» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
80 / 181
»»

gregor ::

Hvala Tomson :D

problem kitajskih vrem. postaj je v tem, da nimajo nastavitve ure preko stolpa v DE
meni osebno je to zelo uporabna funkcija

LP

Miskon ::

Se opravičujem če je bilo že obrazloženo, ampak kako rešujete slovenske črke na tipkovnici če kupite prenosni računalnik iz Gearbesta. Vem da obstajajo nalepke ampak ali je to dovolj kvalitetna rešitev - kje in katere kupiti, da bo zadeva izgledala v redu.

matobeli ::

Lahko se tudi gravira (laser)

Tomson ::

@gorazdkop:
Samo eno sem našel, ki ima poleg 2x zunanji senzor - KLIK ...

Miskon:
sam imam na dveh prenosnikih tele SLO nalepke, so čisto solidna rešitev, izgledajo kvalitetno, se komaj opazijo, slaba stran nalepk je le uporaba pri osvetljeni tipkovnici, tukaj se svetloba bolj slabo vidi. Alternativa pa, kot omenja matobeli, laserska gravura ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jb_j ::

tomson hvala za nasvete,

dobil mingsford kartico read:67MB/s, write 41MB/s.
64gb za 11€.

Sicer sem razmiljal o nakupu sandisk-kartice,
pa ne snemam ravno 4k60fps na telefonu.

jb_j ::

jb_j je izjavil:

tomson hvala za nasvete,

dobil mingsford kartico read:67MB/s, write 41MB/s.
64gb za 11EUR.

Sicer sem razmiljal o nakupu sandisk-kartice,
pa ne snemam ravno 4k60fps na telefonu.


notranji spomin telefona lg g4 ima
223/100 r/w.

če bo kdaj dobil upgrade, da bo snemal 8k,
bom snemal posnetke na notranji spomin,
in kopiral na kartico.

fakn 64gb kartica 11EUR,
zdj si lohk naložim navigacijo za ceste po celem svetu,
in imam več kot pol spomina še prostga.
(da bom selfije delu)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

dejcii ::

Pozdravljeni.

Iščem nadomestek za pokvarjen Samsung xcover 271.

Kaj od spodnjih izbrati. Prioriteta baterija, močna LED-lučka in glasen zvočnik + vodotesnost.

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
https://www.gearbest.com/featured-phone...
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Klemen13 ::

Ze kdo preklical placano narocilo? Kako hitro vrnejo denar? Sem videl da posljejo naroceno robo sele 26-28 oktobra, kar mi je pa kar prepozno, glede na to da sem narocil ze prejsnji teden.

barracuda ::

Klemen13 je izjavil:

Ze kdo preklical placano narocilo? Kako hitro vrnejo denar? Sem videl da posljejo naroceno robo sele 26-28 oktobra, kar mi je pa kar prepozno, glede na to da sem narocil ze prejsnji teden.


Pri meni je trajalo za preklic zneska okrog 300€ 3-4 dni.

goba ::

Yeelight Smart Bulb RGBW E27 iz EU - Fast-23
kupon GBYTBXX197
Skupaj s poštnino 17€.

valdo ::

Tomson je izjavil:

Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik s kodo: GB-APXMNS iz 255EUR na 246EUR (EU skladišče)

prosim za pomoč, čisto sem "zmešan" od teh variant sesalcev, tvoj link zgoraj cena ~290$
linki spodaj, nekaj nižja cena
https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...
https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...

V čem se razlikujejo? Imel bi "navadnega", brez mokrega brisanja.

Hvala!
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: valdo ()

Tomson ::

Gre za isti sesalnik, v mojem linku je povezava za nakup iz EU skladišča, dostava 3-5dni, recimo do enega tedna, v tvojih povezavah pa sicer ista modela iz HK skladišča, dostava 2-3 tedne, kjer obvezno izbereš Prioirty Line, da ni dodatnih stroškov, preko EU skladišča teh tako ali tako ni ter zadnja razlika med tvojima povezavama, v enem primeru je International verzija, v drugem CN verzija. V osnovi nobene razlike, pri CN verziji potrebuješ še CN2EU adapter, pri International verziji so še navodila in embalaža v ANG jeziku, verjetno tudi EU priključek ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

amacar ::

aleskom je izjavil:

amacar je izjavil:

andyy je izjavil:

Mimogrede, z novim update-om (Firmware 3.3.9_001618) ponuja tudi roborock možnost shranjevanja map in risanja virtual wall-ov.

Enak update sem čez vikend naložil pri sorodnikih in sem prav tako dobil obe funkciji.


A te lahko vprašam za verzijo firmware-a in kateri server uporabljaš (Mainland China, Europe, Singapore)? Jaz sem na Singapuru.

Hvala ti.

Firmware je zdaj naložen: 3.3.9_001618 server pa Mainland China, tudi model roborocka je CN, torej je prišel s kitajskimi navodili + vtikačem.

darkomiku ::

Tomson je izjavil:

@samotest:
Omenjenih kompletov je kar nekaj (tukaj preveri), če je kaj primernega, kakšne namenske kode sicer ni, lahko pa uporabiš tole področno kodo: W45ABOXJMQ za -6% za izdelke ki niso v FlashSale ...

@darkomiku:
Redmi Note 6 Pro je zelo podoben modelu Redmi Note 5, 6tka ima večji zaslon (6.26" vs 5.99"), čeprav je manjših dimenzij, novejši Android (8.1 vs 8.0), boljšo sprednjo kamero, ostale specifikacije so enake. Xiaomi Mi A2 ima predvsem Android One operacijski sistem, kar nekaterim dosti pomeni, drugim manj, zaslon je pri 5.99" enako kot pri RN5, Mi A2 ima malo zmogljivejši procesor (10-15%) in malo boljšo kamero, sicer pa A2 nima SD razširitvene kartice, nima 3.5mm priključka za slušalke, nima FM modula, ima občutno manjšo baterijo, po drugi strani pa USB-C. Mi A2 je nekje 20€ dražji, med omenjenimi pa se odloča glede na prioirtete. Če je to kamera, potem Mi A2, če je to baterija, sigurno ne Mi A2. Če je velikost zaslona, potem RN6 Pro. Če je cena, zopet ne Mi A2. Mislim da ima najboljše P/P razmerje novi Redmi Note 6 Pro, ki je že danes bil najcenejši med omenjenimi ...


Hvala Tomson. Vidim, da obstaja tudi RN6, ne samo RN6 Pro. A tega se pa ne da nikjer dobiti? Kaj pa RN5? So tudi kakšne kode? Predvsem mi je pomembna baterija, ne toliko operacijski sistem Android One. Je pa 6,26" definitivno prevelik telefon.

Tomson ::

@darkomiku:
Xiaomi Redmi Note 6 še ni izšel, uradna napoved naj bi bila šele decembra ... Redmi Note 6 Pro je kljub večjemu (brezrobemu) zaslonu manjši in enako težek kot Redmi Note 5. Malo nižje je koda tako za Redmi Note 5, kot Redmi Note 6 Pro ...


Današnje kode:

Xiaomi youpin Jimmy ročni baterijski sesalnik 2v1 s kodo: GB-JMY iz 220€ na 202€
JJRC JJPRO X5 5G WiFi GPS FPV RC Drone s kodo: GB-THJJX5 iz 149€ na 123€ (EU skladišče)
MJX Bugs 5W WiFi FPV RC Drone s kodo: GB-THB5W iz 175€ na 131€ (EU skladišče)
SBEGO 124+ RC Quadcopter Drone s kodo: DXYD33OFTF iz 15€ na 7€
DJI Mavic Air RC Drone s kodo: GB-THAirRC iz 703€ na 619€
Siroflo C800S Mini DLP video projektor s kodo: GBSi1009 iz 176€ na 167€
CTSmart 0817 Polyester USB Port čezprsni nahrbtnik s kodo: 8ZAGPDIXYY iz 8€ na 7€
Excelvan 96+ video projektor s kodo: GBPRO96 iz 140€ na 132€
Alfawise Dash Camera 1080p kamera za avto s kodo: AIFMB05 iz 44€ na 42€
Decompression Boxing Ball Gym Set s kodo: L8HNVZ9KAK iz 8€ na 4€
Hand Tying Machine orodje za zvezovanje s kodo: 70JY18BI5W iz 15€ na 10€
Utorch YL304B 3D Smart Gesture Control nočna lučka s kodo: GBYTBXX204 iz 18€ na 14€
Huawei Honor Band 3 pametna zapestnica s kodo: GBYTBXX200 iz 20€ na 16€
KZ ZS4 InEar slušalke s kodo: GBYTBXX190 iz 13€ na 10€
Convoy S2+ LED ročna svetilka s kodo: GBYTBXX183 iz 10€ na 8€
Xiaomi Mi Band 3 pametna zapestnica s kodo: IVBAND3 iz 22€ na 20€
OnePlus 6 6/64GB pametni telefon s kodo: GB$MBDPONE iz 396€ na 378€
Xiaomi Redmi Note 5 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GB$MBTE5 iz 158€ na 140€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 4/64GB s kodo: GB$MBNT6GP iz 202€ na 184€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 2/32GB s kodo: GB$MPNT6PD iz 158€ na 153€
Beelink N41 N4100 Mini PC s kodo: GBN41 iz 237€ na 176€
Xiaomi Amazfit 2 Stratos Global pametna ura s kodo: 9QUPYOWH4K iz 140€ na 132€
Xiaomi Mi Robot International robotski sesalnik s kodo: GB-APXMNS iz 255€ na 246€ (EU skladišče)

Xiaomi Mi 8 Global 6/128GB pametni telefon v FlashSale za 374€ (EU skladišče za 404€)
Xiaomi Redmi 6 Global 3/32GB pametni telefon v FlashSale za 111€
Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB pametni telefon v FlashSale za 352€ (EU skladišče za 396€)
Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB pametni telefon v FlashSale za 176€ (EU skladišče)
Jumper EZbook X4 14" Win10 prenosnik v FlashSale za 309€ (EU skladišče)
Teclast F6 Pro 13.3" Win10 prenosnik v FlashSale za 377€ (EU skladišče)
Teclast F7 14.0" Win10 prenosnik v FlashSale za 245€ (EU skladišče)
Jumper Ezbook 3 Pro 64GB 13.3" Win10 prenosnik v FlashSale za 210€ (EU skladišče)
Jumper Ezbook 3 Pro 128GB 13.3" Win10 prenosnik v FlashSale za 254€ (EU skladišče)
Chuwi Lapbook Air 14.1" Win10 prenosnik v FlashSale za 316€ (EU skladišče)
Jumper EZbook 3S 256GB 14.1" Win10 prenosnik v FlashSale za 262€ (EU skladišče)
Hubsan H501 X4 RC Drone v FlashSale za 220€ (EU skladišče)
JJRC Q39 HIGHLANDER 35km/h avto na daljinsko v FlashSale za 64€ (EU skladišče)

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

echo ::

Glede teh izgubljenih/zamujenih pošiljk, ki so po tracking že v Sloveniji - zadnjič mi je na supportu od pošte svetovala, naj pokličem v lokalno pošto in kdo bi si mislil - paket je bil že dober teden pri njih, samo je bila neka napaka s tracking številko, tako da ni bil zabeležen poskus dostave, niti ni bilo listka, naj se oglasim pri njih.
Mora pa prav pogledati, če imajo kakšen paket naslovljen na tvoje ime, ker prek trackinga ga ne bodo našli.

Miskon ::

Ali je Sweden registered primerljiva z Belgium registered?

Tomson ::

Belgium Registered pride 99% brez dodatnih stroškov, Sweden pa 50% ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gdjv ::

Kaj je trenutno best buy za sesalec? Roborock s50? Predvsem me zanima kako se obnese z odstranjevanjem pasjih dlak iz preproge.

Hvala!

kody ::

za lenovo p8...priority line?
to pomeni brez carine?

gdjv ::

kody je izjavil:

za lenovo p8...priority line?
to pomeni brez carine?


ja načeloma je brez. sam se nisem imel tezav pa sem imel ze kar nekaj narocil.

Recordman ::

Je pri teh kitajcih kaka omembe vredna BT slušalka?

Prva izbira je sicer Plantronics Voyager (60€+, odvisno od modela), ampak cene tule so smešno nizke napram uveljavljenim znamkam. Rabil bi slušalko za telefonirat, eno uho, uporaba gsm in prenosnik.

barakus ::

Ali je kakšna koda za 20000mah powerbank oz. kje se splača to nabavit?

Tomson ::

@cgdjv:
bestbuy robotski sesalnik je 360 S6 Robotic Vacuum (+ potrošni material za 90€) s kodo: GB-APS6 iz 308€ na 290€, imam sedaj nekaj časa tega in Roborocka, pa sta si tako zelo podobna, da je za 50€ manj ter poleg še 90€ potrošnega materiala 360tka enostavno boljši deal. A konkretno za preproge je Roborock nekoliko boljši, ker ima malo višjo sesalno moč ter na preprogah avtomatsko poveča sesanje na max. Še vedno se to ne more primerjat s klasičnim sesalnikom, ki ima še višjo sesalno moč, a to je največ kar se dobi pri robotskih sesalnikih. Če imaš doma veliko dolge pasje dlake, ki se močneje prime v preprogo (sploh če ima preproga daljše tkanine in se dlaka malo skrije notri) je navaden sesalnik sigurno dosti boljša opcija, če pa gre za krajšo dlako ali bistveno kompaktnejšo preprogo pa bo tudi omenjeni 360 ali Roborock čisto ok (Roborock še malo bolje). Le vsaj 1x tedensko bo potrebno iz krtačke odstranit dlako, vzame 30s. Za Roborocka S50 je sicer še delujoča koda: GBPhone18804 iz 360€ na 348€ ...

@kody:
že velikokrat preverjeno, brez dodatnih stroškov...

@Recordman:
če iščeš kvaliteto vzami Plantronics, sam imam že 15let njihove top modele. So dragi, ampak so as good as it gets. Če pa ti je ok neka poceni slušalka, ki bo tudi delovala čisto ok, a je sorazmerno slabša, pa poglej za Xiaomi Mi Bluetooth ali tole kopijo Plantronicsa ...

@barakus:
žal ne, nič kaj pametnega niti v kakšni akciji, se pa v Slo najde precej ok cene trenutno ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

perci ::

Jst sem ženi že tretjic nabavil to xiaomi bt slusalko. Ne zato, ker se bi kvarila ampak ker jo vsakic izgubi. Je pa zlo decent slusalka za smesno ceno. Na banggood je cenej kot na gearbest. Vzem jo za foro, ni kej za zgubit pri ceni pod 10 eur.

Tomson ::

Za omenjeni bluetooth slušalki, oz. za vse izdelke, ki niso v FlashSale se lahko uporabi še koda: ALL5%OFF za -5%, pridem potem Xiaomi nekaj čez 10EUR ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

h1427096 ::

echo je izjavil:

Glede teh izgubljenih/zamujenih pošiljk, ki so po tracking že v Sloveniji - zadnjič mi je na supportu od pošte svetovala, naj pokličem v lokalno pošto in kdo bi si mislil - paket je bil že dober teden pri njih, samo je bila neka napaka s tracking številko, tako da ni bil zabeležen poskus dostave, niti ni bilo listka, naj se oglasim pri njih.
Mora pa prav pogledati, če imajo kakšen paket naslovljen na tvoje ime, ker prek trackinga ga ne bodo našli.


To je zgleda odvisno od volje one na pošti. Zadnjič sem šel tja, pokazal tracking številko in ni bilo variante, da bi se lotila iskanja.

Mare2 ::

h1427096 je izjavil:


To je zgleda odvisno od volje one na pošti. Zadnjič sem šel tja, pokazal tracking številko in ni bilo variante, da bi se lotila iskanja.


Naj ona na pošti raje da odpoved. :)

Tomson ::

Današnje kode:

Chuwi Hi9 8.4" Android tablica s kodo: GB&TAHi9 iz 115€ na 110€
SJRC S70 GPS 1080p RC Drone s kodo: GB-THS70W iz 91€ na 79€
Mecool M8S Pro L S912 3/32GB Android Tv Box s kodo: GBMCL3 iz 61€ na 57€
Oclean Air Sonic električna ščetka s kodo: GB-HBZocacz iz 37€ na 35€ (EU skladišče)
Hubsan H501 X4 RC Drone s kodo: GB-THH501S iz 219€ na 202€
MJX Bugs 2 B2W RC Drone s kodo: GB-THCCB2W iz 138€ na 123€
DJI Mavic Air 32MP RC Drone s kodo: GB-THAirRC iz 703€ na 619€
S9 Micro Foldable RC Drone s kodo: 158YLHOL9U iz 20€ na 17€
WPL Military Buggy OffRoad RC avto na daljinsko s kodo: GB-THC24RTR iz 28€ na 22€
FeiLun 2.4GHz Brushless RC gliser na daljinsko s kodo: GB-THFT011 iz 85€ na 79€
YWXLight 5 Port USB lučka pollnilna enota s kodo: POTD1CW5QO iz 24€ na 17€
Orico USB-3 HDD ohišje s kodo: J209GPI3OP iz 22€ na 17€
Rubik Race Board Game namizna igra s kodo: MCOY1P0TKO iz 11€ na 8€
International Multifunctional 4xUSB Port Travel Adapter s kodo: M3ADUL8NXZ iz 8€ na 5€
Creative Black Robot Block Toy igrača s kodo: LK1VVFRIP9 iz 7€ na 5€
Xiaomi Youpin Four-slot Battery Charger polnilec baterij s kodo: 3UI3PV1ADZ iz 8€ na 5€

Floureon 8ch 4x IP 1080p kamera + DVR v FlashSale za 105€ (EU skladišče)
Floureon 4ch 4x IP 720p kamera + DVR v FlashSale za 75€ (EU skladišče)
Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB pametni telefon v FlashSale za 163€
Alfawise B7 Pro 24/7 Tracker pametna zapestnica v FlashSale za 15€
Original Xiaomi polnilec 5V/2A + USB-C 1m kabel v FlashSale za 7€
Zeblaze Thor Pro 3G pametna ura v FlashSale za 70€
Roborock S50 International robotski sesalnik s kodo: GB-APS50 iz 404€ na 378€ (EU skladišče)
Xiaomi Mi Robot International robotski sesalnik v FlashSale za 246€ (EU skladišče)

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

v torek sem naročil OUKITEL WP4 RUGGED PHONE
do danes še ni bil poslan
ali je to normalno?
LP

Okapi ::

Je.

dexterboy ::

Tomson je izjavil:

Xiaomi Redmi Note 6 še ni izšel, uradna napoved naj bi bila šele decembra ... Redmi Note 6 Pro je kljub večjemu (brezrobemu) zaslonu manjši in enako težek kot Redmi Note 5. Malo nižje je koda tako za Redmi Note 5, kot Redmi Note 6 Pro ...
Torej bomo dobili;
Redmi Note 6
Redmi Note 6 Pro
Kateri pa bo zmogljivejši? Če se to sploh ima za zgoditi...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

gregor ::

redmi note 6 pro je že v prodaji

https://www.gearbest.com/redmi-note-6-p...
https://goldway.aliexpress.com/store/31...
https://www.aliexpress.com/store/301004...

seveda bi naj bil zmogljivejši pro verzija...

LP

Tomson ::

@DexterBoy:
uradne napovedi še ni (kot omenjeno naj bi bil decembra napovedan), govori se da bo imel Redmi Note 6: IPS 6.0" 1080x2160 zaslon, 4.100mAh baterijo, Snapdragon 630 procesor, Adredno 508 grafiko, skratka nič revolucionarnega, vprašanje kdaj in v kakšni obliki in na katerih trgih bo, cenovno pa tudi bistveno ugodnejši od Pro modela verjetno ne bo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tomaz- ::

Tomson, v nedeljo sem naročil Xiaomijev laptop air.. Imaš slučajno kak podatek, v kolikem cca času odpremijo zadevo?

Tomson ::

Praviloma v nekaj dnevih (2-5) ko je na zalogi ter potem nekje 12-14 dni za dostavo preko PriorityLine...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Konlov ::

Ampak ročni sesalnik iz kitajske za 200€ pa ne kaže na nič dobrega za nas, EU...

darkolord ::

Konlov, kaj misliš s tem?

tomaz- ::

Tomson je izjavil:

Praviloma v nekaj dnevih (2-5) ko je na zalogi ter potem nekje 12-14 dni za dostavo preko PriorityLine...



Se pravi bodo v prihodnjih dneh odposlali, glede na to, da jih je bilo precej na zalogi - vsaj po spletni strani sodeč

Tomson, hvala

scipascapa ::

eno žično/brezžično miško.....lahko je tudi bt :)

igor0203 ::

knap je izjavil:

igor0203 je izjavil:

knap je izjavil:

igor0203 je izjavil:

Oukitela ne poznam, Ulefone pa sem na hitro malo stestiral in je zelo zanimiv in dober telefon.


kolikor sem upsel pogledat specifikacije...

wp2 ima 10.000 mAh baterijo, arom 5 pa 5.000 mAh

ekran, wp2 ima ekran precej večjo resolucijo
1080 x 2160 px - 402 Pixels per inch - WP2
720 x 1512 px - 286 Pixels per inch - ARMOR 5

ne vem, ampak zdi se mi, da je WP2 boljša ibira, če se motim pa me naj nekdo popravi

LP


Res je, odvisno kaj želiš od telefona. Ulefone izgleda kot navaden smartfone dokler ga ne primeš v roke, WP2 pa se že od daleč vidi da je rugged. WP2 je tudi precej težji od Ulefone, ima slabši procesor, ima Gorilla glass 2 napram Gorilla glass 4, ki ga ima Ulefone. Prav tako WP nima wireless polnjenja kot ga ima Ulefone.
Bom vprašal šefa koliko mu baterija zdrži na Armorju.


Hvala, prosim vprašaj še če ima slo jezik, google play in če delujejo OTA posodobitve.
LP


Šef ni preveč zadovoljen z Ulefone oz. je imel že kar nekaj težav. Aplikacija za kamero se mu je non stop sesuvala, tudi po reflashu novega roma. Slabo oz. on / off je tudi delovanje brezžičnega polnjenja, enkrat zagrabi, drugič ne, zato je že odprl dispute na aliexpressu.
Google play ima, OTA možnost sem tudi videl, sem pa pozabil vprašat za slo jezik. Aja, pa baterija mu drži 2 dni.

Tomson ::

@scipascapa:
če pride v poštev žična je npr. tale Alfavise V10 fenomenalna, pri meni je zamenjala Logitech MX serijo, je pa nažalost trenutno ni na zalogi. Alternativa Motospeed V40 za 14EUR (koda: ALL5%OFF za -5%), Motospeed ima zelo kvalitetne poceni tipkovnice in miške, od brezžičnih pa kakšen Xiaomi Wireless ali Xiaomi Wireless Youth ali Xiaomi Bluetooth, od cenejših pa kakšen Zerodate X90 ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Tomson ::

Še nekaj današnjih:

Xiaomi Redmi 6A Global 2/32GB pametni telefon s kodo: GBMP6A2 iz 102€ na 87€
Xiaomi Redmi 6 Pro Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GB$MBNT6GP iz 202€ na 184€
Huawei Honor 10 Global 4/128GB pametni telefon s kodo: GBmph10 iz 334€ na 324€
OnePlus 6 6/64GB pametni telefon s kodo: GB$MBDPONE iz 396€ na 378€
Xiaomi Amazfit 2 Stratos Global pametna ura s kodo: 9QUPYOWH4K iz 140€ na 132€
Lenovo Lemei Smart Sonic električna ščetka s kodo: GB-HBZsflxy iz 35€ na 31€
Xiaomi Mi Gaming 15.6" prenosnik s kodo: BeatBG01 ali GB$XMGBI7 iz 1232€ na 1129€
Inmotion 4.0Ah Electric Balance Unicycle unikolo s kodo: 7Z2KW936RJ iz 615€ na 352€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

V0RT3X ::

Tomson je izjavil:

@scipascapa:
če pride v poštev žična je npr. tale Alfavise V10 fenomenalna, pri meni je zamenjala Logitech MX serijo, je pa nažalost trenutno ni na zalogi. Alternativa Motospeed V40 za 14EUR (koda: ALL5%OFF za -5%), Motospeed ima zelo kvalitetne poceni tipkovnice in miške, od brezžičnih pa kakšen Xiaomi Wireless ali Xiaomi Wireless Youth ali Xiaomi Bluetooth, od cenejših pa kakšen Zerodate X90 ...


Ta alfawise zgleda ista k tale ki jo imam sam: https://www.gearbest.com/mouse/pp_73456...

Ji nič ne fali za 5e :D

jest10 ::

Nabavil AIWO 737A2 prenosnik, ki naj bi bil po promo ceni. Zaenkrat kaže ok. Le prilotan SSD je malo bolj počasne sorte. Ma za teh 170€ bo ok.

kody ::

Tomson Hi9 Pro....je začel mojo zanimat...
menje... in če imas kak kupon

Tomson ::

@jest:
škoda nisi malo povprašal, v tem cenovnem rangu imaš npr. Jumper EzBook 3 Pro 13.3" s kodo: BeatBG02 za 175€, ki ima občutno zmogljivejši procesor in IPS zaslon, bestbuy v tem cenovnem rangu ...

@kody:
Za tale Chuwi Hi9 Pro je koda: GB&TACWHi9Pro iz 121€ na 118€, po drug strani pa je trenutno iz EU Fast23 skladišča za 119€ oz. verzija z rahlo novejšim Helio X23 procesorjem za 119€ iz China skladišča, tudi nekoliko hitrejši in bolje optimiziran Sam bi izbral zadnjo opcijo ... Sicer ima tale Hi9 Pro zgolj povprečen zvočnik, zaslon ni med najsvetlejšimi, kar se pozna pri zunanji uporabi, tudi ni za nek malo zahtevnejši gaming in pa baterija pri 8.5h avtonomije ni med zmogljivejšimi, sicer pa odličen IPs zaslon, dobra kvaliteta materialov (ALU) in izdelave, super specifikacije, Android 8, 4G SIM, skratka za to ceno se težko najde kaj boljšega ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

matobeli ::

Tomson, kaj pa se je zgodilo z tvojo zadnjo giveaway temo? Sploh je ne morem nikjer najti.

Tomson ::

Jo moram sem prestavit, bo kmalu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kody ::

ja...moja kolega med tem in lenovo p8
hvala za nasvet :P
ta ima novejsi android oni pa malo boljsi procesor...
««
80 / 181
»»