» »

COMP/TABLICA z WIN 10

COMP/TABLICA z WIN 10

JOKER ::

Torej, kupil sem si računalnik, ki se enostavno transformira v tablico, znamke Lenovo.
Do sedaj sem uporabljal tablice z android sisitemom, ampak, ker mi je nujno na terenu zaradi softwera uporabljat Win, sem kupil omenjeno tablico, katera je res vredna tega denarja. Res odlična stvar, tudi ta Lenovo Active Pen ...

Torej, kje tiči moj problem, lahko da tud ni, ampak .....
Moti me to, ko tablico odložim na mizo in počnem druge stvari, da me ne obvešča o prispelih mailih, kot je to pri telefonu z androidom oz. tablici (prej sem uporabljal S Galaxy Note 10.1 s pisalom). Navajen sem, da mi meili prihajajo in takrat pogledam, kaj je prispelo.

Tukaj, pa ne piska za prispeli mail, razen, ko na tablici nekaj počnem, takrat mi javlja, ko pa je tablica v mirovanju, pa ne. To me malo moti oziroma kar, saj sem velikokrat odvisen od mailov, ko pričakujem odgovore in se več ali manj dogovarjamo preko pošte ....

Ko pa tablico vklopim in se vpisujem, potem pa naenkrat noter prletijo vsi maili. Torej, kaj mi je storiti, da mi bo javljalo tekoče za maile, tudi ko bo tablica v mirovanju na mizi, kot telefon ... ??
Uporabljam pa to aplikacijo, katera je defaultu že naložena. Mi je všeč ta aplikacija, tako, da je nebi menjal.

No, mimogrede še to ... zanimivo, da sem zraven dobil tudi kot sem omenil ta Active Pen (luštna zadeva), ampak nikjer nobenih navodil, kako se z njo rokuje, kako delujeta obe tipki na njej, funkcije ... nič. No, saj pri Samsungu tudi ni bilo navodil, ampak se mi je zadeva zdela zlo simpl, tukaj pa je stvar bolj resna in bi pričakoval, da bodo kakšni namigi za delo z pisalom ...

Hvala vnaprej za kakšen namig glede maila, kje se kaj nastavi ... itd. Morda sem kje kaj spregledal.
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Porihtal zadevo.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Mare2 ::

Si šel v nastavitve? :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična tablica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8732309 (12311) zhudang
»

Microsoft Surface Pro 3 namesto prenosnika (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
16450436 (39167) Lonsarg
»

Microsoft razprodaja še Surface Pro (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
15550726 (45736) HunterMan
»

Surface Pro januarja za tisočaka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
18333787 (29097) Okapi

Več podobnih tem