» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
15 / 96
»»

krneki0001 ::

Politiki bi morali delat za ljudstvo, ne za politične točke. Samo noben jim tega noče povedat (pa čeprav z granitnimi kockami).
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

49106 ::

Pa sej ne rabmo Angležev. Itak jim bo težje brez nas, nam pa bo šlo bolje brez njih.

MrX ::

Se da iz paypala nakazovat na revolut?

bastadu ::

Seveda.

OK.d ::

Ali je že kdo opazil, da danes ne deluje tako kot mora?
Namreč topupal sem znesek na kartico vendar je javilo nekakšen error in sem zato postopek ponovil, ker sem pač mislil da ni šlo skozi.
Vendar se je po določenem času aktiviralo-odobrilo oba topupa:P
LPOK.d

krneki0001 ::

Si preveril kaj delajo?
Ta vikend bodo imeli eno veliko nadgradnjo sistema in se lahko zgodi, da kdaj pa kdaj ne bo delovalo vse.
So napisali, da nosi še eno kartico zraven do ponedeljka, ko bo vse urejeno.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

OK.d ::

Mogoče je pa res kajna tem.
LPOK.d

weasel ::

Kje so napisali?

Killermode ::

weasel je izjavil:

Kje so napisali?

V aplikaciji je opozorilo.

xandros ::

A Revolut planira vgradnjo nfc placevanja v app?
Ali bo to ali je ze kaj drugace reseno?

Lonsarg ::

Saj zgolj vpišeš številko Revolut kreditne kartice v Google Pay, Samsung Pay, Apple pay aplikacijo? Dobro par klikov manj za uporabnika je pa res če dajo to direkt v APP.

ocnoop ::

Če si kdo dela na novo in želi free kartico naj javi. Mu pošljem vabilo.

svetidej ::

Revolut v Sloveniji podpira Garmin Pay (samo MasterCard).
https://www.garmin.com/sl-SI/garminpay/...

PS: V nekaterih državah je Viso že zamenjal MasterCard (standardna fizična in virtualna kartica). Tako bo verjetno tudi v Sloveniji.

Zvat ::

A ce iz maestro kartice dam na revolut, se steje kod pribodek? Oziroma ce vidi davcna ce si kaj izplacam na revolut. Hvala

weasel ::

Vidi se, ne steje pa kot dohodek, ker si samo premikas denar med racuni.

Zvat ::

No to me je skrbelo, da mi ne bi šteli pod dohodek.kaj pa ce mi kdo kaj placa oz nakaze,to davcna vidi?

Mare2 ::

Zvat je izjavil:

No to me je skrbelo, da mi ne bi šteli pod dohodek.kaj pa ce mi kdo kaj placa oz nakaze,to davcna vidi?


Dobivajo podatke, ja. :)

gr2707 ::

V info.

Sedaj Revolut podpira HRK valuto.

~Panter~ ::

Nekaj časa nazaj so na forumu od revoluta predlagal, da če želiš dobit Mastercard, vzameš enega izmed plačljivih paketov, plačaš kartico, potem pa v roku 14 dni plačljiv paket odjaviš. S tem pa še vedno obdržiš Mastercad, ki je itak vezan samo na račun. Ali to pije vodo al ne?
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

buneech ::

Pije vodo, ko odjaviš plačaš kartico in express poštnino (mislim, da moraš v 14 dneh odjaviti), GPay pa še vedno ne dela.

~Panter~ ::

Naj bi pa delal Garmin pay:
https://www.garmin.com/sl-SI/garminpay/...

Za slovenijo:
Revolut: MASTERCARD
mBills: MASTERCARD
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

miko22 ::

gr2707 je izjavil:

V info.

Sedaj Revolut podpira HRK valuto.


Uuu, super novica. Pride prav. Je kdo že preučeval tečajnico? Se splača poslovati preko HRK računa?

tenchu ::

Meni tudi ne dela Revolut z Google Pay, ne Visa ne Mastercard. Sem naročil metal kartico ravno iz tega razloga in mi jo enako zavrne, češ da banka ne podpira. Potem sem seveda metal kartico preklical še preden so jo poslali.

Ima kdo še kakšen workaround z N26 ali Revolutom, da usposobim plačevanje s telefonom?

Naabo ::

tenchu je izjavil:

Meni tudi ne dela Revolut z Google Pay, ne Visa ne Mastercard. Sem naročil metal kartico ravno iz tega razloga in mi jo enako zavrne, češ da banka ne podpira. Potem sem seveda metal kartico preklical še preden so jo poslali.

Ima kdo še kakšen workaround z N26 ali Revolutom, da usposobim plačevanje s telefonom?

Menda gre (revolut), če spremeniš naslov v nemškega in z naročilom dobiš mastercard (MasterCard ali Maestro ter Mastercard virtualne kartice) z nemškim BIN.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Naabo ()

tenchu ::

Aha, torej dam dostavo v Nemčijo, mi dodelijo kartico, potem pa spremenim naslov za dostavo v slovenskega?

Ali si mislil kakšen drug naslov v nastavitvah aplikacije?

tenchu ::

Waw, deluje :) Spremenil sem naslov v profilu, dodal virtualno mastercard kartico in voila! Zdaj morem še stestirati v trgovini.

Hvala Naabo :)

tenchu ::

Še stestirano v trgovini Medigo Nova Gorica - deluje :)

miko22 ::

Jaz pa sem si potegnil gpay mimo Gogle Play in mi zadeva tudi deluje :D

Mare2 ::

miko22 je izjavil:

Jaz pa sem si potegnil gpay mimo Gogle Play in mi zadeva tudi deluje :D

Saj to deluje že kar nekaj časa, brez kakih dodatnih mahinacij. :)

tenchu ::

Da ne bo pomote, jaz sem poizkusil vse z google pay aplikacijo iz apkmirror, ampak mi ni sprejelo kartice dokler nisem uporabil zgornje metode.

ALT ::

Thx tenchu, dejansko se da z zacasno spremembo naslova dobiti "nemski" mastercard, ki ga tudi Gpay sprejme. Koncno delujoc workaround :)

BlaY0 ::

Kakšen lame "hack". Nekako pričakujem da to v kratkem ne bo več možno. Ajd, pa da vidmo...

~Panter~ ::

Hvala za tale "hack", deluje :)
Naredil novo virtualno kartico ter jo z več ali manj težavami dodal na google pay ter garmin pay 8-)
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

gr2707 ::

~Panter~ je izjavil:

Hvala za tale "hack", deluje :)
Naredil novo virtualno kartico ter jo z več ali manj težavami dodal na google pay ter garmin pay 8-)


Ali si tako dober, pa napišeš celoten postopek kaj točno si naredil v kakem zaporedju.
(Najprej to, kako si sploh dobil MC in potem kako si uredil da je accepted kot in-store payment)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gr2707 ()

kokica2000 ::

Posredujem info s podpore uporabnikov:

Revolut ne uporablja geo-omejevanja kartic Master pri dodajanju v Google Pay (ali Garmin Pay), imajo pa določene tehnične težave v njihovem zalednem sistemu. Razlaga, zakaj "nemške" kartice delujejo, nekatere druge pa ne, je v različnem postopku. Nemške kartice namreč testirajo tudi z Apple Pay, zato je tehnična imlementacija nekoliko drugačna kot pri drugih. Bi pa naj v kratkem zadeve uredili za vse uporabnike.

A lahko nekdo z iPhone-om potrdi delovane Apple Pay z nemškim naslovom?

Btw, jaz sem "slovensko" MasterCard brez težav dodal v Google Pay in jo tako rekoč dnevno uporabljam.

b4d ::

Jaz v aplikaciji na iOS ne morem spremeniti drzave. Tako da ce kdo ve kako okrog tega, naj napise pa probam.
b4d.sablun.org

kokica2000 ::

Morda prek BlueStacks (Android znotraj Windows) in nato namestitev Revoluta v BlueStacks.

Ali pa kreiranje novega (nemškega) Apple IDja.

Zgodovina sprememb…

~Panter~ ::

gr2707 je izjavil:

~Panter~ je izjavil:

Hvala za tale "hack", deluje :)
Naredil novo virtualno kartico ter jo z več ali manj težavami dodal na google pay ter garmin pay 8-)


Ali si tako dober, pa napišeš celoten postopek kaj točno si naredil v kakem zaporedju.
(Najprej to, kako si sploh dobil MC in potem kako si uredil da je accepted kot in-store payment)


Odpreš Revolut app, spodaj desno je ikona Mora, nato zgoraj desno izbereš ikono Profile. Odpreš meni Personal details, nato Address, kjer spremeniš naslov na nekega nemškega. Nato spodaj izbereš meni Cards ter zgoraj tapkneš na +, kjer dodaš Virtual card. Tu se ti ponudi meni za dodajanje nove virtalne kartice. In jaz sem imel tukaj na voljo Mastercard. Spodaj izbereš Get virtual card in jo dobiš.

Potem to kartico dodaš še v Google pay. Mene je tukaj matralo, ker mi je čisto na koncu, pred potrditvijo vedno pisalo da mi ena aplikacija riše čez zaslon in ne morem končati postopka. Dolgo je trajalo da sem dojel, da imam vklopljen Night Shift. Potem ko sem ga izklopil je šlo b.p. skoz. Dobiš en SMS da potjuješ da si dodal kartico in to je to.

Mal več heca je bilo pri Garminu, kjer me je hecal med postopkom, ker je dlje časa trajalo da je podatke poslal k njim in se mi je vmes zaklenil ekran, ko sem ga pa odklenil je bil postopek prekinjen. Pa mi je tudi tam nekako le uspelo dodat kartico.

Stestiral bom pa danes, v eni trgovini...
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

buneech ::

~Panter~ je izjavil:

Dobiš en SMS da potjuješ da si dodal kartico in to je to.

Niti ne rabiš preko SMS potrdit, lahko izbereš opcijo, da ti odpre Revolut aplikacijo in tam notri potrdiš.

perci ::

In kaj potem, ko spremeniš naslov nazaj na slovenskega? ostane isto?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

ALT ::

Po spremembi naslova nazaj na Slo ostane enako, saj je mastercard že generiran in ostane aktiven.
Preizkušeno deluje tudi brezstično plačilo na POS terminalu :)

`DoC ::

Ko sam želim dodati novo virtualno mi želi računat 5,99€. Se lahko temu izognem, da odstranim trenutno virtualno VISO?
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

ALT ::

ja.. jaz sem po odstranitvi virtualne VISE moral zapreti app in ga znova odpreti, da mi je ponudilo novo MC, prej je še naprej ponujalo virtualno VISO, kot da je naslov še vedno v Slo..

perci ::

gugl pay je se vedno treba instalirat prek apk mirror?

gr2707 ::

~Panter~ je izjavil:

gr2707 je izjavil:

~Panter~ je izjavil:

Hvala za tale "hack", deluje :)
Naredil novo virtualno kartico ter jo z več ali manj težavami dodal na google pay ter garmin pay 8-)


Ali si tako dober, pa napišeš celoten postopek kaj točno si naredil v kakem zaporedju.
(Najprej to, kako si sploh dobil MC in potem kako si uredil da je accepted kot in-store payment)


Odpreš Revolut app, spodaj desno je ikona Mora, nato zgoraj desno izbereš ikono Profile. Odpreš meni Personal details, nato Address, kjer spremeniš naslov na nekega nemškega. Nato spodaj izbereš meni Cards ter zgoraj tapkneš na +, kjer dodaš Virtual card. Tu se ti ponudi meni za dodajanje nove virtalne kartice. In jaz sem imel tukaj na voljo Mastercard. Spodaj izbereš Get virtual card in jo dobiš.

Potem to kartico dodaš še v Google pay. Mene je tukaj matralo, ker mi je čisto na koncu, pred potrditvijo vedno pisalo da mi ena aplikacija riše čez zaslon in ne morem končati postopka. Dolgo je trajalo da sem dojel, da imam vklopljen Night Shift. Potem ko sem ga izklopil je šlo b.p. skoz. Dobiš en SMS da potjuješ da si dodal kartico in to je to.

Mal več heca je bilo pri Garminu, kjer me je hecal med postopkom, ker je dlje časa trajalo da je podatke poslal k njim in se mi je vmes zaklenil ekran, ko sem ga pa odklenil je bil postopek prekinjen. Pa mi je tudi tam nekako le uspelo dodat kartico.

Stestiral bom pa danes, v eni trgovini...


Ej, k bi ti vedu kok si me osrečil!
Na ta trik sem uspel dobiti virtualni MC in ga uspešno dodal v GPay.

Probam danes .... nekaj moram samo najdet za plačat :-)

ALT ::

Google Pay iz apk mirror ja..

gr2707 ::

ALT je izjavil:

ja.. jaz sem po odstranitvi virtualne VISE moral zapreti app in ga znova odpreti, da mi je ponudilo novo MC, prej je še naprej ponujalo virtualno VISO, kot da je naslov še vedno v Slo..


Meni je detectal po izbrisu virtualne kartice (obstojece), da jo še imam, in mi hotel zacolat za novo.
Šel ven iz APP in ponovno notri in je delalo.

GPay pa seveda iz APK mirror.

Naabo ::

b4d je izjavil:

Jaz v aplikaciji na iOS ne morem spremeniti drzave. Tako da ce kdo ve kako okrog tega, naj napise pa probam.

Kolega tudi na iOS ne more države spremenit v aplikaciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Naabo ()

gr2707 ::

Glup workaround ampak.

SIM v android telefon, pairing, pa uredi to, potem pa nazaj SIM.

Support dvomim, da bo ustrezljiv ker hoces nategnit sistem :-=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gr2707 ()

Shegevara ::

A lahko prosim en razloži ker mi ni jasno kaj je razlika med visa pa mastercard razen tiste garmin pay fore, da tako tišite na mastercard? A gpay ne dela z viso al kako?

Jaz imam namreč visa na revolutu, kolega ima mastercard,pa me zanima zakaj bi menjal oz kaka je sploh razlika.
««
15 / 96
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598133221 (7255) buttcrack
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562131650 (6414) _janezvalva_
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
617120360 (9665) Karen
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109161 (37082) Andro457

Več podobnih tem