» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
95 / 181
»»

Dimnik ::

Ja je prelepo, da bi dobil na mi8 176,2€ popusta....

priden2 ::

Sem tudi to gledal pa nisem nikjer videl, da je wifi ali sem kaj spregledal ? Sicer pa nekaj takega ja.

darkomiku ::

Tomson je izjavil:

@darkomiku:
na kitajskem je že 11.11, pri njih je ura 00:49. Glavni event se je že začel in traja naslednjih 24h ... Nove kode bodo jutri dopoldan (po našem času, najverjetneje za nove artikle) ... Tale Xiaomi TV Box S je čisto sveža zadeva, posodobljen dosedanji model, kolikor sem sledil deluje zelo spodobno, odpravljenih nekaj težav prejšnjega modela, cena pa je dobra, ceneje ga nikjer nisem zasledil ...

@priden2:
če iščeš nekaj poceni je tale današnja opcija super: Floureon 1080p zunanja IP kamera s kodo: EkstraDeal129 iz 17EUR na 14EUR. Floureon ima kar spodobne kamerce nasplošno, so poceni, visoka ločljivost, precej dobrih lastnosti in funkcij ...


Ampak če prav razumem, tile xiaomi boxi nimajo ethernet priključka in verjetno potem prenos lahko občasno šteka ...? Pa še 2GB rama imajo samo za razliko od kar nekaj boxov, ki so že pri 3gb, je pa res, da večina teh nima andorid tv os...

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

Kaj je zdej tale "Priority Line" isto kot "PriorityLineEU Express"? Ker slednje praktično ne zasledim več.

klempo ::

v opisu piše da ima RJ45 priključek do 1000 Mbps

Tomson hvala za kodo, ravnokar naročen

Badwolff ::

DennisDee je izjavil:

Badwolff povej se ali je za notranjo ali zunanjo uporabo. To je bistvenega pomena.


Stopnišče in pred hišo. Večstanovanjska hiša.

krop ::

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Lite pametna ura v FlashSale za 39EUR (-13EUR v košarici)

Meni kaže ceno 52EUR. Kakšna fora?
Z kuponom pride 44EUR

klempo je izjavil:

v opisu piše da ima RJ45 priključek do 1000 Mbps

Tomson hvala za kodo, ravnokar naročen


Po slikah sodeč nima:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krop ()

Tomson ::

Preveril, pri meni je še vedno cena na koncu 39€ ... Izbriši iz košarice, odjavi se, ponovno prijavi, dodaj v košarico: Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Lite za 39€ (-13€ v košarici)



Xiaomi Mi Box S nima ethernet priključka, le Wireless, se pa lahko ethernet preko USB dongla naštima, če je potreba ...

@Badwolff:
za namen bo omenjni Flureon 720p/1080p set povsem na mestu, če bi imel DVR enoto ali pa greš v opcijo IP kamer, nadzoruješ preko telefona/tablice, npr. Sinocam 720p za 30€ po komadu ali SzSinocam 720p za 28€ po komadu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

sočan ::

Pozdravljeni,

vem da je bilo že parkrat zapisano ,a vseeno prosim za razlago in potrditev.


Ali izbrane možnosti pošiljanja na gearbestu dejansko pomenijo nič dodatnih stroškov ,ali se je to bolj na srečo in še vedno obstaja možnost carine ,davka...?

EU Priority Line (brez dodatnih stroškov)
EU Express (brez dodatnih stroškov)


Še eno vprašanje. Ima kdo idejo kje bi najugodneje /najceneje in z znano fiksno ceno dobil telefon Xiaomi A2 lite (3 ali 4gb) ??

Ali je to to ??

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Za ta denar mislim da kaj boljšega že nemogoče dobiti ?


Hvala.lp

Dimnik ::

Saj si si vse sam odgovoril...

12bot34 ::

@Tomson

Je mogoče, da so mi oneplus 6 res že poslali? Piše shipped out, vendar sploh ne najdem strani, kjer bi vnesel svoj tracking number in sledil pošiljki.

Še eno offtopic vprašanje.
Pri tempered glass je toliko izbire, da sploh ne vem kaj izbrati. Mogoče za oneplus 6 veš, kateri tempered glass je dober (se ob strani ne naredijo mehurčki zaradi zaobljenega zaslona)?

krop ::

Baje je original najboljši. Stane pa 20€

sočan ::

Dimnik je izjavil:

Saj si si vse sam odgovoril...


Si siguren ?

Tisto s poštnino mi je najmanj jasno . Je to 100% brez dodatnih stroškov ? Kje je finta , da je lahko brez stroškov ? Potem bi ja kar za vse uporabljali te možnosti pošiljanja ??
EU Priority Line (brez dodatnih stroškov)
EU Express (brez dodatnih stroškov)

lp

Reaper ::

Vse opcije pošiljanja,ki so navedene pod priority line bodo šle čez brez dodatnih stroškov. Sem že velikokrat probal in je bilo vedno brez problemov.

Dimnik ::

Sem sedaj probal ta kupon za 172eur, pa ne prime za telefone, mi8, op6 in honor10, sem pa probal tudi honor10 ki ni v akciji za 457e pa tudi ne prime....se pravi je verjetno.samo za izdelke ki jih odpre pod linkom v kuponu

Zoro3 ::

@12bot34 meni še vedno piše Paid, katerega pa si naročil 128gb ali 64?

jozerus ::

Evo pa je spet na želeni ceni
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Thomson daj opremi s svojim ID da naročim pred iztekom ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jozerus ()

Dimnik ::

Tole maš flaš sale, tako da thomson nima nič od tega

Badwolff ::

Tomson je izjavil:


@Badwolff:
za namen bo omenjni Flureon 720p/1080p set povsem na mestu, če bi imel DVR enoto ali pa greš v opcijo IP kamer, nadzoruješ preko telefona/tablice, npr. Sinocam 720p za 30€ po komadu ali SzSinocam 720p za 28€ po komadu ...


Mogoče bi res začel z eno ip kamero, pa da vidim kako. A ima katera od teh kamer zapisovanje na kartico?

Tomson ::

@jozerus:
Xiaomi Pocophone F1 6/128GB za 273€. Hvala! ;)

@Badwolff:
od zunanjih IP kamer, ne predragih, s SD Card podporo le: Escam 720p za 35€ in Sricam 720p za 45€. Je pa pri teh cenejših zunanjih kamerah pomnilniška reža manj pogosta ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

SumTingWong ::

Zoro3 je izjavil:

@12bot34 meni še vedno piše Paid, katerega pa si naročil 128gb ali 64?


Meni za 64gb še vedno piše paid. Mi je malenkost žal, da sem hitel z nakupom. Je še 10€ ceneje, kot pred tednom dni.
Upam, da pošljejo v ponedeljek :)

jest10 ::

EU Priority Line sploh še obstaja?
Ali je samo preimenovano v Priortiy Line?

Mk-le ::

Zanima me zakaj cena na GB enormno poskoci ce zamenjam cn plug v eu? Gre za xiomi s50 robotski sesalnik. V cn plug je cena 317, ko stisnem eu poskoci na 528€
Hvala

Tomson ::

@jest:
gre za isto zadevo, Prioirty Line ima dve opciji in pri obeh je dostava brez dodatnih stroškov:
- EU Prioirty Line
- EU Express

@Mk-le:
akcijska cena je le za model z CN Plug, potrebuješ le CN-EU adapter, sicer identična sesalnika ... Ne pozabi na današnjo kodo za Roborocka, malo nižje ...

Današnje kode:

Xiaomi Pocophone F1 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMP1111F1 iz 273€ na 246€
Xiaomi Mi 8 Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMP1111M8 iz 334€ na 325€
Xiaomi Wemax One Pro laserski video projekor s kodo: IT-CN09FEN iz 1585€ na 1541€
Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik s kodo: GB-XM1111 iz 229€ na 220€
Roborock S50 robotski sesalnik s kodo: GB-RB1111 iz 317€ na 308€
DJI MAvic 2 RC Pro Drone s kodo: GB1111M2 iz 1364€ na 1057€
JGaurora A5S Updated 3D tiskalnik s kodo: GBA5S11 iz 290€ na 264€
Xiaomi Amazfit Stratos pametna ura s kodo: GB1111S2 iz 140€ na 121€
Samsung UHS-3 Class10 MicroSD 64GB kartica s kodo: GB-CNSS64G iz 10€ na 7€

Xiaomi M365 električni skiro v FlashSale za 317€
Xiaomi Mi Drone 4k v FlashSale za 352€
Xiaomi Mi Notebook Pro i5-8250U/MX150 15.6" prenosnik v FlashSale za 669€
Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik v FlashSale za 229€ (-8€ v košarici) (EU skladišče)
OnePlus 6 6/64GB pametni telefon v FlashSale za 343€
Xiaomi Mi Band 3 pametna zapestnica v FlashSale za 18€
360 S6 robotski sesalnik v FlashSale za 264€ (EU skladišče za 273€)

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

cresh ::

T9 Android 4/32GB TV Box s kodo: GBCNT9 iz 38€ na 35€

A je ta box za kej?

@Tomson zakaj si tolk nesramen s to kodo za Stratos :/, sem vedu da bi mogu počakat

12bot34 ::

SumTingWong je izjavil:

Zoro3 je izjavil:

@12bot34 meni še vedno piše Paid, katerega pa si naročil 128gb ali 64?


Meni za 64gb še vedno piše paid. Mi je malenkost žal, da sem hitel z nakupom. Je še 10€ ceneje, kot pred tednom dni.
Upam, da pošljejo v ponedeljek :)


Naročil sem 8/128 razlicico.

gile ::

Tomson, malo spremljam roboroka s50. Cena počasi, a vztrajno pada. Lahko za black ftiday pričakujemo še kakšen bistven padec cene, ali je to to?

Digl ::

Zdravo Tomson,
naročil bi rad električni skiro Xiaomi M365, za katerega si objavil kodo, ampak ni možnosti naročila iz EU, prav tako ne kot Priority line.
Je to na garbest že bilo mogoče? Ali je to to in padejo potem še stroški, če se carini.
Kakšen nasvet, kje in kako ga naročiti? Se bolj splača EU version.
Hvala in lp,
Digl

Badwolff ::

Še jaz bi vprašal, glede na to, da je black Friday blizu, se splača počakat? Sprašujem konkretno za tisto kamero, pa tudi na tako splošno.

Tomson ::

@cresh:
lol, oprosti, če bi vedel vnaprej ... T9 je ok, preberi tale test ... Od dobrih poceni opcij ta hip npr. Mecool M8S S912 za 37€ ali še ceneje Tanix TX3 Max S905W za 28€ ...

@gile:
tako poceni Roborock še nikoli ni bil, koliko je še rezerve pa je nemogoče napovedat, mislim pa, da prav veliko več ne ... vedno je možno, kolikor pa gledam cene nasplošno, manj verjetno, na kitajskem je 11.11 precej velik, verjetno večji dogodek kot BlackFriday, kaj pa bo takrat pa se res ne ve, dvomim pa, da bo ceneje več kot nekaj €, če ...

@Digl:
Razlika med EU version je le v nekaj dodatkih, a je tista verzija vedno dražja, odvisno za koliko se dobi, nikjer pa ne okoli 317€, kot je trenutno cena omenjene verzije, tako ugodno že dolgo nikjer ni bil M365. Poštnina je klasično Europe Railway za tele skiroje, kjer sigurno ni dodatnih stroškov, le dostava je okoli 2meseca, EU skladišče pa ima redko zalogo na GB, drugje iz EU skladišč pa je cena okoli 400€ ...

@Badwolff:
kot že omenjeno, 11.11 je na kitajskem velik dogodek, potem pa čisto odvisno konkretno od izdelka do izdelka, kakšni izdelki sigurno ne bodo ceneje, kakšni pa verjetno bodo. Sem preveril pri kontaktu in je vse osredotočeno na 11.11, sploh se še niso začeli pripravljat na BlackFriday, zato nemogoče napovedat kaj bo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

sočan je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Saj si si vse sam odgovoril...


Si siguren ?

Tisto s poštnino mi je najmanj jasno . Je to 100% brez dodatnih stroškov ? Kje je finta , da je lahko brez stroškov ? Potem bi ja kar za vse uporabljali te možnosti pošiljanja ??
EU Priority Line (brez dodatnih stroškov)
EU Express (brez dodatnih stroškov)

lp

Saj ni "brez stroškov". Vsi stroški so vključeni v ceno, ki jo plačaš.

Digl ::

Hvala Tomson,
M365 naročen za 317,16EUR. Imel sem še ene cupone iz cupon rain (20$off min order 20$), pa ni nič prijel.
Zdej pa da vidmo kako hitro pripelje vlak.
lp

Tomson ::

Alfawise S60 trenutno deluje koda, gredo pa menda precej hitro ...

Alfawise S60 robotski čistel oken s kodo: AlfaS601 iz 105€ na 88€
Xiaomi Pro Air Purifier čistilec zraka v FlashSale za 202€
Xiaomi 70mai Dash kamera za avto v FlashSale za 26€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

DennisDee ::

Eno neumestno vprasanje. A paypal se vedno postavlja limit za prvo placevanje (nova kartica bo dodana)? Pozabil sem jo prej dodati, kupujem pa za 200€..vcasih vem da je bil limit 100€, dokler kartica ni bila potrjena.

bajsibajsi ::

Kolikor vem brez verifikacije sploh ne mores placevati.

Tomson ::

@DenisDee:
lahko se plača takoj z novo kartico, a je znesek omejen. Prejšnji mesec sem imel enako težavo, mislim da je šlo skozi do 20$ ali nekaj takšnega, za več pa je res potrebna verifikacija, ki pa malo traja, pospešiš lahko, da pokličeš na banko in ti sporočijo tisto 4mestno kodo ob napisu Paypal na izpisku:

If you recently updated or edited your credit card information or added a new credit or debit card to your PayPal account, a temporary charge of up to $1.00 USD may appear in your transaction history to verify that your card is open and in good standing. The charge will appear as 'pending' and is automatically removed after we have verified your card.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

DennisDee ::

Sem ze dal v postopek verifikacije. Upam, da se mi prikaze cimprej tudi na kliku, katerega pa trenutno ne morem pogledati (na telefonu imam samo en klikin nastiman, drugi pa ni na moje ime). Ce seveda posljejo isti dan. Sej sem smotan, kdaj se spomnim... Haha

Cosmo ::

@Tomson, kaj je trenutno najugodnejša varianta za Mi A2 Gold 64GB iz evropskega skladišča oz. brez carine? Hvala!
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

V0RT3X ::

DennisDee je izjavil:

Sem ze dal v postopek verifikacije. Upam, da se mi prikaze cimprej tudi na kliku, katerega pa trenutno ne morem pogledati (na telefonu imam samo en klikin nastiman, drugi pa ni na moje ime). Ce seveda posljejo isti dan. Sej sem smotan, kdaj se spomnim... Haha


če maš sms obvestila o transakcijah dobiš takoj kodo na sms (tko je bilo k sm dodajal viso)

DennisDee ::

To je problem. Vse kartice imamo z smsom, samo to ne, ker so na banki ocitno pozabili.. Bomo ze neki zrihtali, v najslabsem primeru dam kolegu gotovino in on placa.

Master_Yoda ::

Kaj ce vzamem telefon preko CN skladisca bo carina oz. ce bo bo povrnjena ali ne ? Dobri kuponi so sedaj :D.

igor0203 ::

Thomson, obstaja kakšna koda za katero izmed teh dveh kamer? Iščem nekaj do 100€ in ti dve naj bi ponujali največ

Xiaomi Mijia Camera Mini 4K
ThiEYE T5 Edge

Master_Yoda ::

Master_Yoda je izjavil:

Kaj ce vzamem telefon preko CN skladisca bo carina oz. ce bo bo povrnjena ali ne ? Dobri kuponi so sedaj :D.



Nevermind, vsi ti super kuponi ne delujejo na stvari ki bi jih nabavil - Ali da kupona ne gre uporabiti z tem produktom, ali pa "Sorry, this coupon code can't be used under the current price." pa kupon nima minimalne cene.

Ezoterik ::

Jst sm sicer naročil pocophone, sam ga bom skenslu, ker do konc leta pa res ne bi čaku. A pol je ta mi8 za 326 najbolj ugoden? Al se da dobit še kej cenejšga, ubistvu mi je vseen, če je 64 giga. Un kupon od učeri je mrtev, ko je bil 310 dolarjev :(

Tomson ::

@Cosmo:
iz EU skladišča je za Mi A2 4/64GB Gold najboljša opcija Fast-08 skladišče za 193€ (-9€ v košarici) ter 5€ poštnine, sicer pa varianta ki bo ob 13h, malo nižje, ko bo iz HK skladišča za 166€ pa vzameš Prioirty Line za 0€, pride brez dodatnih stroškov ...

@Master_Yoda:
telefon vzameš preko Prioirty Line poštnine, ni dodatnih stroškov, za cenejše izdelke pa Registered Belgium, ki gre tudi lepo skozi ali katerokoli Regsitered opcijo, GB še vedno povrne dodatne morebitne stroške ...

@igor0203:
preverim ...

@Ezoterik:
najboljša varianta je sedaj Xiaomi Mi 8 Global 6/128GB s kodo: GBMP1111M8 za 325€, ki je le nekaj € dražji od 64GB verzije ...

Nekaj svežih današnjih:

danes ob 12:00 Xiaomi Redmi 6 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMP1111R iz 105€ na 93€
danes ob 12:00 Xiaomi Mi Max 3 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMP1111M3 iz 220€ na 201€
danes ob 13:00 OnePlus 6 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMP1111OP6 iz 398€ na 350€
danes ob 13:00 Xiaomi Mi A2 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMP1111A2 iz 189€ na 166€
danes ob 13:00 Asus Zenfone 5Z pametni telefon s kodo: GBMP1111AZ iz 469€ na 412€
danes ob 13:00 Xiaomi Mi Mix 3 pametni telefon s kodo: GBMP1111MIX iz 528€ na 491€
danes ob 14:00 Xiaomi Mi 8 Lite Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMP1111M8T iz 264€ na 219€

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMP1111NP iz 167€ na 140€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMP1111NP8 iz 167€ na 158€
Floureon 8ch DVR + 4x 1080p IP kamere s kodo: GBOBCE0062 iz 131€ na 94€
Ninebot Segway ES2 električni skiro s kodo: GBES210 iz 317€ na 308€
Xiaomi Mi 8 Lite Global 4/64GB pametni telefon v FlashSale za 185€
Xiaomi Mi 8 Pro Global 8/128GB (Transperent) pametni telefon v FlashSale za 502€
Chuwi Hi9 Pro 8.4" Android tablica v FlashSale za 109€
Chuwi Hi Pad 10.1" Android tablica v FlashSale za 104€
Teclast A10S 10.1" Android tablica v FlashSale za 85€
Helifar H1 720p WiFi FPV RC Drone + 3x baterija s kodo: helifarH1S iz 66€ na 53€
Huawei Honor Band 4 pametna zapestnica v FlashSale za 24€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

freezby ::

Kakšne pametne/spodobne žičnate slušalke?
Za backup in priklop v PC, laptop, TV.

Zoro3 ::

@12bot34 jaz sem tudi vzel 8/128 pa še mi vedno piše samo PAID. Upam, da dobim prej telefon, kot pa polnilec iz aliexpress :)

gile ::

Še eno vprašanje. Sem tik pred tem, da kliknen buy za roborocka. A je smiselno vzet še zavarovanje (cca 10€), vseeno mi teh 300€ ni malo, če ladja kje potone...

Tomson ::

če plačaš preko Paypala imaš še tam pošiljko zavarovano, tako da osebno ne vidim potrebe, sam še nikoli nisem izbral tega zavarovanja ... edina prednost je, če se pošiljka izgubi dobiš 100% refund takoj, preko PayPala pa malo traja ...

@freezby:
In-ear ali Over-Ear ?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

--F40-- ::

Tomson, 10 dni nazaj sem naročil OnePlus 6, 64GB verzijo za 350€. Danes je status še vedno paid, vidim pa, da pri današnji akciji dobiš 128GB model za isto ceno. Je možno trenutno naročilo preklicati in naročiti 128GB model? Če bi bil telefon že na poti se nebi toliko sekiral..
««
95 / 181
»»