» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
38 / 95
»»

Ales ::

Kleemen je izjavil:

Hmm ko sem prijavil na furs sem vpisal številko revolut kartice, ne iban račun.

Tole boš moral popraviti. Trenutno sploh nimaš prijavljenega računa.

Kleemen ::

Aha, ker poleg piše obdelan uspešno, tako da sem mislil da je vse ok. Sem sedaj prijavil še enkrat vse isto, samo namesto številke kartice sem dodal iban. Ali je to ok ali jim moram sporočiti da prejšnjega brišejo?

bastadu ::

V seznamu računov opazuj, kdaj bodo dodali IBAN, ko bo dodan je zadeva zaključena.

Kosek1 ::

Kleemen je izjavil:

Aha, ker poleg piše obdelan uspešno, tako da sem mislil da je vse ok. Sem sedaj prijavil še enkrat vse isto, samo namesto številke kartice sem dodal iban. Ali je to ok ali jim moram sporočiti da prejšnjega brišejo?


Mišljeno je, da vpišeš IBAN. Seveda.

Kleemen ::

Sem vpisal še enkrat, tako da eno ali drugo bo verjetno ok. Upam, da ni narobe da sem 2x vpisal enak račun.

Kaj pa glede druge zadeve in glede nakazila iz paypala na revolut? Šel sem pod withdraw money vpisal iban iz revoluta ampak napiše da je napačen tako da nakazilo ni možno?

bastadu ::

Potem si ga napačno vpisal, meni deluje bp. Naredi screenshot in skrij osebne podatke, da vidimo kaj delaš narobe ....

Kleemen ::

iban je GB41 REVO in 14 številk naprej..?

kokica2000 ::

@Kleemen, IBAN moraš vpisat brez presledkov!

Kleemen ::

Na to pa nisem pomislil, hvala. :D Sem porihtal, povezal PP z Revolut in nakazal 2x 2eur da se povežeta računa. Potem ko dobim nakazano še preostalo.

Kleemen ::

Včeraj zvečer nakazal, danes dopoldan že na revolutu. Odlično!

jacksy ::

Včeraj sem registriral račun in ime je bil prikazan pravilno - Jaka. Danes pa se je pojavil napačno ime - Sna. priimek je prikazan pravilno. Kaj je za narediti? se je še komu zgodilo podobno?

Ales ::

Revolutova uporabniška podpora bo pravi naslov za tole, ne Slo-tech. ;)

Kleemen ::

Še vedno nevem ali imam prijavljen Revolut račun pod e-davki ali ne? Prijavil sem ga 2x najprej s številko revolut kartice in potem še enkrat s številko iban računa, kot je pravilno. Kje vidim ali je pravilno prijavljen ali ne ker nisem dobil nobene povratne informacije?

delfinus ::

Vidis po eDavki tukaj in takole


lp, D.

Kleemen ::

Odlično, tam je vpisan (iban) tako da verjetno je to to. Hvala!

Kleemen ::

A iz Revoluta na Viso (Abanka) je tudi možno nakazilo ali samo iz Revoluta na bančno nakazilo? Ubistvu je isto, samo bančno nakazilo traja več časa ponavadi.

Kleemen ::

Sedaj sem že dobil mail, da je bilo nakazilo "executed" to pomeni da je že nakazano na trr ali da je bilo poslano naprej? Ker na trrju še nimam nakazila, razen če ga mora še banka sprejet.

kokica2000 ::

Pomeni, da je Revolut nakazilo sprocesiral. Zdaj ga mora še banka prejemnica.

Kleemen ::

Odlično, potem bo verjetno v ponedeljek, glede na to da sedaj ne delajo več.

buttcrack ::

Ti pa boš doktoriral iz tega...

Lonsarg ::

Jap pocasi bomo ugotovili da je Revolut res banka in ima presenetljivo dejansko enak potek navadnih UPN nazazil kot ostale banke :)

Ok ni cist enak, mal hitrejsi vseen so na svoji strani kot povprecna zastarela banka heh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

MrStein ::

A niso za letos obljubljali nakazila v nekaj sekundah?

vprašanje je retorično...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Lonsarg ::

Ja sj drgac Sepa instant (do 10 sekubdna nakazila tudi izven delovnega casa) je v produkciji v EU.

Samo jo skoraj nobena banka ne podpira, niti Revolut ki se steje za pionirja. Pomoje niti nimajo interesa ko hocejo da raje interne Revolut-revolut transakcije delas in nove clane privablas.

Kleemen ::

buttcrack je izjavil:

Ti pa boš doktoriral iz tega...


:D

Btw nakazilo bilo potem nakazano na trrju že danes zvečer, tako da 3-4 ure od nakazila na Revolutu na banki. Lepo. :D

BuDi79 ::

NLB se trudi narediti za slovence Revolut in N26 manj zanimiv, pa skuša postati bolj osovražena od Euroneta.



velja od 17.12.2019

zee ::

BuDi79 je izjavil:

NLB se trudi narediti za slovence Revolut in N26 manj zanimiv, pa skuša postati bolj osovražena od Euroneta.



velja od 17.12.2019


Nikoli mi ne bo jasno, zakaj toliko Slovencev sploh še uporablja NLB. Obupne in drage storitve.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zee ::

In other news: v ponedeljek dobim Metal kartico. :D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

delfinus ::

Budi79, lepo je tole vedeti. Se mi zdi, da bodo druge SI banke kmalu sledile s temi provizijami za dvige s "tujimi karticami". Bi pa bilo dobre izvedeti s strani NLB kaj kartica tujega izdajatelja pomeni? Vse kar ni NLB, tudi SI banke? Vse kartice, ki niso iz SI, vkljucujoc kartice iz EUR obmocja, ali pa kartice, ki prihajajo izzven EUR obmocja?

lp, d.

brez-imenko ::

bastadu je izjavil:

Nesta je izjavil:

A je kdo že dobil od Revoluta 10EUR nagrade ce pripeljes kolega na Revolut?

Hvala

Dobil včeraj. Naj omenim, da za vabitelja veljajo določeni drugačni pogoji (pogoji 1-3 so skupni) za izplačilo nagrade, kot za vabljenega, gre takole:

Vabljeni mora:
1. sprejeti vabilo - naložiti Revolut app na podlagi prejetega invajta (linka)
2. potrditi indetiteto z osebno izkaznico
3. naložiti sredstva na Revolut račun z uporabo top-up-a ali preko bančnega nakazila (če ti drug nakaže direktno iz Revolut računa, to ne šteje!)
4. naročiti fizično kartico - to je pogoj, da vabitelj dobi izplačanih 10EUR!
5. opraviti z novo Revolut kartico vsaj 1 transakcijo in le ta mora dobiti status Completed (običajno traja nekaj dni) - to je pogoj za izplačilo nagrade vabljenemu

Torej če vabljeni ne naroči fizične kartice (korak 4), ampak opravi pa nakup (korak 5) bo vabljeni dobil nagrado, vabitelj pa ne. Prav tako če vabljeni naroči fizično kartico, nakupa pa ne opravi (pravočasno), bo vabitelj nagrado dobil, vabljeni pa ne ...
Vse zgornje mora biti izvedeno v določenih časovnih okvirjih promocije.

To še velja? Mogoče bo pa sedaj za praznike pravi čas za odprtje novega računa pri novi banki pa še z alixpressa sem nameraval nekaj kupiti.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

MrStein ::

zee je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

NLB se trudi narediti za slovence Revolut in N26 manj zanimiv, pa skuša postati bolj osovražena od Euroneta.



velja od 17.12.2019


Nikoli mi ne bo jasno, zakaj toliko Slovencev sploh še uporablja NLB. Obupne in drage storitve.

Ker so naši.

Sicer to spada v kako NLB temo, če obstaja...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

stara mama ::

NLB se zgolj uči od Abanke, ki je to nadomestilo uvedla že nekaj časa nazaj.
Res se vsi po vrsti trudijo biti najbolj osovraženi v državi.

AndrejO ::

Vezano na temo Bankomati NLB in provizije za Visa Debit, dvig gotovine z mojo Revolut Visa Debit na bankomatu ABanke je šel skozi brez provizije. Pa tudi, če bi bilo kakšnih 0,50€ za nekomitente, bi še rekel ajd, pa naj gre. 3,90€ pa ne bom pustil pri miru ...


... zato še vedno iščem nekoga s slovensko Visa Debit za manjkajoči podatek iz povezane teme.

brez-imenko ::

Jaz si zaradi takih problemčkov ogledujem tudi mBills. Nisem še videl ponudnika, ki ne rabi zaračunavat provizije na položnice. Edin problem od njih v tem desetletju je, da ne znajo avtentikacije zrihtat z sigenco. Pa čemu sem jaz šel to delat.

Kot predlog lahko poskusiš še s to kartico, če se isto slabo obnaša kot Visa pri NLB bankomatih.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

MrStein ::

brez-imenko je izjavil:

Edin problem od njih v tem desetletju je, da ne znajo avtentikacije zrihtat z sigenco. Pa čemu sem jaz šel to delat.

Za to rabiš programerja, ne pa smrkavca, ki se hvali, da ima 700 sledilcev na instagramu. In je seveda vrhunski heker.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Kosek1 ::

Ali pri Revolutu že imajo filialo v EU (brexit na vidiku), da se bo nakazilo iz Slovenije, tistim ki nakazujejo na TRR Revolut cenovno štelo kot nakazilo v EU?

BuDi79 ::

Kosek1 je izjavil:

Ali pri Revolutu že imajo filialo v EU (brexit na vidiku), da se bo nakazilo iz Slovenije, tistim ki nakazujejo na TRR Revolut cenovno štelo kot nakazilo v EU?


https://www.lb.lt/en/sfi-financial-mark...

MrStein ::

Kaj pa če imaš IBAN GB....? Bodo nove račune naredili?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BuDi79 ::

MrStein je izjavil:

Kaj pa če imaš IBAN GB....? Bodo nove račune naredili?
Trenutno menda ne:

"neither for SWIFT or SEPA there is a problem with REVOGB after brexit. these virtual IBANs are managed by SAXO Bank (denmark) and directed under the hood." "The SEPA area has members outside EEA. And transfer fees are regulated under SEPA, not EEA single market rules."

kokica2000 ::

VB ostane v območju SEPA tudi po brexitu. Z GB IBANi ne bo težav.

Dober dan ::

Kje lahko v aplikaciji pogledam, kakšne omejitve imam? Npr. koliko lahko nakažem preko vise na Revolut račun, itd?

Excavator ::

brez-imenko je izjavil:

Edin problem od njih v tem desetletju je, da ne znajo avtentikacije zrihtat z sigenco. Pa čemu sem jaz šel to delat.


Ravno opravil osebno verifikacijo s sigenco na mBills.

perci ::

Sigovce pa res ne podpirajo.

miko22 ::

Ali lahko kupim na Revoltu BTC in ga preusmerim/nakažem drugam?

bastadu ::

Ali se je že komu zgodilo, da mu je v Revolut appu izginila kreditna kartica, preko katere polniš račun?

Daniel ::

Da, enkrat, ko so imeli neko napako. Se je uredilo v nekaj urah.

bastadu ::

Pa res, sedajle spet pogledal in je kartica nazaj ...

vvvvvvvvvvvv ::

miko22 je izjavil:

Ali lahko kupim na Revoltu BTC in ga preusmerim/nakažem drugam?


Ne.

MrStein ::

Kaki je smisel nakupa BTC, če jih ne moreš nikamor poslati? A gre za "delnice" ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

vvvvvvvvvvvv ::

MrStein je izjavil:

Kaki je smisel nakupa BTC, če jih ne moreš nikamor poslati? A gre za "delnice" ?


Namen je trgovanje (špekuliranje) oziroma longterm naložba. Ali je BTC delnica, je neumno vprašanje.

MrStein ::

Zato pa narekovaji. "sklad", "karkoli kar lahko le prodaš nazaj tja kjer si vzel".

Sicer si odgovoril: DA
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
38 / 95
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598132053 (6087) buttcrack
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562130601 (5365) _janezvalva_
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13225164 (3935) tony1
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108498 (36419) Andro457

Več podobnih tem