» »

Huawei Spyware?

Huawei Spyware?

shintaro ::

http://money.cnn.com/2018/02/14/technol...

A to velja samo za ZDA folk ...
K jaz nočem da me Kitajci špijonirajo.

En modem mam huaei lmao. Sej nimam kaj jim pokazat, ampak vseeno... Kaj pravite na link od cnn ?
  • zaklenil: bluefish ()

harmony ::

Kaj ti mislis? Ce noces, da te Kitajci spijonirajo, te pa bodo Ameri.

harvey ::

Kaj pravite na link od cnn ? K jaz nočem da me Kitajci špijonirajo.

Več novic se je nanašalo na podobne zadeve - špionaža s pomočjo terminalne opreme. Nič novega, so pa te novice bolj v smislu pozicioniranja na trgu in izločanje konkurence. Pa ali misliš, da imajo Kitajci ali kateri koli drugi proizvajalci teh igrač kakšne drugačne apetite.

Celoten problem komunikacij je drugje - vse je postalo eno navadno "vohljanje" in preprodajanje informacij za takšen ali drugačen namen.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

shintaro ::

pač kar delam na netu, naj vohljajo, saj me ne briga in tudi nimam kaj skrivat.

Problem je pa če mi špijonirajo pogovore.. To se mi zdi drugače kot aktivnosti na netu, dosti bolj zasebno in nočem da kdo bere (kdo pa hoče to?) . Kolko je to razširjeno?

shadeX ::

saj me ne briga in tudi nimam kaj skrivat.


Kako nimaš kaj skrivat? Ravno zadnjič si priznal, da si gojil konopljo v domači kleti.

shintaro ::

si me seveda zamešal. Al si kej narobe razumel. Nism nkoli gojil konopljo, če pa bi pa sigurno ne bi to pisal po netu haha. Iz kje si to staknil?

shadeX , sm šel pregledat dobesedno vse poste in kaj ti bluziš resno??!?!?!??!?! Kakšno konopljo v domači kleti.
Jaz sm napisal da sm gledal ŽGANJE kako se dela v kleti, kaki konopljo???!?!?!

Wtf is this shit!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shintaro ::

in je prišel dan ko sm razumel da so forumi več slabega kot dobrega. Zdej kr naenkrat gojim konopljo brez da bi jaz vedel. Zakaj se moraš lagat Shade, mogoče put down the pipe ! Mal preveč skadil eh

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Gejspodar ::

Ne vem kdo je preveč skadil, mogoče ti, da ti je na pamet padlo nabiranje oliv pri stricu v Italiji.

sift je izjavil:



Glede Trave pa, enkrat sm se zapušil ko žival... in mi je prišla na misel ena brilijantna ideja za zaslužek.. Pol čez nekaj mesecev zamisel stestiral, in je delovala. :P

shintaro ::

Ja to je bla ena ideja in kje pa piše da je to konoplja?

a misliš da sem res tako neumen da bom šel sadit konopljo.. K by the way to ni nobena ideja, vsak drugi misli da je to ful dnarja in enostavno. Kakšna je to ideja

Jaz sm takrat skadil malo ganje in se spomnil eno dobro idejo, katera nima veze s konopljo.

shintaro ::

ja vidiš Fagetem se pol odraža tudi online bolezen v glavi... Kr neki twistajo poste ti...

Pa vi ste dobesedno zreli za psihiatrično vsi tukaj.

Hakai ::

Gejspodar je izjavil:

Ne vem kdo je preveč skadil, mogoče ti, da ti je na pamet padlo nabiranje oliv pri stricu v Italiji.

sift je izjavil:



Glede Trave pa, enkrat sm se zapušil ko žival... in mi je prišla na misel ena brilijantna ideja za zaslužek.. Pol čez nekaj mesecev zamisel stestiral, in je delovala. :P


Lisico si ujel s prsti v medu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hakai ()

shintaro ::

vi imate velike težave v glavi... Resno velike... Vi ste čisto zboleli... Nujno pogoltnit dovolj psiho tablet da ne boste take klatli tukaj. Malo čez mejo zdej me obtoževat nekaj kar sploh ni res. Kaj pravite.

Hakai ::

Pazljivo, mislim, da te posebne lucke pustijo sledi se dolgo casa po tem, ko je letina obrana.

shintaro ::

kdaj greš naredit samomor ?

Hakai ::

Takoj za tabo? Seveda si bom medtem, ko bos ti skocil z mosta, premislil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hakai ()

Invictus ::

Mislim, spet panika okoli vohunjenja.

Vohuni se pri providerju.

Oz. provider kar sam pošilja te podatke, ker mu zato plačajo.

Pa se navaden user lahko še tako ščiti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

shadeX ::

si me seveda zamešal. Al si kej narobe razumel. Nism nkoli gojil konopljo, če pa bi pa sigurno ne bi to pisal po netu haha. Iz kje si to staknil?




Sej veš da na slo-tech je dost policajev pa to? Ne se hecat ti s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shintaro ::

TO NISEM JAZ POSTAL. NIKOLI NISEM TEGA NAPISAL. IZ KJE SI TO POBRAL. TOTALNA NERESNICA.

JAZ TO NISM POSTAL NKOL, NAJDI LINK OD POSTA.

TO NISM JAZ VTIPKAL. NEVEM KOJI K. JE TO

IN NISI NORMALEN S TEMI FORAMI!!!!!

https://slo-tech.com/forum/c112423/49

POGLEJ SI SAM. TEGA POSTA NI MED MOJIMI POSTI, PIŠE 2 FEBRUAR 2018 IN ČE POGLEDAŠ MOJ POST HISTORY , TEGA NI. TOREJ to je nekdo k se izdaja za mene, plus tega kje je to postano?

Če pogledaš moj history vidiš da to nism jaz. Nevem kdo je ta bedak k se izdaja za mene. Kakih 8 sadik wtf is this shit?? In ti shadeX pa tudi da tako nasedeš!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shadeX ::

IN ČE POGLEDAŠ MOJ POST HISTORY


Obstajajo tudi zasebna sporočila.. :))

shintaro ::

Ja in tega nism nikoli pisal na Zasebnih sporočilih

očitno je to nek psihopat k je to photoshoppal ... Jaz tega v Zasebnih nimam. Ker tudi jaz nimam nobenih sadik doma. Če kdaj kadim kupim kar je stokrat bolje kot sadit.

Jebem vam m. vsem tukaj , psihopati lažnjivski nevoščljivi ... A res nimate boljšega za delat kot photoshoppat poste in jih razpečevat naokoli kot resnico.

Sramota ta Slovenija. Brez besed.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shadeX ::

Če kdaj kadim kupim kar je stokrat bolje kot sadit.


Na super. Malo sem se pohecal s photoshopom ti pa sam priznavaš da konopljo celo kupuješ. Jej jej..

shintaro ::

Ja če si se hecal, sm jaz mislil da resno misliš. Potem pa pozabi.

Ja , kupim kakšen gram tu pa tam. Za gram pa me ne bodo zaprli. Tudi policaju sm že priznal da kadim občasno pa je sam rekel naj neham kadit.

r3dkv1c4 ::

shintaro je izjavil:

ja vidiš Fagetem se pol odraža tudi online bolezen v glavi... Kr neki twistajo poste ti...

Pa vi ste dobesedno zreli za psihiatrično vsi tukaj.

Shintaro, ti še posebej izstopaš v tej množici.

Poglej si, kako butasto temo si odprlu....za bruhat.

shintaro ::

samo ko bruhaš pazi da se ne zadaviš pa bo vse okej. če ta tema obstaja al ne se v tvojem življenju nič spremeni

r3dkv1c4 ::

Tudi ce tebe #pijunirajo ali pa ne, kitajci ali pa ameri, se tebi tudi zivljenje ne spremeni.

Se 1x si dokazal svojo neumnost.

Clap clap:))

shintaro ::

ja sem zelo neumen tega se zavedam, sem pa tega zavedam za razliko od ostalih. če igram šah al kaj računam rabim 20 sekund za procesirat eno število al pa 6 ur za eno potezo.
zelo mi je žal.

Hakai ::

Hecamo te shintaro. Upam, da ne zameris. Zasebnost je pomembna, upam da se bos zacel zavedat. Verjamem, da ti je ze zdaj jasno, saj se skrivas za psevdonimom.



Ce pa kdo res slucajno sadi, naj pocaka do legalizacije, saj je le ta pred vrati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konopljino olje cbd (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5417147 (1393) Orias
»

Kanabis/konoplja/marihuana (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21429641 (24677) Uizi
»

Legalizacija marihuane 2016 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
904144290 (57113) gushto
»

Uporaba kanabisa v farmaciji

Oddelek: Loža
458644 (6974) stalker

Več podobnih tem