» »

ukradeno kolo Gary Fisher Marlin GS

ukradeno kolo Gary Fisher Marlin GS

tinkole ::

Pozdravljeni,

v Ljubljani v Trnovem so mi ukradli ženski hardtail Gary Fisher Marlin GS, letnik 2006.
Belo-moder okvir velikosti 17,5", zlizane original gume 26" x 2,25, V-zavore. Manitou Axel Elite vilica 100mm, alivio in deore menjalni sklop.
Št. okvirja: WTV 004 SI 0639A

Pod sedežem ima torbico z orodjem, na okvirju ima črn nosilec za ključavnico, na podsedežni cevi bel nosilec za bidon.
Na zadnjem kolesu ima 29" MTB blatnik. Na krmilu in pod sedežem ima beli gumijasti lučki. Na krmilu ima majhen bel zvonček.
Najmanjši zadnji zobnik preskakuje pri menjanju, zadnja zavora včasih zablokira, da se skoz drsa ob obroč.

Očividce prosim za kakršnokoli informacijo. Sicer je to kolo iz mojega prvega "resnega" postalo bolj mestno-opravkarsko kolo, pa vendar je bilo zame odlično in ga strašno pogrešam.

tinkaa [pri] gmail [pika] com

Hvala!

 Gary Fisher Marlin GS

Gary Fisher Marlin GS

6151 ::

Vso srečo pri iskanju =( S čim si ga imel zaklenjenega?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

tinkole ::

Hvala!
S cik-cak zložljivo ključavnico, ki je notri kovinska in okrog plastična.
Glede na dosedanje izkušnje moja kolesa niso varna nikjer razen v spalnici za protivlomnimi vrati, pa še tam verjetno lahko kdo spleza skozi okno (noter, ven bolj težko s kolesom). Zaenkrat! *potrk na les*

negotiator ::

tinkole je izjavil:

Hvala!
S cik-cak zložljivo ključavnico, ki je notri kovinska in okrog plastična.
Glede na dosedanje izkušnje moja kolesa niso varna nikjer razen v spalnici za protivlomnimi vrati, pa še tam verjetno lahko kdo spleza skozi okno (noter, ven bolj težko s kolesom). Zaenkrat! *potrk na les*


Tudi sam imam tako, pa sem mislil, da so dokaj varne. Je pa res, da, če se nekdo dokončno odloči ukrasti kolo, ga ne bo nič zaustavilo. Kotni brusilnik in nekaj sekund časa, pa je konec s ključavnico.
All easy problems have already been solved.

jype ::

Sožalje. Možnosti so skromne, vseeno držim pesti.

MacLeod ::

Prijavi na policijo. Res da so majhne možnosti vendar vnesejo številko šasije v sistem in če se kje pojavi kolo ti ga vrnejo. Vem za primere ko so našli ukradena kolesa, vendar jih potem ali prodajo na javni dražbi ali vrnejo najditelju, ker se niso našli lastniki.

jb_j ::

K: Kupim kolo

kupim ukradeno kolo za 45€!

vse dodatne informacije na mobilniku

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Okapi ()

zmaugy ::

U najlepšem mestu? Nemogoče.

tinkole ::

negotiator je izjavil:


Tudi sam imam tako, pa sem mislil, da so dokaj varne. Je pa res, da, če se nekdo dokončno odloči ukrasti kolo, ga ne bo nič zaustavilo. Kotni brusilnik in nekaj sekund časa, pa je konec s ključavnico.

Ma ja, da se jim da tako ubadat s starim kolesom :/
Seveda sem prijavila na policijo. Kaj pa veš, mogoče bo ta novi kolesar udeležen v prometni nesreči z zapisnikom. Ker sicer od njih ne pričakujem ničesar.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So vam kdaj ukradli kolo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14927247 (5639) GupeM
»

Najboljš zaščita prot kraji pecikla (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13945560 (33303) Daliborg
»

Iskanje ukradenega kolesa po malih oglasih

Oddelek: Na cesti
3610532 (6636) Kaj
»

gorsko kolo do 750e

Oddelek: Loža
9773 (637) Tomas 33
»

KAKO vam je bilo ukradeno kolo?

Oddelek: Loža
254894 (4106) SmoKey

Več podobnih tem