» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
2 / 181
»»

theVB ::

Sem iskal bt fm predvajalnik za v vžigalnik ja, sedaj pa vidim da tud cene radijev niso tolk napačne. Hvala! :) (na tem xiaomi fm transmiterju nastavljas frekvenco preko aplikacije?)

111111111111 ::

Imaš kak primer radia?

Miami_T ::

theVB je izjavil:

... na tem xiaomi fm transmiterju nastavljas frekvenco preko aplikacije? ...

Ja. Imam android telefon in sem za nastavitve uporabil original Roidmi aplikacijo. V aplikaciji je še nekaj dodatnih nastavitev (autoplay, izbira default aplikacije za predvajanje glasbe ...). Za Apple ne vem.

111111111111 je izjavil:

Imaš kak primer radia?

Tomson je dal štiri linke. Potrebeno je samo prebrati in klikniti na povezavo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Miami_T ()

111111111111 ::

Hvala ti, nisem bral tako natančno, samo površno. :)

Pri https://www.gearbest.com/fm-transmitter... je kamera vključena? Ker pri zadnjem ni.

Zgodovina sprememb…

Miami_T ::

Po opisu sodeč, kamera ni vključena.
Package Contents: 1 x 4011B 4 inch TFT Screen 12V Car Radio Audio Stereo Rear View Camera MP5 Player, 1 x Remote Control, 2 x Wires, 1 x English User Manual

Tomson ::

Pogledaš pod "Package Contents" kjer v tem primeru kamera ni posebej napisana, je zgolj v opisu radia da to podpira, so pa te kamerce precej poceni, dobiš za 8EUR kar dobro zadevo, lahko uporabiš še kodo: GBCE za -10% npr ...

robek je izjavil:

Zakaj mi ne prime koda za Xiaomi Mi A1? 170 USd je 140 EUr + poštnina in bi z veseljem kupil, a ne gre...


nepanepane je izjavil:

This Code does not exist. Please check again.
Nekdo pač objavlja preverjene kode, drugi pa lepijo karneki, zato da bi delo prvega izgubilo pomen.


Sam sem že v precej širokem postu v drugi temi napisal, da moje povezave vsebujejo aff linke, a sam porabim precej časa da izberem najbolj aktualne artikle, vedno preverim kode, vrste poštnine, pomagam, svetujem pri izboru pravega artikla, pri poštnini, pomagam če se kje zatakne, pri uveljavljanju garancije, skratka si res vzamem čas, pa jasno, sem že 15 let aktiven v mnogih drugih temah kjer svetujem pri nakupih. Skratka, mislim da je tukaj vidnega precej mojega dela in neke dodane vrednosti in upam da se to tudi vidi. Sam vidim nakupovanje preko aff linkov kot neko vzajemnost, saj tako kupec kot sam nekaj pridobiva, a vedno na račun trgovine.

Objavljanje aff linkov copy/paste je pa druga pesem in se strinjam, da razveljavlja tudi moj vložek časa in truda, pa čeprav bo verjetno marsikdo to videl drugače. Na koncu se pa jasno vsak kupec sam odloči kako in kaj, za tiste pa, ki jih kljub vsemu motijo aff povezave, sem tudi že omenil, če ne privoščijo tistega procenta, ki gre sicer na račun trgovine, samo odstranijo zadnji del povezave od .html dalje, še vedno lahko uporabijo isto kodo za isti popust, brez da bi kdo kaj imel od tega ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Tomson ::

Današnje zanimive kode, vse iz EU skladišča:

Xiaomi Redmi Note 4 4/64 Global (bela) pametni telefon s kodo: GB4thGW4002 iz 155EUR na 143EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global (siva) pametni telefon s kodo: GB4thGW4005 iz 130EUR na 123EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB Global (siva) pametni telefon s kodo: GB4thGW4008 iz 155EUR na 143EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global (črna) pametni telefon s kodo: GB4thGW4010 iz 131EUR na 127EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi 4X Global pametni telefon s kodo: GB4thGW4004 iz 113EUR na 106EUR (EU skladišče)
Xiaomi Mi Air 13.3 (MX150)" prenosnik s kodo: GB4thGW4011 iz 635EUR na 627EUR (EU skladišče)
Xiaomi Mi Air 13 s kodo: GB4thGW4013 iz 650EUR na 604EUR (EU skladišče)
Onda V10 10.1" tablični računalnik s kodo: GB4thGW4014 iz 103EUR na 97EUR
Cube iPlay 10 10.1" tablični računalnik s kodo: GB4thGW4015 iz 921EUR na 89EUR
Cube iPlay 8 8" tablični računalnik s kodo: GB4thGW4016 iz 59EUR na 50EUR (EU skladišče)
Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik s kodo: GB4thGW4017 iz 365EUR na 312EUR
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

drzni86 ::

A ni tale Xiaomi Mi Robot tud s popustom precej drag? Se spomnim, da se ga je dalo pred 14 dnevi nabavit iz EU skladišča za 245€+poštnina. Žal sem tisto zamudil in čakam drugo akcijo za ceno pod 250€ iz EU.

Dimnik ::

Jp, tale cena je precej navita...

GupeM ::

Sploh nisem vedel, da ima Xiaomi tudi prenosnike. Ga kdo ima? Kakšne so izkušnje? Sicer ga nimam namena nabaviti, ker ga ne rabim. Zanima me zgolj informativno. Po specsih ni videti tako slab.

gregyk ::

drzni86 je izjavil:

A ni tale Xiaomi Mi Robot tud s popustom precej drag? Se spomnim, da se ga je dalo pred 14 dnevi nabavit iz EU skladišča za 245€+poštnina. Žal sem tisto zamudil in čakam drugo akcijo za ceno pod 250€ iz EU.

Cena s tem kuponom pride 253€, se je Thomson zmotil.

scipascapa ::

GupeM: same hvale povsod.

Tomson ::

Se popravljam, tele kode v času 4th anniversary so vezane na določen čas aktivacije, ob preverjanju je koda znižala ceno na 312EUR, sedaj je cena za Xiaomi Mi Robot s kodo: GB4thGW4017 že 253EUR ...

@GupeM:
Sam ga imam nekje 3 mesece. Za podobno ceno sicer dobiš podobne specifikacije tudi pri nekaterih drugih modelih, tale Xiaomi pa ima v primerjavi s konkurenco izjemen dizajn, kvaliteto izdelave, materialov, res vrhunsko sledilno ploščo in tipkovnico, odličen IPS zaslon, zvok je TOP, slabe strani pa so, da je potrebno Win10 namestit iz China v slovenščino (vzame 30min), tipkovnica ni slovenska, so potrebne nalepke, ki potem pri osvetljeni tipkovnici, jasno, niso tako osvetljene, numerični del ni ločen, vse ostalo super. V tem cenovnem rangu, poleg HP Probook 450 G5 najboljša opcija ...

Še nekaj trenutno delujočih današnjih kod, kosovno precej omejenih ...

Samsung 64GB MicroSDXC spominska kartica s kodo: GBGR4th78 iz 20EUR na 16EUR
Xiaomi Mi Note 3 6/64GB pametni telefon s kodo: GBGR4th80 iz 332EUR na 247EUR
Alfawise S100 ultrasonic zobna ščetka s kodo: GBGR4th82 iz 18EUR na 14EUR - tole sam uporabljam že pol leta, top zadevca za ceno
F-Wheel DYU Deluxe zložljivo električno kolo s kodo: GBGR4th83 iz 414EUR na 383EUR
Xiaomi Redmi 5A Global pametni telefon s kodo: GBGR4th84 iz 79EUR na 73EUR
LeEco Le Pro3 Elite Global pametni telefon s kodo: GBGR4th85 iz 155EUR na 138EUR
Xiaomi Redmi 5 Plus Global pametni telefon s kodo: gB4dEaL003 iz 147EUR na 138EUR
Xiaomi 70Steps pametno vzvratno ogledalo za avto s kodo: GB4TH$20 iz 205EUR na 189EUR
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

samotest ::

Tomson je izjavil:


Alfawise S100 ultrasonic zobna ščetka s kodo: GBGR4th82 iz 18EUR na 14EUR - tole sam uporabljam že pol leta, top zadevca za ceno


Ne vem, a kaj delam narobe, a ko kliknem, dam v cart in vpisem kodo, mi povisa ceno na 21Eur in pravi "The Code you entered is not for this product"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: samotest ()

Badwolff ::

Tomson je izjavil:


Xiaomi 70Steps pametno vzvratno ogledalo za avto s kodo: GB4TH$20 iz 205EUR na 189EUR


ma kdo kake izkušnje s takimi gadgeti?

schrack ::

samotest je izjavil:

Tomson je izjavil:


Alfawise S100 ultrasonic zobna ščetka s kodo: GBGR4th82 iz 18EUR na 14EUR - tole sam uporabljam že pol leta, top zadevca za ceno


Ne vem, a kaj delam narobe, a ko kliknem, dam v cart in vpisem kodo, mi povisa ceno na 21Eur in pravi "The Code you entered is not for this product"

Koda je potekla. Bilo je omejeno število ščetk.
Ravno sem jo naročil cca 20 minut nazaj. Tomson, objavi če bo kdaj bela ščetka, da kupim še za mojo. Thanx.

Tomson ::

@samotest:
Pravkar preveril, koda še deluje, zniža na 14EUR, nekaj res delaš narobe :). Odstrani iz košarice, odjavi se, ponovno prijavi, dodaj ščetko iz linka, vpiši kodo, mora delat! :) 14EUR je za 1kom, edina težava bi še lahko bila če si na kakšnem VPNju, proxiju ali v kakšni državi kjer koda ne deluje ...

@schrack: ok, bom imel v mislih! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

amacar ::

Jup, ravnokar kupil za 14.5EUR.
Za belo se pa tudi jaz priporočam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

samotest ::

Tomson je izjavil:

@samotest:
Pravkar preveril, koda še deluje, zniža na 14EUR, nekaj res delaš narobe :). Odstrani iz košarice, odjavi se, ponovno prijavi, dodaj ščetko iz linka, vpiši kodo, mora delat! :) 14EUR je za 1kom, edina težava bi še lahko bila če si na kakšnem VPNju, proxiju ali v kakšni državi kjer koda ne deluje ...

@schrack: ok, bom imel v mislih! ;)


jp, napacna drzava .. sem moral vpnjat, da mi je priznalo kodo :)

Hvala!

Znida ::

samotest je izjavil:

Tomson je izjavil:

@samotest:
Pravkar preveril, koda še deluje, zniža na 14EUR, nekaj res delaš narobe :). Odstrani iz košarice, odjavi se, ponovno prijavi, dodaj ščetko iz linka, vpiši kodo, mora delat! :) 14EUR je za 1kom, edina težava bi še lahko bila če si na kakšnem VPNju, proxiju ali v kakšni državi kjer koda ne deluje ...

@schrack: ok, bom imel v mislih! ;)


jp, napacna drzava .. sem moral vpnjat, da mi je priznalo kodo :)

Hvala!


Meni tudi ne deluje, pa nisem na nobenem VPNju, sem v Sloveniji in mi javi da je koda potekla.

theVB ::

Meni je pred polnočjo še (žal :P ) delovalo, lepo se mi nabira "nepotrebna krama" doma, ampak obcutek je pa dober. ( razn ko na bankomat pridem pa vidim da pol plače fali od nakupov :D ) hvala!

buttcrack ::

+1

andromedar ::

nepanepane je izjavil:

Ena izkušnja z Gearbest. Ene deset dni nazaj sem naročil Xiaomi router 3G, predvsem zaradi všečne zunanjosti. Sem sicer vidu da imajo sedaj na slikah neke s črnimi packami ampak si nisem mogu miselt, da bi tak estetski izdelek šli uničevat trajno. Sem pa ob nakupu preko ticketa vseeno vprašal če lahko to odlepim dol in da če ne, naj prekličejo. Res odgovorijo v 24 urah ampak prvi mejl je naj posnemem video s težavo. In tako se nadaljuje 10 dni, nazadnje mi pošljejo slike routerjev 3 in 3C brez teh pack, jaz sem pač izbral takega s packami. Res so me dnevno živcirali, tako da se sedaj ne grem več. Na ebayu je sedaj 36$ in se bom raje pogovarjal z našo carino. Na Gearbest bom pa kar za nekaj časa pozabil.


čakaj, ti si kupil router predvsem iz estetskih razlogov? In zadj je težava, ker boš dobil takšnega, kot si naročil?
In to je težava?

Je pa res, da se je s kitajci včasih kaj zelo težko zmenit... Take zadeve, kot si navedel res verjamem, da težko razumejo. Saj je še meni skoraj neverjetno kaj sprašuješ - pa noben od naju ne govori kitajsko :)
Eh?

Okapi ::

Jaz nisem čisto nič razumel, o kakšnih "packah" je pisal. Kako naj Kitajec razume človeka, ki še po slovensko ne zna razumljivo razložiti, v čem je problem.

AgiZ ::

Okapi je izjavil:

Jaz nisem čisto nič razumel, o kakšnih "packah" je pisal. Kako naj Kitajec razume človeka, ki še po slovensko ne zna razumljivo razložiti, v čem je problem.

+1

andromedar ::

Po moje je problem QR koda in napis na beli napravi:
https://www.gearbest.com/wireless-route...
Eh?

Tomson ::

Nekaj svežih kod:

PadHolder nastavljivo stojalo za tablični računalnik s kodo: NY2018 iz 3€ na 1€
Onda V18 Pro 10.1" Android tablica s kodo: GBONDA01 iz 155€ na 130€ (ta je huda za 130€, REVIEW)
Xiaomi Mijia nočna lučka s kodo: MIEU iz 53€ na 48€
Mecool M8S Pro S905W AndroidTvBox s kodo: GBMEW iz 39€ na 30€
Xaiomi Redmi 5 Plus Global pametni telefon s kodo: gB4dEaL003 iz 147€ na 138€
Xiaomi Redmi 5 Plus Global pametni telefon s kodo: GBGR4th57 iz 138€ na 128€
Alfawise Tab 8 7.9" 4:3 Android tablica s kodo: GBALFTAB01 iz 147€ na 138€
Xiaomi IR termometer s kodo: miihealthpo iz 28€ na 24€ (EU skladišče)
Zanflare C4 univerzalni polnilec baterij s kodo: C4GB iz 22€ na 19€
Xiaomi Bluetooth zvočnik s kodo: GBanniversary027 iz 10€ na 8€
Eken H9R 4k akcijska kamera s kodo: GBanniversary030 iz 45€ na 40€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

J-ronimo ::

Ravno dobil pošto s carine za Smooth Q. Pogledal za ceno in imajo sedaj celo flash sale in je še 10€ ceneje. :8)

nepanepane ::

andromedar je izjavil:

nepanepane je izjavil:

Ena izkušnja z Gearbest. Ene deset dni nazaj sem naročil Xiaomi router 3G, predvsem zaradi všečne zunanjosti. Sem sicer vidu da imajo sedaj na slikah neke s črnimi packami ampak si nisem mogu miselt, da bi tak estetski izdelek šli uničevat trajno. Sem pa ob nakupu preko ticketa vseeno vprašal če lahko to odlepim dol in da če ne, naj prekličejo. Res odgovorijo v 24 urah ampak prvi mejl je naj posnemem video s težavo. In tako se nadaljuje 10 dni, nazadnje mi pošljejo slike routerjev 3 in 3C brez teh pack, jaz sem pač izbral takega s packami. Res so me dnevno živcirali, tako da se sedaj ne grem več. Na ebayu je sedaj 36$ in se bom raje pogovarjal z našo carino. Na Gearbest bom pa kar za nekaj časa pozabil.


čakaj, ti si kupil router predvsem iz estetskih razlogov? In zadj je težava, ker boš dobil takšnega, kot si naročil?
In to je težava?

Je pa res, da se je s kitajci včasih kaj zelo težko zmenit... Take zadeve, kot si navedel res verjamem, da težko razumejo. Saj je še meni skoraj neverjetno kaj sprašuješ - pa noben od naju ne govori kitajsko :)


Tako je, vse si prav razumel. Samo pointa pa očitno ne dojameš. Bistvo blagovne znamke je, da ji lahko zaupaš. Sem bil naiven in sem mislil da sta Xiaomi in Gearbest dovolj uveljavljeni znamki, da pod istim imenom ne bom dobil nečesa drugega. Xiaomi Router 3G je samo bel ali črn http://www.mi.com/miwifi3g/. Če bi naročil bel avto z zvezdo na haubi, dobil bi pa belega brez zvezde in pobarvanega s pismenkami, prepričevali pa bi me, da motor spodaj je pa enak, bi lažje doumel o čem govorim? Nekatere verjetno to res ne moti. Želel sem pa predvsem druge, ki bi jih lahko to zmotilo upozoriti.
Kar se pa kominukacije z Gearbest tiče, pa niso glavni problem jezikovne ovire ampak vkalupljenost v sistem. Verjetno tam odkljuka 2 ali 3 stavka iz nabora 50tih, ki se mu zdi da najbolj pašeta v odgovor in to je to, čeprav je vseskup en nonsense. Verjetno več kot 20 sekund ne sme porabit za stranko. Pri manjših prodajalcih se da marsikaj zmenit, če so zainteresirani, pa je angleščina lahko zelo švoh.

nepanepane ::

Okapi je izjavil:

Jaz nisem čisto nič razumel, o kakšnih "packah" je pisal. Kako naj Kitajec razume človeka, ki še po slovensko ne zna razumljivo razložiti, v čem je problem.


Res je, lahko bi tu natančneje razložil v čem je problem ampak sem upal, da je sporočilnost za tiste, ki kupujejo ta usmerjevalnik, ustrezna. Za Kitajca, ki mu odpreš ticket za točno določen izdelek pač predpostavljaš da bo pri "black", "QR code", "China telecom" in "sticker" razumel o čem govorim.

Mogoče še enkrat da bo jasno za vse. Pri Gearbest ta trenutek ne morete dobiti belega routerja Xiaomi 3G ampak samo takega s črnimi oznakami
https://www.gearbest.com/wireless-route...

andromedar ::

Ne, jaz sem te razumel malo drugače - kot da:

...si ti kupil bel avto pobarvan s pismenkami, obenem pa si jim napisal, da če se pismenke ne dajo skrampat iz avta, naj ti ga ne pošiljajo.
Eh?

broken/link ::

@nepanepane - jaz sem iz gearbesta naročil 3g. ni še prišel. ko pride lahko poslikam pa ti s prve roke povem, ali sploh so gor tiste oznake ali jih ni in če so, ali se jih da odstranit ali ne.
drugače pa pod review-ji s slikami: https://www.gearbest.com/wireless-route... ni opazit, da bi na samem routerju bile tiste črne oznake.

Zgodovina sprememb…

nepanepane ::

andromedar je izjavil:

Ne, jaz sem te razumel malo drugače - kot da:

...si ti kupil bel avto pobarvan s pismenkami, obenem pa si jim napisal, da če se pismenke ne dajo skrampat iz avta, naj ti ga ne pošiljajo.


Da, če bi kupoval kitajsko robo brez branda bi bila tvoja interpretacija povsem korektna. Ti malo preveč po Kitajsko razmišljaš jaz pa malo preveč po Evropsko.

Zgodovina sprememb…

Andrej82 ::

Tomson,
meni ne prime koda za Xiaomi Bluetooth zvočnik s kodo: GBanniversary027 iz 10€ na 8€ (napiše code expired, cena se dvigne 13EUR).
Ali delam kaj narobe, ali koda ne prime več?

nepanepane ::

broken/link je izjavil:

@nepanepane - jaz sem iz gearbesta naročil 3g. ni še prišel. ko pride lahko poslikam pa ti s prve roke povem, ali sploh so gor tiste oznake ali jih ni in če so, ali se jih da odstranit ali ne.
drugače pa pod review-ji s slikami: https://www.gearbest.com/wireless-route... ni opazit, da bi na samem routerju bile tiste črne oznake.


Ja, to bi te pa res prosil, čeprav oni meni trdijo, da je zagotovo to gor:

Many thanks for your inquiry. We wish to apologize for any inconvenience.


As you are our valuable customer, we have tried our best to help you.

Sorry to inform you that is unable to peel off.

Hope you can understand.


Thank you so much for your understanding and patience


Naročil sem pa iz g-w-4.

In tudi na drugi strani review-jev je nekaj teh popacanih.

In tukaj je očitno to, kar je meni nesprejemljivo. Prodajaš nek original izdelek uveljavljene znamke, z vsem promocijskim materialom tega proizvajalca, potem pa samo spremeniš nekaj slik, medtek ko URL, ime in opis izdelka ostaneta enaka. Trdiš pa, da si potrošnika odvestil, da sedaj prodajaš nekaj drugega.

Tomson ::

@Andrej82:
Preveril, žal je koda od objave že potekla ... Vse kode so omejene kosovno, nekatere imajo večje število kom, nekatere manjše, nekateri artikli se bolj kupujejo, drugi manj, zato tudi različen časovni interval delovanja kod ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

J-ronimo je izjavil:

Ravno dobil pošto s carine za Smooth Q. Pogledal za ceno in imajo sedaj celo flash sale in je še 10€ ceneje. :8)
Ne se preveč sekirati, take reči se ves čas dogajajo. Sem ravno pred par dnevi kupil oni pametni WC od Xiaomija na Gearbestu, danes pa vidim, da imajo na Banggoodu popust in je 40 evrov cenejši.>:D

m3k ::

nepanepane je izjavil:

... In tukaj je očitno to, kar je meni nesprejemljivo. Prodajaš nek original izdelek uveljavljene znamke, z vsem promocijskim materialom tega proizvajalca, potem pa samo spremeniš nekaj slik, medtek ko URL, ime in opis izdelka ostaneta enaka. Trdiš pa, da si potrošnika odvestil, da sedaj prodajaš nekaj drugega.

Main Features:
.
.
.
.
.
.This genuine Xiaomi product may come with its partner's logo.

Mirko tipka na radirko ////

Dimnik ::

nepanepane je izjavil:

Okapi je izjavil:

Jaz nisem čisto nič razumel, o kakšnih "packah" je pisal. Kako naj Kitajec razume človeka, ki še po slovensko ne zna razumljivo razložiti, v čem je problem.


Res je, lahko bi tu natančneje razložil v čem je problem ampak sem upal, da je sporočilnost za tiste, ki kupujejo ta usmerjevalnik, ustrezna. Za Kitajca, ki mu odpreš ticket za točno določen izdelek pač predpostavljaš da bo pri "black", "QR code", "China telecom" in "sticker" razumel o čem govorim.

Mogoče še enkrat da bo jasno za vse. Pri Gearbest ta trenutek ne morete dobiti belega routerja Xiaomi 3G ampak samo takega s črnimi oznakami
https://www.gearbest.com/wireless-route...


In kaj je problem, če ima te napise in kodo gor?? Mogoče slabše deluje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

KuntaKinte ::

Feng shui se mu podre,čisto

Bekiiiii ::

Tomson je izjavil:

Nekaj svežih kod:

PadHolder nastavljivo stojalo za tablični računalnik s kodo: NY2018 iz 3€ na 1€


En vprasanje...

narociti zelim tale stojalo in koda je samo za en komad kot zastopim? Ce izberem dva koda ne dela. Plus tega je samo za Coupon ONLY for New Customers.

Samo vprasam. Hvala vseeno za vse kode in trud Thomson.. ;)

Okapi ::

Odpri še en uporabniški račun, saj te nič ne stane.

Tomson ::

@asky: za tole zadevo bo kar držalo, samo za new customers in očitno paypal checkout, a kot je že Okapi napisal, lahko ustvariš kakšen nov račun pa poizkusiš, ne vem pa če se ta "new customers" nanaša samo na različen registriran email ali tudi na ime, naslov, oz. paypal račun, pač poizkusiš če gre ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

nepanepane ::

Dimnik je izjavil:



In kaj je problem, če ima te napise in kodo gor?? Mogoče slabše deluje?


Torej nobenega izdelka ne kupiš z upoštevanjem njegovega izgleda? Obleke, avto, telefon, pohištvo? Zakaj bi ravno usmerjevalnik izključil iz tega nabora, če ga moram gledati ravno ene toliko kot prej omenjene zadeve? In pri povsem belem pohištvu vsaka taka zadeva zmoti. In menjam tp-link bel router ker ima preveč sivkaste antene s Xiaomijem. Ne, ker mam kak fetiš na pismenke v nastavitvah ampak ker dobro izgleda. In seveda nisem edini, ta usmerjevalnik je znan zaradi izgleda.

Aar2rk ::

mogoče ni enak problem, ampak pred kratkim sem na kolegov account plačal z mojim paypalom, s katerim sem uro prej kupil enak izdelek, prav tako omejen na en kos, če uporabiš kodo.

nepanepane ::

m3k je izjavil:

nepanepane je izjavil:

... In tukaj je očitno to, kar je meni nesprejemljivo. Prodajaš nek original izdelek uveljavljene znamke, z vsem promocijskim materialom tega proizvajalca, potem pa samo spremeniš nekaj slik, medtek ko URL, ime in opis izdelka ostaneta enaka. Trdiš pa, da si potrošnika odvestil, da sedaj prodajaš nekaj drugega.

Main Features:
.
.
.
.
.
.This genuine Xiaomi product may come with its partner's logo.



Ni mi jasno zakaj se vas toliko najde, ki želite braniti slabo prakso trgovca. Če bi želel Gearbest jasno sporočiti, da to ni isti izdelek, bi to komot naredil. To kar dela je zavajanje z namenom.

Dimnik ::

Saj ti piše, da lahko pride z napisom.....če te moti napis, pač ne naročiš

AgiZ ::

nepanepane je izjavil:

Ni mi jasno zakaj se vas toliko najde, ki želite braniti slabo prakso trgovca. Če bi želel Gearbest jasno sporočiti, da to ni isti izdelek, bi to komot naredil. To kar dela je zavajanje z namenom.

Meni pa ni jasno od kje ti vidiš zavajanje? Pri opisu jasno piše (celo boldano je) da izdelek pride z logotom. Prav tako so vse fotografirane slike (ne cgi) z logotom.

nepanepane ::

Sem povedu kar sem hotu povedat. Kdor je šteku je šteku. Kdor pa ne šteka, da Xiaomi router 3G ne more biti vsak teden nekaj drugega pa tud prav.

Tomson ::

Saj je prav da poveš kaj te je zmotilo, a marsikomu, tudi meni, to ni nek "dealbraker", ker gre res za povsem kozmetično zadevo, ki sploh ne vpliva na delovanje. Če si bolj občutljiv na izgled in te to res tako moti pa itak lahko v roku 30dni brez vprašanj vrneš artikel ... Kakorkoli, dovolj bodi o tem. :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
2 / 181
»»