sliko cn22 obrazca, ter račun carinskega postopka.

Namreč z pošiljanjem naročenega brez odgovora, se je prodajalec strinjal z vašimi pogoji.

V primeru, da pa se prodajalec z odgovorom ne strinja z pravilno označitvijo obrazca, kupite izdelek nekje drugje.



Pozdrav,

a je možno , da nekdo prevede in v pravilno angleščino ta navodila za prodajalca kako naj označi ,izpolni obrazec cn22 ??

Hvala.lp

Tomson ::

@sočan:
lahko pripravim in jim posredujem, koliko bo pomagalo pa je druga stvar ...


Današnje kode:

Xiaomi Mi A2 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMP1111A2 iz 181€ na 169€
Utorch EyeProtection LED nočna lučka s kodo: GBXPEyeP iz 15€ na 12€
Ninebot Segway ES2 električni skiro s kodo: GB1111ES2 iz 525€ na 320€
Ninebot Segway ES1 električni skiro s kodo: GB1111ES1 iz 356€ na 278€
Tomoloo S1 Electric Balance Wheel x2 s kodo: TOMOLOO iz 231€ na 204€
Poptel P60 Rugged pametni telefon s kodo: POPTELP60 iz 195€ na 178€
Inmotion V5F Electric Balance Unicycle monokolo s kodo: GBV5FB iz 622€ na 302€
Inmotion V10 Electric Unicycle Balance monokolo s kodo: GBV10V10 iz 1156€ na 712€
Inmotion V8 Electric Balance Unicycle monokolo s kodo: GBV8V8 iz 800€ na 640€
Siroflo S1 pametna zapestnica s kodo: GBOBCE0072 iz 30€ na 16€
FaithPro CarbonFiber nahrbtnik s kodo: GBNAFF4 iz 26€ na 24€
Gigaset A190L fiksni brezžični telefon s kodo: GBA19 iz 53€ na 35€

Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik v FlashSale za 246€ (EU skladišče)
Xiaomi M365 električni skiro v FlashSale za 320€
Xiaomi Pocophone F1 Global 6/128GB v FlashSale za 302€ (-9€ v košarici) (EU skladišče)
Xiaomi Redmi 6 Global 4/64GB pametni telefon v FlashSale za 137€ (EU skladišče)
Creality3d Ender 3D tiskalnik v FlashSale za 151€ (EU skladišče)
Huawei nova 3 Global 6/128GB pametni telefon v FlashSale za 311€
Ulefone Power 5 6/64GB Rugged pametni telefon v FlashSale za 222€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 3/32GB pametni telefon v FlashSale za 150€
Xiaomi Mi Pad 4 8.0" Android tablica v FlashSale za 153€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

MxxW5 ::

Matej_K je izjavil:

valdo je izjavil:

MxxW5 je izjavil:

https://www.gearbest.com/mice-keyboards... bi kupil tole miško. Tomson, je tole zgoraj najboljša ponudba? Kakšna koda? Katero opcijo pošiljanja naj izberem, da mi je ne bodo spet na carini ustavili? Ima kdo kakšne izkušnje s to mišjo? Sumljivo poceni je...

Miška dela OK,
prijetna za držati,
edino se hitro prazni baterija, verjetno zaradi svetlobnih efektov :)


Haha, kupil dve, meni jih tudi na carini/pošti zadržali. Ne verjamejo da se da tako miško po 6€ dobiti ali kaj?


Bom videl, kaj bo. Pošta mi je za MI Band 3 pobrala 5 EUR, čeprav je bila ura manj kot 22 EUR. Človek se vpraša, zakaj mora kupec (torej jaz) plačevati za napake carine? Jasno je tudi, da se za 5 EUR ne bom še bosti ne s carino, ne z Gearbestom, ne s Paypalom, saj sta cca. ura ali dve mojega časa vredna več kot 5 EUR. Že itak mi je bilo odveč pošiljati jim screenshote računov.

Miš sem naročil za dobrih 6 EUR (7, s poštnino). Če bo carina tudi tokrat od mene zahtevala izpolnjevanje nalog (delanje screenshotov in izpolnjevanje obrazcev) in mi za to zaračunala še 5 EUR (tj. skorajda podvojila ceno naročene robe), bo to zame seveda konec nakupov prek GearBesta. Vsaj kar se tiče blaga, ki ni iz EU skladišča.

GupeM ::

MxxW5 je izjavil:

Matej_K je izjavil:

valdo je izjavil:

MxxW5 je izjavil:

https://www.gearbest.com/mice-keyboards... bi kupil tole miško. Tomson, je tole zgoraj najboljša ponudba? Kakšna koda? Katero opcijo pošiljanja naj izberem, da mi je ne bodo spet na carini ustavili? Ima kdo kakšne izkušnje s to mišjo? Sumljivo poceni je...

Miška dela OK,
prijetna za držati,
edino se hitro prazni baterija, verjetno zaradi svetlobnih efektov :)


Haha, kupil dve, meni jih tudi na carini/pošti zadržali. Ne verjamejo da se da tako miško po 6EUR dobiti ali kaj?


Bom videl, kaj bo. Pošta mi je za MI Band 3 pobrala 5 EUR, čeprav je bila ura manj kot 22 EUR. Človek se vpraša, zakaj mora kupec (torej jaz) plačevati za napake carine? Jasno je tudi, da se za 5 EUR ne bom še bosti ne s carino, ne z Gearbestom, ne s Paypalom, saj sta cca. ura ali dve mojega časa vredna več kot 5 EUR. Že itak mi je bilo odveč pošiljati jim screenshote računov.

Miš sem naročil za dobrih 6 EUR (7, s poštnino). Če bo carina tudi tokrat od mene zahtevala izpolnjevanje nalog (delanje screenshotov in izpolnjevanje obrazcev) in mi za to zaračunala še 5 EUR (tj. skorajda podvojila ceno naročene robe), bo to zame seveda konec nakupov prek GearBesta. Vsaj kar se tiče blaga, ki ni iz EU skladišča.

Plačuješ za napake pošiljatelja, ne za napake carine. Če bi pošiljatelj pravilno izpolnil CN22 obrazec, ti ne bi plačal 5EUR.

Primer: Oni vidijo pošiljko, na kateri piše Izdelek X, model Y, vrednost 13,56EUR. Odprejo, pogledajo kaj je noter, vse štima, samo cena se jim zdi nekam nizka. Ti jim pošlješ račun, na katerem se vidi, da si plačal 13,56EUR za točno ta izdelek, oni zapakirajo nazaj in ti pošljejo. Če jim ti pošlješ račun z vrednostjo 17,45EUR pa ti bojo računali 5EUR zaradi napačno izpolnjenega obrazca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

MxxW5 ::

Ravnokar sem pisal GearBestu in jih opomnil, naj pravilno izpolnijo CN22 obrazec.

GupeM ::

MxxW5 je izjavil:

Ravnokar sem pisal GearBestu in jih opomnil, naj pravilno izpolnijo CN22 obrazec.

To jim piši za vsako naročilo posebej. Splošno tega ne bojo upošptevali, še za posamezno naročilo ni rečeno, da bojo.

perci ::

pomojem so se čist usrali in bo od zdej naprej vse kul deklarirano

firbec ::

perci je izjavil:

pomojem so se čist usrali in bo od zdej naprej vse kul deklarirano

:))

MxxW5 ::

Seveda sem jim pisal v zvezi s konkretnim naročilom.

alkoo ::

A je še kdo dobil kdaj zavrnjeno naročilo zaradi "tehnične napake"? (bere se kot: preveč popusta ti pa ne damo)

Torej naročil sem izdelek za 150 USD in koristil kupon -111 USD (je bil kupon (takrat) veljaven za CN-099 skladišče in tisto v originalu 13% znižano ceno), torej skupaj okrog 40 USD, poslano je bilo (kao) že pred tremi dnevi, danes pa tole:

Dear abc,
Thank you for your recent order with GearBest. We sincerely apologize for this inconvenience.
This message is with regard to order xxxxxxyyyyyzzzz.
Unfortunately, due to an unexpected technical issue, we regret to inform you that there was a error in our system regarding the coupon $111.11-$111.
The coupon in your account was actually wrong . We sincerely apologize for this issue. We will cancel your order and process a full refund back to your original payment account shortly.
-For PayPal account holders, please allow up to 48 hours for the transaction to appear on your PayPal account.
-For credit card refunds, the transaction will appear within 7-14 business days. The exact length of time is dependent on your card issuing bank.
To apologize for this inconvenience we wish to offer you a 10 USD off discount coupon code. The coupon code is your in your account now. You can log in your account to check it.
Valid Until: 2018-11-15 00:00-2018-11-18 00:00
Note: If you placed more than one order with coupon $111.11-$111, there is also only one coupon in your account.
Once again, we wish to extend our apologies to you. You are a valued customer to us and we regret this issue that was unfortunately beyond our control. We will work hard to improve our system and website in the future to ensure this issue does not occur again.
Thank you for your understanding.


Torej so se odločili, da tako poceni pa nočejo prodat izdelka in sedaj kar sami stornirajo, vrnejo denar, meni pa dajo spet nek kupon, ki si ga lahko nekam vtaknem? Nikjer ni pisalo, da bi izdelek moral biti vreden točno 111.11 ampak mora biti toliko ali nad to ceno.
Upam, da sta vsaj stratos uri res na poti. Je bil tudi dober deal (ampak ni bil "too good to be true" tako kot tale). Upam da mi ne stornirajo še tega naročila in da obe uri dobim, potem sem pa zaključil z GB...

Tomson ::

Lahko mi pošlješ Order Number za omenjeno naročilo na ZS, da preverim, če se da kaj bolj poštenega uredit ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Mare2 ::

alkoo je izjavil:



Torej so se odločili, da tako poceni pa nočejo prodat izdelka in sedaj kar sami stornirajo, vrnejo denar, meni pa dajo spet nek kupon, ki si ga lahko nekam vtaknem? Nikjer ni pisalo, da bi izdelek moral biti vreden točno 111.11 ampak mora biti toliko ali nad to ceno.
Upam, da sta vsaj stratos uri res na poti. Je bil tudi dober deal (ampak ni bil "too good to be true" tako kot tale). Upam da mi ne stornirajo še tega naročila in da obe uri dobim, potem sem pa zaključil z GB...


Na Gearbest-u očitno nič ne dajo na dobro / slabo ime podjetja. :)

goba ::

V spodnjem primeru je šlo sicer za minimalni znesek, ki ni povezan s kuponom, pa vseeno.
GB pač svoje napake brez slabe vesti prevali na pleča valued customerjev.

Thank you for your recent order with GearBest.

This message is with regard to item: 2018 New Casual Stand Collar Men's Solid Color Slim Long-Sleeved Shirt

Unfortunately, due to an unexpected technical issue, we regret to inform you that there was a error in our system when you submitted your order.

This was due to a system bug that has since been corrected, and affected the price of the item.

We sincerely apologize for this issue. We will cancel the item in your order and refund you in full on your original account.

Once again, we wish to extend our apologies to you. You are a valued customer to us and we regret this issue that was unfortunately beyond our control. We will work hard to improve our system and website in the future to ensure this issue does not occur again.

To review our terms and conditions please click here: https://www.gearbest.com/about/terms-an...
We look forward to your continued business and thank you for your support.

amacar ::

Kot da je drugje kaj drugače. Če se zmotijo v ceni (oziroma kakšen popust preveč obračunajo) pač stornirajo naročilo. Se mi je zadnjič enako zgodilo na Aliexpressu, z razlogom fraud coupoun :)), tudi po EU preklicujejo nakupe, če je cena predobra.

Kron ::

@Tomson

A za naročila iz EU skladišč se splača izbrat še insurance? Naj bi šlo za DHL dostavo.
=**=C64=**=

Zoro3 ::

So že komu odposlali oneplus 6 tisti, ki ste naročili? Vidim, da so spet prestavili datum odpošiljanja Ship between: Nov 30 - Dec 03 ali je to za tiste ki so bolj pozno naročili?

Marix ::

Jaz sem ga naročil 1 novembra, pa še niso kaj odposlali :(

Ezoterik ::

men so ga poslal, naročil sm 11.11. Občino verzijo tho.

kody ::

Dobil danes hi9 pro...
Taking bom rekel....impresioniran...
Kompaktna, kvalitetna izdelava...hitrost in dober zaslon..?edino kamera je svoh...ampak za to in zvocnik mi je vseeno

sočan ::

Tomson je izjavil:

@sočan:
lahko pripravim in jim posredujem, koliko bo pomagalo pa je druga stvar ...




@Tomson

Ne ,ne ...narobe si me razumel. Sem mislil ,da bi nekdo sestavil ta navodila glede CN22 v angleščini ,in jih prilepil sem. Da bi potem mi kupci sami ,ob svojem naročilu ta navodila dodali kot opombo.

Hvala.lp

Tomson ::

@kron:
če plačaš preko PayPala bi rekel da ne. Škodi sicer ne, ker v primeru izgube pošiljke takoj povrnejo 100% kupnine, a isto dosežeš preko PayPal dispute, le dlje traja ...

@sočan:
a ... ok :) pripravim ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

jaztud ::

A ima kdo izkušnje oz.ve (Tomson? :)) če je na tej strani tudi kaka omembe & nakupa vredna video kamera, ne te športne verzije, ampak obična kamera za domačo rabo, otrok pri hiši in kak video za spomin za posnet... Cena recimo do 300eur, ali tega pač ni za kupit na GB :)

Mlincek93 ::

mogoce kdo ve, kje bi lahko najceneje dobil telefon Xiaomi mi A2 lite 3Gb/32Gb?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mlincek93 ()

GupeM ::

amacar je izjavil:

Kot da je drugje kaj drugače. Če se zmotijo v ceni (oziroma kakšen popust preveč obračunajo) pač stornirajo naročilo. Se mi je zadnjič enako zgodilo na Aliexpressu, z razlogom fraud coupoun :)), tudi po EU preklicujejo nakupe, če je cena predobra.

Brat je na A1 dobil telefon za 110€, čeprav bi moral biti nekaj čez 700€. So ga celo klicali iz A1 in mu razlagali, kako so zaje*ali, in mu rekli, da ker je njihova napaka, ga bo vseeno dobil. Verjetno so upali, da bo rekel da naj kar prekličejo, če gre res za napako. Ker se ni pustil, so ga mu poslali.

Verjetno so ga preklinjali na A1, jaz pa sem ga tudi, ker mi ni povedal za bug>:D>:D>:D

carota ::

Mlincek93 je izjavil:

mogoce kdo ve, kje bi lahko najceneje dobil telefon Xiaomi mi A2 lite 3Gb/32Gb?

Jaz sem A1 vzel tukaj: https://mobitrgovina.com Z 2 leti garancije in sem ga dobil takoj, za 195 eur.
««
99 / 181
»»