» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
58 / 181
»»

Dtrader ::

darkomiku je izjavil:

S sodelavcem sva skupaj naročila Roidmi bluetooth car charger. Delal je lepo in prav 2x, potem pa mi je crknil tale upaljac v avtu. Čez 2 dni mi isto pove sodelavec. A je imel že kdo podoben primer? Je mogoče šla samo kakšna varovalka v avtu?

Hvala za info.

Ja, to je prvo za pogledat, če je pregorela...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

marko71 ::

Dtrader je izjavil:

darkomiku je izjavil:

S sodelavcem sva skupaj naročila Roidmi bluetooth car charger. Delal je lepo in prav 2x, potem pa mi je crknil tale upaljac v avtu. Čez 2 dni mi isto pove sodelavec. A je imel že kdo podoben primer? Je mogoče šla samo kakšna varovalka v avtu?

Hvala za info.

Ja, to je prvo za pogledat, če je pregorela...


nam je šla 2x varovalka, pri prejšnjem Ford C-MAX, potem sem dal pa kar malo močnejšo notri, vem da ni prav ampak je delovalo.

darkomiku ::

marko71 je izjavil:

Dtrader je izjavil:

darkomiku je izjavil:

S sodelavcem sva skupaj naročila Roidmi bluetooth car charger. Delal je lepo in prav 2x, potem pa mi je crknil tale upaljac v avtu. Čez 2 dni mi isto pove sodelavec. A je imel že kdo podoben primer? Je mogoče šla samo kakšna varovalka v avtu?

Hvala za info.

Ja, to je prvo za pogledat, če je pregorela...


nam je šla 2x varovalka, pri prejšnjem Ford C-MAX, potem sem dal pa kar malo močnejšo notri, vem da ni prav ampak je delovalo.


A misliš, da zaradi tega chargerja? Ali te zadeve grejo pogosto?

aleskom ::

Pozdravljeni.

A je kakšna akcija za Roborock S50 na GB? Vidim, da ga ima na Aliexpressu kar nekaj prodajalcev na okrog 360 EUR z dostavo iz EU in EU plugom. Vseeno nekako bolj zaupam GB in če bi bilo kaj podobnega ...

Hvala.

Redman ::

Tudi mene zanima roborock s50...

https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...

Kaj je fora EU in CN pluga. EU stane 640, CN pa 350...Zakaj taka razlika v ceni? Če izberem Priority Line 10-20 business days €0.63 potem ni nobenih dodatnih stroškov več?

Spodaj berem:
will the CN plug work in the united states?
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
We will send an adapter with all our products according to the order's country of delivery.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redman ()

Tac20 ::

Tomson je izjavil:

@broken/link:
MJX B3 Bugs 3 Drone s kodo: GB$THB3MJX iz 96€ na 77€

@Tac20:
Sam sem si pred kratkim nabavil Xiaomi Mijia Gimbal, ga imam sedaj dober teden, kakšne kode sicer ni, je pa trenutno FlashSale za 100€, je pa top zadevca, za ta cenovni rang vrhunski gimbal, res top kvaliteta materialov, izdelave, kup funkcij, stabilizacija pa sploh 1a. (test: klik, klik). Edina slaba stran trenutno je jezik aplikacije v kitajščini, se pa za teh nekaj funkcij preko YTba hitro navadiš uporabe. Od aktivnih kod pa trenutno za DJI Osmo Gimbal s kodo: IT$THRCosmo iz 122€ na 110€, tudi dobra opcija. Če greš pa še malo višje, dobiš pa za 150€ odličnega Zhiyun Smooth 4 za 150€ ...

@barracuda:
Teclast F5 11.6" Win10 prenosnik s kodo: GB&TATCF5 iz 309€ na 291€

Nazivi EU skladišč se pogosto spreminjajo, trenutno so označena z nazivom Fast-xx, tole so trenutno najbolj aktualna:
Fast-08 - Poljska
Fast-23 - Češka
Fast-30 - Francija
Fast-29 - Španija


Samo ta gimbal je samo za telefone? rabil bi za ThieyeT5e, še bolje pa če obstaja kakšna unvierzalna zadeva na katero lahko natakneš oboje gsm in action kamerico.

krho ::

Tule boste imeli sesalec za 370EUR.. https://www.aliexpress.com/store/produc...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

aleskom ::

krho je izjavil:

Tule boste imeli sesalec za 370EUR.. https://www.aliexpress.com/store/produc...


Tole, če prav vidim, se pošilja iz Kitajske. Se pravi, da ti carina ne uide ...

Redman ::

Spodaj piše tole:

For customers of European Union We suggest you choose DHL to try our "European Union Express". We guarantee the customs duty and VAT are free. It takes only 5 - 8 working days. It's safer and faster! The value of the item is very high. It's worthy to have a better shopping experience!

sirotka ::

Malo gledam po GB, kamer pa nimajo kaj dosti? Aliexpress je nažalost vse iz kitajske kar se tiče Dahua modelov.

Tomson ::

@aleskom, @Redman:
Trenutno se na GB najbolj splača tale varianta Roborock S50 iz China skladišča za 350€, potrebuje se le EU adapter za 1€, se vzame poštnino PriorityLine - EU PriorityLine za 0.63€, pride preverjeno brez dodatnih stroškov nekje v dobrih 2-tednih ... Iz EU skladišča pa je trenutno International verzija za 406€, ni kakšne kode ta hip, je pa dostava v nekaj dnevih.

@sirotka:
TUKAJ ni nič primernega? Spodaj v povezavi je danes tudi ena koda za IP kamerco ...

Nekaj današnjih:

Nokia X6 International pametni telefon s kodo: GB$MPNX6 iz 203€ na 185€
Huawei Honor 10 Global pametni telefon s kodo:GB$MPHR10 iz 353€ na 341€
Alfawise V10 optična miška s kodo: AlfawiseA3050 iz 8€ na 7€
Teclast F5 11.6" Win10 prenosnik s kodo: GB&TATCF5 iz 309€ na 291€
Teclast F6 Pro 13.3" Win10 prenosnik s kodo: IT$TATCF6pro iz 442€ na 397€
Chuwi Lapbook SE 13.3" Win10 prenosnik s kodo: GB&TACWlapbookse iz 247€ na 238€
Gocomma 24v1 set izvijačev s kodo: GOCOMMAGB iz 9€ na 8€ (Xiaomi Wiha rebrand)
Utorch SF01 ročna LED svetilka s kodo: GBUtorchSF01 iz 11€ na 8€
Yeelight 2m barvni LED trak s kodo: IT$LED04YL iz 35€ na 31€
Wireless 1080P HD Smart WiFi IP Camera s kodo: GBOBCE009 iz 35€ na 31€
Lenovo K5 Play Global pametni telefon v FlashSale za 114€
Deerma DX800S 14.000 Pa večnamenski ročni sesalnik v FlashSale za 117€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

mn ::

Samo opozarjam. Zgornji adapter ni pravi. Ne bo šel v evropsko šuko vtičnico. Imam 2 doma če kdo ne verjame ;)

buneech ::

Js sm tud takega črnega dobil v paketu (k ga sicer nism naroču), in ne paše v šuko vtičnico.

gansta ::

Je že kdo naročal iz FAST29 oz FAST23.

Mislim, da je FAST23 Češka in FAST29(Španija), je bilo v vaših primerih kakršnakoli težava glede carine/davka ?

@ Tomson imaš morda kakšne kupone za (https://www.gearbest.com/3d-printers-3d... oz. https://www.gearbest.com/3d-printers-3d... ?

mn ::

mn je izjavil:

Samo opozarjam. Zgornji adapter ni pravi. Ne bo šel v evropsko šuko vtičnico. Imam 2 doma če kdo ne verjame ;)


Naročil sem potem tole:
https://www.ebay.de/itm/NEW-Multinetzst...

Upam da ta bo pravi :)

V0RT3X ::

gansta je izjavil:

Je že kdo naročal iz FAST29 oz FAST23.

Mislim, da je FAST23 Češka in FAST29(Španija), je bilo v vaših primerih kakršnakoli težava glede carine/davka ?

@ Tomson imaš morda kakšne kupone za (https://www.gearbest.com/3d-printers-3d... oz. https://www.gearbest.com/3d-printers-3d... ?


Fast23 je Nemčija, jst sm dobu v 5 dneh.

gansta ::

@ V0RT3X : Brez dodatnih stroškov (carina, davek), ne ?

Spxy ::

Tomson je izjavil:


Nokia X6 International pametni telefon s kodo: GB$MPNX6 iz 203€ na 185€


Kje je bla ta Nokia mesec nazaj ko sem MI A1 kupil :|

gansta ::

gansta je izjavil:

Je že kdo naročal iz FAST29 oz FAST23.

Mislim, da je FAST23 Češka in FAST29(Španija), je bilo v vaših primerih kakršnakoli težava glede carine/davka ?

@ Tomson imaš morda kakšne kupone za (https://www.gearbest.com/3d-printers-3d... oz. https://www.gearbest.com/3d-printers-3d... ?



@ Tomson si morda uspel pogledati, ali je "to to" trenutno ?

Tomson ::

@gansta:
je še precej sveža koda: GBBLCR10S za Creality3D CR-10S iz EU Fast08 skladišča, žal pa ni zaloge ... Je pa iz EU skladišča delujoča koda: GBJKCR10 za Creality3D CR-10 iz 318€ na 309€. Ali pa vzameš Creality3d CR-10S UpgradedVersion s kodo: GBCR10STY iz 406€ na 362€ ter PriorityLine - EU Priority poštnino, pride 10-18dni brez dodatnih stroškov ... Podobno je za Tevo Tornado, je koda: QTPOUXGY82 za EU skladišče, a ni zaloge, je pa koda: GBTOR822 iz 300€ na 291€ za China skladišče. To je to trenutno za omenjena modela ... Sicer pa iz EU skladišč, jasno, ni dodatnih stroškov, kot tudi ne iz China/HK skladišča preko PriorityLineEU opcije ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gansta ::

@Tomson, hvala;

Bolj se nagibam za Tornado; kaj tole potem ni iz EU: https://www.gearbest.com/3d-printers-3d... (Fast-23 - Nemčija na zalogi 65 piece(s) left) ali je koda zgolj za en warehouse (QTPOUXGY82 ) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gansta ()

Tomson ::

Omenjena koda je za EU skladišče kjer trenutno ni zaloge. Sicer pa če primerjaš ceno Tevo modela iz China skladišča s kodo ter FlashSale ceno iz EU skladišča kjer je zaloga, nimaš dosti za razmišljat ker je med njima le nekaj € razlika. Dostava iz EU skladišča bo v nekaj dnevih, seveda brez dodatnih stroškov, pa še cenejša je kot PriorityLine iz China skladišča.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gansta ::

Tomson je izjavil:

Omenjena koda je za EU skladišče kjer trenutno ni zaloge. Sicer pa če primerjaš ceno Tevo modela iz China skladišča s kodo ter FlashSale ceno iz EU skladišča kjer je zaloga, nimaš dosti za razmišljat ker je med njima le nekaj EUR razlika. Dostava iz EU skladišča bo v nekaj dnevih, seveda brez dodatnih stroškov, pa še cenejša je kot PriorityLine iz China skladišča.


Sorry, ne razumem; Saj pa je na zalogi EU tudi iz tvojega linka - razen če "Fast-23" ni EU ?




A če je "flashsale" kode niso možne za uporabo - je to to ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gansta ()

Tomson ::

Tevo Tornado omenjena koda je za EU Fast30 skladišče, kjer ni zaloge. Je pa zaloga v EU Fast23 skladišču, kjer pa omenjena koda ne deluje. Ne zaradi FlashSale ampak ker so nastavili kodo le za Fast30 skladišče. Skratka, da, to je to, trenutno najboljša opcija za Tevo Tornado je Fast23 EU skladišče FlashSale za 295€! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

aleskom ::

Dajte mi povedat, kaj uporabnega dejansko lahko naredite z 3D printerjem ... ali je to bolj firbec?

erkgheoruugh ::

Tomson a obstaja kaka koda za tole lučko.

Tomson ::

@aleskom:
Marsikaj uporabnega, malo si poglej, npr: klik, klik ...

@matajur:
preveril, žal nobene kode, niti nobena področna ne deluje za tole ...

Današnje kode:

Xiaomi Redmi Note 5 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GB$MPN5321 iz 150€ na 141€
Eken Alfawise V50 Pro Ambarella 4k akcijska kamera s kodo: EKAlfaV50 iz 66€ na 57€
Alfawise T1 Mini PC s kodo: GBXOXO88801 iz 150€ na 145€
Alfawise Mini 3 pametna zapestnica s kodo: GBXOXO88802 iz 16€ na 14€
Alfawise S95 Android TV Box s kodo: GBXOXO88803 iz 31€ na 30€
Alfawise S2 pametna ura s kodo: GBXOXO88805 iz 22€ na 21€
Alfawise BT-200 prenosnik BT Soundbar zvočnik s kodo: GBXOXO88807 iz 38€ na 35€
X192 WiFi PFV RC Drone s kodo: GB$THGPS192 iz 75€ na 72€
Hubsan H216A X4 DESIRE PRO RC Drone s kodo: GB$THH216AA iz 96€ na 82€
Da Vinci Code Locker Fun Gift s kodo: GB$TH45DVC iz 49€ na 40€
Yeelight Simple LED stropna luč s kodo: IT&LEDCPRO iz 167€ na 163€
Anycubic I3 MEGA 3D tiskalnik s kodo: GBFGMEGA iz 300€ na 291€ (EU skladišče)
Creality3D CR-10 3D tiskalnik s kodo: GBJKCR10 iz 318€ na 309€ (EU skladišče)
Anet A6 3D tiskalnik s kodo: GBJKA6 iz 155€ na 150€ (EU skladišče)
Tronxy X5S 3D tiskalnik s kodo: GBBLX5S iz 238€ na 235€ (EU skladišče)

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

buneech ::

aleskom je izjavil:

Dajte mi povedat, kaj uporabnega dejansko lahko naredite z 3D printerjem ... ali je to bolj firbec?

Čist odvisn česa se lotiš, pa če maš kkšno idejo.
Js sm takoj prvi dan zrisal in sprintal en majhen del, da sm popravu zložljiva sončna očala.

Master_Yoda ::

Kako kaj na GB izracunavajo postnino ? Gledam eno tipkovnico iz druge teme pa je 11 eur postnina v Slovenijo, na Hrvasko je 8, na Cesko 5, etc. Tipkovnico pa bi naj poslali iz spanije (kar je verjetno res, ker ima spanija zastonj postnino).

Tomson ::

@Master Yoda:
se kar razlikuje od skladišča do skladišča. Najdražja kot opažam je iz UK in Spain skladišča ... Omenjena tipkovnica je iz Španije, je poštnina "Spain Express" ...

Danes huda cena za OnePlus 6 :

OnePlus 6/64GB International pametni telefon v FlashSale za 404€ ter PrioirtyLine EU Prioirty za 0€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

buttcrack ::

mi band 3 mate na GB s kodo HWDPYH1DN4 za švoh 20€ + FREE ŠIP.

tomson nej pa link cukne ;)

AgiZ ::

Tale Mi Band 3 izgleda dober, samo kaj, ko ne zna meriti plavanja. Lahko z njim plavaš, zaenkrat pa ni te možnosti v aplikaciji. Ko/če bo, kupim.

Mare2 ::

aleskom je izjavil:

Dajte mi povedat, kaj uporabnega dejansko lahko naredite z 3D printerjem ... ali je to bolj firbec?


Sem kar preseneče, kaj vse zmorejo. :)

https://slo-tech.com/forum/t413951/799

Tomson ::

Hvala butch3r ...

Xiaomi Mi Band 3 s kodo: HWDPYH1DN4 iz 25€ na 20€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

BOCo. ::

Tomson je izjavil:

Hvala butch3r ...

Xiaomi Mi Band 3 s kodo: HWDPYH1DN4 iz 25€ na 20€ ...


Je že šlo...

Tomson ::

Poizkusi še enkrat, meni še deluje - KLIK
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

peglezn ::

Postnine so kar oderuske.

Narocil slusalke iz fast-008 (mislim da je poljska) skladisca pa je bila postnina 15€

jb_j ::

AgiZ je izjavil:

Tale Mi Band 3 izgleda dober, samo kaj, ko ne zna meriti plavanja. Lahko z njim plavaš, zaenkrat pa ni te možnosti v aplikaciji. Ko/če bo, kupim.


glede na to, da ima 3way axis pospeškomer, je sigurno možno, da bi lahko tudi meril to.
(recimo nastaviš na telefonu, da boš šel plavat, in kako, pa mogoče bi tut sam zaznal kakšen način plavanja je)
(npr. preden greš na plažo, si vklopš swiming mode na telefonu, in potem to meri približno)
razdalje sicer najbrž ne bi bile tako natančne (saj je odvisno kako hitro mahaš z rokami v vodi in tudi kako si velik ali kakšen razpon rok je in kako pravilno plavaš). in površina dlani pri plavanju, in kako hitro in pravilno uporabljaš noge pri plavanju. in kakšen upor telesa imaš pri plavanju.

bi pa lahko imel podatek koliko zamahov si opravil pri plavanju, s podatkom srčnega utripa (sj drugo me nekak ne bi zanimal)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

krop ::

Tomson je izjavil:

@Master Yoda:
se kar razlikuje od skladišča do skladišča. Najdražja kot opažam je iz UK in Spain skladišča ... Omenjena tipkovnica je iz Španije, je poštnina "Spain Express" ...

Danes huda cena za OnePlus 6 :

OnePlus 6/64GB International pametni telefon v FlashSale za 404€ ter PrioirtyLine EU Prioirty za 0€ ...


Naročeno hvala ;)

goba ::

Tomson je izjavil:

Poizkusi še enkrat, meni še deluje - KLIK

Ta link ne pokaže ničesar.

Tomson ::

To pa hecno, meni normalno odpre screenshot, pač odgovor BOCo-tu, da koda še deluje, ki ga je kasneje editiral in napisal da je res šlo ...

Še nekaj današnjih:

Xiaomi Mi Ultra 5000 laserski video projektor s kodo: GB$MIPRO iz 1.634€ na 1.398€ (EU skladišče)
OnePlus 6 8/128GB pametni telefon s kodo: GB$MPNP12 iz 503€ na 459€
Teclast Master T10 10.1" Android tablica s kodo: GB&TATET10 iz 176€ na 170€
Xiaomi Redmi Note 5 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GB$MPN64 iz 176€ na 160€
Xiaomi Mi A2 Lite 4/64GB Global pametni telefon s kodo: GB$MPA2L64 iz 176€ na 167€
Xiaomi Mi A2 Lite 3/32GB Global pametni telefon s kodo: GB$MPA32 iz 150€ na 140€
Alfawise Mini 3 pametna zapestnica s kodo: GBXOXO88802 iz 16€ na 14€
Xiaomi 5x USB QC3 60W razdelilnik v FlashSale za 26€
Xiaomi Mi Gaming prenosnik (FHD IPS,I5,8/128GB+1TB,GTX1050 TI) v FlashSale za 848€
Jumper Ezbook 3 Pro 13.3" IPS prenosnik v FlashSale za 212€ (EU skladišče)

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

DennisDee ::

Se vedno upam na kaksno kodo za Xiaomi Mi drone, ceprav je trenutno flash sale, se dodatnega popusta ne bi branil :)

bajsibajsi ::

Tomson je izjavil:


Xiaomi Mi Gaming prenosnik (FHD IPS,I5,8/128GB+1TB,GTX1050 TI) v FlashSale za 848€


Ce koga mika "gaming" prenosnik, je ta vikend dosti boljsi nakup https://www.hofer.si/sl/akcije/fernomen... za 849 evrov:

- 43,9-cm (17, 3") zaslon s polno visoko ločljivostjo in IPS-tehnologijo
- procesor Intel(R) Core™ i7-8550U
- NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 1050
- 256 GB SSD + 1.000 GB HDD
- 8 GB velik delovni pomnilnik DDR4
- večstandardni DVD-/CD-zapisovalnik s podporo za DVD-RAM in Dual-Layer
- vgrajena HD-kamera in mikrofon
- USB 3.1 (tip C)
- zvočni sistem s certifikatom Dolby Audio™ Premium
- sledilna ploščica Precision Touchpad in modra tipkovnica, posebej primerna za igranje iger
- zmogljiva 4-celična baterija (44 Wh)
- Windows 10 Home in bogat paket programske opreme
- 3 letna garancija

Tomson ::

@DennisDee:
verjetno bo spet kmalu kakšna, zadnja je bila namreč dober mesec nazaj. FlashSale ta hip je 396€, sicer pa s kodo tudi že 350€ ... Če se ne mudi še malo potrpi! ;)

Še nekaj današnjih:

Teclast P80 Pro Android 8.0" tablica s kodo: GB&TATEP80Pro iz 80€ na 76€
Teclast M89 7.9" Android tablica s kodo: GB&TATEM89 iz 129€ na 122€
Chuwi Hi9 Air 10.1" Android tablica s kodo: GB&TAHi9AIR iz 159€ na 155€
AlldoCube M5 10.1" Android tablica s kodo: GB&TAALM5 iz 150€ na 145€
2x Yeelight RGB LED žarnica 10W s kodo: IT$LED11 iz 38€ na 34€
3x Yeelight LED žarnica 10W s kodo: IT$LED12 iz 57€ na 52€
2x Yeelight White LED žarnica 10W s kodo: IT$LED9 iz 35€ na 32€
2x Yeelight RGB LED žarnica s kodo: IT$LED5 iz 37€ na 33€
3x Yeelight LED žarnica (1xDual-color, 1x RGBW, 1x USB Night Light) s kodo: IT$LED4 iz 50€ na 45€
2x Yeelight stropna svetilka 32cm s kodo: IT$LED1 iz 154€ na 140€
Xiaomi Mi Health IR termometer v FlashSale za 17€
Soocas X3 Sonic električna ščetka v FlashSale za 35€
Creality3D Ender 3D tiskalnik v FlashSale za 159€
Huawei Honor 10 4/128GB Global pametni telefon v FlashSale za 353€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

cypena ::

Kupil bi Oneplus 6 64GB, kateri je v flash sale dobrih 400 eur in imam sledeč problem,
da preko Paypala ne morem plačati tega zneska, ker imam na Visi electron nastavljenih 300eur dnevnega limita.
Potem sem izbral Bank wire transfer, katerega pa lahko šele v ponedeljek popoldan izvedem, ker je čez vikend moja banka zaprta.

Ali me bo moje naročilo s telefonom počakalo tudi, če vmes pokupijo vso kvoto telefonov po tej znižani ceni?
V naročilu tudi piše: " Order will be canceled within 6D ,please submit payment as soon as possible."
Ali to pomeni, da je en kos že rezerviran zame za teh 6 dni?
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

fireX88 ::

cypena je izjavil:

Kupil bi Oneplus 6 64GB, kateri je v flash sale dobrih 400 eur in imam sledeč problem,
da preko Paypala ne morem plačati tega zneska, ker imam na Visi electron nastavljenih 300eur dnevnega limita.
Potem sem izbral Bank wire transfer, katerega pa lahko šele v ponedeljek popoldan izvedem, ker je čez vikend moja banka zaprta.

Ali me bo moje naročilo s telefonom počakalo tudi, če vmes pokupijo vso kvoto telefonov po tej znižani ceni?
V naročilu tudi piše: " Order will be canceled within 6D ,please submit payment as soon as possible."
Ali to pomeni, da je en kos že rezerviran zame za teh 6 dni?


jaz se na tvojem mestu nebi sekiral. Za telefon so skos akcije in cena bo šla samo še navzdol. Če v pon ne bo nobene kode za okoli 400€ bo pa čez en teden. Uredi si limit in potem počakaj na akcijo.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

bajsibajsi ::

fireX88 je izjavil:

cypena je izjavil:

Kupil bi Oneplus 6 64GB, kateri je v flash sale dobrih 400 eur in imam sledeč problem,
da preko Paypala ne morem plačati tega zneska, ker imam na Visi electron nastavljenih 300eur dnevnega limita.
Potem sem izbral Bank wire transfer, katerega pa lahko šele v ponedeljek popoldan izvedem, ker je čez vikend moja banka zaprta.

Ali me bo moje naročilo s telefonom počakalo tudi, če vmes pokupijo vso kvoto telefonov po tej znižani ceni?
V naročilu tudi piše: " Order will be canceled within 6D ,please submit payment as soon as possible."
Ali to pomeni, da je en kos že rezerviran zame za teh 6 dni?


jaz se na tvojem mestu nebi sekiral. Za telefon so skos akcije in cena bo šla samo še navzdol. Če v pon ne bo nobene kode za okoli 400€ bo pa čez en teden. Uredi si limit in potem počakaj na akcijo.


Ce pise, da bo narocilo cakalo 6 dni, potem bi tako moralo biti. :) Ceprav pri Kitajcih nikoli ne mores biti zihr.

Drugace pa si lahko dnevni limit tudi zacasno zvisas (ce npr. zaradi varnosti ne zelis imeti vedno visjega). Npr. pri SKB lahko to naredis online brez fizicnega obiska poslovalnice (mislim, da odobritev traja 1-2 dni).

cypena ::

Limita si nisem mogel dvigniti preko spletne banke, sem pa zrihtal plačilo preko prijateljevega Paypala.
Zdaj moram samo še najti način, da skenslam staro naročilo preko bančnega nakazila.
Hvala za pomoč.
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

Tomson ::

My Account - My Orders - Cancel Order ...

Današnje kode:

Xiaomi Mi A2 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GB$MPA264 iz 221€ na 212€
Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GB$MPMIX2S iz 424€ na 397€
Xiaomi Redmi 6 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GB$MPRMI6 iz 129€ na 114€
Xiaomi Redmi S2 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GB$MPS232 iz 132€ na 114€
Xiaomi Redmi Note 5 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GB$MPN564 iz 176€ na 167€
Asus Zenfone 5 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GB$MPZ564 iz 362€ na 318€
Meizu Pop Bluetooth InEar slušalke s kodo: ARmz01 iz 82€ na 65€
Teclast F6 Pro 13.3" IPS Win10 m3-7Y30 prenosnik s kodo: IT$TATCF6pro iz 442€ na 397€
Xiaomi Classical Business nahrbtnik za prenosnik s kodo: IT$BSZF0804 iz 24€ na 22€
Alfawise S60 robotski čistilec oken s kodo: AlfawisewindowBG iz 123€ na 114€
Nitecore EA42 ročna LED svetilka s kodo: IT$LEDEA42 iz 71€ na 45€
Wotofo Recurve Squonk Semi Mech Mod s kodo:WotofoRS iz 44€ na 33€
Voopoo Vmate 200W TC Box Mod s kodo: VPOO iz 53€ na 47€
Smok G-Priv Baby Kit s kodo: SMOKGKIT iz 77€ na 54€
Smok Priv M17 EU Edition Kit s kodo: SMOKM17 iz 29€ na 22€
Geeetech A10 3D tiskalnik s kodo: GBA10 iz 164€ na 159€
Alfawise V2 mehanska tipkovnica s kodo: GB0815Alfa iz 55€ na 38€
Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6" prenosnik s kodo: GB$XMLAPPRO01 iz 751€ na 733€
Cozzine FS10E Led Oximeter s kodo: GBlimited8 iz 14€ na 7€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tac20 ::

Tomson,

ali je kakšna športna kamerica (Eken, SJCAM, Thieye) v akciji in da je EU skladišče, da je lahko v parih dneh tukaj? tnx
««
58 / 181
»»