» »

The Avengers 2 : Age of Ultron

The Avengers 2 : Age of Ultron

1
2
3

oo7 ::

jizzer je izjavil:

Mogoče se vam Ironman dopade samo zaradi RDJ, vsaj meni. 8-) Ta igralec je zame res top.:)


Tudi to je eden od razlogov =)

plaz21 ::

Samo Hulk ga pa zmaga =) v 1. delu Avengerjev, ko se je boril z Lokijem v tej sceni :D.

Puny God :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: plaz21 ()

opeter ::

Haha. Kaj pomeni Puny God? :D God razumem, samo kaj je "puny"?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

plaz21 ::

oo7 ::



>:D

Tr0n ::

In, ze pogledali? How is it? :)

Bezukhoff ::

It's crap.

Tr0n ::

Malce bolj podrobno prosim. :)

Bezukhoff ::

Infantilni story, infantilni dialogi, infantilni villain, skratka film za deco. :))

Zame overhyped, ampak sem že bolj old, in zato preferiram boljši storytelling in več emocialne globine, ki pa jo Marvelov universe bolj težko nudi. :))

sheeshkar ::

Bezukhoff je izjavil:

Infantilni story, infantilni dialogi, infantilni villain, skratka film za deco. :))

Zame overhyped, ampak sem že bolj old, in zato preferiram boljši storytelling in več emocialne globine, ki pa jo Marvelov universe bolj težko nudi. :))

Filma sicer še nisem gledal, zato ne morem reči, da je tvoja kritika napačna, ampak glede na napisano očitno nisi ciljna publika. Pričakovati emocionalno globino in podobne reči od Marvelovih filmov je povsem nerealno, zato so tudi kritike, kjer nekdo reče, da je film "crap" zato ker nima teh lastnosti, povsem nepomembne. Pa ne me narobe razumeti, nimam nič proti, če ti takšni filmi niso všeč, to povsem razumem. Ampak zame so najbolj merodajne kritike tistih ljudi, ki so gledali vse (ali vsaj večino) filmov iz Marvelovega vesolja in znajo narediti neko primerjavo med tem filmom in ostalimi filmi v tem vesolju oziroma vedo, kaj od teh filmov pričakovati in kaj ignorirati.

e-marko ::

Glede na trailer sem sam pričakoval malce bolj žilavega Ultrona. bosky25 je kar dobro zadel. S tem, da sam nisem niti pričakoval neke emocionalne globine.

Lp
...somebody, somewhere...

Tr0n ::

Mnja, dvojka se mi ni tak dopadla kot enka, vseeno cool action flick.

HighBane ::

Pogledal mi kar neki. Probali so dati en kup stvari dati v te 2 uri in je poznat. Za Ultrona sem pričakoval, da bo bolj "baddass". Samo mi je preveč človeški, kar se tiče njegove oblike, glasa in še usta so mu dali zaradi nekega razloga. Pričakoval sem bolj "nor" karakter, pride pa ven z počasnim govorom in vsake toliko se razjezi, koga ubije in nadaljuje z mirnim glasom. "Ugh" Njegovo načrt za konec sveta je tudi kar nekaj

abyssus ::

Kaj zaj, noben ne bo filma pohvalil? :o Bom vseeno šel osebno preverit, kakšen je :D

fireX88 ::

Ju3 ob 9ih grem gledat!
:)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

sumoborac ::

Ceso vam MCU filmi zakon, pol tale spada med top 5 zihr. Ravnokar videno. Kdor pozna zgodbe, se lahk nasmeji ker majo ene par zakon hecov. Predvsem sem pa navdusen da v trailerju nevidis 3/4 zgodbe kot ponavadi. Zdej pa set cakstnanaslednji film ... :(
Prid sm al pa tm ostan...

fireX88 ::

Evo da se jaz porocam :)

Zadeva mi je bila super in z najvecjim veseljem ga bom še kdaj pogledal. Seveda, na konci filma se zopet pojavi veseljec kot na konci v prvem delu - kot da se to že ni vedelo, da sledi nadaljevanje :)

Seveda brez minusov tudi ne gre. Največji minus mi je bil skoraj na konci, kjer so bili v majhnem prostoru in neskončno sovražnikov (tisti, ki ste že gledli veste kaj mislim). Poleg tega mi deluje, da so določene dele izrezali iz filma in se mi zogdba v celoti ne poklapa. Če pa še primerjam prvi del in drugi, se mi zdi, da so v prvem delu bolj razdelili film med posamezne "junake". V drugem delu mi deluje, da so doloceni bolj v ospredju kot ostali.

Vsekakor pa priporocam ogled filma :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

exibo ::

fireX88 je izjavil:

Zadeva mi je bila super in z najvecjim veseljem ga bom še kdaj pogledal. Seveda, na konci filma se zopet pojavi veseljec kot na konci v prvem delu - kot da se to že ni vedelo, da sledi nadaljevanje :)


Ta vesoljec je Thanos, ki bo njihov nasprotnik v naslednjih dveh delih,Infinity war part 1 in 2

opeter ::

Kateri? Ta?



Saj ta je bil že v prvem delu Maščevalcev, čisto na koncu filma.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Če je kdo opazil, da se v vsakem Marvelovem filmu pojavi en starejši stric po imenu Stan Lee:) to je tisti, ki je ustvaril like kot so : Iron Man, Thor, Hulk, X Men, Daredevil, Fantastic Four, Spider-Man in še veliko drugih.


Stan Lee : Stan Lee @ Wikipedia

ALL Stan Lee Marvel Movie Cameos




Characters created by Stan Lee : Category:Characters created by Stan Lee @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Tr0n ::

To pa je res splosno znanje. :)

exibo ::

opeter je izjavil:

Kateri? Ta?



Saj ta je bil že v prvem delu Maščevalcev, čisto na koncu filma.


točno ta, saj je bil tudi na koncu drugih marvelovih filmov.Zbira kamne za Infinity gauntlet.

oo7 ::



>:D

Tr0n ::

exibo je izjavil:

Saj ta je bil že v prvem delu Maščevalcev, čisto na koncu filma.

Ne samo Avengerjev, tudi v Guardians of the Galaxy. :)

oo7 ::

Gamora in Nebula sta pa kao njegovi hčerki z filma Guardians of The Galaxy. Samo ena od njih dveh je posvojena ali celo obe nisem siguren.


Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Tr0n ::

opeter ::

Ta komedija/parodija je resni film ali pa narejeno samo za hec?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

SNL skit.

opeter ::

Tr0n je izjavil:

SNL skit.


Kaj to pomeni?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Ne poznas Saturday Night Live? :) Pac parodija.

BlackMaX ::

Učer pogledu in moram rečt, da me ni razočaral.

Seveda vsak ima svoje mnenje o filmu.


Ultron je razkril nekaj zanimivih vprašanj, sploh pa na koncu o človeštvu in kako je obsojeno na propad.

Da ne govorim o samem merilu simulacije dima in ostalih podrobnosti, med tem ko je tisto mesto letelo...DAMN...tist je pa moral računat :D

opeter ::

Tr0n je izjavil:

Ne poznas Saturday Night Live? :) Pac parodija.


Ne poznam. Hvala za info.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

Kake mate, ni ga čez hulka :D :P

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

Kake mate, ni ga čez hulka :D :P




>:D

Jerry000 ::

Eh to je fejk :P, pa ta video nič ne pove >:D

logit ::

Zakaj ni Maščevalcev več v Koloseju? Vem da je bila premiera in da je bil film v polnem zagonu vsaj teden, potem pa od enkrat na duha ne sluha več. Kdo ve?

detroit ::

Avengers 1 = Blade 1
Avengers Ultron = Blade 3

analogija pač. Dodajo še več komičnih elementov, več random characterjev.
Še vedno si pa zasluži kako 6/10. Ker igralci niso neki ful slabi.
Skero

Tr0n ::

logit je izjavil:

Zakaj ni Maščevalcev več v Koloseju? Vem da je bila premiera in da je bil film v polnem zagonu vsaj teden, potem pa od enkrat na duha ne sluha več. Kdo ve?

Ker je Kolosej v kurcu po domace povedano. :) Idi raje v Cineplexx.

Starodavni ::

hahaha, o wow. Ni več avengersov 2 v koloseju. Šel sem jih gledat 12.5 predvajali pa so jih od 30.4 ali 1.5

Tam nekje 2 tedna potem, oh wow...

tale kolosej je res ratal v dreku. Problem Kino Bežigrada pa je, da tam nima Avengersov in da moraš v cineplexx Kranj ali kam drugam.

Čista žalost od te slovenske kinoscene, res.

oo7 ::

Ravnokar pogledal film in mi je bil zelo všeč:) edino motila me je ista stvar kot pri prvem delu





SPOILER!!!!!!!!!!!


Edina stvari, ki me je že pri prvem delu motila in zdaj še pri tem je preveč šibek glavni negativec.
Že v prvem delu je bil Loki ena vreča za nabijanje ampak pri njem je še nekako pasal tisti humor pri Ultronu pa nikakor ne.
Ultron bi moral biti veliko bolj zaj... kot pa je bil v tem filmu.

Pri naslednjih dveh Avengers Infinity war filmih upam, da ne bodo naredili te napake pri Thanosu :)

Tr0n ::

Zanimivo, da si ogledas filme, katere teme si sam odprl ravno takrat, ko je izsla piratska verzija. :)

ziga1990 ::

Meni je bil dober film samo Bitka med Hulkom in Ironmanom je vsaj pri meni zasenčila vse ostale bitke
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

FTad ::

oo7 je izjavil:

Ravnokar pogledal film in mi je bil zelo všeč:) edino motila me je ista stvar kot pri prvem delu





SPOILER!!!!!!!!!!!


Edina stvari, ki me je že pri prvem delu motila in zdaj še pri tem je preveč šibek glavni negativec.
Že v prvem delu je bil Loki ena vreča za nabijanje ampak pri njem je še nekako pasal tisti humor pri Ultronu pa nikakor ne.
Ultron bi moral biti veliko bolj zaj... kot pa je bil v tem filmu.

Pri naslednjih dveh Avengers Infinity war filmih upam, da ne bodo naredili te napake pri Thanosu :)


Se strinjam, Ultron mi je deloval na zacetku cisto badass, potem so ga pa vec ali manj kar enostavno "pospravili"

ahac ::

Zanimivo, da si ogledas filme, katere teme si sam odprl ravno takrat, ko je izsla piratska verzija. :)


Jaz opažam tudi to, da so na Slo-Techu teme o filmih aktivne dokler je v kinu, potem pa zamrejo za nekaj časa. Ko spet oživijo si pa lahko prepričan, da je ravno tisti dan film prišel na Partis v OK kvaliteti. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

scipascapa ::

ja previsoke cene kart so...6-7-8EUR je za 600EUR minimalca preveč.
naj dajo take cene kot so bile iz časov tolarja, jurja max...4EUR, 3EUR še bolje. bo več folka.
da ne omenim dragih kokic + drage pijače...da greš solidno v kino + drinko = 10EUR.

Zgodovina sprememb…

abyssus ::

V koloseju so študentske 4,30 pa še v ponedeljek je ena gratis :)

Jerry000 ::

Za tist 1x ko film pogledaš je partis čist ql. Če pa si fan kerga filma pa že daš 1-2x na leto za kino :)

oo7 ::

Kakšne veze ima kdaj in kje sem gledal film itak ga bom lahko spet čez 4-5 mesecev gledal na HBO programu :)

Tisti, ki ste tako proti ne vem zakaj si potem TV serije snemate z travnika raje počakajte, da pirde na TV potem pa glejte:)

Tr0n ::

M-Power: Saj bi gledal TV serije, ce bi bile vse pri nas dostopne.

Kar se tice kina, sem pa bil to poletje kr priden. :)

Age of Ultron
Mad Max: Fury Road
San Andreas
Spy
Jurassic World
Terminator: Genisys
Ant-Man
Mission: Impossible - Rogue Nation
Minions
The Man from U.N.C.L.E.

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

M-Power: Saj bi gledal TV serije, ce bi bile vse pri nas dostopne.

Kar se tice kina, sem pa bil to poletje kr priden. :)

Age of Ultron
Mad Max: Fury Road
San Andreas
Spy
Jurassic World
Terminator: Genisys
Ant-Man
Mission: Impossible - Rogue Nation
Minions
The Man from U.N.C.L.E.


Zate se lahko reče, da si reden gledalec v kinu :)

Kakšen je pa kej film The Man from U.N.C.L.E. ?
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235326 (11355) opeter
»

Ant-Man and the Wasp (2018)

Oddelek: Sedem umetnosti
424969 (2413) Machete
»

Thor: The Dark World

Oddelek: Sedem umetnosti
285615 (4584) Nikec3

Več podobnih tem