» »

Pametni telefon do 150€

Pametni telefon do 150€

«
1
2

Mitch ::

Kateri pametni telefon priporočate v cenovnem rangu od 100 do 150€? Moje prioritete so čim manjše sevanje (Sar vrednost) ter čim daljše delovanje (avtonomija). Druge specifikacije kot so število procesorjevih jeder, zmogljivost kamere itd. mi niso bistvenega pomena...

gusto ::

shintaro ::

Sony, Samsung.. ne kupuj kitajskih plastic fantastic smeti

bambam20 ::

Če že jemlješ, potem vzemi na vezavo. So precej cenejši telefoni plus imaš slovensko garancijo. Kje boš xiomija popravljal, če se ti pokvari?

hojnikb ::

sj xiaomi lahko kupiš tut pr nas
#brezpodpisa

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:

sj xiaomi lahko kupiš tut pr nas



Kateri operater jih pa ponuja? Mene v prosti prodaji telefoni ne zanimajo, ker so veliko dražji.

K0l1br1 ::

bambam20 je izjavil:

če se ti pokvari?
Kupiš drugega, kaj češ popravljat

TheBlueOne ::

gusto je izjavil:

Xiaomi Redmi 4x

Poglej temo Kateri telefon?


Se pridruzujem. Sony, Samsung ipd za taksno ceno nimajo neke relevantne konkurence.

hojnikb ::

bambam20 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

sj xiaomi lahko kupiš tut pr nas



Kateri operater jih pa ponuja? Mene v prosti prodaji telefoni ne zanimajo, ker so veliko dražji.

si z naročino kr fino preplačaš telefon. Nared enkrat izračun in primerjaj z ceno v tujini (recimo njemačka).
#brezpodpisa

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:


si z naročino kr fino preplačaš telefon. Nared enkrat izračun in primerjaj z ceno v tujini (recimo njemačka).


Ne bo ravno držalo, ker imamo večina 50% znižane naročnine pri operaterjih. Mene bi iphne x 64 GB , če bi ga kupil v prosti prodaji prišel 216€ več. Kje je še naročnina.

TheBlueOne ::

bambam20 je izjavil:

hojnikb je izjavil:


si z naročino kr fino preplačaš telefon. Nared enkrat izračun in primerjaj z ceno v tujini (recimo njemačka).


Ne bo ravno držalo, ker imamo večina 50% znižane naročnine pri operaterjih. Mene bi iphne x 64 GB , če bi ga kupil v prosti prodaji prišel 216EUR več. Kje je še naročnina.


Jaz sem gledal za mamo, ki ima bob za niti 10EUR. Ce bi zelel enako kolicino vsega in narocnino tam, kjer so te naprave na voljo, so se cene zacele nekje pri 20EUR. Vsaj tako je bilo takrat, na koncu smo vzeli v AT. Ce imas tekom celotnega trajanja narocnine 50% popust, potem pa lahko verjamem, ampak ne verjamem, da ga ima vecina.

BTW, primerjat sub 150EUR telefon s 1000EUR+ morda ni ravno realno.

Zgodovina sprememb…

aborko ::

50% haha :D Je že res, da ljudje zgleda palijo na znižane %... Koliko pa dejansko plačuješ - kateri paket imaš? Ja, večina ne kupuje telefonov za jurja... tako da tvoj iphone X primer malo mimo (sicer pa je nov zapakiran na bolhi 8xx €..., koliko je tebe stal?). Bi pa večini zadostoval paket z 3000 enotami, ki stane na izimobilu 3,5€ mesečno...

Sicer pa če starši plačujejo račune pol itak da je cenej pri operaterju, ni dileme :D

Magic1 ::

Nizkocenovni Samsungi so z razlogom poceni. Preberite si malo mnenja na internetu. Na koncu folk kljub vezavi plačaz zanj 200EUR in več. Zgoraj omenjeni Xiaomi 4x dobiš pri nas za 140EUR z normalno 2 letno garancijo, ki je čisto soliden telefon. Seveda brez vezave.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

hojnikb ::

bambam20 je izjavil:

hojnikb je izjavil:


si z naročino kr fino preplačaš telefon. Nared enkrat izračun in primerjaj z ceno v tujini (recimo njemačka).


Ne bo ravno držalo, ker imamo večina 50% znižane naročnine pri operaterjih. Mene bi iphne x 64 GB , če bi ga kupil v prosti prodaji prišel 216€ več. Kje je še naročnina.

seveda je poceni telefon, ko preplacujes narocnino.
#brezpodpisa

noraguta ::

bambam20 je izjavil:

hojnikb je izjavil:


si z naročino kr fino preplačaš telefon. Nared enkrat izračun in primerjaj z ceno v tujini (recimo njemačka).


Ne bo ravno držalo, ker imamo večina 50% znižane naročnine pri operaterjih. Mene bi iphne x 64 GB , če bi ga kupil v prosti prodaji prišel 216€ več. Kje je še naročnina.

Ti se za dano naročnino zavežeš za dve leti vmes cene naričnine padwjo na četrtino.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:


seveda je poceni telefon, ko preplacujes narocnino.


Kako jo preplačujem, če jo imam 50% znižano ?

aborko ::

Ti se za dano naročnino zavežeš za dve leti vmes cene naričnine padwjo na četrtino.

To ni čisto res, njemu se bo verjetno naročnina podražala :D In pol se odpira teme o nategovanju operaterjev s podražitvami med vezavami...

hojnikb ::

yup, da prides na najcenejso opcijo pri telekomu, mors vzet narocnino za 30e. za iphone x to pomeni 70e mesecnega stroska. ce vzames iz nemcije in eno poceni opcijo (recimo tusmobil revolucija 7e) je pa to preracunano 55e na mesec.
#brezpodpisa

bambam20 ::

aborko je izjavil:

tako da tvoj iphone X primer malo mimo (sicer pa je nov zapakiran na bolhi 8xx €..., koliko je tebe stal?).


Najdi mi iphona x 64 GB za 800€ na bolhi. Ga ni in ti ga za ta denar ne bo nihče prodal, ker ni potrebe. Sem imel mojstre, ki so ponujali 900€. To so obupani poizkusi.

TheBlueOne ::

bambam20 je izjavil:

aborko je izjavil:

tako da tvoj iphone X primer malo mimo (sicer pa je nov zapakiran na bolhi 8xx €..., koliko je tebe stal?).


Najdi mi iphona x 64 GB za 800€ na bolhi. Ga ni in ti ga za ta denar ne bo nihče prodal, ker ni potrebe. Sem imel mojstre, ki so ponujali 900€. To so obupani poizkusi.


Ce ni pod 150 si offtopic. :)

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:

yup, da prides na najcenejso opcijo pri telekomu, mors vzet narocnino za 30e. za iphone x to pomeni 70e mesecnega stroska. ce vzames iz nemcije in eno poceni opcijo (recimo tusmobil revolucija 7e) je pa to preracunano 55e na mesec.


Pustmo telekom, ki so tako lopovi prve klase. Še vedno je pri Tušu dražje za 7€. :D

TheBlueOne je izjavil:



Ce ni pod 150 si offtopic. :)


če pametuje , kako bo on kupil za 8xx pa te fore. Ne bo ga, ker nikomur ni potrebno za to ceno prodat. Brez problema se ga proda za 1000€.

aborko je izjavil:


To ni čisto res, njemu se bo verjetno naročnina podražala :D


Verjetno se bo prej tebi in njemu podražila naročina kot meni. Sam ne poznam podražitve naročine zadnja 4 leta.

lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

hojnikb ::

Pustmo telekom, ki so tako lopovi prve klase. Še vedno je pri Tušu dražje za 7€. :D

potem pa povej katera opcija je cenejsa od 55e na mesec (z narocnino vret).
#brezpodpisa

aborko ::

Za 1000€ ja, ti pa si za hece :D Trenutno je nov zapakiran na bolhi 940€: http://www.bolha.com/telefonija/mobilna... ... So šli X-i tudi pod 900€ na bolhi samo spremljat je treba... Še vedno nisi povedal koliko ti plačujejo starši in za kateri paket :D

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:


potem pa povej katera opcija je cenejsa od 55e na mesec (z narocnino vret).


Takšna za 47,99€ ali pa recimo takšna za 50,9€ ( skupaj z naročino. )

noraguta ::

Rupsibgi si sklenil neko pogodbo od katere ne morš odstopit brez penalov. Povsod je isto. Saj smo vsi preračunal.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

#000000 ::

aborko je izjavil:

Za 1000€ ja, ti pa si za hece :D Trenutno je nov zapakiran na bolhi 940€: http://www.bolha.com/telefonija/mobilna... ... So šli X-i tudi pod 900€ na bolhi samo spremljat je treba... Še vedno nisi povedal koliko ti plačujejo starši in za kateri paket :D



Mah pust ti te oglase z bolhe, se mi zdi da dostikrat švercarji to kr sami oglašajo prodajo fonov za recimo ene 300-400 eur cenejše kot so na trgu, in potem se samo zgovarjajo na te oglase, češ poglej kok je tukaj, meni je en hepan to hotu izvest, sem reku ejga dej prec pridem, sam scat grem, sem šel do šanka pčalal in odpeketal, pol me pa kliče, ja premislu sem se ane, pa sej pejt po unga z bolhe za xxx eur cenejš :)

TheBlueOne ::

Primerjava Sony Xperia X (ker je v narocnini v rangu):
bob+telefon iz tujine
24x10€ narocnina + 230€ Telefon = 470€
a1 Svobodni 20GB
24x20€ +132€ Telefon = 612€
------------------
bob+Xiaomi (za ekonomicne)
24x10€ + ca 140€ telefon= 380€
ce dodas se en Xiaomi 4X je 520€.

bambam20 ::

aborko je izjavil:

Za 1000€ ja, ti pa si za hece :D Trenutno je nov zapakiran na bolhi 940€: http://www.bolha.com/telefonija/mobilna... ... So šli X-i tudi pod 900€ na bolhi samo spremljat je treba... Še vedno nisi povedal koliko ti plačujejo starši in za kateri paket :D


Kaj si tle napisal?

aborko je izjavil:

večina ne kupuje telefonov za jurja... tako da tvoj iphone X primer malo mimo (sicer pa je nov zapakiran na bolhi 8xx €..., koliko je tebe stal?).


To so pravljice, ker nobenega X-a ni bilo pod 900€ na bolhi zadnji mesec ;)

Še v ponedeljek so bili vsi X-i nad 1000€. :).

Men starši niso nikoli plačevali paketov in telefonov. Tako je že zadnjih 18 let od kar imam naročniška razmerja.

neo5468 ::

Počakej da releasajo Xiaomi Redmi 5 ki bo imel visok screen to body ratio %, pa samo 160EUR.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_5...

Redmi 5 plus bo imel še 1080p display, več rama in boljši procesor:

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_5...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neo5468 ()

bambam20 ::

noraguta je izjavil:

Rupsibgi si sklenil neko pogodbo od katere ne morš odstopit brez penalov. Povsod je isto. Saj smo vsi preračunal.


Na naročino nimam vezave niti penalov.

Seveda mi telefona niso podarili po znižani ceni, ker so tako dobri :).

Samo jaz ga ne bom preplačal. Niti z naročino. :)

aborko ::

Men starši niso nikoli plačevali paketov in telefonov. Tako je že zadnjih 18 let od kar imam naročniška razmerja.

Kako se potem ne spomneš imena paketa, ki ga imaš sedaj? Že tretjič te sprašujem zanj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

Dimnik ::

Daj ti nam povej kaj imaš za paketa, gremo vsi tja če je res tako ugodno, po polovični ceni in brez podražitev ali pa nehaj nakladat

TheBlueOne ::

neo5468 je izjavil:

Počakej da releasajo Xiaomi Redmi 5 ki bo imel visok screen to body ratio %, pa samo 160EUR.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_5...

Redmi 5 plus bo imel še 1080p display, več rama in boljši procesor:

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_5...


Do nas bo vejretno prisel za ca 190€+. Je pa razlika med 5 in 5x 4 in 4x... 4X se izven meja EU dobi za dober stotak. Fletno je ce je globalna verzija.

hojnikb ::

bambam20 je izjavil:

hojnikb je izjavil:


potem pa povej katera opcija je cenejsa od 55e na mesec (z narocnino vret).


Takšna za 47,99€ ali pa recimo takšna za 50,9€ ( skupaj z naročino. )

link do te varjante ?
#brezpodpisa

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:


link do te varjante ?


Ne tja hodit. Majo baje slabo omrežje. Telekom je najboljša izbira.

Bodi IN. Plačuj največ.

hojnikb ::

vprasal sem za link, ne za kvaliteto omrezja.
#brezpodpisa

bambam20 ::

Dimnik je izjavil:

Daj ti nam povej kaj imaš za paketa, gremo vsi tja če je res tako ugodno, po polovični ceni in brez podražitev ali pa nehaj nakladat


Ni to za tebe. Baje imajo slabo omrežje, stalne izbube signala, če nisi vsaj 4 km stran od bazne postaje, pa LTE ni pokritost 100% po državi. Pa skoz nategujejo ljudi.

Sej niso vsi mobilni operaterji podražili paketov. Jih je pa najboljši telekom.

hojnikb je izjavil:

vprasal sem za link, ne za kvaliteto omrezja.


Brez popusta na naročino ne boš prišel na 50€ ali še dodatnega popusta na 47€. tako, da je brez veze, da ti pošiljam link.


na redne cene naročnine pa seveda ne bi bilo tako poceni .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

hojnikb ::

hojnikb je izjavil:

vprasal sem za link, ne za kvaliteto omrezja.


Brez popusta na naročino ne boš prišel na 50€ ali še dodatnega popusta na 47€. tako, da je brez veze, da ti pošiljam link.


ce je to legit varjanta, povej pr kirem operaterju naklikam kater paket, popust in varjanto iphone xa, da pridem do 47e. mislim da to ni tezko, ce je legit ponudba.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:



ce je to legit varjanta, povej pr kirem operaterju naklikam kater paket, popust in varjanto iphone xa, da pridem do 47e. mislim da to ni tezko, ce je legit ponudba.


Seveda je legit. Javi se mi na ZS, če te res zanima.

shintaro ::

bambam20 je izjavil:

hojnikb je izjavil:


seveda je poceni telefon, ko preplacujes narocnino.


Kako jo preplačujem, če jo imam 50% znižano ?

ja. Jaz mam tudi 50% popust za dve leti na naročnino.
In se strinjam, se DOSTI bolj splača po vezavi vzet kot v gotovini.

aborko ::

Jao folk rabimo imena paketov pa DEJANSKE cifre v EUR.. ne pa o pravljice nekih kvazi popustih kao 50%, pa kr neko meglo tle prodajat...

hojnikb ::

bambam20 je izjavil:

hojnikb je izjavil:



ce je to legit varjanta, povej pr kirem operaterju naklikam kater paket, popust in varjanto iphone xa, da pridem do 47e. mislim da to ni tezko, ce je legit ponudba.


Seveda je legit. Javi se mi na ZS, če te res zanima.

zaenkrat nerabim, mam se ip7
#brezpodpisa

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:


zaenkrat nerabim, mam se ip7


Vseeno,če te zanima, da boš vedel za bodoče.

Mitch ::

Kaj pravite na Sony Xperia L1 z dvoletno vezavo in 5000 pik za 72€?

issak ::

bambam20 je izjavil:

Če že jemlješ, potem vzemi na vezavo. So precej cenejši telefoni plus imaš slovensko garancijo. Kje boš xiomija popravljal, če se ti pokvari?


Ma ja pa kaj še. Z vezavo so telefoni še vedno dražji kot pa v prosti prodaji čez mejo, iz Nemčije, Italije ipd. Če crkne pač pošlješ po pošti v servis. Poleg tega pa si z vezavo zavezan v nek drag paket in ne moreš poljubno skakati med paketi.

Telefon iz tujine + HoT je zmaga. Za 200€ prišparanih bom pač vzel ta riziko da ga bom moral pošiljat v tujino če bo kaj crknilo.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

bambam20 ::

aborko je izjavil:

Jao folk rabimo imena paketov pa DEJANSKE cifre v EUR.. ne pa o pravljice nekih kvazi popustih kao 50%, pa kr neko meglo tle prodajat...


Grdo se obnašaš pa ti ne bom nič povedal.

lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: renofkinja ()

Dimnik ::

rupsi, nisem na telekomu, nisem vezan na naročnino, ajde pošlji na privat, če nočeš javno omeniti operaterja

bambam20 ::

Dimnik je izjavil:

rupsi, nisem na telekomu, nisem vezan na naročnino, ajde pošlji na privat, če nočeš javno omeniti operaterja


Ne morem ZS-jev pošilat. Ti mi pošlji ZS.

Webmojster ::

Imam tega Xiaomi Redmi 4x cca 2 meseca (150€ telefon, 20€poštnina) - zelo zadovoljen. Za ta denar nudi res največ.

MostWanted ::

sony xperia xa1. neverjetno primerljiv z telefoni ranga 600€+.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon do 350€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
509237 (7075) DeeCoy
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315677 (13901) boris82
»

Naročnina če malo kličeš?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4710644 (9546) sejmon
»

Nov TELEFON!

Oddelek: Kaj kupiti
456862 (4875) mancini

Več podobnih tem