» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
10 / 96
»»

kokica2000 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

A kdo ve, kako usposobiti Revolut na 4.2.2 androidu ? Lahk tud na privat sporocilu.

In kaj storiti, ce menjas telefon (ne stevilko)?

Najnižja različica Androida, ki jo podpira Revolut, je 5.0 (https://blog.revolut.com/discontinuing-...

Če zamenjaš telfon, ni težav. Revolutov račun je namreč vezan na telefonsko številko. Ko namestiš aplikacijo in vneseš telefonsko številko, dobiš sporočilo SMS s kodo za prijavo.

kokica2000 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Kako se znebiti ali pa urediti zasebnost? Friends on Revolut bi radi NE imeli. Ali pa da se vsaj ne bi prikazovali drugim osebam na njihovih telefonih v tem seznamu.

Prosi svoje prijatelje, da te izbrišejo iz imenika :D. Ali pa naj zapišejo tvojo številko brez kode države (386).

SmeskoSnezak ::

Super bi bilo, ce telefoni z dvema SIM karticama, vsaka SIM ima svoj kontakt list, ne pa da se vse deli povprek in pocez.
@ Pusti soncu v srce... @

L1nK ::

pozdravljeni, eno simple vprašanje imam: imam nlb mladostni račun s klikom, koliko me stane, da nakažem s klikom nek povprečen znesek okoli 10-100€ na revolut mastercard? samo provizija za SEPA nakazilo ali koliko? kako minimizirat ta strošek? hvala za odgovor.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Mare2 ::

L1nK je izjavil:

pozdravljeni, eno simple vprašanje imam: imam nlb mladostni račun s klikom, koliko me stane, da nakažem s klikom nek povprečen znesek okoli 10-100€ na revolut mastercard? samo provizija za SEPA nakazilo ali koliko? kako minimizirat ta strošek? hvala za odgovor.

Cena je ista, kot če nakažeš na nek račun v Sloveniji. :)

L1nK ::

Hvala. 40c je trenutno tarifa za klik nakazila, ne?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

BlaY0 ::

Dodaj svojo NLB Maestro kartico v Revolut. Če ti Maestro podpira online plačila, potem bo šel tudi top-up na Revolut prek njega...

kokica2000 ::

Cena je v primeru spletnega plačila (ne SEPA nakazila) natančno 0 EUR.

L1nK ::

upn via klik? a ni 40c tarifa? kako to misliš?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

BuDi79 ::

kokica2000 je izjavil:

Cena je v primeru spletnega plačila (ne SEPA nakazila) natančno 0 EUR.
Kar seveda ni res, ker spletna plačila mesečno stanejo v okviru obveznih posebej plačljivih varnostnih sms sporočil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Lonsarg ::

Debetne vise ali maestro imaš pri vseh banka kot osnovi del bančnega računa brez kakih obveznih dodatnih storitev in tudi vklop spletnih plačil je zastonj in marsikje že po default vklopljen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

BuDi79 ::

Lonsarg je izjavil:

Debetne vise ali maestro imaš pri vseh banka kot osnovi del bančnega računa brez kakih obveznih dodatnih storitev in tudi vklop spletnih plačil je zastonj in marsikje že po default vklopljen...
Spet ni res.

Pogoj za aktivacijo in opravljanje varnega spletnega nakupovanja z vašo BA Maestro kartico je naročilo na storitev SMS-Alarm o uporabi kartice.

Stroški: 1,00 EUR mesečno za posamezno plačilno kartico

https://www.nlb.si/spletno-nakupovanje-...
https://www.nlb.si/sms-kartica


Ja, seveda drobiž... pol kavice na mesec... ampak 1€ + 1€ + 1€ ... in vse to izgubi smisel.

Lonsarg ::

Pusti ti NLB pri miru, to je stara mama med bankami, da si na NLBju in razmišljaš o Revolutu je itak oksimoron.

kokica2000 ::

L1nK je izjavil:

upn via klik? a ni 40c tarifa? kako to misliš?

Morda te UPN res stane 40c, ampak na Revolut denarja ne boš prenašal z UPNjem. V Revolutu boš dodal svojo Maestro kartico med kartice za top up. Potem boš izvedel top up (polnjenje svojega Revolut računa) iz te kartice, kar se izvede v trenutku (brez čakanja, kot pri SEPA nakazilu) in je načeloma brezplačno.

BuDi79 ::

kokica2000 je izjavil:

L1nK je izjavil:

upn via klik? a ni 40c tarifa? kako to misliš?

iz te kartice, kar se izvede v trenutku (brez čakanja, kot pri SEPA nakazilu) in je načeloma brezplačno.
Razen če si na NLB (oz. še na kateri od drugih tradicionalnih/starih/sistemskih bank)- tam stane.

L1nK ::

Revolut ima tam možnost topupa z debetno maestro, jaz imam vključen online payment na OR mladostni, ni pa CVV številke na kartici, ki jo obrazec za topup zahteva - je potemtakem polnjenje sploh možno?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

c0ck4m0u53 ::

Poizkusi z vnosom 000, meni na Sparkasse Maestro deluje.
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

L1nK ::

ne, continue polje se mi ne obarva v android aplikaciji, ne spusti me naprej, to s tremi 0 mi je tudi referent svetoval.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

Killermode ::

L1nK je izjavil:

ne, continue polje se mi ne obarva v android aplikaciji, ne spusti me naprej, to s tremi 0 mi je tudi referent svetoval.

Pri vnosu je potrebno vnesti ŠT kartice in ne številko računa.
Št kartice je na zadnji strani maestro kartice pod podpisom.

L1nK ::

res je, hvala, sem spregledal
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

BlaY0 ::

Dostri številk Maestro kartic ima 19 cifer in zadnje 3 predstavljajo CVV.

miko22 ::

Naredil sem neumnost.
Plačujem nekaj po spletu in mi ni šlo.Nato uporabim paypal in poskušam tam. zaradi prve neuspele transakcije mi ne gre tudi paypal. Aplikacija mi javi če sem to sprožil jaz, če nisem naj prekličem zadevo.
Ker nisem hotel da mi 2x trga(mi je javilo oba poziva) sem dal prekliči. Nisem pa vedel da to prekliče kartico.
Sedaj nimam nič, ne kartice ne paypal, ki je vezan na to kartico. Imam samo možnost naročila nove.
Je možno, da mi agent kartico nazaj usposobi? Agenti se trenutno ne javljajo.
Lahko bi kje napisali, da če kliknem cancel, da prekličem kartico zaradi sumljive transakcije.

live agent zrihtal. SO odblokirali kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

Mare2 ::

Pozabil sem PIN kodo za plačilo na prodajnih mestih. :)

A se da ponastavit preko aplikacije?

bastadu ::

V appu lahko vidiš trenutno nastavljen PIN.

Mare2 ::

bastadu je izjavil:

V appu lahko vidiš trenutno nastavljen PIN.


Hvala. Našel. :)

miko22 ::

jaz sem pa danes hotel plačati z GPay in ne najdem več naložene aplikacije za plačilo. Nek update sem sicer res delal. Kaj mi je zbrisalo aplikacijo zato ker nisem imel naloženo preko gogle play?
f..k.

Mare2 ::

Poglej pod Aplikacije. Hja, če ni, ponovno naloži. :)

Kolikor se spomnim, Gpay-a nisem naložil preko google playa ampak iz druge strani. Link je nekje v tej temi. Pobrskaj. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

miko22 ::

Ja, saj vem, da ne preko gogle playa. Samo ne more kar zginit dol.

amacar ::

Lahko, vec ljudi je ze pisalo, da jim app preprosto izbrise. Meni drugace dela bp.

Mare2 ::

amacar je izjavil:

Lahko, vec ljudi je ze pisalo, da jim app preprosto izbrise. Meni drugace dela bp.


Sem opazil. Je tudi meni izbrisalo. Pa sploh ne vem kdaj. Sem naložil še 1x, Revolut kartico in seznam dosedanjih transakcij je ostal notri. :)

https://www.apkmirror.com/apk/google-in...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

kokica2000 ::

Google svoje aplikacije redno posodablja. Če je nameščena aplikacija zastarela, jo lahko Play services tudi izbriše. Zato je treba ročno nameščene aplikacije tudi ročno posodabljati.

Google je sicer pred časom nekaj grozil, da aplikacije, nameščene mimo Google Play Store ne bodo več dovoljene. Upajmo, da se to ne zgodi tako kmalu.

Mare2 ::

kokica2000 je izjavil:

Google svoje aplikacije redno posodablja. Če je nameščena aplikacija zastarela, jo lahko Play services tudi izbriše. Zato je treba ročno nameščene aplikacije tudi ročno posodabljati.

Google je sicer pred časom nekaj grozil, da aplikacije, nameščene mimo Google Play Store ne bodo več dovoljene. Upajmo, da se to ne zgodi tako kmalu.


Imam vklopljeno opcijo, da lahko nalagam aplikacije izven Googleplaya. :)

kokica2000 ::

Ja, seveda imaš. Ko (če) bo Google v eni prihodnjih različic Androida to opcijo ukinil, pa je boš več imel.

Osebno sicer upam, da Google ne bo tako neumen, da bi to res storil.

buneech ::

kokica2000 je izjavil:

Google je sicer pred časom nekaj grozil, da aplikacije, nameščene mimo Google Play Store ne bodo več dovoljene. Upajmo, da se to ne zgodi tako kmalu.

Mislim, da ni bilo govora o tem, da se ne bo dalo več APK-jev nameščati mimo play store, ampak, da bodo v APK-je iz playstore dodali neko vrednost, s tem potrdijo izvor. Če bo APK iz play store, se bo lahko tudi posodabljal preko play store, tudi če ni bil nameščen tam.
V Files (Go) aplikacijo naj bi dodali opcijo, da lahko pošlješ APK, nameščen iz play store, na drug telefon preko bluetooth ali kakorkoli drugače, da druga oseba ne rabi kuriti prenos podatkov.

odgovornost ::

A ima kdo sklenjeno zavarovanje preko revoluta?
Zanima me zavarovanje mobilne naprave, saj bi svojega note8 zavaroval glede na ceno se mi zdi kar dobra ponudba

sirotka ::

Drug teden sem v Londonu. Deluje revolut kartica tam njihov mastercard bp? Kako je s stroški plačevanja napram nlb mastercardu? hvala!

BuDi79 ::

sirotka je izjavil:

Drug teden sem v Londonu. Deluje revolut kartica tam njihov mastercard bp? hvala!
Ne, britansko podjetje se je odločilo, da njihova kartica v Londonu ne bo delovala. Zanalašč.

(še javni transport lahko plačuješ z njo, ne rabiš oysterja)

sirotka ::

BuDi79 je izjavil:

sirotka je izjavil:

Drug teden sem v Londonu. Deluje revolut kartica tam njihov mastercard bp? hvala!
Ne, britansko podjetje se je odločilo, da njihova kartica v Londonu ne bo delovala. Zanalašč.

(še javni transport lahko plačuješ z njo, ne rabiš oysterja)


Ni potrebe po sarkazmu ;) Za online payment mi deluje bp, nisem pa še fizično nikoli plačeval z njihovo kartico.

kokica2000 ::

Preverjeno deluje online in fizično, vključno z dvigovanjem na bankomatu.

buneech ::

Tudi TfL preverjeno deluje.

sirotka ::

Hvala! Sem danes prvič nakazal prek klika gor malo višjo vsoto, upam da bo šlo prek..do zdaj sem vedno iz mastercarda gor metal in je to to.

zk_eu ::

A mogoče po zadnji posodobitvi še komu ne delujejo več obvestila, ko se plačuje s kartico?
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

buneech ::

Meni delajo, ampak zamujajo. Prej je bilo instantno, zdj traja tudi po nekaj minut.

b4d ::

Mene bolj motijo obvestila v smislu: "You have money to spend.", to mi je tako porazno...
b4d.sablun.org

weasel ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: weasel ()

SmeskoSnezak ::

Ima kdo Revolut kot primarno "banko"?
@ Pusti soncu v srce... @

odgovornost ::

@SmeskoSnezak

Jaz bom testno uporabljal revolut naslednje mesece. Plan je tak, da si na svoji banki pustim denar za plačilo poloznic, nekaj transferam v varčevalni račun, ki ostaja na NLB. ostalo pa bom transferal na revolut. Plačila in nakazila razen plače bom sprejemal na revolut.

Nesta ::

Jest samo se revolut uporabljam. SKB, N26 pa samo se v skrajni sili

sirotka ::

Denar že na računu, dobro urejeno.

Uporabljate revolut free ali plačljivi račun? Bi tud sam šel dol iz NLB, plačo prejemam tu zaradi kredita za hišo, bi pa za ostalo uporabil ali revolut ali n26

odgovornost ::

jaz imam free revolut (standardni plan) mojim potrebam zadostuje pomoje
««
10 / 96
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
605135179 (974) J.McLane
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562132466 (7230) _janezvalva_
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
617121278 (10583) Karen
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109924 (37845) Andro457

Več podobnih tem