» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
91 / 181
»»

amacar ::

Optika pa res igra vlogo pri lokalnem omrežju. :))

polde66 ::

Tudi tole je ok za povezavo datotek v skupni rabi z boxom: http://serviio.org/
polde

Okapi ::

polde66 je izjavil:

@Mare2 kakšne povezave pa omogoča PC???? In kaj ima veze WIFI na PC????? Uporaba počasnega USB ključka je sigurno dobra rešitev za gledanje filmov. Mislm:))

V čem je pa problem? Vtakneš ključek v režo in gledaš. Načelo KISS.

tntsrebro ::

Tomson velja za Expedited shipping enako kot za EU Priortiy line da pride brez vseh dodatnih stroškov?

aleskom ::

Hvala vsem za odgovore glede boxa, predvsem pa tistim s konstruktivnimi. ;)

Tomson ::

@Okapi:
Kot sem razumel, so omenjene vsebine na disku v računalniku, iz katerega bi rad, preko AndroidBoxa gledal te vsebine na TVju. Vsako zadevo prenašat iz računalnika na USB ključek ni prav praktično, zato bo mrežna povezava najbolj na mestu, pa še lepo je več čas celoten Library na voljo ...

@tntsrebro:
če gre za EU skladišče (Fast-xxx) potem da, tam ni dodatnih stroškov pri tej poštnini, če pa gre za China/HK skladišče, bo preko Expedited Shipping sigurno postopek carinjenja ...

Današnje kode:

Zhiyun Smooth 4 Gimbal stabilizator s kodo: GB-THZHI04 iz 112€ na 91€ (EU skladišče)
Lemfo LEM X 4G/LTE GPS Nav Camera pametna ura s kodo: HRLEMX2 iz 182€ na 149€
Mecool M8S Pro L Android TV Box s kodo: GBRUBOX1 iz 57€ na 52€
JLB Racing J3 Speed OffRoad avto na daljinsko s kodo: GB-THJLBJ3 iz 281€ na 262€
Creality3D CR-X 300x300x400 3D tiskalnik s kodo: GBCRX iz 753€ na 616€
Creality3D CR-10S4 Enlarged 3D tiskalnik s kodo: CR10S4 iz 527€ na 492€
EZT 3D Printer Motor 27x9x6 s kodo: GBMotor iz 41€ na 37€
K-Camel 1.75mm PLA 3D Printing Filament 400m s kodo: GBCamelPLA iz 23€ na 22€
100x 5mm DIY Multicolor magnetne kroglice s kodo: GBTH44DSM iz 48€ na 39€
Comfortable Fashion Coat Jacket zimska jakna s kodo: IT$AP102701 iz 17€ na 15€
JJRC H36 Mini RC Drone s kodo: GB10JJH36 iz 12€ na 10€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 3/32GB s kodo: GBMPR6PR iz 158€ na 154€
Xiaomi Mi 8 Global 6/64GB s kodo: GBMPMI86 iz 342€ na 334€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Miskon ::

Do zdaj imam same pozitivne izkušnje z Gearbestom - moj Teclast F7 je prišel iz Kitajske v 12 dneh (seveda brez carine s Priority Line EU) - naročen 21.10. in čeprav se na začetku ni na sledenju nič premaknilo in je do shipmenta trajalo več kot 4 dni je bil paket na vratih že 03.11. - tako da vsem tistim ki ste nesrečni in nestrpni že drugi dan ko gledate tracking predlagam da potrpite 14 dni in na koncu bo vse v redu.
Teclast F7 izgleda vrhunsko, zmogljivost Celerona pa tudi ne kaže da bi bila problematična za moje potrebe.
Kar se tiče samih nalepk na tipkovnici me nič ne motijo, vendar če smo pošteni tipkovnica kljub temu ni povsem kompatibilna s slovensko in je prav da morebitni bodoči kupci to vedo. Ž je namreč na drugem mestu kot na slovenski tipkovnici - sicer ne daleč stran in večina tega sploh ne bo opazila, ampak ne boste verjeli da obstajajo še ljudje, ki znajo desetprstno slepo tipkanje (jaz sem eden izmed njih). Ti ljudje bodo morali prilagoditi, podzavestni in avtomatski gib, ki so ga prakticirali celo življenje - to pa ni tako enostavno oziroma je škoda in greh namensko ubijati neko spretnost ki jo obvladaš.

Sedaj pa vprašanja:

- V Biosu lahko nastaviš power limit from 9W to unlimited in naj se ne bi poznalo pri obremenitvi (segrevanju) obenem pa naj bi povečal performance (seveda baterija s tem zdrži manj). Kakšne izkušnje oz. mnenje, se res kaj pozna na zmogljivosti?
- Kljub temu da sem načeloma z angleško verzijo bil zadovoljen, mi ni dalo miru in sem na novo inštaliral slovenske Windowse 10 po postopku ki ga je opisal Killermode za kar se mu zahvaljujem. Vse je teklo gladko in tudi v slovenskih Windowsih izgleda da vse deluje. Ker pa sem navajen iz prejšnjih verzij da sem moral vse driverje inštalirati ročno vseeno sprašujem ali je res Windows 10 inštaliral vse driverje sam od sebe in ne rabim nič ročnega dela? So vsi driverji pravi in ne rabim nič preverjat (npr. grafična)?

Killermode :: 22. okt 2018, 09:52:29citiraj
#
Miskon je 22. okt 2018 ob 09:06:37 izjavil:

Kolikor sem brskal po internetu pravijo da je treba inštalirati Windowse na novo - kar za mene pomeni da jih moram dodatno kupiti (in uradne verzije niso poceni).

Najprej prižgeš računalnik. Daš čez prvi zagon windowsow, da se do konca namestijo. Priklopiš na internet. Preveriš v nastavitvah če so se aktivirali.
Na USB ključek posnameš namestitev win 10 z Slo jezikom. Ponovno zaženes računalnik z USB ključka . Posnameš win 10 (tam kjer zahteva ključ daš preskoči) . Počakaš da se ponovno dokonča namestitev win. Nato priklopiš na internet in bi morali biti aktivirani.


- Po novi inštalaciji slovenskih Windowsov je sistem ustvaril mapo Windows.old s podatki prvotnih Windowsov, ki je velika 30GB in zaseda kar veliko prostora. Ali je uporabna še za kaj drugega kot da pogledaš morebiti kaj vse je bilo inštalirano na računalniku prej? Ali mi bo kdaj žal če bi jo zbrisal (in v kakšnem primeru)?

Dr_M ::

To si imel izredno sreco, da si dobil iz kitajske po 12 dneh, v takem casu dobivam pakete iz ceske (ce so sploh poslani seveda).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

aleskom ::

Tako kot je Tomson napisal, rad bi filme, ki jih imam na računalniku, gledal na TV, brez da jih presnemavam na ključek... Saj zdaj ste mi že dali nekaj odgovorov oz. idej.

Hvala še enkrat.

husky1 ::

Dr_M je izjavil:

To si imel izredno sreco, da si dobil iz kitajske po 12 dneh, v takem casu dobivam pakete iz ceske (ce so sploh poslani seveda).


23.10 naročeno iz kitajske, 2.11. v Ljubljani. Čakam dostavo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: husky1 ()

Mare2 ::

Okapi je izjavil:

polde66 je izjavil:

@Mare2 kakšne povezave pa omogoča PC???? In kaj ima veze WIFI na PC????? Uporaba počasnega USB ključka je sigurno dobra rešitev za gledanje filmov. Mislm:))

V čem je pa problem? Vtakneš ključek v režo in gledaš. Načelo KISS.


Polde ima zeloooo počasen ključek, na žalost. :)

j3rn3jk ::

Zdravo,
Iščem alternativo chromecastu. V bistvu želim sliko iz telefona prenesti na tv. Je kdo že iskal kaj podobnega? Optimalno bi bilo če ima kakšna kitanjska trgovina v eu skladišču.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: j3rn3jk ()

matobeli ::

Wifi direkten prenos na screen je "Miracast" funkcija.

Ni pa neki baš to. Lag je kar velik pa telefonu ostane odprt ekran, precej se segreje in hitro spije baterijo.

meho7 ::

aleskom je izjavil:

Tako kot je Tomson napisal, rad bi filme, ki jih imam na računalniku, gledal na TV, brez da jih presnemavam na ključek... Saj zdaj ste mi že dali nekaj odgovorov oz. idej.

Hvala še enkrat.

Ce imas pc prizgan 24/7 potem si naredi sharing mapo pa potem streamas prek wireless na tv android tv box - kodi. Tako imam jaz - deluje 720p/1080p (5-6mbps br) normalno brez zatikanja.

polde66 ::

@Mare2 ne uporabljam počasnih ključev temveč zunanje diske, ki so za razliko od počasnih ključev malce hitrejši in seveda kapaciteta za vrednost je povsem druga. Samo toliko.
polde

barracuda ::

barracuda je izjavil:

Miskon je izjavil:

Do zdaj imam same pozitivne izkušnje z Gearbestom - moj Teclast F7 je prišel iz Kitajske v 12 dneh (seveda brez carine s Priority Line EU) ...

Sedaj pa vprašanja:

- V Biosu lahko nastaviš power limit from 9W to unlimited in naj se ne bi poznalo pri obremenitvi (segrevanju) obenem pa naj bi povečal performance (seveda baterija s tem zdrži manj). Kakšne izkušnje oz. mnenje, se res kaj pozna na zmogljivosti?
- Kljub temu da sem načeloma z angleško verzijo bil zadovoljen, mi ni dalo miru in sem na novo inštaliral slovenske Windowse 10 po postopku ki ga je opisal Killermode za kar se mu zahvaljujem. Vse je teklo gladko in tudi v slovenskih Windowsih izgleda da vse deluje. Ker pa sem navajen iz prejšnjih verzij da sem moral vse driverje inštalirati ročno vseeno sprašujem ali je res Windows 10 inštaliral vse driverje sam od sebe in ne rabim nič ročnega dela? So vsi driverji pravi in ne rabim nič preverjat (npr. grafična)?

- Po novi inštalaciji slovenskih Windowsov je sistem ustvaril mapo Windows.old s podatki prvotnih Windowsov, ki je velika 30GB in zaseda kar veliko prostora. Ali je uporabna še za kaj drugega kot da pogledaš morebiti kaj vse je bilo inštalirano na računalniku prej? Ali mi bo kdaj žal če bi jo zbrisal (in v kakšnem primeru)?


Sam imam podobno izkušnjo, dobil sem ga v cca. 14 dneh, poslanega iz Nemčije, naročenega na Kitajskem. Tudi sam sem naložil slo Winse 10, home verzijo, aktiviral se je sam (aktivacijska koda v biosu). Posodobitev gonilnikov za grafično je poiskal sam. Dokler je ni naložil, mi je utripal ekran. Nekatere gonilnike sem moral updejtati na roke. Nekaj gonilnikov ni znal poiskati sam, zato sem mu pokazal mapo v katero sem predhodno naložil downloadane gonilnike, ki sem jih našel na netu.
Če jih kdo rabi: https://drive.google.com/uc?id=1aVFSuuI...
Tudi sam sem nalepil na tipkovnico nalepke, kupljene na mimo.... (cca. 2eur).
Nadaljnje moram poizkusiti še bootati iz usb ključka in narediti backup. Glede na to, da v njegovem AMI Megatrends biosu nisem našel nobene boot funkcije, upam, da bo uspelo.

Zgodovina sprememb…

barracuda ::

Tole pisanje na slo techu me ubija, vedno kaj zafrknem, ko odgovarjam na sporočila. Še enkrat posredujem moj odgovor na prispevek MISKONA:


Sam imam podobno izkušnjo, dobil sem ga v cca. 14 dneh, poslanega iz Nemčije, naročenega na Kitajskem. Tudi sam sem naložil slo Winse 10, home verzijo, aktiviral se je sam (aktivacijska koda v biosu). Posodobitev gonilnikov za grafično je poiskal sam. Dokler je ni naložil, mi je utripal ekran. Nekatere gonilnike sem moral updejtati na roke. Nekaj gonilnikov ni znal poiskati sam, zato sem mu pokazal mapo v katero sem predhodno naložil downloadane gonilnike, ki sem jih našel na netu.
Če jih kdo rabi: https://drive.google.com/uc?id=1aVFSuuI...
Tudi sam sem nalepil na tipkovnico nalepke, kupljene na mimo.... (cca. 2eur).
Nadaljnje moram poizkusiti še bootati iz usb ključka in narediti backup. Glede na to, da v njegovem AMI Megatrends biosu nisem našel nobene boot funkcije, upam, da bo uspelo.

Zgodovina sprememb…

tomaz- ::

evo, moj Xiaomi mi air notebook 13 inch je po trackingu tudi že v Ljubljani, jutri je predvidena dostava, prišel preko Nemčije iz Kitajske, očitno res brez kakršnihkoli stroškov :)

Zdaj pa eno vprašanje: gor so win10 home v kitajščini, ali moram prednameščene win10 na laptopu obvezno prej prižat in "pognat", da se aktivirajo, ali lahko kar takoj vtaknem USB z win10 ENG in jih povozim.. Se bodo ravno tako aktivirali?

HVALA !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomaz- ()

amacar ::

Kakšna koda za: https://www.gearbest.com/upright-vacuum... najboljše bi bilo za EU skladišče, če ne pa vsaj CH.

IcyFox ::

tomaz- je izjavil:

evo, moj Xiaomi mi air notebook 13 inch je po trackingu tudi že v Ljubljani, jutri je predvidena dostava, prišel preko Nemčije iz Kitajske, očitno res brez kakršnihkoli stroškov :)

Zdaj pa eno vprašanje: gor so win10 home v kitajščini, ali moram prednameščene win10 na laptopu obvezno prej prižat in "pognat", da se aktivirajo, ali lahko kar takoj vtaknem USB z win10 ENG in jih povozim.. Se bodo ravno tako aktivirali?

HVALA !!!

Prosim poročaj kako je ko ga boš imel malo dlje, se zanimam za nakup...

Tomson ::

@tomaz-:
dobro vprašanje, sam sem jih sicer najprej zagnal, pa potem kar preko Microsoft accounta ponovno aktiviral, načeloma pa bi verjetno lahko kar direktno na novo namestil in bi se samodejno aktivirali ...

@amacar:
trenutno sta tile dve opciji za Roidmi F8 sesalnik, da je zaloga, pri obeh pa Shipping okoli 20.11, se pravi dostava konec novembra, začetek decembra ...
HK skladišče s kodo: GB-APRM iz 290€ na 281€ ter Prioirty Line - EU Prioirty za 0€, kjer pa je dostava dobra 2tedna
EU skladišče za 307€, dostava 1teden ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jozerus ::

A lahko v 14 dneh pričakujem ugodnejšo ceno, ali je to to...
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Zoro3 ::

Je mogoče kdo nabavil preko gearbest telefon oneplus 6 me kar mika, da bi ga nabavil. Nekje sem zasledil, da naj bi imel samo 1 leto garancije, če ga kupiš preko gearbest je to res? Če je International Version je tu EU polnilec ali ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zoro3 ()

amacar ::

Hvala Tomson, škoda da komaj konec novembra na voljo, pa kakšna koda za več popusta tudi ne bi škodila. Bom še videl kako se odločim.

Tomson ::

@jozerus:
skoraj sigurno, sploh glede na to, da je že pred kratkim bil 288€, predvidevam da bo kmalu pod 280€ ...

@Zoro3:
Garancija je za vse izdelke 1-leto. Dobra stran pa je, da je uveljavljanje garancije možno preko Španije, ni potrebno pošiljat na Kitajsko. Model z oznako A6000 je z CN priključkom, potrebuješ le adapter, sicer vse enako, le 2 LTE banda, ki pri nas ne prideta v poštev ima manj, v primerjavi z Global A6003 verzijo.

Tole je trenutno precej dobra cena, izbereš Prioirty Line, pride brez dodatnih stroškov nekje v dobrih 2-tednih ...
OnePlus 6 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMPOP8 iz 421€ na 395€
OnePlus 6 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPOP64 iz 377€ na 351€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

OvCa77 ::

@Tomson
Ali je še možno preko registered mail, da ti povrnejo stroške carine? Imam ravno en izdelek, ki je prepoceni, za priority, je pa ravno dovolj za carino.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Tomson ::

Jup, še vedno. Če je opcija izberi v vrstnem redu najprej Registered Belgium (kjer skoraj vedno pride brez carinjenja), potem Sweden (je nekje 50/50), šele na koncu Netherlands ali Singapore (če ni prvih dveh opcij ali sta le ti predragi), ki se glede na izkušnje vedno ustavita. Potem pa Ticket s prošnjo za povrnitev stroškov, če pa se kje zatakne pa sporočiš ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

krop ::

Oneplus 6 ima adapter zdraven. Res pa, da je malo češki. Bo treba original nabavit za 10€

SumTingWong ::

Tako sem jaz naredil pred dnevi. Kupil OnePlus 6 6/64 za 350€ + original DASH charger na Aliexpress za 10 € (brez kabla). Potem pa še Nillkin transparent case in camera lens tempered glass.

Killermode ::

tomaz- je izjavil:

evo, moj Xiaomi mi air notebook 13 inch je po trackingu tudi že v Ljubljani, jutri je predvidena dostava, prišel preko Nemčije iz Kitajske, očitno res brez kakršnihkoli stroškov :)

Zdaj pa eno vprašanje: gor so win10 home v kitajščini, ali moram prednameščene win10 na laptopu obvezno prej prižat in "pognat", da se aktivirajo, ali lahko kar takoj vtaknem USB z win10 ENG in jih povozim.. Se bodo ravno tako aktivirali?

HVALA !!!

Iz izkušenj se ne bodo novi win aktivirali(če prej ne aktiviraš originalnih naloženih), to rešiš z cca 3-4€ na ebay z oem ključem. (res je v nasprotju z njihovimi pogoji uporabe, vendar ni protizakonito)

tomaz- ::

bom šel kar po "navodilih" z youtuba.. Najprej malce telovadbe s kitajskimi grabljicami ob zagonu, da vpišeš svoj microsoft account, da se win10 aktivirajo, potem pa formatiranje..

DennisDee ::

Od danes naprej se vam splaca kupovati v EU skladiscih.
Tukaj se generirajo kuponi vsakih 10min - tudi 98€ popusta. Sam sem pograbil za 89€ in bom za mamo verjetno kupil Mi 8, ker je to extra cena na 11.11..

DennisDee ::

jest10 ::

Uf kako so navili cene, da so lahko dali te "popuste"

valdo ::

DennisDee je izjavil:

Od danes naprej se vam splaca kupovati v EU skladiscih.
Tukaj se generirajo kuponi vsakih 10min - tudi 98€ popusta. Sam sem pograbil za 89€ in bom za mamo verjetno kupil Mi 8, ker je to extra cena na 11.11..

Res so popusti "da je oh"
cene po popustu pa višje kot običajno ...
Lp

dejomar ::

spodaj uporaben Chrome plugin za Gearbest, izpiše ceno za artikel v preteklosti, da ne boste preplačali :)

https://monkeyecho.com/
stay cool

Tomson ::

Današnje kode:

Jumper EzBook 3 Pro 13.3" prenosnik s kodo: GB-TA3PRO iz 247€ na 176€
Teclast F7 6/128GB 14.0" prenosnik s kodo: BeatBG04 iz 292€ na 219€
Xiaomi M365 Black električni skiro s kodo: GB34401 iz 413€ na 352€
InMotion V5F 4.0Ah Electric Unicycle monokolo s kodo: GB51004 iz 615€ na 299€
Ninebot Segway ES2 elektični skiro s kodo: GB31702 iz 519€ na 343€
Roborock S50 robotski sesalnik s kodo: GBDK1024 iz 340€ na 334€
Seagate Barracuda 6TB HDD disk s kodo: IT-CN69HDD iz 158€ na 149€
Alfawise XBR-08 TV Soundbar zvočnik s kodo: GBalfXBR-08 iz 50€ na 47€
Xiaomi Wowstick 1+ Chargeable Electric Screwdriver Set s kodo: GBWOWSTICK iz 54€ na 39€
Multipurpose Level Laser Measure Line meter s kodo: GB-HGLMR6 iz 6€ na 5€
Samsung UHS3 Class10 MicroSD 128GB kartica s kodo: 1BS9H556F7 iz 28€ na 26€
Zinsoko Lightning Stereo Earphone slušalke za iPhone s kodo: GBOBCE0035 iz 44€ na 25€
Creality3D CR-10 3D tiskalnik s kodo: DE24CR10 iz 317€ na 308€
Zanmini DH Electric prenosni grelnik s kodo: GBSA006 iz 41€ na 35€
Beelink Gemini X45 Mini PC s kodo: GBX45 iz 193€ na 175€

Yeelight 480 stropna LED luč v FlashSale za 70€ (EU skladišče)
Alfawise M1 električni skiro v FlashSale za 325€
Huawei Honor 10 Global 4/128GB pametni telefon v FlashSale za 325€
Xiaomi Mi 8 Lite Global 6/128GB pametni telefon v FlashSale za 264€
Alfawise L9 Wireless WiFi video zvonec v FlashSale za 44€
Xiaomi Wemax One Pro laserski video projektor v FlashSale za 1655€
Xiaomi Mi TV Box predvajalnik v FlashSale za 49€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...

BLACK FRIDAY PROMOCIJSKE AKTIVNOSTI (05.11 - 14.11)

- Promotion 11.11 Shopping Guide
- Coupon Rain Special
- Sale Activity 11.11
- Fast Shipping 5-day Arrivals Promotion
- Combo Deals Special
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

danes ob 12:00 (100kom)
Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMPA211 iz 158€ na 148€

danes ob 13:00 (50kom)
OnePlus 6 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMP11 iz 370€ na 346€

danes ob 14:00 (50kom)
Xiaomi Mi 8 Lite Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMPM8L11 iz 237€ na 208€

danes ob 15:00 (100kom)
Xiaomi Mi 8 Lite Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMPM811 iz 264€ na 238€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

DennisDee je izjavil:

Od danes naprej se vam splaca kupovati v EU skladiscih.
Tukaj se generirajo kuponi vsakih 10min - tudi 98€ popusta. Sam sem pograbil za 89€ in bom za mamo verjetno kupil Mi 8, ker je to extra cena na 11.11..


Mi8 za 89 eur, kje, kako, kdaj? :)
Oz sem kaj zabluzil. ;)

Tomson ::

DennisDee samo pravi, da je pograbil kupon za 89€, ki ga bo lahko porabil za nakup kateregakoli artikla v vrednosti nad 175€, sicer pa imajo tile kuponi različne vrednosti in različne min vrednosti nakupa. Ko je timer na 0, klikneš na kupon, ki se tukaj generirajo, ga dobiš pod svoj profil, My Coupons ... V omenjenih EU skladiščih pa je jasno, hitra dostava, cene pa so različne, nekatere kar dobre, nekatere v promocijah boljše ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

krefi ::

se lahko pricakuje kakso pametno punudbo za ender 3 https://www.gearbest.com/3d-printers-3d...
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Tomson ::

težko napovedat vnaprej, zaenkrat ni kaj na vidiku, je pa trenutno za tale EU Plug Creality3D Ender koda: GENDER3 iz 158€ na 149€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Klemen13 ::

Sem dobil tale kupon za -50$ ob nakupu nad 99$: Slika. Sedaj me pa zanima zakaj ob checkout-u danega izdelka kupon ne deluje, ce morda kdo ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Klemen13 ()

seminal ::

Zdravo
Kupil bi še eno zobno ščetko? Še so katere za okli 18-22€? Hvala

alkoo ::

@Klemen13: verjetno omejitev kupona na točno določeno skladišče ali določeno skupino izdelkov. To je kar redna finta teh kuponov...

Klemen13 ::

alkoo je izjavil:

@Klemen13: verjetno omejitev kupona na točno določeno skladišče ali določeno skupino izdelkov. To je kar redna finta teh kuponov...

Na sliki, ki sem jo dodal v prejsnjem post-u se tocno vidi za katero skladisce velja kupon in na kaksne tipe cen, moj izdelek pa ustreza vsem tem kriterijem, zato mi je cudno zakaj ga ne uveljavi...

alkoo ::

Potem pa ne vem. Sem samo ugibal, ker mi ni odprlo tvoje slike, sem pa sam v preteklosti imel tako težavo.

aleskom ::

Klemen13 je izjavil:

alkoo je izjavil:

@Klemen13: verjetno omejitev kupona na točno določeno skladišče ali določeno skupino izdelkov. To je kar redna finta teh kuponov...

Na sliki, ki sem jo dodal v prejsnjem post-u se tocno vidi za katero skladisce velja kupon in na kaksne tipe cen, moj izdelek pa ustreza vsem tem kriterijem, zato mi je cudno zakaj ga ne uveljavi...


Tudi jaz sem dobil tega in piše, da je kupon veljaven med 10.11 in 14.11. za skladišče CN-099 in še to za Flash sale, Presale, Email only. Me prav zanima, če bo kaj pametnega ravno takrat na teh forah ...

m3k ::

Klemen13 je izjavil:

alkoo je izjavil:

@Klemen13: verjetno omejitev kupona na točno določeno skladišče ali določeno skupino izdelkov. To je kar redna finta teh kuponov...

Na sliki, ki sem jo dodal v prejsnjem post-u se tocno vidi za katero skladisce velja kupon in na kaksne tipe cen, moj izdelek pa ustreza vsem tem kriterijem, zato mi je cudno zakaj ga ne uveljavi...

Sorry,you can only use this coupon from 2018-11-10 08:00:00 to 2018-11-14 08:00:00
Mirko tipka na radirko ////

Tomson ::

seminal je izjavil:

Zdravo
Kupil bi še eno zobno ščetko? Še so katere za okli 18-22€? Hvala


V tem cenovnem razredu najboljša izbira Alfawise S100 Sonic, trenutno v FlashSale za 17€, alternativa pa Alfawise RST2056 Sonic za 15€, do 30€ ni kaj boljšega ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
91 / 181
»»